Hráč Ševčík Milan

Ševčík Milan

User Pic
Jméno: Ševčík Milan
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1764
Elo mezinárodní: 0
ID: 7265
FIDE ID: 371491
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Garde Lipovec C 0 1750 Schůrek Miroslav Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1567 1
2018/2019 6 ŠK Garde Lipovec C 0 1750 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1682 ½
2018/2019 5 ŠK Garde Lipovec C 0 1750 Záboj Josef ŠK Kunštát A 0 1504 1
2018/2019 4 ŠK Garde Lipovec C 0 1750 Nejezchleb Drahoš Rudice B 2028 1743 ½
2018/2019 2 ŠK Garde Lipovec C 0 1750 Mikulášek Petr TJ Sloup B 0 1644 1
2018/2019 1 ŠK Garde Lipovec C 0 1750 Borýsek Martin ŠK Jevíčko A 0 1589 1
2018/2019 9 ŠK Garde Lipovec "B" 0 1750 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1559 1
2018/2019 8 ŠK Garde Lipovec "B" 0 1750 Špičák Petr TJ Sloup 0 1839 ½
2018/2019 6 ŠK Garde Lipovec "B" 0 1750 Kocman Richard MKS Vyškov "B" 0 1787 1
2018/2019 5 ŠK Garde Lipovec "B" 0 1750 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 0 1444 1
2018/2019 2 ŠK Garde Lipovec "B" 0 1750 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 0 1756 0
2018/2019 12 ŠK Garde Lipovec D 0 1750 Hájek Radovan Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1882 0
2018/2019 11 ŠK Garde Lipovec D 0 1750 Hájek Radovan Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1882 0
2018/2019 6 ŠK Garde Lipovec D 0 1750 Hruška Vladimír ŠK Jevíčko B 1874 1831 1
2018/2019 5 ŠK Garde Lipovec D 0 1750 Hruška Vladimír ŠK Jevíčko B 1874 1831 0
2017/2018 11 ŠK Garde Lipovec B 0 1761 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1840 1888 ½
2017/2018 1 ŠK Garde Lipovec B 0 1760 Šmíd Vladimír ŠK Hodonín 0 1835 ½
2017/2018 7 ŠK Garde Lipovec C 0 1761 Dvořáček Milan Rudice B 0 1689 1
2017/2018 6 ŠK Garde Lipovec C 0 1761 Novák David ŠK Jevíčko A 0 1590 1
2017/2018 5 ŠK Garde Lipovec C 0 1761 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 0 1727 0
2017/2018 4 ŠK Garde Lipovec C 0 1761 Probošt Jaroslav Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1453 1
2017/2018 3 ŠK Garde Lipovec C 0 1761 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1689 ½
2017/2018 2 ŠK Garde Lipovec C 0 1761 Havel František Letovice (Slavia Boskovice B) 1720 1739 ½
2015/2016 9 ŠK Garde Lipovec D 1764 Šutera Zdeněk TJ Sokol Rovečné A 1552 0
2015/2016 8 ŠK Garde Lipovec D 1764 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice B 1789 1
2015/2016 6 ŠK Garde Lipovec D 1764 Bílek Antonín ŠK Lipůvka 1451 1
2015/2016 5 ŠK Garde Lipovec D 1764 Mikulášek Petr TJ Sloup B 1656 1
2015/2016 4 ŠK Garde Lipovec D 1764 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko A 1538 ½
2015/2016 3 ŠK Garde Lipovec D 1764 Dvořáček Milan Sokol Rudice B 1712 1
2015/2016 2 ŠK Garde Lipovec D 1764 Trmač Radek TJ Spartak Adamov B 1758 1751 ½
2015/2016 9 ŠK GARDE Lipovec "B" 1764 Svoboda Filip ŠK Kuřim "D" 1429 1537 1
2015/2016 8 ŠK GARDE Lipovec "B" 1764 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim "B" 1960 1869 ½
2015/2016 7 ŠK GARDE Lipovec "B" 1764 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1789 0
