Hráč Jedlička Eduard

Jedlička Eduard

User Pic
Jméno: Jedlička Eduard
Oddíl: ŠK Svitavy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1624
Elo mezinárodní: 1621
ID: 6329
FIDE ID: 345512
Rok narození: 1937
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2015/2016 11 ŠK Svitavy B 1641 1631 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1551 1589 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Svitavy B 1641 1631 Vencl Jiří Proplast Česká Třebová B 1539 1549 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Svitavy B 1641 1631 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1443 1417 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Svitavy B 1641 1631 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk 1557 1582 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Svitavy B 1641 1631 Šilar Josef ŠK Dolní Čermná 1689 1676 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Svitavy C 1641 1631 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička E 1603 1647 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Svitavy C 1641 1631 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1686 1689 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Svitavy C 1641 1631 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Svitavy C 1641 1631 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1731 1748 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Svitavy C 1641 1631 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí D 1838 1784 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Svitavy C 1641 1631 Brychta Antonín Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Svitavy C 1641 1631 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk B 1557 1582 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Svitavy C 1641 1631 Hejl Petr TJ Spartak OEZ Letohrad B 1596 1594 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Svitavy B 1670 1689 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1529 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Svitavy B 1670 1689 Ryšavá Monika TJ Štefanydes Polička F 1467 1498 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Svitavy B 1670 1689 Martínek Michal TJ Štefanydes Polička E 1218 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Svitavy B 1670 1689 Velešík Marian ŠK Svitavy C 1527 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Svitavy B 1670 1689 Petrželka Karel TJ Sokol Němčice 1877 1883 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Svitavy B 1670 1689 Profousová Věra TJ Sokol Krouna 1000 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Svitavy B 1670 1689 Ryšavá Monika TJ Štefanydes Polička F 1467 1498 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Svitavy B 1670 1689 Dvořák Jakub ŠK Svitavy C 1236 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Svitavy 1670 1689 Málková Barbora ŠK Dolní Čermná 1100 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Svitavy B 1709 1705 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1606 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Svitavy B 1709 1705 Hábík Jiří ŠK Svitavy C 1100 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Svitavy B 1709 1705 Hanus Lukáš ŠO Hlinsko B 1402 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Svitavy B 1709 1705 Jirsa Ondřej TJ CHS Chotěboř D 1100 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Svitavy B 1709 1705 Pešek Roman ŠO Hlinsko C ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Svitavy B 1709 1705 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř C 1729 1810 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Svitavy 1709 1705 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald 1735 1627 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Svitavy 1709 1705 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Svitavy 1709 1705 Málek Ondřej ŠK Dolní Čermná 1000 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Svitavy A 1710 1710 Hábík Jiří ŠK Svitavy B 1100 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Svitavy A 1710 1710 Langr Petr TJ Jablonné n/O. 1453 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Svitavy A 1710 1710 Horáček Pavel TJ Jiskra Litomyšl B 1873 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Svitavy B 1637 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1524 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Svitavy B 1637 Hubený Pavel TJ Sokol Krouna 1848 1762 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Svitavy B 1637 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1894 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Svitavy B 1637 Šulc Marek TJ Jiskra Litomyšl C 1478 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Svitavy B 1637 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička F 1540 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Svitavy B 1637 Schaffer David TJ Štefanydes Polička E 1692 1691 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Svitavy B 1637 Kozák David ŠK Svitavy C 1824 1797 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Svitavy B 1637 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1848 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Svitavy 1637 Kubišta Ladislav Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1619 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Svitavy 1637 Trampota Luděk TJ Jablonné nad Orlicí 1551 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Svitavy 1637 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1774 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Svitavy "B" 1637 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička "D" 1725 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Svitavy "B" 1637 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1876 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Svitavy "B" 1637 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1782 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Svitavy "B" 1637 Kafka Roman Sokol Krucemburk 1535 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Svitavy 1637 Petráček Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1441 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Svitavy 1637 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1678 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Svitavy 1637 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Svitavy 1637 Málek Ondřej Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Svitavy B"" 1632 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička F"" 1655 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Svitavy B"" 1632 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B"" 1845 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Svitavy B"" 1632 Odstrčil Jan TJ Jiskra Litomyšl C"" 1000 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Svitavy B"" 1632 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1572 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Svitavy B"" 1632 Vích Radim Lokomotiva Česká Třebová D"" 1100 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Svitavy B"" 1632 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1843 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Svitavy B"" 1632 Baláž Jindřich ŠK Svitavy C"" 1568 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Svitavy 1632 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička B"" 1399 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Svitavy 1632 Taslar Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1675 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Svitavy B 1680 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1949 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Svitavy B 1680 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1950 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Svitavy B 1680 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1923 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Svitavy B 1680 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk C 1693 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Svitavy B 1680 Papáček Miloš TJ Jablonné nad Orlicí 1909 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Svitavy B 1680 