Hráč Nejezchleb Drahoš

Nejezchleb Drahoš

User Pic
Jméno: Nejezchleb Drahoš
Oddíl: Sokol Rudice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1743
Elo mezinárodní: 2028
ID: 790
FIDE ID: 309702
Rok narození: 1950
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 Sokol Rudice B 2028 1769 Probošt Jaroslav Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1465 ½ soutěž
2019/2020 7 Sokol Rudice B 2028 1769 Tichý David Spartak Adamov B 1999 1788 ½ soutěž
2019/2020 6 Sokol Rudice B 2028 1769 Boček Tomáš ŠK Kunštát, z.s. 0 1262 1 soutěž
2019/2020 5 Sokol Rudice B 2028 1769 Havel Jan Letovice (Slavia Boskovice "C") 1668 1653 ½ soutěž
2019/2020 4 Sokol Rudice B 2028 1769 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1654 ½ soutěž
2019/2020 2 Sokol Rudice B 2028 1769 Borýsek Martin ŠK Jevíčko 1649 1686 ½ soutěž
2019/2020 1 Sokol Rudice B 2028 1769 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec D 0 1672 ½ soutěž
2019/2020 9 Sokol Rudice 2028 1769 Jakubčík Jiří ŠO MKS Vyškov "B" 0 1781 ½ soutěž
2019/2020 8 Sokol Rudice 2028 1769 Maláska Karel ŠK Tišnov 0 1724 0 soutěž
2019/2020 7 Sokol Rudice 2028 1769 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec "C" 0 1672 ½ soutěž
2019/2020 6 Sokol Rudice 2028 1769 Vaňhara Jan Slavia Boskovice "A" 0 1474 1 soutěž
2019/2020 5 Sokol Rudice 2028 1769 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1752 ½ soutěž
2019/2020 4 Sokol Rudice 2028 1769 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1904 1879 ½ soutěž
2019/2020 3 Sokol Rudice 2028 1769 Saida Jan ASK Blansko 0 1783 ½ soutěž
2019/2020 2 Sokol Rudice 2028 1769 Havel Jan Slavia Boskovice "B" 1668 1653 ½ soutěž
2019/2020 1 Sokol Rudice 2028 1769 Mikulášek Petr TJ Sloup 0 1632 ½ soutěž
2018/2019 9 Sokol Rudice 2028 1743 Dumková Daniela ŠK Kuřim "C" 1935 1924 0 soutěž
2018/2019 8 Sokol Rudice 2028 1743 Kovář Libor ŠK Lipůvka 0 1611 1 soutěž
2018/2019 7 Sokol Rudice 2028 1743 Ležák Petr Spartak Adamov "B" 1721 1683 1 soutěž
2018/2019 6 Sokol Rudice 2028 1743 Marša Alexandr ŠK Lokomotiva Brno "B" 1879 1864 ½ soutěž
2018/2019 5 Sokol Rudice 2028 1743 Baláž František TJ Sloup 1855 1870 ½ soutěž
2018/2019 4 Sokol Rudice 2028 1743 Polách Josef ASK Blansko 0 1680 ½ soutěž
2018/2019 3 Sokol Rudice 2028 1743 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 0 1765 1 soutěž
2018/2019 2 Sokol Rudice 2028 1743 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec "B" 1714 1722 ½ soutěž
2018/2019 1 Sokol Rudice 2028 1743 Veselý Miroslav Slavia Boskovice "B" 0 1723 1 soutěž
2018/2019 7 Rudice B 2028 1743 Votřel Petr ŠK Kunštát A 0 1588 ½ soutěž
2018/2019 6 Rudice B 2028 1743 Baránek Tomáš TJ Sloup B 0 1709 ½ soutěž
2018/2019 5 Rudice B 2028 1743 Havel František Letovice (Slavia Boskovice C) 1756 1772 ½ soutěž
2018/2019 4 Rudice B 2028 1743 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 0 1750 ½ soutěž
2018/2019 2 Rudice B 2028 1743 Maděryč Vlastimil Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1575 1 soutěž
