Hráč Šípek Oldřich

Šípek Oldřich

User Pic
Jméno: Šípek Oldřich
Oddíl: Jezdci Jundrov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1856
Elo mezinárodní: 1907
ID: 3114
FIDE ID: 312975
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Jezdci Jundrov C 1907 1856 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov B 1936 1886 ½
2019/2020 1 Jezdci Jundrov "D" 1907 1856 Hladký Milan Lokomotiva "G" 1667 1703 ½
2018/2019 11 Jezdci Jundrov B 1941 1842 Vaculík Martin ŠK Agrotec Hustopeče 1698 1551 0
2018/2019 10 Jezdci Jundrov B 1943 1842 Nový Martin ŠK Duras BVK Královo Pole B 2154 2166 ½
2018/2019 9 Jezdci Jundrov B 1943 1842 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2020 1973 0
2018/2019 8 Jezdci Jundrov B 1945 1842 Dryšl Radek SK Podlužan Prušánky B 1887 1857 ½
2018/2019 6 Jezdci Jundrov B 1919 1842 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2011 1991 1
2018/2019 5 Jezdci Jundrov B 1919 1842 Píše Jan Spartak Adamov 2042 2020 1
2018/2019 4 Jezdci Jundrov B 1915 1842 Bakoš Eduard VSK Universita Brno 2082 2067 ½
2018/2019 3 Jezdci Jundrov B 1925 1842 Majer Jiří ŠK Kuřim 2042 2061 0
2018/2019 2 Jezdci Jundrov B 1925 1842 Zabloudil Radek MKS Vyškov 1791 1783 ½
2018/2019 13 Jezdci Jundrov "D" 1941 1842 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno "B" 1784 1831 0
2018/2019 10 Jezdci Jundrov "D" 1943 1842 Fojt Leoš Duras BVK "E" 0 1795 1
2018/2019 9 Jezdci Jundrov "D" 1945 1842 Vaculíková Renáta VSK Univerzita "C" 0 1804 ½
2018/2019 7 Jezdci Jundrov "D" 1919 1842 Kalod Michal Bystrc Oilers "B" 1816 1838 0
2018/2019 5 Jezdci Jundrov "D" 1915 1842 Petlan Michael DM Klášterského "A" 0 1749 1
2018/2019 4 Jezdci Jundrov "D" 1925 1842 Hyrš Martin Duras BVK "D" 1901 1857 1
2018/2019 3 Jezdci Jundrov "D" 1925 1842 Janků Luboslav Moravská Slávia "D" 0 1808 1
2018/2019 1 Jezdci Jundrov "D" 1925 1842 Kalendovský Jan Lokomotiva "G" 1947 1905 ½
2018/2019 9 Jezdci Jundrov "C" 1945 1842 Kalod Michal ŠK Bystrc Oilers 1816 1838 0
2018/2019 7 Jezdci Jundrov "C" 1919 1842 Řičica Lubomír KVASACO Vacenovice 0 1582 1
2018/2019 5 Jezdci Jundrov "C" 1915 1842 Taptič Filip Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1940 1883 0
2018/2019 2 Jezdci Jundrov "C" 1925 1842 Pelikán Ctibor VSK Univerzita Brno "B" 0 1966 ½
2018/2019 1 Jezdci Jundrov "C" 1925 1842 Jurák Stanislav ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1739 1730 1
2017/2018 11 Jezdci Jundrov "D" 1925 1875 Vaculíková Renáta VSK Universita Brno "C" 0 1841 0
2017/2018 10 Jezdci Jundrov "D" 1925 1875 Bravenec Karel ŠK DM Klášterského "B" 0 1547 1
2017/2018 9 Jezdci Jundrov "D" 1925 1875 Alexandr Petr Bystrc Oilers "B" 1676 1749 ½
2017/2018 8 Jezdci Jundrov "D" 1925 1875 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 0 1891 0
2017/2018 7 Jezdci Jundrov "D" 1925 1875 Blažek Pavel ŠK 64 Brno "B" 1697 1733 1
2017/2018 6 Jezdci Jundrov "D" 1890 1875 Prokop Jiří BK Moravská Slavia Brno "D" 1683 1709 1
2017/2018 5 Jezdci Jundrov "D" 1925 1875 Zikan Karel ŠK Lokomotiva Brno "G" 1712 1709 ½
2017/2018 3 Jezdci Jundrov "D" 1925 1875 Brauner Radek ŠK VA Brno 0 1737 1
2017/2018 2 Jezdci Jundrov "D" 1925 1875 Mašát Jakub ŠK Vinohrady Brno 0 1612 0
2017/2018 9 Jezdci Jundrov "B" 1925 1875 Hruška Vladimír ŠK Střelice 1907 1860 ½
2017/2018 8 Jezdci Jundrov "B" 1925 1875 Hobza Kristián Moravská Slavia Brno "C" 0 1564 1
2017/2018 7 Jezdci Jundrov "B" 1890 1875 Vítovec Jiří ŠK 64 Brno 1943 1888 0
2017/2018 5 Jezdci Jundrov "B" 1925 1875 Říčka Petr TJ Znojmo "B" 0 1360 0
2017/2018 2 Jezdci Jundrov "B" 1925 1875 Holienka Ladislav ŠK Břežany 0 1623 1
2017/2018 1 Jezdci Jundrov "B" 1890 1875 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "B" 1488 1996 0
2017/2018 6 Jezdci Jundrov 1890 1875 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1963 1975 1
2016/2017 11 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Kubíček Pavel Orel Ořechov 2009 1976 0
2016/2017 9 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno C 1817 1843 1
