Hráč Dostálek Vladimír

Dostálek Vladimír

User Pic
Jméno: Dostálek Vladimír
Oddíl: Šachový klub Dolní Čermná, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1576
Elo mezinárodní: 1546
ID: 6127
FIDE ID: 372714
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 3 SK Dolni Cermna 1546 1576 Maděra Stanislav SK Svitavy 1669 1686 ½
2017/2018 2 SK Dolni Cermna 1546 1576 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1592 1606 1
2017/2018 1 SK Dolni Cermna 1528 1564 Pulkrábek Aleš TJ Spartak Letohrad 1614 1635 ½
2015/2016 10 ŠK Dolní Čermná 1512 1577 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1742 1781 0
2015/2016 9 ŠK Dolní Čermná 1512 1577 Dudla Martin ŠK Ústí nad Orlicí C 1625 1597 0
2015/2016 8 ŠK Dolní Čermná 1512 1577 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1821 1796 0
2015/2016 7 ŠK Dolní Čermná 1512 1577 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1777 1771 ½
2015/2016 6 ŠK Dolní Čermná 1512 1577 Podgorný Radim TJ Spartak Choceň 1752 1765 0
2015/2016 5 ŠK Dolní Čermná 1512 1577 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1834 0
2015/2016 4 ŠK Dolní Čermná 1512 1577 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1686 1689 1
2015/2016 3 ŠK Dolní Čermná 1512 1577 Štěpán Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1621 1626 ½
2014/2015 11 ŠK Dolní Čermná 1590 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 0
2014/2015 10 ŠK Dolní Čermná 1590 Starý Stanislav TJ Spartak Choceň 1419 ½
2014/2015 9 ŠK Dolní Čermná 1590 Kozák David ŠK Svitavy 1814 1771 0
2014/2015 8 ŠK Dolní Čermná 1590 Simon Michal TJ Štefanydes Polička C 1518 ½
2014/2015 7 ŠK Dolní Čermná 1590 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1711 1711 ½
2014/2015 6 ŠK Dolní Čermná 1590 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 ½
2014/2015 5 ŠK Dolní Čermná 1590 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1686 0
2014/2015 3 ŠK Dolní Čermná 1590 Jiroušek Jan Proplast Česká Třebová B 1473 1473 ½
2014/2015 2 ŠK Dolní Čermná 1590 Vaníček Jan ŠO K a. s. Kunvald 1698 1683 0
2014/2015 1 ŠK Dolní Čermná 1590 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1765 1798 0
2013/2014 11 ŠK Dolní Čermná 1608 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí D 1534 0
2013/2014 10 ŠK Dolní Čermná 1608 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1828 1857 0
2013/2014 9 ŠK Dolní Čermná 1608 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad 1633 1624 ½
2013/2014 8 ŠK Dolní Čermná 1608 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1624 1662 1
2013/2014 7 ŠK Dolní Čermná 1608 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička C 1482 0
2013/2014 6 ŠK Dolní Čermná 1608 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1876 1894 0
2013/2014 5 ŠK Dolní Čermná 1608 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1794 ½
2013/2014 4 ŠK Dolní Čermná 1608 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1788 1733 0
2013/2014 3 ŠK Dolní Čermná 1608 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 0
2013/2014 2 ŠK Dolní Čermná 1608 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk B 1727 1789 0
2013/2014 1 ŠK Dolní Čermná 1608 Vencl Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1589 1
2012/2013 11 ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 0
2012/2013 10 ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 Krušina Patrik ŠK Svitavy A 1897 1908 ½
2012/2013 9 ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2218 2252 0
2012/2013 8 ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2105 2119 0
2012/2013 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 0
2012/2013 6 ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 Kotva Milan TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 0
2012/2013 5 ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1889 1863 0
2012/2013 4 ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 Křeček Jiří ŠK Svitavy B 1416 1
2012/2013 3 ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 Černý Karel TJ Jablonné n/O. 2094 2049 0
2012/2013 2 ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 Prax Ivo Loko Česká Třebová B 1916 1916 0
2012/2013 1 ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1939 1972 0
2011/2012 11 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk B 1534 1
2011/2012 10 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Havelka Josef TJ Lanškroun 1737 1776 0
2011/2012 8 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1836 1780 0
2011/2012 7 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1624 ½
2011/2012 6 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1591 ½
2011/2012 5 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1645 ½
2011/2012 4 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Kapoun Vít Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 ½
2011/2012 3 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Jániš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 0
2011/2012 2 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1628 0
2011/2012 1 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Kozák David ŠK Svitavy 1824 1797 0
2010/2011 10 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 0
2010/2011 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl "B" 1999 0
2010/2011 8 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 Solil Roman TJ Lanškroun "B" 1999 0
2010/2011 7 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1658 1
2010/2011 6 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2015 0
2010/2011 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 0
2010/2011 4 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1938 0
2010/2011 3 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk "B" 1972 0
