Hráč Merta Josef

Merta Josef

User Pic
Jméno: Merta Josef
Oddíl: Šachový klub Dolní Čermná, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1821
Elo mezinárodní: 1786
ID: 10180
FIDE ID: 361259
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Dolní Čermná 1802 1821 Pulkrábek Aleš TJ Spartak Letohrad B 1623 1633 ½
2019/2020 3 ŠK Dolní Čermná 1802 1821 Bouchal Tomáš Sokol Mistrovice 1556 1568 0
2019/2020 2 ŠK Dolní Čermná 1802 1821 Branda Zdeněk ŠK Řetůvka 0 0 1
2018/2019 11 SK Dolni Cermna 1802 1834 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1757 1751 ½
2018/2019 10 SK Dolni Cermna 1802 1834 Pail Milan Proplast Ceska Trebova 1839 1861 ½
2018/2019 9 SK Dolni Cermna 1808 1834 Meleško Andrij TJ Slovan Moravska Trebova 1814 1834 ½
2018/2019 8 SK Dolni Cermna 1808 1834 Kupsa Matěj TJ Lanskroun B 1947 1917 0
2018/2019 7 SK Dolni Cermna 1816 1834 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1834 1837 0
2018/2019 6 SK Dolni Cermna 1816 1834 Bartoš Karel SK Svitavy 1862 1854 ½
2018/2019 5 SK Dolni Cermna 1807 1826 Havrlík Pavel SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1843 1840 1
2018/2019 4 SK Dolni Cermna 1807 1826 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici D 1743 1786 ½
2018/2019 3 SK Dolni Cermna 1803 1826 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici C 1948 1937 ½
2018/2019 2 SK Dolni Cermna 1803 1826 Marinov Peter Sachovy klub Chocen 1804 1784 ½
2018/2019 1 SK Dolni Cermna 1804 1826 Kalousek Miroslav SO Horni Cermna 1777 1815 ½
2017/2018 11 SK Dolni Cermna 1810 1856 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici C 1978 1972 0
2017/2018 10 SK Dolni Cermna 1824 1856 Píše Jiří SK Usti nad Orlici D 1675 1662 0
2017/2018 9 SK Dolni Cermna 1831 1856 Hurt Lukáš Proplast Ceska Trebova 2090 2089 0
2017/2018 8 SK Dolni Cermna 1831 1856 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horni Cermna 1712 1757 ½
2017/2018 7 SK Dolni Cermna 1843 1856 Šebrle Jaroslav TJ Lanskroun B 1715 1757 ½
2017/2018 6 SK Dolni Cermna 1843 1856 Meleško Andrij TJ Slovan Moravska Trebova 1911 1906 0
2017/2018 5 SK Dolni Cermna 1824 1856 Simon Jakub TJ Stefanydes Policka B 1602 1599 0
2017/2018 4 SK Dolni Cermna 1824 1856 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1583 1641 1
2017/2018 3 SK Dolni Cermna 1824 1856 Krušina Patrik SK Svitavy 1847 1845 0
2017/2018 2 SK Dolni Cermna 1824 1856 Marinov Peter SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1740 1758 ½
2017/2018 1 SK Dolni Cermna 1871 1879 Kameník David TJ Spartak Letohrad 1828 1828 ½
2015/2016 11 ŠK Dolní Čermná 1868 1864 Grepl Pavel Sokol Mistrovice 1892 1897 0
2015/2016 10 ŠK Dolní Čermná 1868 1864 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk 1797 1813 ½
2015/2016 9 ŠK Dolní Čermná 1868 1864 Taslar Karel ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1644 ½
2015/2016 8 ŠK Dolní Čermná 1868 1864 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C 1855 1894 1
2015/2016 7 ŠK Dolní Čermná 1868 1864 Maděra Stanislav ŠK Svitavy B 1677 1678 1
2015/2016 6 ŠK Dolní Čermná 1868 1864 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1772 1774 1
2015/2016 5 ŠK Dolní Čermná 1868 1864 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 ½
2015/2016 4 ŠK Dolní Čermná 1868 1864 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1759 1755 ½
2015/2016 3 ŠK Dolní Čermná 1868 1864 Dvořák Eduard ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 1
2015/2016 2 ŠK Dolní Čermná 1868 1864 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 0
2015/2016 1 ŠK Dolní Čermná 1868 1864 Jasanský Karel Proplast Česká Třebová B 1687 1709 ½
2014/2015 11 ŠK Dolní Čermná 1846 1871 Hrobař Vlastimil ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1944 0
2014/2015 10 ŠK Dolní Čermná 1846 1871 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1716 1664 0
2014/2015 9 ŠK Dolní Čermná 1846 1871 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1898 1875 1
2014/2015 8 ŠK Dolní Čermná 1846 1871 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 1