2016/2017 8 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Šeráková Taťána SK Podlužan Prušánky B 1661 1652 1
2016/2017 7 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1949 1942 0
2016/2017 6 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1939 1953 1
2016/2017 5 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Hampel David VSK Universita Brno 2020 2005 0
2016/2017 4 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Smrčková Světlana ŠK GPOA Znojmo 1621 1685 0
2016/2017 3 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno 1901 1885 1
2016/2017 2 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Pešl Jan ŠK Kuřim B 1801 1816 0
2016/2017 1 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 0
2016/2017 8 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Nekula Richard TJ Znojmo B 1982 1945 ½
2016/2017 6 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2015 1979 1
2016/2017 4 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2180 2174 0
2016/2017 2 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Šebek Jan VSK Univerzita Brno B 1919 1794 0
2016/2017 1 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Zeman Radek ŠK Duras BVK D 1981 2009 0
2016/2017 11 Jezdci Jundrov 1935 1906 Křena Bohuslav �K Ku�im 1940 1974 0
2016/2017 9 Jezdci Jundrov 1935 1906 Hudaček Josef SK Podlu�an Pru��nky 2057 2079 ½
2015/2016 7 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Bravenec Karel DM Klášterského A 1551 ½
2015/2016 6 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Vávra Michal Moravská Slávia D 1963 1962 ½
2015/2016 5 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Burýšek Petr ŠK 64 B 1780 ½
2015/2016 4 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Vaculíková Renáta Univerzita C 1865 1
2015/2016 3 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Krajíček Filip Lokomotiva J 1811 1873 1
2015/2016 2 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Zikan Karel Lokomotiva I 1735 1737 1
2015/2016 1 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1552 1747 1
2015/2016 5 Jezdci Jundrov 1935 1906 Londin Šimon SK Prostějov 1607 1624 1
2015/2016 4 Jezdci Jundrov 1935 1906 Vrtal Jaroslav TJ Podlužan Prušánky 2044 2043 0
2015/2016 1 Jezdci Jundrov 1935 1906 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2025 2040 0
2015/2016 11 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1950 1924 0
2015/2016 10 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Hruška Vladimír ŠK Bystrc Oilers 1935 1905 1
2015/2016 9 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Nekula Richard TJ Znojmo 1982 1945 1
2015/2016 8 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 1
2015/2016 7 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 1996 2010 0
2015/2016 6 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Kuchynková Lucie ŠK Hustopeče 1539 1570 ½
2015/2016 4 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Páral Adam ŠK Vinohrady Brno 1957 1976 0
2015/2016 2 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 ½
2015/2016 1 Jezdci Jundrov B 1935 1906 Fojtík Tomáš SK GPOA Znojmo 2025 2040 0
2015/2016 7 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1836 1
2015/2016 6 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Petlan Ivan DM Klášterského B 1964 0
2015/2016 5 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Pakosta Miroslav Jezdci Jundrov D 2106 2112 0
2015/2016 4 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Hyrš Martin Duras BVK E 1940 1907 ½
2015/2016 3 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Burýšek Petr ŠK 64 B 1780 ½
2015/2016 2 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Vávra Michal Moravská Slávia D 1963 1962 ½
2015/2016 1 Jezdci Jundrov C 1935 1906 Vaculíková Renáta Univerzita C 1865 1
2014/2015 6 Jezdci Jundrov C 1973 1953 Hyrš Martin Duras BVK E 1923 1896 0
2014/2015 5 Jezdci Jundrov C 1973 1953 Mazanec Jan Lokomotiva H 1848 1
2014/2015 4 Jezdci Jundrov C 1973 1953 Vaculíková Renáta Univerzita Brno B 1852 0
2014/2015 3 Jezdci Jundrov C 1973 1953 Zeman Arnošt Moravská Slávia C 1998 1992 0
