Hráč Chvojka Antonín

Chvojka Antonín

User Pic
Jméno: Chvojka Antonín
Oddíl: TJ Slovan Moravská Třebová
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1751
Elo mezinárodní: 1714
ID: 6099
FIDE ID: 371300
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Slovan Moravska Trebova 1718 1756 Šebrle Jaroslav TJ Lanskroun B 1692 1728 ½
2018/2019 10 TJ Slovan Moravska Trebova 1718 1756 Simon Michal TJ Stefanydes Policka B 1618 1608 ½
2018/2019 9 TJ Slovan Moravska Trebova 1725 1756 Marek Michal SK Dolni Cermna 1659 1703 ½
2018/2019 8 TJ Slovan Moravska Trebova 1725 1756 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1542 1558 ½
2018/2019 7 TJ Slovan Moravska Trebova 1718 1756 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici D 1748 1743 0
2018/2019 6 TJ Slovan Moravska Trebova 1718 1756 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici C 1958 1947 1
2018/2019 5 TJ Slovan Moravska Trebova 1708 1770 Janeček František Sachovy klub Chocen 1701 1682 1
2018/2019 3 TJ Slovan Moravska Trebova 1720 1770 Sysr Pavel Sokol Mistrovice 1512 1518 0
2018/2019 2 TJ Slovan Moravska Trebova 1720 1770 Vencl Jiří Proplast Ceska Trebova 1442 1480 1
2018/2019 1 TJ Slovan Moravska Trebova 1731 1770 Strachoň Lukáš SK Svitavy 1681 1724 0
2017/2018 11 TJ Slovan Moravska Trebova 1727 1799 Janota Jiří Sokol Mistrovice 1495 1555 1
2017/2018 10 TJ Slovan Moravska Trebova 1738 1799 Havel František SK Svitavy 1720 1739 0
2017/2018 9 TJ Slovan Moravska Trebova 1752 1799 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1550 1561 ½
2017/2018 8 TJ Slovan Moravska Trebova 1752 1799 Řehák Jiří TJ Spartak Letohrad 1791 1809 0
2017/2018 7 TJ Slovan Moravska Trebova 1763 1799 Glembek Bohumír SK Usti nad Orlici C 1799 1789 ½
2017/2018 6 TJ Slovan Moravska Trebova 1763 1799 Nikl Josef SK Dolni Cermna 1677 1681 0
2017/2018 5 TJ Slovan Moravska Trebova 1738 1799 Kovář Václav Proplast Ceska Trebova 1606 1650 0
2017/2018 4 TJ Slovan Moravska Trebova 1738 1799 Šilar Josef TJ Sokol Horni Cermna 1560 1616 1
2017/2018 3 TJ Slovan Moravska Trebova 1738 1799 Palla Stanislav TJ Lanskroun B 1716 1731 ½
2017/2018 2 TJ Slovan Moravska Trebova 1738 1799 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici D 1735 1729 ½
2017/2018 1 TJ Slovan Moravska Trebova 1770 1807 Jirek Zdeněk TJ Stefanydes Policka B 1562 1562 1
2015/2016 11 TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 Solil Roman TJ Lanškroun 2027 2019 0
2015/2016 10 TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2063 2068 0
2015/2016 9 TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 0
2015/2016 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1977 1946 0
2015/2016 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1790 1796 1
2015/2016 6 TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 Veselý Emanuel ŠK Rapid Pardubice C 1800 1796 ½
2015/2016 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1965 1983 0
2015/2016 4 TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 Netušil Jakub Proplast Česká Třebová 1926 1920 0
2015/2016 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 ½
2015/2016 2 TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 Hájek Lukáš TJ Sokol Zaječice 2088 2079 0
2015/2016 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1957 1960 0
2014/2015 11 TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny C 2012 2006 0
2014/2015 10 TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1913 1923 ½
2014/2015 9 TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř A 2200 2159 0
2014/2015 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1831 1831 ½
2014/2015 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 Jelínek Milan Sokol Zaječice 1996 1950 ½
2014/2015 6 TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 0
2014/2015 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1878 1922 0
2014/2015 4 TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1826 1886 1
2014/2015 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2035 2028 0
2014/2015 2 TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice C 2022 2023 0
2014/2015 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 Grundman Václav Proplast Česká Třebová 1944 1897 0
2013/2014 11 TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 Jiroušek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1250 1
2013/2014 10 TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1651 ½
2013/2014 9 TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí D 1626 1673 0
2013/2014 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad 1633 1624 ½
2013/2014 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 Vaníček Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1100 1
2013/2014 6 TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička C 1721 1774 1
2013/2014 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí C 1743 1809 0
2013/2014 4 TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 Paukert Ivo TJ Lanškroun B 1803 0
