Hráč Krajíček Filip

Krajíček Filip

User Pic
Jméno: Krajíček Filip
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1870
Elo mezinárodní: 1717
ID: 35793
FIDE ID: 365769
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1717 1866 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 0 1727 1
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1717 1866 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B" 1910 1762 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1811 1873 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 1947 1924 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1811 1873 Zeman Arnošt ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 0
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1873 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 2081 2082 1
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1873 Dumková Daniela ŠK Kuřim C 1906 1881 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1873 Holemář David Moravská Slavia Brno B 2295 2269 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1873 Kučera Vladislav ŠK Střelice A 2023 1923 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1873 Tomíška Miroslav Duras Brno D 1892 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1873 Tláskal Martin TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1873 Skřenek Jiří TJ Znojmo B 2052 2020 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1873 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno G 2173 2159 ½
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1873 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2015 1979 ½
2015/2016 6 Lokomotiva J 1811 1873 Řehůřek Jiří Bystrc Oilers B 1652 1666 1
2015/2016 3 Lokomotiva J 1811 1873 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov C 1935 1906 0
2015/2016 1 Lokomotiva J 1811 1873 Pospíšil Patrik Lokomotiva I 1746 ½
2015/2016 3 Lokomotiva J 1811 1873 Řehůřek Jiří Bystrc Oilers B 1652 1666 1
2015/2016 1 Lokomotiva J 1811 1873 Pospíšil Patrik Lokomotiva I 1746 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Jandl Vojtěch Sokol Buštěhrad 1890 1955 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Zahálka Jan ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1878 1907 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Macková Veronika TJ Bohemians Praha 1754 1774 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Pajerský Michal Desko Liberec 1915 1931 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1865 1877 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 1945 1911 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 1887 1981 0
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1646 1629 Pop Bohumil TJ Znojmo B 1760 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1646 1629 Heger Miroslav ŠK Tetčice B 1730 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1646 1629 Matula Roman ŠK Sebranci RH 1779 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1646 1629 Lapúník Pavel Moravská Slavia Brno B 1704 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1646 1629 Hruška Vladimír ŠK Střelice A 1934 1917 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1646 1629 Šic Miloš Šachy Zastávka 1618 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1646 1629 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno G 1593 1655 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1865 1877 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Ptáček Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno A 2105 2111 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 1945 1911 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Walica Roman SK Slavia Orlová 1868 1902 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1921 1978 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 1887 1981 0
2013/2014 8 Lokomotiva I 1615 Bravenec Karel DM Klášterského 1000 0
2013/2014 7 Lokomotiva I 1615 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov B 1973 1951 0
2013/2014 5 Lokomotiva I 1615 Prášek Ladislav Lokomotiva J 1612 1
2013/2014 4 Lokomotiva I 1615 Kašpárek Ondřej Lokomotiva G 1841 1
2013/2014 3 Lokomotiva I 1615 Vachek Jiří Lokomotiva H 1896 1758 ½
2013/2014 1 Lokomotiva I 1615 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK E 1462 1546 0
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1615 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "C" 1688 0
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1615 Koblížek Antonín ŠK Duras Královo Pole "D" 1999 1940 0
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1615 Turza Pavel Moravská Slavia Brno "B" 1790 1790 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1615 Růžička Martin Jezdci Jundrov 1856 1864 ½
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1615 Endl Ladislav TJ Znojmo "B" 1768 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1615 Rachůnek Miroslav ŠK Sebranci RH 1518 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1615 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "D" 1642 1624 1
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1615 Havelka Jan ŠK Řevnice 1781 1969 ½
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1615 Jarý Zbyněk KŠ Říčany 1925 B 1489 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1615 Zeman Matyáš QCC České Budějovice A 1514 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1615 Pavlíček Adam QCC České Budějovice B 1394 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1615 Skořepa Tomáš ŠACHklub Tábor C 1765 1919 0
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1615 Skořepa Jakub ŠACHklub Tábor B 1804 1868 ½
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1615 Smolík Aleš KŠ Říčany 1925 C 1472 1449 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1615 Vystrčil Martin KŠ Říčany 1925 A 1743 1792 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1615 Horák Martin Spartak Vlašim B 1828 1827 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1615 Suchomelová Simona ŠK Světlá nad Sázavou 1827 1946 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1615 Krčil Aleš Protect.cz Humpolec 1698 1715 0
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1551 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1751 1827 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1551 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1960 1874 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1551 Miesbauer Jan Šachklub Tábor A 1896 1832 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1551 Skořepa Jakub Šachklub Tábor B 1702 1790 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1551 Boček Lukáš KŠ Říčany 1925 B 1642 1656 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1551 Máslo Ondřej KŠ Říčany 1925 C 1699 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1551 Dušek Miloslav QCC České Budějovice B 1344 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1551 Novák Martin QCC České Budějovice A 1689 1628 ½
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1551 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1437 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1551 Sedlák Jiří Protect.cz Humpolec 1758 1758 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1551 Sadil Jan Spartak Vlašim B 1565 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1453 Straka Jiří TJ Sokol Vranovice 1694 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1453 Křivánek Jakub ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1100 ½
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1453 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová B 1250 1
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1453 Kubošová Hana SK Slavia Orlová A 1475 1666 1
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1453 Blechová Lenka ŠK Staré Město B 1560 1566 1
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1453 Otruba Zdeněk SK Boršice B 1000 1
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1453 Klus Samuel TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1453 Hartingerová Martina A64 Grygov 1000 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1453 Motal Martin Duras BVK Brno B 1100 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1453 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1250 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1453 Gálík Jakub Sokol Hošťálková 1250 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1453 Fojtů Áron Zbrojovka Vsetín 1250 ½
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice B 1718 1
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Kalabis Lukáš ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1100 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Zich Jan Sokol Vranovice 1268 0
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Švestková Lucie Sokol Střelice "C" 1100 0
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Zatloukal Jakub SK Boršice "B" 1513 0
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Lessy Tomáš ŠK Staré Město "B" 1602 ½
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Navrátil Marek TJ Sokol Postoupky "A" 1774 0
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Ladický Milan TJ Sokol Postoupky "B" 1363 1
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Zavadilová Karolína ŠK Duras BVK Brno "A" 1760 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1474 ½
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Chadim Štěpán Sokol Bedřichov 1250 0
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Špilar Martin SK DDM Vyškov 1250 0
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Karapetyan David ŠK Lokomotiva Brno "B" 1648 0
2009/2010 5 SK Lokomotiva Brno L 1100 Šuba Pavel Sokol Vranovice 1250 1
2009/2010 3 SK Lokomotiva Brno L 1100 Podolský Jan TJ Slovan Ivancice B 1250 1
2009/2010 4 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Štefaník Richard SK Stare Mesto "B" 1577 0
2008/2009 7 Lokomotiva Brno E 1000 Fabík Václav Vinohrady Brno 1000 0
2008/2009 6 Lokomotiva Brno E 1000 Vyškov 1
2008/2009 5 Lokomotiva Brno E 1000 Vranovice B 1