2018/2019 1 Rudice B 2028 1743 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1682 ½ soutěž
2017/2018 9 Sokol Rudice 2028 1799 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "C" 1800 1822 ½ soutěž
2017/2018 8 Sokol Rudice 2028 1799 Saida Jan ASK Blansko 0 1829 ½ soutěž
2017/2018 7 Sokol Rudice 2028 1799 Hamřík Miroslav ŠK Sokol Tišnov 0 1703 0 soutěž
2017/2018 6 Sokol Rudice 2028 1799 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1705 1728 ½ soutěž
2017/2018 5 Sokol Rudice 2028 1799 Sapák Radoslav ŠK Lipůvka 0 1619 ½ soutěž
2017/2018 4 Sokol Rudice 2028 1799 Sedlák Ivo TJ Sloup 0 1721 0 soutěž
2017/2018 3 Sokol Rudice 2028 1799 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1645 ½ soutěž
2017/2018 2 Sokol Rudice 2028 1799 Marcikán Tomáš Slavia Boskovice 1719 1678 ½ soutěž
2017/2018 1 Sokol Rudice 2028 1799 Ležák Petr Spartak Adamov "B" 1681 1647 ½ soutěž
2017/2018 7 Rudice B 2028 1799 Hubený Pavel ŠK Garde Lipovec C 1876 1842 0 soutěž
2017/2018 6 Rudice B 2028 1799 Sedlák Ivo TJ Sloup B 0 1721 ½ soutěž
2017/2018 5 Rudice B 2028 1799 Matuška Jan Sokol Jedovnice 0 1810 ½ soutěž
2017/2018 3 Rudice B 2028 1799 Liebl Pavel ŠK Jevíčko A 1749 1749 ½ soutěž
2017/2018 2 Rudice B 2028 1799 Walletzký Radomír Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1615 1 soutěž
2017/2018 1 Rudice B 2028 1799 Loubal Pavel Letovice (Slavia Boskovice B) 1998 1994 0 soutěž
2016/2017 9 Rudice "A" 2028 1773 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec "C" 1708 ½ soutěž
2016/2017 8 Rudice "A" 2028 1773 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno "C" 1912 1886 ½ soutěž
2016/2017 7 Rudice "A" 2028 1773 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec "B" 2009 2009 0 soutěž
2016/2017 6 Rudice "A" 2028 1773 Baláž František TJ Sloup 1705 ½ soutěž
2016/2017 5 Rudice "A" 2028 1773 Saida Jan ASK Blansko 1825 ½ soutěž
2016/2017 4 Rudice "A" 2028 1773 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "D" 1657 1604 ½ soutěž
2016/2017 3 Rudice "A" 2028 1773 Slepánek Jan MKS Vyškov "B" 1788 1788 ½ soutěž
2016/2017 2 Rudice "A" 2028 1773 Marcikán Tomáš Slavia Boskovice 1576 1 soutěž
2016/2017 1 Rudice "A" 2028 1773 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1838 ½ soutěž
2015/2016 9 Sokol Rudice 2028 1773 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1914 ½ soutěž
2015/2016 8 Sokol Rudice 2028 1773 Saida Jan ASK Blansko 1825 ½ soutěž
2015/2016 7 Sokol Rudice 2028 1773 Kudla Vladimír ŠK Kuřim "B" 1918 1886 ½ soutěž
2015/2016 6 Sokol Rudice 2028 1773 Zabloudil Radek MKS Vyškov "B" 1770 1770 ½ soutěž
2015/2016 5 Sokol Rudice 2028 1773 Ševčík Luboš ŠK GARDE Lipovec "C" 1708 ½ soutěž
2015/2016 3 Sokol Rudice 2028 1773 Komprda Petr ŠK GARDE Lipovec "B" 2009 2009 0 soutěž
2015/2016 2 Sokol Rudice 2028 1773 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1931 1995 ½ soutěž
2015/2016 1 Sokol Rudice 2028 1773 Sedlák Ivo TJ Sloup 1723 ½ soutěž
