Hráč Dvořáček Jan Matyáš

Dvořáček Jan Matyáš

User Pic
Jméno: Dvořáček Jan Matyáš
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1909
Elo mezinárodní: 1888
ID: 38538
FIDE ID: 382329
Rok narození: 2004
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 ŠK Lokomotiva Brno A 1886 1909 Drašnar Lukáš ŠK Lípa A 1882 1893 ½ soutěž
2020/2021 3 ŠK Lokomotiva Brno A 1886 1909 Šlosar Jan 2222 ŠK Polabiny C 1173 1296 1 soutěž
2020/2021 2 ŠK Lokomotiva Brno A 1886 1909 Bouška Jiří 2222 ŠK Polabiny B 1798 1861 ½ soutěž
2020/2021 1 ŠK Lokomotiva Brno A 1886 1909 Vošmik Matěj ŠK Lípa B 1462 1468 ½ soutěž
2020/2021 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1886 1909 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou 1903 1898 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Lokomotiva Brno 1728 1719 Lang Šimon ŠK Světlá nad Sázavou 1790 1707 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Lokomotiva Brno 1728 1719 Gloser Tomáš ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1513 1536 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lokomotiva Brno 1723 1719 Kříž Tomáš ŠK Kuřim 1808 1841 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Lokomotiva Brno 1727 1854 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička 1844 1725 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lokomotiva Brno 1727 1854 Richter Rudolf TJ Náměšť n/Oslavou 1531 1500 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno 1726 1854 Till Václav Region Panda 1499 1870 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno 1726 1854 Ďuriančík Michal TJ Lanškroun 1593 1604 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno 1726 1854 Vokoun Tomáš TJ CHS Chotěboř 1637 1557 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno 1726 1854 Voříšková Anna ŠŠPM Lipky HK 1960 1902 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1728 1719 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim D 1868 1948 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1727 1854 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov B 0 1716 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1734 1854 Diviš Libor Šachy Zastávka 1801 1801 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1728 1719 Janků Luboslav Moravská Slávia Brno "C" 0 1813 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1723 1719 Hejdušek Ondřej ŠK DDM Slavkov 0 1646 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1723 1719 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Mor. "B" 1815 1846 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1727 1854 Jurák Stanislav ŠK Agrotec Hustopeče B 1746 1739 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1734 1854 Krolop Petr SK Podlužan Prušánky "C" 1797 1787 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1734 1854 Taptič Filip ŠK 1923 Sokol Kyjov 1895 1875 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1734 1854 Hrubša Marián ŠO Jiskra Strážnice 1925 0 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1726 1854 Zlámal Radek ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1674 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Lokomotiva Brno A 1514 1577 Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK 1649 1394 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno A 1514 1577 Třasáková Adéla 2222 ŠK Polabiny B 1613 1685 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno A 1514 1577 Kulhánek Jáchym ŠK Lípa - DDM HK 1699 1605 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno A 1514 1577 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotěboř 1476 1448 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno A 1508 1577 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1228 1374 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno A 1610 1659 Čipl Jan Šachový klub Světlá n. S. 1590 1579 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno A 1610 1659 Vopálka Filip TJ Spartak Vlašim B 1315 1384 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno A 1555 1659 Bouška Jonáš ŠO Hlinsko 0 1100 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno A 1555 1659 Jindra Tomáš ŠK Ortex A 1211 1393 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno A 1555 1659 Kalousová Julie TJ Lanškroun 1373 1415 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno A 1555 1659 Zelbová Lada ŠK Ortex B 1234 1321 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno E 1514 1577 Krupica Pavel ŠK Kuřim E 1884 1854 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1508 1577 Farář Václav ŠK Střelice B 0 1793 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1508 1577 Beseda Robert Šachy Zastávka A 0 1908 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1555 1659 Pešl Jan ŠK Kuřim K 1745 1784 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1555 1659 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno F 0 1708 ½ soutěž
2018/2019 13 Lokomotiva "H" 1514 1577 Novák Jaromír Lokomotiva "G" 0 1816 1 soutěž
2018/2019 6 Lokomotiva "H" 1508 1577 Zeman Arnošt Moravská Slávia "D" 1893 1924 0 soutěž
2018/2019 2 Lokomotiva "H" 1555 1659 Skula Ladislav Jezdci Jundrov "D" 0 0 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1514 1577 Nekvasil Radek ŠK GPOA Znojmo 1708 1683 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1508 1577 Masařík Jan ŠK 64 Brno 1963 1976 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1610 1659 Dolejš Radek Optika Medek TJ Hodonice 0 1468 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1610 1659 Tajovský Šimon ŠK Kuřim D 1450 1541 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1555 1659 Farář Václav ŠK Střelice 0 1793 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1555 1659 Konvičková Dana TJ Znojmo B 0 1780 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1555 1659 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1778 1761 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1469 1601 Horák Karel ŠK Střelice "B" 0 1666 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1469 1601 Žaža David Šachy Zastávka "B" 0 1100 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1485 1601 Adler Lubomír ŠK Kuřim "K" 0 1360 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1485 1601 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "E 1501 1593 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1469 1601 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "D" 1512 1597 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1469 1601 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1551 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1469 1601 Šic Miloš Šachy Zastávka "A" 0 1623 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1591 1601 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1882 1944 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1591 