2014/2015 7 ŠK Dolní Čermná 1846 1871 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1954 1969 ½
2014/2015 6 ŠK Dolní Čermná 1846 1871 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1889 1889 ½
2014/2015 5 ŠK Dolní Čermná 1846 1871 Paukert Ivo TJ Lanškroun B 1831 1831 ½
2014/2015 4 ŠK Dolní Čermná 1846 1871 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1628 1
2014/2015 3 ŠK Dolní Čermná 1846 1871 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová B 1923 1935 ½
2014/2015 2 ŠK Dolní Čermná 1846 1871 Vymetálek Petr ŠO K a. s. Kunvald 1867 1849 ½
2014/2015 1 ŠK Dolní Čermná 1846 1871 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl B 2007 2013 ½
2013/2014 11 ŠK Dolní Čermná 1816 1867 Kameník David ŠK Ústí nad Orlicí D 1876 1872 1
2013/2014 10 ŠK Dolní Čermná 1816 1867 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 0
2013/2014 9 ŠK Dolní Čermná 1816 1867 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1865 1841 ½
2013/2014 8 ŠK Dolní Čermná 1816 1867 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1907 1913 ½
2013/2014 7 ŠK Dolní Čermná 1816 1867 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C 1846 1862 1
2013/2014 6 ŠK Dolní Čermná 1816 1867 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 0
2013/2014 5 ŠK Dolní Čermná 1816 1867 Solil Roman TJ Lanškroun B 1995 2007 ½
2013/2014 4 ŠK Dolní Čermná 1816 1867 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1909 1887 0
2013/2014 3 ŠK Dolní Čermná 1816 1867 Keprta Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1866 1941 ½
2013/2014 2 ŠK Dolní Čermná 1816 1867 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk B 1944 1961 ½
2013/2014 1 ŠK Dolní Čermná 1816 1867 Prax Ivo TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1975 1942 ½
2012/2013 11 ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 ½
2012/2013 10 ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 Havel František ŠK Svitavy A 1862 1896 ½
2012/2013 9 ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 2013 0
2012/2013 8 ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1975 1955 0
2012/2013 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 1
2012/2013 6 ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 Sojma Zdeněk TJ Slovan M. Třebová 1865 1951 0
2012/2013 5 ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1825 1802 ½
2012/2013 4 ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 Pressl Ladislav ŠK Svitavy B 1592 ½
2012/2013 3 ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 Trampota Luděk TJ Jablonné n/O. 1560 1
2012/2013 2 ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 Pelcl Karel Loko Česká Třebová B 1690 1
2012/2013 1 ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1521 1
2011/2012 11 Šachový klub Dolní Čermná 1882 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1514 1
2011/2012 10 Šachový klub Dolní Čermná 1882 Krátký Josef TJ Lanškroun 1881 1919 ½
2011/2012 9 Šachový klub Dolní Čermná 1882 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1697 1777 0
2011/2012 8 Šachový klub Dolní Čermná 1882 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 ½
2011/2012 7 Šachový klub Dolní Čermná 1882 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1524 ½
2011/2012 6 Šachový klub Dolní Čermná 1882 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 ½
2011/2012 5 Šachový klub Dolní Čermná 1882 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 1
2011/2012 4 Šachový klub Dolní Čermná 1882 Glembek Bohumír Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1741 1734 1
2011/2012 3 Šachový klub Dolní Čermná 1882 Pokorný Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 ½
2011/2012 2 Šachový klub Dolní Čermná 1882 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1775 1737 1
2011/2012 1 Šachový klub Dolní Čermná 1882 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1817 1796 ½
2010/2011 11 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 Maceška Vladimír TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1623 1
2010/2011 10 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 1