2013/2014 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1788 1733 1
2013/2014 2 TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 Lacko Dušan ŠO K a. s. Kunvald 1807 0
2013/2014 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk B 1909 1919 1
2012/2013 11 TJ Slovan M. Třebová 1827 Kozák David ŠK Svitavy A 1795 1765 1
2012/2013 10 TJ Slovan M. Třebová 1827 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1761 0
2012/2013 9 TJ Slovan M. Třebová 1827 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1841 1914 ½
2012/2013 8 TJ Slovan M. Třebová 1827 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 1
2012/2013 7 TJ Slovan M. Třebová 1827 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 ½
2012/2013 6 TJ Slovan M. Třebová 1827 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 1
2012/2013 5 TJ Slovan M. Třebová 1827 Vodička Stanislav ŠK Svitavy B 1382 1
2012/2013 4 TJ Slovan M. Třebová 1827 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné n/O. 1679 1
2012/2013 3 TJ Slovan M. Třebová 1827 Kovář Václav Loko Česká Třebová B 1662 0
2012/2013 2 TJ Slovan M. Třebová 1827 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1795 1
2012/2013 1 TJ Slovan M. Třebová 1827 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1723 1
2011/2012 11 TJ Slovan Moravská Třebová 1812 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1799 1873 ½
2011/2012 10 TJ Slovan Moravská Třebová 1812 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 2018 2031 1
2011/2012 9 TJ Slovan Moravská Třebová 1812 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1846 1869 ½
2011/2012 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1812 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice 0
2011/2012 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1812 Nedelčev Radim ŠK Vysoké Mýto C 1572 0
2011/2012 6 TJ Slovan Moravská Třebová 1812 Mazura Miloš SK+Sokol Žamberk 1955 1962 1
2011/2012 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1812 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1923 ½
2011/2012 4 TJ Slovan Moravská Třebová 1812 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1961 1987 0
2011/2012 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1812 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1884 1
2011/2012 2 TJ Slovan Moravská Třebová 1812 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 0
2011/2012 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1812 Veselý Emanuel Rapid Pardubice C 1927 1907 ½
2010/2011 11 TJ Slovan Moravská Třebová 1823 Havel František ŠK Svitavy 1803 ½
2010/2011 10 TJ Slovan Moravská Třebová 1823 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1718 0
2010/2011 9 TJ Slovan Moravská Třebová 1823 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1621 1
2010/2011 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1823 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 0
2010/2011 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1823 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 1
2010/2011 6 TJ Slovan Moravská Třebová 1823 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1622 ½
2010/2011 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1823 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 1
2010/2011 4 TJ Slovan Moravská Třebová 1823 Vohník Miroslav SK + Sokol Žamberk "B" 1673 0
2010/2011 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1823 Marek Michal TJ Lanškroun "B" 1702 1
2010/2011 2 TJ Slovan Moravská Třebová 1823 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 ½
2010/2011 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1823 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1481 ½
2009/2010 11 DDM&TJ Mohelnice 1796 Brückner Michal ŠK Šternberk 1668 ½
2009/2010 10 DDM&TJ Mohelnice 1796 Štec František Spartak Přerov 1929 ½
2009/2010 9 DDM&TJ Mohelnice 1796 Kopecký Roman T.J. Sokol Šumperk B 1900 ½
2009/2010 8 DDM&TJ Mohelnice 1796 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 2003 1
2009/2010 7 DDM&TJ Mohelnice 1796 Pavel Richard SK ROŠÁDA Prostějov 1905 0
2009/2010 5 DDM&TJ Mohelnice 1796 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1912 0
2009/2010 4 DDM&TJ Mohelnice 1796 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2019 1
2009/2010 3 DDM&TJ Mohelnice 1796 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1936 0
2009/2010 2 DDM&TJ Mohelnice 1796 Odstrčil Jan LOKO Zábřeh 1781 ½
2009/2010 1 DDM&TJ Mohelnice 1796 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 2020 0
2009/2010 11 TJ Slovan Moravská Třebová 1796 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk B"" 1498 1
2009/2010 10 TJ Slovan Moravská Třebová 1796 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk A"" 1787 0
2009/2010 9 TJ Slovan Moravská Třebová 1796 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk C"" 1511 1
2009/2010 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1796 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička B"" 1628 ½