2015/2016 6 ŠK GARDE Lipovec "B" 1764 Drochytka Josef TJ Sloup 1675 1
2015/2016 5 ŠK GARDE Lipovec "B" 1764 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 1792 1
2015/2016 4 ŠK GARDE Lipovec "B" 1764 Látal Dušan ASK Blansko 1769 ½
2015/2016 3 ŠK GARDE Lipovec "B" 1764 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1707 ½
2015/2016 2 ŠK GARDE Lipovec "B" 1764 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 1735 0
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec "B" 1764 Flašar Jan ŠK GARDE Lipovec "C" 1658 0
2014/2015 9 ŠK Garde Lipovec C 1737 Drochytka Josef TJ Sloup 1679 ½
2014/2015 7 ŠK Garde Lipovec C 1737 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 1738 1
2014/2015 5 ŠK Garde Lipovec C 1737 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice 1442 1
2014/2015 4 ŠK Garde Lipovec C 1737 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1819 ½
2014/2015 3 ŠK Garde Lipovec C 1737 Polách Josef ASK Blansko 1742 1
2014/2015 2 ŠK Garde Lipovec C 1737 Jandl Miroslav MKS Vyškov B 1813 1
2014/2015 1 ŠK Garde Lipovec C 1737 Kudla Vladimír ŠK Kuřim B 1925 1867 ½
2014/2015 9 Lipovec D 1737 Nejezchleb Drahoš Rudice B 2028 1819 ½
2014/2015 8 Lipovec D 1737 Neudert Jiří Rovečné A 1163 1
2014/2015 7 Lipovec D 1737 Ležák Petr Adamov B 1659 1608 0
2014/2015 5 Lipovec D 1737 Slezák Vladimír Lipůvka 1757 ½
2014/2015 4 Lipovec D 1737 Němec Karel Sloup B 1712 1
2014/2015 3 Lipovec D 1737 Hrbata Jaroslav Jevíčko B 1525 1
2014/2015 2 Lipovec D 1737 Havel Jan Boskovice B 1439 0
2014/2015 1 Lipovec D 1737 Plch Josef Jedovnice 1901 1
2013/2014 9 ŠK Garde Lipovec C 1724 Palaš Milan ASK Blansko 1760 1
2013/2014 8 ŠK Garde Lipovec C 1724 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1853 ½
2013/2014 7 ŠK Garde Lipovec C 1724 Kučera Petr ŠK Brno 64 1955 2006 0
2013/2014 6 ŠK Garde Lipovec C 1724 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov A 1916 1891 0
2013/2014 5 ŠK Garde Lipovec C 1724 Horák Bronislav ŠK Kuřim B 1946 1917 ½
2013/2014 4 ŠK Garde Lipovec C 1724 Kudlička Robert MKS Vyškov C 1637 1792 1
2013/2014 3 ŠK Garde Lipovec C 1724 Zapletal Karel ŠK Jevíčko 1658 ½
2013/2014 2 ŠK Garde Lipovec C 1724 Špičák Petr TJ Sloup 1813 0
2013/2014 1 ŠK Garde Lipovec C 1724 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec B 1816 1798 0
2013/2014 9 Lipovec D 1724 Masáková Petra Adamov B 1553 1567 ½
2013/2014 8 Lipovec D 1724 Pařízek Jaroslav Jevíčko B 1000 1
2013/2014 7 Lipovec D 1724 Derňár Mikuláš Boskovice B 1443 1
2013/2014 5 Lipovec D 1724 Rimpler Jiří Jedovnice 1415 1
2013/2014 4 Lipovec D 1724 Čermák Jan Rovečné A 1485 1
2013/2014 3 Lipovec D 1724 Poláček Ladislav Lipůvka 1538 1
2013/2014 2 Lipovec D 1724 Procházka Ivo Sloup B 1311 1
2013/2014 1 Lipovec D 1724 Petržela Jan Lipovec E 1440 1
2012/2013 9 Lipovec D 1714 Procházka Ivo Sloup B 1306 1
2012/2013 8 Lipovec D 1714 Dokoupil Jiří Boskovice B 1611 1
2012/2013 7 Lipovec D 1714 Kratochvíla Pavel Adamov C 1000 1
2012/2013 6 Lipovec D 1714 Navrátilová Tereza Jedovnice A 1250 0
2012/2013 4 Lipovec D 1714 Moc Martin Lipůvka 1554 1
2012/2013 3 Lipovec D 1714 Řehulka Josef Rovečné A 1393 1