2010/2011 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 1
2010/2011 8 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun "B" 1784 ½
2010/2011 7 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1481 1
2010/2011 6 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1640 1
2010/2011 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 1
2010/2011 4 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1795 1
2010/2011 3 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk "B" 1857 0
2010/2011 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1823 ½
2010/2011 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1855 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk 1832 ½
2010/2011 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1855 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 ½
2010/2011 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1855 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto "B" 1764 1
2010/2011 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1855 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1701 ½
2009/2010 11 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B"" 2253 0
2009/2010 10 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1821 1
2009/2010 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk B"" 1788 ½
2009/2010 8 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 Belobrad Ivan SK + Sokol Žamberk A"" 2051 ½
2009/2010 7 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2001 1
2009/2010 6 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B"" 2003 0
2009/2010 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk C"" 1482 1
2009/2010 4 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 2050 1
2009/2010 3 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 Kotva Milan ŠK Svitavy 2063 0
2009/2010 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 ½
2009/2010 1 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2135 0
2008/2009 10 ŠO K a.s. Kunvald 1826 Janeček Václav Spartak Choceň 1808 1
2008/2009 9 ŠO K a.s. Kunvald 1826 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1897 1
2008/2009 6 ŠO K a.s. Kunvald 1826 Baláž Jindřich ŠK Svitavy B 1539 1
2008/2009 5 ŠO K a.s. Kunvald 1826 Maceška Bohumír TJ Jablonné nad Orlicí 1918 ½
2008/2009 4 ŠO K a.s. Kunvald 1826 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk C 1693 ½
2008/2009 2 ŠO K a.s. Kunvald 1826 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 0
2008/2009 1 ŠO K a.s. Kunvald 1826 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1887 ½
2008/2009 9 ŠK Dolní Čermná o.s. 1826 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad B 1628 ½
2008/2009 8 ŠK Dolní Čermná o.s. 1826 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1628 ½
2008/2009 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1826 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1685 ½
2008/2009 6 ŠK Dolní Čermná o.s. 1826 Krátký Josef TJ Lanškroun C 1469 ½
2008/2009 4 ŠK Dolní Čermná o.s. 1826 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald C 1897 1
2008/2009 3 ŠK Dolní Čermná o.s. 1826 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk D 1478 ½
2008/2009 1 ŠK Dolní Čermná o.s. 1826 Zehnal Miloš Krčma - Venzara Lanškroun 1846 ½
2007/2008 9 ŠK Dolní Čermná 1815 Výprachtický David SK Žamberk E 1591 1
2007/2008 8 ŠK Dolní Čermná 1815 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1607 ½
2007/2008 7 ŠK Dolní Čermná 1815 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1458 1
2007/2008 4 ŠK Dolní Čermná 1815 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1489 1
2007/2008 3 ŠK Dolní Čermná 1815 Kainek Jan SK Žamberk F 1307 1
2007/2008 2 ŠK Dolní Čermná 1815 Petráček Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad B 1431 1
2007/2008 1 ŠK Dolní Čermná 1815 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1643 1
2006/2007 11 TJ Sokol Horní Čermná 1810 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1794 0
2006/2007 10 TJ Sokol Horní Čermná 1810 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová A 1900 0