2015/2016 9 Sokol Rudice B 2028 1773 Novák David ŠK Jevíčko A 1593 1 soutěž
2015/2016 7 Sokol Rudice B 2028 1773 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov B 1917 1800 ½ soutěž
2015/2016 6 Sokol Rudice B 2028 1773 Kunc Alois Sokol Jedovnice 1758 ½ soutěž
2015/2016 5 Sokol Rudice B 2028 1773 Neudert Jiří TJ Sokol Rovečné A 1180 1 soutěž
2015/2016 4 Sokol Rudice B 2028 1773 Boháček Milan Makkabi Boskovice B 2032 2042 ½ soutěž
2015/2016 3 Sokol Rudice B 2028 1773 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1805 ½ soutěž
2015/2016 2 Sokol Rudice B 2028 1773 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1737 1 soutěž
2015/2016 1 Sokol Rudice B 2028 1773 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1723 0 soutěž
2014/2015 9 Sokol Rudice 2028 1819 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice 1442 1 soutěž
2014/2015 8 Sokol Rudice 2028 1819 Slouka Lukáš ASK Blansko 1632 ½ soutěž
2014/2015 7 Sokol Rudice 2028 1819 Boček Tadeáš ŠK Kuřim B 1837 1921 0 soutěž
2014/2015 6 Sokol Rudice 2028 1819 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 0 soutěž
2014/2015 5 Sokol Rudice 2028 1819 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1641 ½ soutěž
2014/2015 4 Sokol Rudice 2028 1819 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 1737 ½ soutěž
2014/2015 3 Sokol Rudice 2028 1819 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1736 1759 ½ soutěž
2014/2015 2 Sokol Rudice 2028 1819 Mikulášek Petr TJ Sloup 1628 1 soutěž
2014/2015 1 Sokol Rudice 2028 1819 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1731 ½ soutěž
2014/2015 9 Rudice B 2028 1819 Ševčík Milan Lipovec D 1737 ½ soutěž
2014/2015 8 Rudice B 2028 1819 Slezák Vladimír Lipůvka 1757 ½ soutěž
2014/2015 7 Rudice B 2028 1819 Sedlák Ivo Sloup B 1724 0 soutěž
2014/2015 6 Rudice B 2028 1819 Pařízek Jaroslav Jevíčko B 1266 1 soutěž
2014/2015 5 Rudice B 2028 1819 Beňovský Petr Boskovice B 1000 1 soutěž
2014/2015 4 Rudice B 2028 1819 Fránek Stanislav Jedovnice 1617 0 soutěž
2014/2015 2 Rudice B 2028 1819 Daniel Jan Rovečné A 1481 1 soutěž
2014/2015 1 Rudice B 2028 1819 Trmač Radek Adamov B 1758 1746 ½ soutěž
2013/2014 4 Rudice B 2058 1832 Dvořáček Filip Boskovice B 1661 ½ soutěž
2013/2014 10 Sokol Rudice 2058 1832 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2039 2035 0 soutěž
2013/2014 9 Sokol Rudice 2058 1832 Horký Jaroslav TJ Znojmo 1939 ½ soutěž
2013/2014 4 Sokol Rudice 2058 1832 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 ½ soutěž
2013/2014 3 Sokol Rudice 2058 1832 Lamser Tomáš Vinohrady Brno 1941 1962 0 soutěž
2013/2014 2 Sokol Rudice 2058 1832 Zeman Arnošt Orel Ořechov 2002 1980 0 soutěž
2012/2013 9 Rudice B 2058 1847 Nechvíla Břetislav Jedovnice A 1541 1 soutěž
2012/2013 6 Rudice B 2058 1847 Daniel Tomáš Rovečné A 1000 1 soutěž
2012/2013 4 Rudice B 2058 1847 Petržela Jan Lipovec E 1416 ½ soutěž
2012/2013 2 Rudice B 2058 1847 Walletzký Radomír Boskovice B 1615 ½ soutěž
2012/2013 1 Rudice B 2058 1847 Mikuš Pavol Adamov C 1440 ½ soutěž