2014/2015 2 Jezdci Jundrov C 1973 1953 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1956 1875 1
2014/2015 1 Jezdci Jundrov C 1973 1953 Hladký Milan Lokomotiva J 1711 1
2014/2015 7 Jezdci Jundrov C 1973 1953 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1956 1875 1
2014/2015 6 Jezdci Jundrov C 1973 1953 Hladký Milan Lokomotiva J 1711 1
2014/2015 5 Jezdci Jundrov C 1973 1953 Smutný Vladimír DM Klášterského A 1624 1
2014/2015 3 Jezdci Jundrov C 1973 1953 Zeman Arnošt Moravská Slávia C 1998 1992 0
2014/2015 2 Jezdci Jundrov C 1973 1953 Zamazal Milan ŠK 64 B 1839 ½
2014/2015 1 Jezdci Jundrov C 1973 1953 Štursa Libor Vinohrady B 1940 1940 ½
2014/2015 9 Jezdci Jundrov B 1973 1953 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1880 1871 ½
2014/2015 8 Jezdci Jundrov B 1973 1953 Vojáček Zdeněk ŠK Duras BVK Královo Pole D 1831 1861 ½
2014/2015 6 Jezdci Jundrov B 1973 1953 Bezdíček Miloš ŠK "64" Brno 1678 1760 ½
2014/2015 5 Jezdci Jundrov B 1973 1953 Čechal Jan Š. K. 1923 Sokol Kyjov 1874 1
2014/2015 1 Jezdci Jundrov B 1973 1953 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky B 1925 1914 ½
2014/2015 10 Jezdci Jundrov 1973 1953 Kudlička Robert MKS Vyškov 1637 1828 0
2014/2015 9 Jezdci Jundrov 1973 1953 Caha Martin SK GPOA Znojmo 1567 1570 ½
2014/2015 8 Jezdci Jundrov 1973 1953 Diviš Libor ŠK Tetčice 1895 1912 1
2014/2015 7 Jezdci Jundrov 1973 1953 Kacálek Tomáš VSK Universita Brno 1506 1721 0
2014/2015 5 Jezdci Jundrov 1973 1953 Kudla Vladimír ŠK Kuřim 1925 1867 ½
2014/2015 4 Jezdci Jundrov 1973 1953 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno C 2008 1959 0
2014/2015 3 Jezdci Jundrov 1973 1953 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1916 1888 1
2014/2015 2 Jezdci Jundrov 1973 1953 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1875 1914 1
2013/2014 13 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno B 1807 1
2013/2014 12 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1705 1
2013/2014 11 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Burýšek Petr ŠK 64 Brno B 1791 ½
2013/2014 10 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1826 1
2013/2014 9 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Gilg Jindřich DM Klášterského 1330 1
2013/2014 8 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Kepák Libor Moravská Slávia C 1768 1
2013/2014 7 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Krajíček Filip Lokomotiva I 1615 1
2013/2014 6 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Lapúník Pavel Lokomotiva J 1706 1
2013/2014 5 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Dvouletý Tomáš Lokomotiva G 1806 1845 ½
2013/2014 4 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Škaroupka Petr Lokomotiva H 1789 ½
2013/2014 3 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1760 ½
2013/2014 2 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK E 1816 1795 0
2013/2014 1 Jezdci Jundrov B 1973 1951 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady B 1599 1
2013/2014 9 Jezdci Jundrov 1973 1951 Blahák Jan ŠK Střelice "A" 1734 1
2013/2014 8 Jezdci Jundrov 1973 1951 ŠK Duras Královo Pole "D" 1
2013/2014 7 Jezdci Jundrov 1973 1951 Nekvapil Zdeněk Moravská Slavia Brno "B" 1781 1
2013/2014 6 Jezdci Jundrov 1973 1951 Lach Zdeněk ŠK Tetčice "B" 1756 ½
2013/2014 5 Jezdci Jundrov 1973 1951 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "E" 1443 1
2013/2014 4 Jezdci Jundrov 1973 1951 Pop Bohumil TJ Znojmo "B" 1736 1
2013/2014 3 Jezdci Jundrov 1973 1951 Gabrhel Zbyněk ŠK Sebranci RH 1482 1
2013/2014 2 Jezdci Jundrov 1973 1951 Mazanec Karel ŠK Lokomotiva Brno "D" 1713 ½
2013/2014 1 Jezdci Jundrov 1973 1951 Šmíd Tomáš ŠK Kuřim "C" 1654 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1979 1955 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 Makovička Martin ŠK Hodonín 1984 2001 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 Lamser Miroslav SK Tetčice 2073 2054 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 Kubát Pavel Orel Ořechov 1899 1917 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2056 2043 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2086 2099 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 Petlák Josef TJ Znojmo 2000 1985 0