2010/2011 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2066 0
2010/2011 1 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1865 ½
2009/2010 10 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1670 1
2009/2010 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk B"" 1806 0
2009/2010 8 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk A"" 1787 ½
2009/2010 7 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1979 0
2009/2010 6 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B"" 1662 ½
2009/2010 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 Lorenc Josef SK + Sokol Žamberk C"" 1611 ½
2009/2010 4 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 0
2009/2010 3 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1791 0
2009/2010 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1994 0
2009/2010 1 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 Maceška Bohumír TJ Jablonné nad Orlicí 1859 ½
2008/2009 9 ŠK Dolní Čermná o.s. 1630 Lorencová Jitka TJ Spartak OEZ Letohrad B 1000 ½
2008/2009 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1630 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1442 ½
2008/2009 5 ŠK Dolní Čermná o.s. 1630 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1422 0
2008/2009 4 ŠK Dolní Čermná o.s. 1630 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald C 1250 1
2008/2009 3 ŠK Dolní Čermná o.s. 1630 Hurdes Emil SK+Sokol Žamberk D 1487 ½
2008/2009 2 ŠK Dolní Čermná o.s. 1630 Matějíček Michael SK+Sokol Žamberk E 1250 1
2007/2008 9 ŠK Dolní Čermná 1658 Mazura Jaroslav SK Žamberk E 1628 0
2007/2008 8 ŠK Dolní Čermná 1658 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C 1536 ½
2007/2008 7 ŠK Dolní Čermná 1658 Kňažek Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1000 1
2007/2008 5 ŠK Dolní Čermná 1658 Charvát Václav SK Žamberk D 1399 ½
2007/2008 4 ŠK Dolní Čermná 1658 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1100 1
2007/2008 2 ŠK Dolní Čermná 1658 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad B 1525 0
2007/2008 1 ŠK Dolní Čermná 1658 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1568 ½
2006/2007 10 TJ Sokol Horní Čermná 1663 Jasanský Karel Lokomotiva Česká Třebová A 1804 0
2006/2007 9 TJ Sokol Horní Čermná 1663 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1657 1
2006/2007 8 TJ Sokol Horní Čermná 1663 Taslar Karel Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 ½
2006/2007 7 TJ Sokol Horní Čermná 1663 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1620 ½
2006/2007 5 TJ Sokol Horní Čermná 1663 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1920 0
2006/2007 4 TJ Sokol Horní Čermná 1663 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová B 1561 0
2006/2007 3 TJ Sokol Horní Čermná 1663 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1489 1
2006/2007 1 TJ Sokol Horní Čermná 1663 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1736 ½
2006/2007 2 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1663 Křehký František ŠO K a.s. Kunvald B"" 1250 ½
2005/2006 11 Sokol Horní Čermná 1672 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 0
2005/2006 10 Sokol Horní Čermná 1672 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 1727 0
2005/2006 9 Sokol Horní Čermná 1672 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 1928 0
2005/2006 8 Sokol Horní Čermná 1672 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1720 1
2005/2006 7 Sokol Horní Čermná 1672 Procházka Petr FYGR Lanškroun 1931 0
2005/2006 6 Sokol Horní Čermná 1672 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1846 0
2005/2006 5 Sokol Horní Čermná 1672 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1665 1
2005/2006 4 Sokol Horní Čermná 1672 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad B 1858 0
2005/2006 3 Sokol Horní Čermná 1672 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2075 0
2005/2006 2 Sokol Horní Čermná 1672 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1843 0
2005/2006 1 Sokol Horní Čermná 1672 Dungl Petr ŠK Žamberk B 1801 ½
2004/2005 11 Sokol Horní Čermná 1629 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1730 1
2004/2005 10 Sokol Horní Čermná 1629 Jasanský Karel Lokomotiva Česká Třebová 1845 ½
2004/2005 9 Sokol Horní Čermná 1629 Volek Karel Slovan Moravská Třebová 1924 0
2004/2005 8 Sokol Horní Čermná 1629 Toman Aleš SK Žamberk B 1694 1
2004/2005 7 Sokol Horní Čermná 1629 Zeman Ladislav Jiskra Litomyšl 1918 ½
2004/2005 5 Sokol Horní Čermná 1629 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1799 1
2004/2005 4 Sokol Horní Čermná 1629 Maceška Bohumír Spartak OEZ Letohrad 1881 0
2004/2005 3 Sokol Horní Čermná 1629 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1874 ½
2004/2005 2 Sokol Horní Čermná 1629 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1731 ½
2004/2005 1 Sokol Horní Čermná 1629 Křivohlávek Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí C 1756 ½
2003/2004 11 Sokol Horní Čermná 1647 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad B 1591 0
2003/2004 10 Sokol Horní Čermná 1647 Hurdes Emil SK Žamberk C 1532 ½
2003/2004 9 Sokol Horní Čermná 1647 Šimek Petr Loko Česká Třebová B 1250 0
2003/2004 8 Sokol Horní Čermná 1647 Flos Petr Spartak Choceň B 1662 0
2003/2004 7 Sokol Horní Čermná 1647 Dostál Jiří Sokol Městečko Trnávka 1773 0
2003/2004 6 Sokol Horní Čermná 1647 Mačka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1422 1
2003/2004 5 Sokol Horní Čermná 1647 Cedzo Štěpán Slovan Moravská Třebová 1789 ½
2003/2004 4 Sokol Horní Čermná 1647 Soukup Josef ŠK Vysoké Mýto C 1571 1
2003/2004 3 Sokol Horní Čermná 1647 Rusz Gustav ZD Kunvald B 1703 0
2003/2004 1 Sokol Horní Čermná 1647 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1681 ½