Merta Michal ŠO K a.s. Kunvald 1793 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Svitavy B 1680 Mikyska Kamil TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1833 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Svitavy B 1680 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Svitavy B 1680 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová B 1855 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Svitavy B 1680 Bartoš Karel ŠK Svitavy A 1850 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Svitavy B 1680 Weis Ladislav Spartak Choceň 1803 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Svitavy C 1680 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1893 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Svitavy C 1680 Dvořák Slavomil TJ Sokol Krouna 1899 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Svitavy C 1680 Kovář Václav Lokomotiva Česká Třebová C 1250 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Svitavy C 1680 Zeman Arnošt Sokol Městečko Trnávka 2005 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Svitavy C 1680 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička E 1456 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Svitavy C 1680 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1335 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Svitavy C 1680 Křivohlávek David ŠK Tropic Lanškroun 1522 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Svitavy B 1654 Ninger Karel TJ Jiskra Litomyšl B 1604 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Svitavy B 1654 Klíma Pavel TJ Štefanydes Polička E 1000 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Svitavy B 1654 Lamberský Luboš TJ Lanškroun C 1100 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Svitavy B 1654 Kolomý Adam TJ Lanškroun D 1100 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Svitavy B 1654 Viktorin Jaroslav ŠK Tropic Lanškroun A 1508 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Svitavy B 1654 Urbánek Josef ŠK Tropic Lanškroun B 1000 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Svitavy B 1654 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička D 1250 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Svitavy B 1654 Steinmetz Roman TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1000 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Svitavy B 1654 Kozák David ŠK Svitavy C 1276 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Svitavy B 1654 Vrbický Ladislav TJ Sokol Němčice 1000 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Svitavy 1654 Krátký Josef TJ Lanškroun B 1250 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Svitavy 1654 Brdíček David ŠK Žamberk B 1697 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Svitavy 1654 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Svitavy 1654 Valíček Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1696 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Svitavy 1654 Vymetálek Tomáš ŠK Kunvald 1520 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Svitavy 1654 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1539 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Svitavy 1654 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1631 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Svitavy 1681 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1575 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Svitavy 1681 Palla Stanislav Lokomotiva Česká Třebová A 1682 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Svitavy 1681 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1615 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Svitavy 1681 Taslar Karel Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Svitavy 1681 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1000 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Svitavy 1681 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová B 1250 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Svitavy B 1681 Nečas Lukáš TJ Lanškroun D"" 1100 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Svitavy 1680 Vohník Miroslav ŠK Žamberk B 1697 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Svitavy 1680 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Svitavy 1680 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí C 1749 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Svitavy 1680 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová 1908 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Svitavy 1680 Heger Miroslav FYGR Lanškroun 1687 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK Svitavy 1680 Weis Ladislav Spartak Choceň 1802 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Svitavy 1680 Glöckner Jaromír Slovan Moravská Třebová 1861 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Svitavy B 1713 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1675 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Svitavy B 1713 Marinov Peter Spartak Choceň B 1741 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Svitavy B 1713 Mastný Tomáš Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Svitavy B 1713 Novotný Karel TJ Lanškroun B 1581 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Svitavy B 1713 Solil Roman TJ Lanškroun FYGR 1844 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Svitavy B 1713 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1644 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Svitavy B 1713 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová C 1558 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Svitavy B 1713 Cedzo Štěpán Sokol Městečko Trnávka 1760 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK Svitavy B 1713 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1679 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Svitavy B 1713 Mazura Jaroslav SK Žamberk C 1612 0 soutěž
2004/2005 10 ŠK Svitavy 1713 Janeček František Spartak Choceň 1736 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK Svitavy 1713 Bednář Marcel TJ Jablonné nad Orlicí 1000 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Svitavy 1713 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 1776 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Svitavy 1713 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1431 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Svitavy 1713 Motl Josef Sokol Horní Čermná 1616 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Svitavy 1713 Jeništa Jiří SK Žamberk B 1760 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Svitavy 1713 Jonáš Petr Jiskra Litomyšl 1696 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Svitavy 1713 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1000 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Svitavy 1713 Fišer Vladislav ŠK Vysoké Mýto B 1000 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Svitavy B 1681 Rusz Gustav ZD Kunvald B 1703 0 soutěž
2003/2004 9 ŠK Svitavy B 1681 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1607 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Svitavy B 1681 Mazura Jaroslav SK Žamberk C 1581 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Svitavy B 1681 Šimek Petr Loko Česká Třebová B 1250 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Svitavy B 1681 Flos Petr Spartak Choceň B 1662 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Svitavy B 1681 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1729 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK Svitavy B 1681 Dudla Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1529 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Svitavy B 1681 Chvojka Antonín Slovan Moravská Třebová 1822 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Svitavy B 1681 Švécar František ŠK Vysoké Mýto C 1705 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK Svitavy B 1681 Dostálek Vladimír Sokol Horní Čermná 1647 ½ soutěž
2003/2004 11 ŠK Svitavy 1681 Müller Luděk Štefanydes Polička C 1522 0 soutěž
2003/2004 9 ŠK Svitavy 1681 Motáček Jan Jiskra Litomyšl 1689 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Svitavy 1681 Šlesingr Vilém ZD Kunvald 1705 0 soutěž