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 Kalendovský Jan ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 ½
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2004 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 ½
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2004 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Brno C 1976 1973 1
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2004 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1953 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2004 Mlénský Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2004 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2106 2087 1
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2004 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2082 2099 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2004 Petlák Josef TJ Znojmo 1984 1975 ½
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2004 Novák Vítězslav ŠK Vinohrady Brno 1934 1908 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2004 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2064 2069 0
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2004 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 1976 2030 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2027 2004 Svoboda Rostislav ŠK Zlín C 2008 2019 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2027 2004 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2037 1990 ½
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1958 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2074 0
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1958 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2123 0
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1958 Uhmann Jan Orel Ořechov 1984 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1958 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim 2020 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1958 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1963 0
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1958 Tomeš Zdeněk ŠK Duras BVK Brno C 2091 ½
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1958 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1951 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1958 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2074 ½
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1958 Šebesta Josef TJ Sokol Bzenec 1915 ½
2010/2011 8 Lokomotiva Brno 1958 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny B 2220 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno 1958 Trhal Michal SK Vysoke Myto 1982 ½
2009/2010 11 ŠK Lokomotiva Brno E 1852 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2087 ½
2009/2010 10 ŠK Lokomotiva Brno E 1852 Slavík Vladimír ŠK Rosice 1779 1
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1852 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1973 ½
2009/2010 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1852 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou 1926 1
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1852 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1978 1
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1852 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim A 1979 1
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1852 Vašek Michael ŠK KME-DDM Kuřim B 1783 0
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1852 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2058 ½
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1852 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Královo Pole C 2038 1
2009/2010 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1852 Kábela Milan ŠK Tetčice 1839 1