2012/2013 10 Sokol Rudice 2058 1847 Číhal Jan ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1900 1896 ½ soutěž
2012/2013 9 Sokol Rudice 2058 1847 Machek Ivo ŠK Garde Lipovec "C" 1992 1909 0 soutěž
2012/2013 8 Sokol Rudice 2058 1847 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1821 0 soutěž
2012/2013 7 Sokol Rudice 2058 1847 Kocman Richard MKS Vyškov "B" 1734 ½ soutěž
2012/2013 6 Sokol Rudice 2058 1847 Šarhan Petr MKS Vyškov "C" 1853 ½ soutěž
2012/2013 5 Sokol Rudice 2058 1847 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "B" 1714 ½ soutěž
2012/2013 4 Sokol Rudice 2058 1847 Moc Martin ASK Blansko 1554 ½ soutěž
2012/2013 3 Sokol Rudice 2058 1847 Horák Jan ŠK Jevíčko 1708 1 soutěž
2012/2013 2 Sokol Rudice 2058 1847 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1840 1745 ½ soutěž
2012/2013 1 Sokol Rudice 2058 1847 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1882 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Sokol Rudice B 2058 1863 Sapák Radoslav ŠK Lipůvka 1654 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Sokol Rudice B 2058 1863 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec D 1755 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Sokol Rudice B 2058 1863 Blažek Roman ŠK Kunštát 1621 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Sokol Rudice B 2058 1863 Mikuš Pavol Spartak Adamov C 1431 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Sokol Rudice B 2058 1863 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice B 1623 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Rudice B 2058 1863 Daniel Jan TJ Sokol Rovečné A 1479 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Sokol Rudice B 2058 1863 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 1455 1 soutěž
2011/2012 11 Sokol Rudice 2058 1863 Rubeš Pavel ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1912 ½ soutěž
2011/2012 10 Sokol Rudice 2058 1863 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1778 1 soutěž
2011/2012 9 Sokol Rudice 2058 1863 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1891 ½ soutěž
2011/2012 8 Sokol Rudice 2058 1863 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1925 0 soutěž
2011/2012 7 Sokol Rudice 2058 1863 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec "C" 1764 ½ soutěž
2011/2012 6 Sokol Rudice 2058 1863 Polách Josef ASK Blansko 1726 ½ soutěž
2011/2012 5 Sokol Rudice 2058 1863 Trmač Radek Spartak Adamov "B 1770 1732 ½ soutěž
2011/2012 3 Sokol Rudice 2058 1863 Dočkal Stanislav MKS Vyškov "B" 1716 ½ soutěž
2011/2012 2 Sokol Rudice 2058 1863 Pech Václav MKS Vyškov "A" 2109 2018 ½ soutěž
2011/2012 1 Sokol Rudice 2058 1863 Novotný Jaroslav TJ Sloup 1556 1 soutěž
2010/2011 9 Rudice B 1901 Helebrand Zdeněk Sloup B 1506 0 soutěž
2010/2011 8 Rudice B 1901 Sedlák Josef Lipovec E 1359 1 soutěž
2010/2011 7 Rudice B 1901 Masáková Petra Adamov C 1100 1 soutěž
2010/2011 6 Rudice B 1901 Brda Vlastimil Boskovice B 1308 1 soutěž