2012/2013 1 Lipovec D 1714 Petržela Jan Lipovec E 1416 1
2012/2013 11 ŠK Garde Lipovec "B" 1714 Hroza Jiří ASK Blansko 1801 1
2012/2013 10 ŠK Garde Lipovec "B" 1714 Antošovský Vlastimil ŠK Jevíčko 1737 ½
2012/2013 9 ŠK Garde Lipovec "B" 1714 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1840 1745 0
2012/2013 8 ŠK Garde Lipovec "B" 1714 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1919 ½
2012/2013 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1714 Špičák Petr TJ Sloup 1765 1
2012/2013 6 ŠK Garde Lipovec "B" 1714 Boček Tadeáš ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1812 1795 0
2012/2013 5 ŠK Garde Lipovec "B" 1714 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2058 1847 ½
2012/2013 4 ŠK Garde Lipovec "B" 1714 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1848 1765 0
2012/2013 3 ŠK Garde Lipovec "B" 1714 Dočkal Stanislav MKS Vyškov "B" 1724 ½
2012/2013 2 ŠK Garde Lipovec "B" 1714 Slepánek Jan MKS Vyškov "C" 1752 0
2012/2013 1 ŠK Garde Lipovec "B" 1714 Flašar Jan ŠK Garde Lipovec "C" 1626 ½
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec D 1745 Mikulčický Jan ŠK Kunštát 1628 0
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec D 1745 Masáková Petra Spartak Adamov C 1618 1618 ½
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec D 1745 Dvořáček Milan TJ Sokol Rudice B 1684 1
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec D 1745 Dostál Adolf TJ Sokol Rovečné A 1385 1
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec D 1745 Kunc Alois Sokol Jedovnice 1620 0
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec D 1745 Baláž František TJ Sloup B 1573 1
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec D 1745 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1657 0
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec D 1745 Kocina Filip Makkabi Boskovice B 1598 0
2011/2012 11 ŠK Garde Lipovec "B" 1745 Senáši Martin ASK Blansko 1570 1
2011/2012 10 ŠK Garde Lipovec "B" 1745 Gruber Josef Spartak Adamov "B 1455 1
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec "B" 1745 Jandl Miroslav MKS Vyškov "B" 1795 ½
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1745 Kudlička Robert MKS Vyškov "A" 1806 0
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec "B" 1745 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1524 1
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec "B" 1745 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1853 1799 0
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec "B" 1745 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1750 ½
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec "B" 1745 Brichta Pavel ŠK Garde Lipovec "C" 1465 1
2010/2011 9 Lipovec D 1725 Schneider Zdenek Adamov C 1000 1
2010/2011 8 Lipovec D 1725 Veselý Miroslav Boskovice B 1713 ½
2010/2011 7 Lipovec D 1725 Plch Josef Jedovnice 1875 ½
2010/2011 5 Lipovec D 1725 Zemánek Jan Jevíčko B 1924 ½
2010/2011 4 Lipovec D 1725 Dvořáček Milan Rudice B 1697 1
2010/2011 3 Lipovec D 1725 Dostál Adolf Rovečné A 1413 1
2010/2011 2 Lipovec D 1725 Pokladník Martin Sloup B 1891 1