2006/2007 9 TJ Sokol Horní Čermná 1810 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1727 ½
2006/2007 8 TJ Sokol Horní Čermná 1810 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 1
2006/2007 7 TJ Sokol Horní Čermná 1810 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2005 0
2006/2007 6 TJ Sokol Horní Čermná 1810 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk B 1914 ½
2006/2007 5 TJ Sokol Horní Čermná 1810 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1827 ½
2006/2007 4 TJ Sokol Horní Čermná 1810 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1927 1
2006/2007 3 TJ Sokol Horní Čermná 1810 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1791 ½
2006/2007 2 TJ Sokol Horní Čermná 1810 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 2029 ½
2006/2007 1 TJ Sokol Horní Čermná 1810 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1866 0
2005/2006 11 Sokol Horní Čermná 1814 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 0
2005/2006 10 Sokol Horní Čermná 1814 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 0
2005/2006 9 Sokol Horní Čermná 1814 Zeinert Michal Lokomotiva Česká Třebová 2092 0
2005/2006 8 Sokol Horní Čermná 1814 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1707 ½
2005/2006 7 Sokol Horní Čermná 1814 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 1989 ½
2005/2006 6 Sokol Horní Čermná 1814 Kučera Jan Spartak Choceň 1908 1
2005/2006 5 Sokol Horní Čermná 1814 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1720 1
2005/2006 4 Sokol Horní Čermná 1814 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad B 1940 ½
2005/2006 1 Sokol Horní Čermná 1814 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk B 1858 0
2004/2005 11 Sokol Horní Čermná 1807 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1848 ½
2004/2005 10 Sokol Horní Čermná 1807 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová 1929 ½
2004/2005 9 Sokol Horní Čermná 1807 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1928 ½
2004/2005 8 Sokol Horní Čermná 1807 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1993 ½
2004/2005 7 Sokol Horní Čermná 1807 Jirsa Lukáš Jiskra Litomyšl 1809 ½
2004/2005 6 Sokol Horní Čermná 1807 Horký Pavel ŠK Svitavy 1947 0
2004/2005 5 Sokol Horní Čermná 1807 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1854 1
2004/2005 4 Sokol Horní Čermná 1807 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1911 0
2004/2005 3 Sokol Horní Čermná 1807 Kučera Jan Spartak Choceň 1887 0
2004/2005 2 Sokol Horní Čermná 1807 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1752 ½
2004/2005 1 Sokol Horní Čermná 1807 Glembek Bohumír Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 1
2003/2004 11 Sokol Horní Čermná 1772 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1562 ½
2003/2004 10 Sokol Horní Čermná 1772 Mazura Jaroslav SK Žamberk C 1581 1
2003/2004 9 Sokol Horní Čermná 1772 Petrážová Kateřina Loko Česká Třebová B 1418 1
2003/2004 8 Sokol Horní Čermná 1772 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1658 1
2003/2004 7 Sokol Horní Čermná 1772 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1819 ½
2003/2004 6 Sokol Horní Čermná 1772 Taslar Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 1
2003/2004 5 Sokol Horní Čermná 1772 Buriánek Petr Slovan Moravská Třebová 1849 ½
2003/2004 4 Sokol Horní Čermná 1772 Švécar František ŠK Vysoké Mýto C 1705 1
2003/2004 3 Sokol Horní Čermná 1772 Dvořák Eduard ZD Kunvald B 1772 1
2003/2004 2 Sokol Horní Čermná 1772 Solil Roman TJ Lanškroun B 1885 1
2003/2004 1 Sokol Horní Čermná 1772 Beneš Leopold ŠK Svitavy B 1625 1
2003/2004 11 ZD Kunvald 1772 Zeman Ladislav Jiskra Litomyšl 1949 0
2003/2004 9 ZD Kunvald 1772 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1617 1
2003/2004 8 ZD Kunvald 1772 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1685 0
2003/2004 5 ZD Kunvald 1772 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1776 ½
2003/2004 3 ZD Kunvald 1772 Fiedler Jiří ŠK Svitavy 1659 1
2003/2004 1 ZD Kunvald 1772 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 ½