2010/2011 5 Rudice B 1901 Keprt Jaroslav Jedovnice 1461 1 soutěž
2010/2011 4 Rudice B 1901 Ševčík Miloš Lipovec D 1738 ½ soutěž
2010/2011 3 Rudice B 1901 Hrbata Jaroslav Jevíčko B 1506 1 soutěž
2010/2011 11 Sokol Rudice 1901 Zlámal Zdeněk Spartak Adamov "B" 1524 1 soutěž
2010/2011 10 Sokol Rudice 1901 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1888 1 soutěž
2010/2011 9 Sokol Rudice 1901 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec "C" 1593 0 soutěž
2010/2011 8 Sokol Rudice 1901 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 1989 0 soutěž
2010/2011 7 Sokol Rudice 1901 Hejný Jaroslav MKS Vyškov "A" 2067 0 soutěž
2010/2011 6 Sokol Rudice 1901 Horák Jan ŠK Jevíčko 1705 ½ soutěž
2010/2011 4 Sokol Rudice 1901 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 1759 ½ soutěž
2010/2011 3 Sokol Rudice 1901 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1648 ½ soutěž
2010/2011 2 Sokol Rudice 1901 Moc Roman ASK Blansko 1695 ½ soutěž
2010/2011 1 Sokol Rudice 1901 Drochytka Josef TJ Sloup 1689 1 soutěž
2009/2010 9 Sokol Rudice C 1923 Plch Josef Sokol Jedovnice 1850 0 soutěž
2009/2010 8 Sokol Rudice C 1923 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1743 1 soutěž
2009/2010 7 Sokol Rudice C 1923 Dufek Petr ASK Blansko B 1609 ½ soutěž
2009/2010 6 Sokol Rudice C 1923 Šutera Zdeněk Rovečné A 1600 ½ soutěž
2009/2010 5 Sokol Rudice C 1923 Kratochvil Jiří ŠK Garde Lipovec D 1537 1 soutěž
2009/2010 3 Sokol Rudice C 1923 Ptáček František TJ Spartak Adamov C 1000 1 soutěž
2009/2010 2 Sokol Rudice C 1923 Zapletal Karel ŠK Jevíčko B 1655 ½ soutěž
2009/2010 1 Sokol Rudice C 1923 Petr Ladislav Makkabi Boskovice B 1629 ½ soutěž
2009/2010 10 Sokol Rudice A 1923 Drochytka Josef TJ Sloup 1688 1 soutěž
2009/2010 9 Sokol Rudice A 1923 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1921 ½ soutěž
2009/2010 8 Sokol Rudice A 1923 Číhal Jan SK Sokol Tisnov 1857 ½ soutěž
2009/2010 7 Sokol Rudice A 1923 Jandl Miroslav MKS Vyskov B 1857 ½ soutěž
2009/2010 6 Sokol Rudice A 1923 Kudlička Robert MKS Vyskov A 1803 1 soutěž
2009/2010 5 Sokol Rudice A 1923 Gorodkov Leonid ASK Blansko 1698 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Rudice A 1923 Horák Jan SK Jevicko 1697 ½ soutěž
2009/2010 3 Sokol Rudice A 1923 Hloušek Dušan TJ Spartak Adamov B 1631 1 soutěž
2009/2010 2 Sokol Rudice A 1923 Ševčík Luboš SK Garde Lipovec B 1765 ½ soutěž
2009/2010 1 Sokol Rudice A 1923 Klíma Matěj Sokol Rudice B 1000 1 soutěž
2008/2009 8 Sokol Rudice C 1951 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko B 1578 1 soutěž
2008/2009 7 Sokol Rudice C 1951 Fránek Stanislav TJ Sokol Jedovnice 1571 ½ soutěž
2008/2009 6 Sokol Rudice C 1951 Dvořáček Jiří Makkabi Boskovice B 1551 1 soutěž
2008/2009 3 Sokol Rudice C 1951 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné 1444 1 soutěž
2008/2009 2 Sokol Rudice C 1951 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov B 1984 0 soutěž