2009/2010 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1796 Cimprich Miroslav Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1584 1
2009/2010 6 TJ Slovan Moravská Třebová 1796 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1706 ½
2009/2010 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1796 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1771 1
2009/2010 4 TJ Slovan Moravská Třebová 1796 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 1
2009/2010 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1796 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1742 1
2009/2010 2 TJ Slovan Moravská Třebová 1796 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B"" 1789 ½
2009/2010 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1796 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald 1706 1
2008/2009 11 TJ Slovan Moravská Třebová 1720 Krušina Adolf ŠK Svitavy B 1518 1
2008/2009 10 TJ Slovan Moravská Třebová 1720 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1647 ½
2008/2009 9 TJ Slovan Moravská Třebová 1720 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1897 0
2008/2009 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1720 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 1
2008/2009 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1720 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 ½
2008/2009 6 TJ Slovan Moravská Třebová 1720 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová B 1665 ½
2008/2009 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1720 Čuma Jan ŠK Svitavy A 1559 1
2008/2009 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1720 Felcman Tomáš SK+Sokol Žamberk C 1764 1
2008/2009 2 TJ Slovan Moravská Třebová 1720 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1479 1
2008/2009 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1720 Paukert Ivo TJ Lanškroun B 1783 1
2008/2009 11 DDM&TJ Mohelnice 1720 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2131 0
2008/2009 10 DDM&TJ Mohelnice 1720 Zdráhal Václav TJ Sokol Přemyslovice 1901 1
2008/2009 9 DDM&TJ Mohelnice 1720 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1952 1
2008/2009 8 DDM&TJ Mohelnice 1720 Musil Vítězslav GARDE Calcio Olomouc 2039 1
2008/2009 7 DDM&TJ Mohelnice 1720 Zatloukal Petr SK Prostějov 2096 0
2008/2009 5 DDM&TJ Mohelnice 1720 Hradský Aleš SK ROŠÁDA Prostějov 1900 ½
2008/2009 4 DDM&TJ Mohelnice 1720 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1970 0
2008/2009 3 DDM&TJ Mohelnice 1720 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov 1925 0
2008/2009 2 DDM&TJ Mohelnice 1720 Růžička Marek Sigmia Olomouc 1849 ½
2008/2009 1 DDM&TJ Mohelnice 1720 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1842 1
2007/2008 11 TJ Slovan Moravská Třebová 1729 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1620 0
2007/2008 10 TJ Slovan Moravská Třebová 1729 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1703 1
2007/2008 9 TJ Slovan Moravská Třebová 1729 Paukert Ivo TJ Lanškroun B 1786 1
2007/2008 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1729 Kubalík Michal ŠK Žamberk C 1000 1
2007/2008 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1729 Martinec Jan ŠK Žamberk B 1734 ½
2007/2008 6 TJ Slovan Moravská Třebová 1729 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1524 0
2007/2008 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1729 Beneš Leopold ŠK Svitavy 1605 1
2007/2008 4 TJ Slovan Moravská Třebová 1729 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 ½
2007/2008 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1729 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 ½
2007/2008 2 TJ Slovan Moravská Třebová 1729 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1708 0
2007/2008 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1729 Tobiška Jaroslav ŠK Kunvald 1627 ½
2006/2007 11 TJ Slovan Moravská Třebová 1747 Dungl Petr SK Žamberk B 1789 0
2006/2007 10 TJ Slovan Moravská Třebová 1747 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1724 1
2006/2007 9 TJ Slovan Moravská Třebová 1747 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 1919 0
2006/2007 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1747 Pail Milan Lokomotiva Česká Třebová A 1897 0
2006/2007 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1747 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1901 ½
2006/2007 6 TJ Slovan Moravská Třebová 1747 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy 1698 ½
2006/2007 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1747 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1629 ½
2006/2007 4 TJ Slovan Moravská Třebová 1747 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 0
2006/2007 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1747 Novák Miroslav FYGR Lanškroun 1506 1
2006/2007 2 TJ Slovan Moravská Třebová 1747 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1618 1