1601 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "B" 1643 1598 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1591 1601 Dvořák Martin ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1441 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1591 1601 Kovář Matěj TJ Sokol Ústí 1480 1468 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1485 1601 Vávra Jan ŠK Staré Město "B" 1347 1367 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1485 1601 Růžičková Ema Agentura 64 Grygov 1320 1260 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1469 1601 Černý Michal ŠK Zlín 1549 1590 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1469 1601 Karlík Jáchym Šachy Hošťálková 1435 1445 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1328 1608 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "A" 1792 1805 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1328 1608 Oborný Tomáš TJ Ostrava 1694 1641 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1328 1608 Bušos Daniel TJ Lokomotiva Krnov 1446 1460 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1469 1601 Laštovička František ŠK Kuřim "B" 1853 1696 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1469 1601 Hruška Vladimír ŠK Střelice 1907 1860 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1469 1601 Kopkan Pavel Jezdci Jundrov "B" 1882 1846 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1469 1601 Kočí Jiří TJ Slovan Ivančice 0 1600 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1328 1608 Drahokoupil Vladan ŠK Břežany 0 1478 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1141 Polák Zdeněk ŠK Sokol Tišnov "B" 1501 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1141 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "C" 1735 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1141 Matula Jakub ŠK Kuřim "E" 1030 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1141 Gálík Jakub Sokol Hošťálková 1632 1639 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1141 Dvořák Martin TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1141 Pečenka Petr Šachy Zastávka "B" 1153 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1124 ŠK Veselí nad Moravou 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1124 Fikejs Tomáš ŠK Kuřim "D" 1100 1112 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1124 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "B" 1250 1357 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1124 Vémola Šimon Sportovní klub Vyškov 1223 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1124 Tajovský Šimon ŠK Kuřim "C" 1100 1125 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1124 Pečenka Petr Šachy Zastávka 1074 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1124 Jelínek Eduard ŠK Lokomotiva Brno "F" 1000 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1124 Kachlík Michal ŠK Lokomotiva Brno "G" 1000 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1124 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1124 Novotný Dalibor ŠK Kuřim "D" 1377 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1124 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1452 1452 0 soutěž
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 Domská Veronika Sportovní klub Vyškov A 1100 ½ soutěž
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 Dvořák Jakub ŠK Veselí nad Moravou 1100 1 soutěž
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 Příkaský Josef Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice B 1000 1 soutěž
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 Blaha Pavel Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice A 1000 0 soutěž
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 Novotný Tomáš Šachový klub Lokomotiva Brno E 1000 1 soutěž
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 Prokop Martin ŠK KME - DDM Kuřim B 1100 1100 ½ soutěž
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 Nekvasil Radek SPgŠ+G Znojmo 1100 0 soutěž
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 Prokop Martin ŠK KME - DDM Kuřim B 1100 1100 ½ soutěž
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 Novotný Tomáš Šachový klub Lokomotiva Brno E 1000 1 soutěž
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 Keprt Tomáš ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 1 soutěž
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 Kureš Michael Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 0 soutěž
2013/2014 14 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Doležal Pavel TJ Slovan Ivančice 1319 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 ŠK Střelice "B" 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Smíšek Radovan ŠK Kuřim "E" 1479 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "D" 1328 1328 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1250 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Fečo Jan ŠK Svornost Rousínovec 1000 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 ŠK KME-DDM Kuřim B 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Skalka Tomáš TJ ŠK Veselí nad Moravou 1100 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Srna Karel SK Vyškov 1100 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Nekvasil Radek SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Vašek Gabriel ŠK KME-DDM Kuřim C 1000 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Klíma Martin ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1000 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 Dumek Aleš Sokol Zastávka 1250 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1000 Otruba Marek KŠ Říčany 1925 B 1379 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1000 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 C 1250 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1000 Bauer Václav QCC České Budějovice B 1250 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1000 Nagy Ladislav QCC České Budějovice A 1250 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1000 Klubal Jiří Protect.cz Humpolec 1250 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1000 Laňka Petr Spartak Vlašim B 1250 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Němec David ŠK KME-DDM Kurim A 1000 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Pavlík Vladimír ŠK KME-DDM Kurim B 1000 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Řehoř Jakub Sokol Vranovice 1100 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Pavlica Tomáš TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1000 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Richterová Julie TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1000 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Čelústka Lukáš Šachový klub Hodonín 1000 0 soutěž