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1852 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno D 1877 1
2009/2010 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1852 Trimmel Bohuslav SK Prostějov 1813 1
2008/2009 9 Lokomotiva K 1811 Šrámek Josef Moravská Slávia D 1968 1
2008/2009 8 Lokomotiva K 1811 Kubíček Jiří Vojenská akademie 1966 1
2008/2009 7 Lokomotiva K 1811 Novák Vítězslav Vinohrady B 1933 0
2008/2009 6 Lokomotiva K 1811 Janota Jiří Průkopník-Petria B 1982 0
2008/2009 4 Lokomotiva K 1811 Turza Pavel Moravská Slávia C 1803 1
2008/2009 3 Lokomotiva K 1811 Petlan Ivan Lokomotiva I 2019 0
2008/2009 2 Lokomotiva K 1811 Češek Liboslav Lokomotiva H 1858 1
2008/2009 1 Lokomotiva K 1811 Spáčil Stanislav Lokomotiva J 1716 ½
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno F 1811 Hlaváč Dalibor SK STAK Domanín 1610 0
2008/2009 10 ŠK Lokomotiva Brno F 1811 Fiala Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1941 0
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1811 Strouhal Jaroslav Šach Pavlov 1574 1
2008/2009 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1811 Vítek Milan TJ ŠK Veselí n./M B 1774 1
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1811 Knápek Tomáš ŠK HPM TEC Hustopeče B 1561 1
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1811 Schöndorf Josef S.K. Horáček Sudoměřice 1707 1
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1811 Slavík Miroslav TJ Tatran Poštorná B 1430 1
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1811 Taptič Filip ŠK Hodonín 1720 1
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1811 Galuška Petr ŠK Dubňany A 1723 1
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1811 Orálek Radek KŠ TJ Bučovice 1763 ½
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1811 Ingr František Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1763 1
2007/2008 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1804 Kořínek Jiří ŠK pod Věží Strážnice 1571 1
2007/2008 10 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1804 Forman Robert ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 1
2007/2008 8 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1804 Hráček Jaromír TJ HODONICE A 1520 1
2007/2008 7 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1804 Růžička František TJ ZNOJMO B 1672 1
2007/2008 6 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1804 Hošek Martin ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1559 0
2007/2008 4 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1804 Štolba Josef ŠK 64 BRNO B 1697 1
2007/2008 3 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1804 Wehrenberg Petr ŠK BYDO ZAKŘANY B 1603 1
2007/2008 2 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1804 Moulis Rudolf ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1899 0
2007/2008 1 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1804 Prokop Jiří BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1771 1
2006/2007 9 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1794 Fiedler Bedřich 2222 ŠK POLABINY C 2091 0
2006/2007 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1794 Voborný David SPgŠ+G Znojmo 1907 1
2005/2006 11 LOKOMOTIVA BRNO F 1796 Bednařík Radomír PRŮKOPNÍK PETRIA 1863 1
2005/2006 10 LOKOMOTIVA BRNO F 1796 Továrek Antonín SOKOL VRANOVICE 1748 1
2005/2006 9 LOKOMOTIVA BRNO F 1796 Horák Karel SOKOL STŘELICE 1774 ½
2005/2006 8 LOKOMOTIVA BRNO F 1796 Bylok František ŠK HRUŠOVANY N.J. 1600 0
2005/2006 7 LOKOMOTIVA BRNO F 1796 Kolek Josef ŠK TETČICE 1859 0
2005/2006 6 LOKOMOTIVA BRNO F 1796 Bartas David DURAS BRNO F 1669 0
2005/2006 5 LOKOMOTIVA BRNO F 1796 Tvrdý Radovan UNIVERZITA BRNO 1809 ½
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO F 1796 Havel Vojtěch SPgŠ+G ZNOJMO B 1504 1
2005/2006 3 LOKOMOTIVA BRNO F 1796 Štolba Josef ŠK 64 BRNO B 1757 0
2005/2006 2 LOKOMOTIVA BRNO F 1796 Juránek Petr MORAVSKÁ SLAVIA B 1805 1
2005/2006 1 LOKOMOTIVA BRNO F 1796 Botur Miroslav LOKOMOTIVA BRNO G 1862 1