2008/2009 1 Sokol Rudice C 1951 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1396 1 soutěž
2008/2009 11 Sokol Rudice "A" 1951 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1722 ½ soutěž
2008/2009 10 Sokol Rudice "A" 1951 Zapletal Karel SK Jevicko 1693 1 soutěž
2008/2009 6 Sokol Rudice "A" 1951 Drahovzal Milan SK GARDE Lipovec "B" 1764 0 soutěž
2008/2009 5 Sokol Rudice "A" 1951 Vachek Jiří SK Lokomotiva Brno "E" 1812 ½ soutěž
2008/2009 4 Sokol Rudice "A" 1951 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 1984 0 soutěž
2007/2008 11 Sokol Rudice 1953 Mižák Ján ŠK Garde Lipovec 1948 ½ soutěž
2007/2008 10 Sokol Rudice 1953 Kudláček Jaroslav ŠK DDM KME Kuřim 1898 ½ soutěž
2007/2008 9 Sokol Rudice 1953 Diviš Libor ŠK Tetčice 1876 ½ soutěž
2007/2008 8 Sokol Rudice 1953 Porč Pavel Orel Ořechov B 1595 ½ soutěž
2007/2008 7 Sokol Rudice 1953 Macků Petr ŠK pod Věží Strážnice 1945 0 soutěž
2007/2008 6 Sokol Rudice 1953 Petlák Josef TJ Znojmo 1982 ½ soutěž
2007/2008 5 Sokol Rudice 1953 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno 1898 ½ soutěž
2007/2008 4 Sokol Rudice 1953 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1880 ½ soutěž
2007/2008 3 Sokol Rudice 1953 Cupal Miroslav SPgŠ a G Znojmo 2103 ½ soutěž
2007/2008 2 Sokol Rudice 1953 Hladil Ivo ŠK Lokomotiva Brno D 1931 ½ soutěž
2007/2008 1 Sokol Rudice 1953 Fridrich Michal ŠK Veselí nad Moravou 1894 1 soutěž
2007/2008 11 Sokol Rudice B 1953 Jakubčík Jiří MKS Vyskov A 1791 ½ soutěž
2007/2008 10 Sokol Rudice B 1953 Hloušek Zdeněk SK Garde Lipovec B 1855 ½ soutěž
2007/2008 9 Sokol Rudice B 1953 Polách Josef TJ Sloup 1704 ½ soutěž
2007/2008 8 Sokol Rudice B 1953 Horák Jan SK Jevicko 1698 ½ soutěž
2007/2008 7 Sokol Rudice B 1953 Horák Bronislav SK KME-DDM Kurim B 1977 ½ soutěž
2007/2008 6 Sokol Rudice B 1953 Zbořil Radomír MKS Vyskov B 1651 1 soutěž
2007/2008 5 Sokol Rudice B 1953 Křápek Miroslav KS TJ Bucovice 1802 1 soutěž
2007/2008 4 Sokol Rudice B 1953 Vosáhlo Jiří SK Lokomotiva Brno E 1942 ½ soutěž
2007/2008 3 Sokol Rudice B 1953 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2083 ½ soutěž
2007/2008 2 Sokol Rudice B 1953 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1000 ½ soutěž
2007/2008 1 Sokol Rudice B 1953 Klíma Oldřich Sokol Rudice C 1688 ½ soutěž
2006/2007 11 Sokol Rudice B 1920 Kejík František MKS Vyškov A 2093 0 soutěž
2006/2007 10 Sokol Rudice B 1920 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov A 1991 ½ soutěž
2006/2007 9 Sokol Rudice B 1920 Hubený Pavel TJ Sloup 1854 1 soutěž
2006/2007 8 Sokol Rudice B 1920 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov A 2041 1 soutěž
2006/2007 7 Sokol Rudice B 1920 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 ½ soutěž
2006/2007 6 Sokol Rudice B 1920 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1750 ½ soutěž
2006/2007 5 Sokol Rudice B 1920 Dufek Martin ŠK Lokomotiva Brno F 1704 1 soutěž
2006/2007 4 Sokol Rudice B 1920 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec B 1817 1 soutěž