2010/2011 1 Lipovec D 1725 Habina Ladislav Lipovec E 1559 ½
2010/2011 11 ŠK Garde Lipovec "B" 1725 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov 1796 ½
2010/2011 10 ŠK Garde Lipovec "B" 1725 Klinkovský Jakub Sokol Rudice 1689 1
2010/2011 9 ŠK Garde Lipovec "B" 1725 Novák David ŠK Jevíčko 1595 ½
2010/2011 8 ŠK Garde Lipovec "B" 1725 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1851 ½
2010/2011 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1725 Fabian Zdeněk MKS Vyškov "B" 1758 0
2010/2011 6 ŠK Garde Lipovec "B" 1725 Havel Jan Makkabi Boskovice 1250 1
2010/2011 5 ŠK Garde Lipovec "B" 1725 Dufek Petr ASK Blansko 1592 1
2010/2011 4 ŠK Garde Lipovec "B" 1725 Novotný Jaroslav TJ Sloup 1556 1
2010/2011 3 ŠK Garde Lipovec "B" 1725 Ležák Petr Spartak Adamov "B" 1390 ½
2010/2011 2 ŠK Garde Lipovec "B" 1725 Kocman Richard MKS Vyškov "A" 1762 0
2009/2010 9 ŠK Garde Lipovec C 1750 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1439 0
2009/2010 7 ŠK Garde Lipovec C 1750 Unčovský Josef Rovečné A 1329 ½
2009/2010 6 ŠK Garde Lipovec C 1750 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec D 1461 1
2009/2010 5 ŠK Garde Lipovec C 1750 Mikuš Pavol TJ Spartak Adamov C 1383 1
2009/2010 4 ŠK Garde Lipovec C 1750 Rada Marek Sokol Rudice C 1614 1
2009/2010 11 SK Garde Lipovec B 1750 Baránek Tomáš TJ Sloup 1794 ½
2009/2010 10 SK Garde Lipovec B 1750 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1921 0
2009/2010 9 SK Garde Lipovec B 1750 Plašil Lubomír SK Sokol Tisnov 1893 1
2009/2010 8 SK Garde Lipovec B 1750 Tomek Milan MKS Vyskov B 1779 0
2009/2010 7 SK Garde Lipovec B 1750 Rozumek Vlastimil MKS Vyskov A 2001 0
2009/2010 6 SK Garde Lipovec B 1750 Gorodkov Leonid ASK Blansko 1698 1
2009/2010 5 SK Garde Lipovec B 1750 Gajdoš Daniel SK Jevicko 1760 1
2009/2010 4 SK Garde Lipovec B 1750 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov B 1953 0
2009/2010 3 SK Garde Lipovec B 1750 Brus Jiří Sokol Rudice B 1496 ½
2009/2010 2 SK Garde Lipovec B 1750 Nečas Aleš Sokol Rudice A 1883 ½
2009/2010 1 SK Garde Lipovec B 1750 Handl Martin SK Garde Lipovec A 2054 0
2008/2009 8 ŠK Garde Lipovec D 1767 Palaš Milan TJ ČKD Blansko B 1832 0
2008/2009 7 ŠK Garde Lipovec D 1767 Dostál Adolf TJ Sokol Rovečné 1390 0
2008/2009 6 ŠK Garde Lipovec D 1767 Masák Pavel TJ Spartak Adamov B 2103 0
2008/2009 5 ŠK Garde Lipovec D 1767 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1396 1
2008/2009 3 ŠK Garde Lipovec D 1767 Zemánek Jan ŠK Jevíčko B 1853 0
2008/2009 2 ŠK Garde Lipovec D 1767 Matuška Jan TJ Sokol Jedovnice 1738 1
2008/2009 1 ŠK Garde Lipovec D 1767 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice B 1686 0
2008/2009 11 SK GARDE Lipovec "B" 1767 Zbořil Radomír MKS Vyskov "B" 1653 0
2008/2009 10 SK GARDE Lipovec "B" 1767 Majetič Radim MKS Vyskov "A" 1765 1
2008/2009 9 SK GARDE Lipovec "B" 1767 Doškař Miloslav SK Lokomotiva Brno "E" 1696 1
2008/2009 8 SK GARDE Lipovec "B" 1767 Chmelíček Bronislav TJ Spartak Adamov 1935 ½
2008/2009 6 SK GARDE Lipovec "B" 1767 Toulec Richard Sokol Rudice "A" 1678 ½
2008/2009 5 SK GARDE Lipovec "B" 1767 Šenkýř Miroslav Sokol Rudice "B" 1000 1