2006/2007 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1747 Nikl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1568 ½
2006/2007 9 ŠK Linhartice 1747 Krušina Patrik ŠK Svitavy C"" 1250 1
2006/2007 8 ŠK Linhartice 1747 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová C"" 1672 0
2006/2007 7 ŠK Linhartice 1747 Pressl Ladislav ŠK Svitavy B 1570 1
2006/2007 6 ŠK Linhartice 1747 Motáček Jan Jiskra Litomyšl B 1690 ½
2005/2006 11 Slovan Moravská Třebová 1787 Křivohlávek David FYGR Lanškroun 1540 ½
2005/2006 10 Slovan Moravská Třebová 1787 Janeček František Spartak Choceň 1715 1
2005/2006 9 Slovan Moravská Třebová 1787 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1472 1
2005/2006 8 Slovan Moravská Třebová 1787 Hejl Petr Spartak OEZ Letohrad B 1000 1
2005/2006 7 Slovan Moravská Třebová 1787 Škorpík Martin Štefanydes Polička B 2126 0
2005/2006 6 Slovan Moravská Třebová 1787 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1648 1
2005/2006 5 Slovan Moravská Třebová 1787 Maceška Bohumír ŠK Žamberk B 1889 0
2005/2006 3 Slovan Moravská Třebová 1787 Driemer Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí C 1571 1
2005/2006 2 Slovan Moravská Třebová 1787 Nikl Josef Sokol Horní Čermná 1554 1
2005/2006 1 Slovan Moravská Třebová 1787 Beneš Leopold ŠK Svitavy 1623 0
2005/2006 9 Sokol Městečko Trnávka 1787 Martinec Jan ŠK Žamberk C 1738 ½
2005/2006 8 Sokol Městečko Trnávka 1787 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1722 0
2005/2006 7 Sokol Městečko Trnávka 1787 Mastný Tomáš Jiskra Ústí nad Orlicí D 1663 0
2005/2006 6 Sokol Městečko Trnávka 1787 Šebrle Jaroslav Tropic Lanškroun 1813 0
2005/2006 5 Sokol Městečko Trnávka 1787 Jerman Miloš Štefanydes Polička C 1686 ½
2005/2006 4 Sokol Městečko Trnávka 1787 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy B 1686 ½
2005/2006 3 Sokol Městečko Trnávka 1787 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1720 ½
2005/2006 2 Sokol Městečko Trnávka 1787 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1802 0
2005/2006 1 Sokol Městečko Trnávka 1787 Fabian Karel TJ Lanškroun B 1553 1
2004/2005 11 Sokol Městečko Trnávka 1804 Navrátil Václav Spartak Choceň B 1775 1
2004/2005 10 Sokol Městečko Trnávka 1804 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D 1756 1
2004/2005 9 Sokol Městečko Trnávka 1804 Křivohlávek David TJ Lanškroun B 1433 1
2004/2005 8 Sokol Městečko Trnávka 1804 Procházka Petr TJ Lanškroun FYGR 1941 0
2004/2005 7 Sokol Městečko Trnávka 1804 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald B 1665 ½
2004/2005 6 Sokol Městečko Trnávka 1804 Tomek Tomáš Lokomotiva Česká Třebová C 1562 ½
2004/2005 5 Sokol Městečko Trnávka 1804 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1618 0
2004/2005 4 Sokol Městečko Trnávka 1804 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1726 1
2004/2005 3 Sokol Městečko Trnávka 1804 Zeman Arnošt Štefanydes Polička C 1626 1
2004/2005 1 Sokol Městečko Trnávka 1804 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1644 1
2004/2005 11 Slovan Moravská Třebová 1804 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí C 1816 0
2004/2005 10 Slovan Moravská Třebová 1804 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1644 ½
2004/2005 9 Slovan Moravská Třebová 1804 Cimprich Miroslav Sokol Horní Čermná 1559 ½
2004/2005 8 Slovan Moravská Třebová 1804 Vencl Jiří Lokomotiva Česká Třebová 1778 ½
2004/2005 7 Slovan Moravská Třebová 1804 Mazura Miloš SK Žamberk B 1957 0
2004/2005 6 Slovan Moravská Třebová 1804 Motáček Jan Jiskra Litomyšl 1709 1
2004/2005 5 Slovan Moravská Třebová 1804 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1729 1
2004/2005 4 Slovan Moravská Třebová 1804 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1741 1
2004/2005 3 Slovan Moravská Třebová 1804 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1679 0
2004/2005 2 Slovan Moravská Třebová 1804 Nedelčev Radim Spartak Choceň 1511 0
2004/2005 1 Slovan Moravská Třebová 1804 Mazura Jaroslav TJ Jablonné nad Orlicí 1612 1
2003/2004 11 Slovan Moravská Třebová 1822 Petrážová Kateřina Loko Česká Třebová B 1418 1
2003/2004 10 Slovan Moravská Třebová 1822 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1695 1
2003/2004 9 Slovan Moravská Třebová 1822 Dostál Jiří Sokol Městečko Trnávka 1773 ½
2003/2004 8 Slovan Moravská Třebová 1822 Fangl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1748 ½
2003/2004 7 Slovan Moravská Třebová 1822 Šlesingr Vilém ZD Kunvald B 1705 ½
2003/2004 6 Slovan Moravská Třebová 1822 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1750 1
2003/2004 5 Slovan Moravská Třebová 1822 Motl Josef Sokol Horní Čermná 1628 1
2003/2004 4 Slovan Moravská Třebová 1822 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1679 0
2003/2004 3 Slovan Moravská Třebová 1822 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1681 0
2003/2004 2 Slovan Moravská Třebová 1822 Růžička Richard Spartak OEZ Letohrad B 1710 1
2003/2004 1 Slovan Moravská Třebová 1822 Mazura Jaroslav SK Žamberk C 1581 0