2006/2007 3 Sokol Rudice B 1920 Brtníček Antonín ŠK TJ Komořany 1546 1 soutěž
2006/2007 2 Sokol Rudice B 1920 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1788 1 soutěž
2006/2007 1 Sokol Rudice B 1920 Klíma Oldřich Sokol Rudice C 1642 ½ soutěž
2006/2007 11 Sokol Rudice 1920 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 ½ soutěž
2006/2007 10 Sokol Rudice 1920 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo 2027 ½ soutěž
2006/2007 9 Sokol Rudice 1920 Herec Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 1989 ½ soutěž
2006/2007 8 Sokol Rudice 1920 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2051 0 soutěž
2006/2007 7 Sokol Rudice 1920 Hampel David ŠK Tetčice 1839 1 soutěž
2006/2007 6 Sokol Rudice 1920 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2025 ½ soutěž
2006/2007 5 Sokol Rudice 1920 Novák Jaromír ŠK Lokomotiva Brno E 1960 ½ soutěž
2006/2007 4 Sokol Rudice 1920 Křena Bohuslav ŠK KME DDM Kuřim 1971 ½ soutěž
2006/2007 3 Sokol Rudice 1920 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 1 soutěž
2006/2007 2 Sokol Rudice 1920 Vávra Michal BK Moravská Slavia Brno 1944 ½ soutěž
2006/2007 1 Sokol Rudice 1920 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1839 ½ soutěž
2005/2006 11 SOKOL RUDICE 1873 Chládek Vlastimil GARDE LIPOVEC 1996 0 soutěž
2005/2006 10 SOKOL RUDICE 1873 Urban Vlastimil HPM TEC HUSTOPEČE 2025 ½ soutěž
2005/2006 9 SOKOL RUDICE 1873 Bednář Jakub LOKOMOTIVA BRNO C 2079 0 soutěž
2005/2006 8 SOKOL RUDICE 1873 Hron Robert GORDIC JIHLAVA B 2107 ½ soutěž
2005/2006 7 SOKOL RUDICE 1873 Číp Dalibor OREL OŘECHOV 2215 ½ soutěž
2005/2006 6 SOKOL RUDICE 1873 Lamser Miroslav DURAS BRNO C 2043 0 soutěž
2005/2006 5 SOKOL RUDICE 1873 Ptáček Luboš SOKOL ZAJEČICE 2078 ½ soutěž
2005/2006 4 SOKOL RUDICE 1873 Fojtík Tomáš SPgŠ+G ZNOJMO 2037 ½ soutěž
2005/2006 3 SOKOL RUDICE 1873 Binder Jaroslav ŠK 64 BRNO 1974 ½ soutěž
2005/2006 2 SOKOL RUDICE 1873 Mičulka Petr TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2057 1 soutěž
2005/2006 1 SOKOL RUDICE 1873 Mičánek Tomáš DURAS BRNO B 2129 ½ soutěž
2005/2006 9 Sokol Rudice C 1873 Šíbl Jan Garde Lipovec D 1420 1 soutěž
2005/2006 8 Sokol Rudice C 1873 Špičák Petr TJ Sloup B 1760 ½ soutěž
2005/2006 7 Sokol Rudice C 1873 Dostál Adolf ŠK Rovečné 1390 1 soutěž
2005/2006 6 Sokol Rudice C 1873 Matuška Jan Sokol Jedovnice A 1595 ½ soutěž
2005/2006 5 Sokol Rudice C 1873 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov A 1892 1 soutěž
2005/2006 4 Sokol Rudice C 1873 Mižák Ján Garde Lipovec C 1969 ½ soutěž
2005/2006 2 Sokol Rudice C 1873 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1746 1 soutěž
2005/2006 1 Sokol Rudice C 1873 Zemánek Jan Makkabi BoskoviceB 1847 0 soutěž
2004/2005 10 Sokol Rudice B 1902 Čuprová Iva TJ Komořany A 1674 1 soutěž
2004/2005 9 Sokol Rudice B 1902 Kejík František MKS Vyškov A 2113 0 soutěž
2004/2005 8 Sokol Rudice B 1902 Dufek Jaroslav MKS Vyškov B 1678 ½ soutěž