2008/2009 4 SK GARDE Lipovec "B" 1767 Šutera Zdeněk Makkabi Boskovice 1612 1
2008/2009 3 SK GARDE Lipovec "B" 1767 Bulička Jiří SK Jevicko 1000 1
2008/2009 2 SK GARDE Lipovec "B" 1767 Senáši Martin TJ CKD Blansko 1
2008/2009 1 SK GARDE Lipovec "B" 1767 Grim Marian SK GARDE Lipovec "C" 1491 1
2007/2008 10 SK Garde Lipovec B 1776 Fránek Stanislav Sokol Rudice B 1617 1
2007/2008 9 SK Garde Lipovec B 1776 Majetič Radim MKS Vyskov A 1759 1
2007/2008 8 SK Garde Lipovec B 1776 Mikulášek Petr TJ Sloup 1660 1
2007/2008 7 SK Garde Lipovec B 1776 Kedroutek František SK Jevicko 1000 1
2007/2008 6 SK Garde Lipovec B 1776 Šmíd Tomáš SK KME-DDM Kurim B 1754 ½
2007/2008 5 SK Garde Lipovec B 1776 Dočkal Stanislav MKS Vyskov B 1749 1
2007/2008 4 SK Garde Lipovec B 1776 Sedlář Vlastimil KS TJ Bucovice 1518 1
2007/2008 3 SK Garde Lipovec B 1776 Novák Jaromír SK Lokomotiva Brno E 1930 1
2007/2008 2 SK Garde Lipovec B 1776 Bednář Petr TJ Spartak Adamov 1723 0
2007/2008 1 SK Garde Lipovec B 1776 Konečný Ladislav Makkabi Boskovice 1650 ½
2007/2008 9 Garde Lipovec C 1776 Palaš Milan ČKD Blansko A 1801 0
2007/2008 8 Garde Lipovec C 1776 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1361 1
2007/2008 6 Garde Lipovec C 1776 Toulec Richard Sokol Rudice D 1628 1
2007/2008 4 Garde Lipovec C 1776 Kedroutek František Šk Jevíčko B 1000 ½
2007/2008 3 Garde Lipovec C 1776 Brichta Pavel Garde Lipovec D 1479 1
2007/2008 2 Garde Lipovec C 1776 Dostál Adolf ŠK Rovečné 1392 1
2007/2008 1 Garde Lipovec C 1776 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov B 1842 0
2006/2007 11 ŠK Garde Lipovec B 1817 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 ½
2006/2007 9 ŠK Garde Lipovec B 1817 Kosina Vladimír ŠK Lokomotiva Brno F 1821 0
2006/2007 8 ŠK Garde Lipovec B 1817 Pech Václav MKS Vyškov A 2094 ½
2006/2007 7 ŠK Garde Lipovec B 1817 Kocman Richard ŠK TJ Komořany 1873 0
2006/2007 6 ŠK Garde Lipovec B 1817 Horák Jan ŠK Jevíčko 1722 ½
2006/2007 5 ŠK Garde Lipovec B 1817 Matuška Jan Sokol Rudice C 1695 1
2006/2007 4 ŠK Garde Lipovec B 1817 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 1920 0
2006/2007 3 ŠK Garde Lipovec B 1817 Polách Daneš TJ Spartak Adamov A 1962 0
2006/2007 2 ŠK Garde Lipovec B 1817 Baránek Tomáš TJ Sloup 1814 ½
2006/2007 1 ŠK Garde Lipovec B 1817 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov A 2041 0
2006/2007 9 Garde Lipovec C 1817 Hloušek Dušan Spartak Adamov B 1379 1
2006/2007 8 Garde Lipovec C 1817 Dvořák Michal Sokol Jedovnice A 1629 1
2006/2007 7 Garde Lipovec C 1817 Palaš Milan ČKD Blansko A 1802 1
2006/2007 3 Garde Lipovec C 1817 Zemánek Jan Makkabi BoskoviceA 1897 1
2006/2007 2 Garde Lipovec C 1817 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1747 ½
2005/2006 11 GARDE LIPOVEC B 1774 Martinovič Aleš TJ KOMOŘANY 1741 ½
2005/2006 10 GARDE LIPOVEC B 1774 Křena Bohuslav KME-DDM KUŘIM B 1788 ½
2005/2006 9 GARDE LIPOVEC B 1774 Horák Jan ŠK JEVÍČKO 1740 1
2005/2006 8 GARDE LIPOVEC B 1774 Sedlák Ivo TJ SLOUP 1740 ½
2005/2006 7 GARDE LIPOVEC B 1774 Schuster Petr MORAVSKÁ SLAVIA A 1980 ½
2005/2006 6 GARDE LIPOVEC B 1774 Palaš Milan ČKD BLANSKO 1794 ½
2005/2006 5 GARDE LIPOVEC B 1774 Veselý Miroslav MAKKABI BOSKOVICE 1643 0
2005/2006 4 GARDE LIPOVEC B 1774 Bytešník Zdeněk SOKOL TIŠNOV 1840 1
2005/2006 3 GARDE LIPOVEC B 1774 Majchrák Adam MKS VYŠKOV A 1753 1
2005/2006 2 GARDE LIPOVEC B 1774 Crhonek Vítězslav SOKOL RUDICE B 1836 1
2005/2006 1 GARDE LIPOVEC B 1774 Malý Rudolf DURAS BRNO E 1781 ½
2005/2006 9 Garde Lipovec C 1774 Mikulášek Petr TJ Sloup B 1613 ½
2005/2006 8 Garde Lipovec C 1774 Dostál Adolf ŠK Rovečné 1390 1
2005/2006 6 Garde Lipovec C 1774 Bednář Petr Spartak Adamov A 1735 1
2005/2006 1 Garde Lipovec C 1774 Brichta Pavel Garde Lipovec D 1519 1
2004/2005 11 Garde Lipovec B 1791 Nečas Ludvík MKS Vyškov B 1694 0
2004/2005 10 Garde Lipovec B 1791 Šutera Zdeněk Makkabi Boskovice 1559 0
2004/2005 9 Garde Lipovec B 1791 Závodský Jiří Univerzita Brno B 1790 ½
2004/2005 8 Garde Lipovec B 1791 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno D 1864 0
2004/2005 7 Garde Lipovec B 1791 Dočekal Tomáš Mor. Slávia Brno A 1730 1
2004/2005 6 Garde Lipovec B 1791 Sokol Tišnov A 1
2004/2005 5 Garde Lipovec B 1791 Martinovič Aleš TJ Komořany A 1691 0
2004/2005 4 Garde Lipovec B 1791 Pospíšil Jan ŠK Jevíčko A 1
2004/2005 3 Garde Lipovec B 1791 První Brno B 1
2004/2005 2 Garde Lipovec B 1791 Klíma Oldřich Sokol Rudice B 1651 ½
2004/2005 1 Garde Lipovec B 1791 Jandl Miroslav MKS Vyškov A 1854 0
2004/2005 9 Garde Lipovec C 1791 Schůrek Miroslav Makkabi BoskoviceB 1554 1
2004/2005 8 Garde Lipovec C 1791 Drochytka Josef TJ ČKD Blansko 1725 1
2004/2005 7 Garde Lipovec C 1791 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1737 ½
2004/2005 6 Garde Lipovec C 1791 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov A 1930 ½
2004/2005 5 Garde Lipovec C 1791 Plch Josef Sokol Jedovnice A 1819 0
2004/2005 4 Garde Lipovec C 1791 Petržela Jan Garde Lipovec D 1457 1
2004/2005 2 Garde Lipovec C 1791 Toulec Richard Sokol Rudice C 1646 ½
2004/2005 1 Garde Lipovec C 1791 Zemánek Jan ŠK Jevíčko B 1835 ½
2003/2004 11 Garde Lipovec B 1760 Slavík Vladimír Bydo Zakřany 1756 ½
2003/2004 10 Garde Lipovec B 1760 Gorčák Jan TJ Bučovice B 1595 1
2003/2004 9 Garde Lipovec B 1760 Tomek Milan MKS Vyškov B 1745 ½
2003/2004 8 Garde Lipovec B 1760 Diviš Libor ŠK Tetčice 1802 ½
2003/2004 7 Garde Lipovec B 1760 Polách Daneš Sokol Rudice A 1961 ½
2003/2004 6 Garde Lipovec B 1760 Masařík Jan ŠK 64 Brno B 1910 0
2003/2004 5 Garde Lipovec B 1760 Zemánek Jan Makkabi Boskovice 1793 ½
2003/2004 4 Garde Lipovec B 1760 Bytešník Zdeněk Sokol Tišnov A 1839 ½
2003/2004 3 Garde Lipovec B 1760 Fuchs Stanislav Duras BVK Brno D 1893 0
2003/2004 2 Garde Lipovec B 1760 Lička Vlastimil Lokomotiva Brno B 1923 0
2003/2004 1 Garde Lipovec B 1760 Schuster Petr Mor. Slávia Brno 1968 ½
2003/2004 9 Garde Lipovec C 1760 Kubín Antonín Makkabi BoskoviceB 1638 0
2003/2004 5 Garde Lipovec C 1760 Saida Jan ASK Blansko 1864 ½
2003/2004 4 Garde Lipovec C 1760 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov 2008 1
2003/2004 3 Garde Lipovec C 1760 Plch Josef Sokol Jedovnice A 1802 1
2003/2004 2 Garde Lipovec C 1760 Chloupek Libor ŠK Kunštát A 1958 0