2004/2005 7 Sokol Rudice B 1902 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1798 0 soutěž
2004/2005 6 Sokol Rudice B 1902 Dobeš Dušan Univerzita Brno B 1994 0 soutěž
2004/2005 5 Sokol Rudice B 1902 Mališ Jiří Lokomotiva Brno D 2212 0 soutěž
2004/2005 4 Sokol Rudice B 1902 Řehůřek Karel Mor. Slávia Brno A 1947 ½ soutěž
2004/2005 3 Sokol Rudice B 1902 Pučálka Vojtěch Sokol Tišnov A 1993 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Rudice B 1902 Mižák Ján Garde Lipovec B 1918 0 soutěž
2004/2005 1 Sokol Rudice B 1902 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1835 ½ soutěž
2004/2005 11 Sokol Rudice 1902 Kudláček Jaroslav KME DDM Kuřim 1960 1 soutěž
2004/2005 10 Sokol Rudice 1902 Mayer Josef Tatran Poštorná A 2048 0 soutěž
2004/2005 9 Sokol Rudice 1902 Páral Adam TJ Vinohrady Brno 1753 0 soutěž
2004/2005 8 Sokol Rudice 1902 Sysel Michal TJ Bučovice 1968 1 soutěž
2004/2005 7 Sokol Rudice 1902 Habina Martin Garde Lipovec 2077 ½ soutěž
2004/2005 6 Sokol Rudice 1902 Galuška Josef ŠK Veselí nad Mor. 2125 0 soutěž
2004/2005 5 Sokol Rudice 1902 Veverka František Tatran Poštorná B 1878 ½ soutěž
2004/2005 4 Sokol Rudice 1902 Riška Lubomír Lokomotiva Brno B 2205 0 soutěž
2004/2005 3 Sokol Rudice 1902 Sedlák Ivo TJ Sloup 1744 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Rudice 1902 Kuchynka Lukáš ŠK Hustopeče 2000 ½ soutěž
2004/2005 1 Sokol Rudice 1902 Němec Zdeněk I. brněnská Brno 1932 0 soutěž
2003/2004 11 Sokol Rudice A 1897 Kubát Pavel Lokomotiva Brno B 1916 ½ soutěž
2003/2004 10 Sokol Rudice A 1897 Řehůřek Karel Mor. Slávia Brno 1941 ½ soutěž
2003/2004 9 Sokol Rudice A 1897 Slavík Vladimír Bydo Zakřany 1756 ½ soutěž
2003/2004 8 Sokol Rudice A 1897 Gorčák Jan TJ Bučovice B 1595 1 soutěž
2003/2004 7 Sokol Rudice A 1897 Ševčík Josef Garde Lipovec B 1650 ½ soutěž
2003/2004 6 Sokol Rudice A 1897 Diviš Libor ŠK Tetčice 1802 1 soutěž
2003/2004 5 Sokol Rudice A 1897 Tomek Milan MKS Vyškov B 1745 ½ soutěž
2003/2004 4 Sokol Rudice A 1897 Kopuletý Jan ŠK 64 Brno B 1769 ½ soutěž
2003/2004 3 Sokol Rudice A 1897 Zemánek Jan Makkabi Boskovice 1793 ½ soutěž
2003/2004 2 Sokol Rudice A 1897 Bytešník Zdeněk Sokol Tišnov A 1839 ½ soutěž
2003/2004 1 Sokol Rudice A 1897 Malý Rudolf Duras BVK Brno D 1834 1 soutěž
2003/2004 9 Sokol Rudice B 1897 Drochytka Josef TJ ČKD Blansko 1732 1 soutěž
2003/2004 8 Sokol Rudice B 1897 Jaroš Mojmír ŠK Jevíčko A 2039 ½ soutěž
2003/2004 7 Sokol Rudice B 1897 Ševčík David Garde Lipovec C 1584 1 soutěž
2003/2004 6 Sokol Rudice B 1897 Saida Jan ASK Blansko 1864 0 soutěž
2003/2004 5 Sokol Rudice B 1897 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov 2008 ½ soutěž
2003/2004 4 Sokol Rudice B 1897 Plch Josef Sokol Jedovnice A 1802 ½ soutěž
2003/2004 3 Sokol Rudice B 1897 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát A 1753 1 soutěž
2003/2004 2 Sokol Rudice B 1897 Dvorský Vladimír TJ Sloup B 1727 ½ soutěž
2003/2004 1 Sokol Rudice B 1897 Dokoupil Jiří Makkabi BoskoviceB 1634 1 soutěž