Hráč Vykydal František

Vykydal František

User Pic
Jméno: Vykydal František
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 2073
Elo mezinárodní: 2039
ID: 553
FIDE ID: 301744
Rok narození: 1932
Třída rozhodčího: M
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2133 2057 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2025 2040 1
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2133 2057 Brychta David ŠK GORDIC 2146 2142 0
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2133 2057 Zeman Arnošt OREL Ořechov 1968 1983 1
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 Lamser Tomáš ŠK Vinohrady Brno 1959 1973 ½
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2083 2049 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 1997 1984 1
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 Havel Vojtěch SK GPOA Znojmo 1921 1905 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 Ševčík Jakub ŠK Bystrc Oilers 1994 2022 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 Petlák Josef TJ Znojmo 1974 1891 1
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 Kubát Pavel ŠK Lokomotiva Brno D 1998 1986 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2052 2054 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov B 1935 1906 ½
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 Jalůvka Josef VSK Universita Brno 1939 1962 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2106 2104 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec C 1803 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2106 2104 Grepl Pavel ŠK Jevíčko 1858 1857 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2106 2104 Dvořáček Milan Sokol Rudice 1728 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2106 2104 Kudlička Robert MKS Vyškov B 1637 1828 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno D 2106 2104 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 2016 1929 1
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2106 2104 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1903 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2106 2104 Saida Jan ASK Blansko 1817 0
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 Fouček Šimon SK GPOA Znojmo 1607 1713 ½
2014/2015 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 Špičák Petr ŠK Tetčice 1826 1
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 Zerdaloglu Vasilis VSK Universita Brno 1855 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2057 2023 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 Boček Tadeáš ŠK Kuřim 1837 1921 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2043 2066 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov 1958 1919 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec B 1880 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 Slepánková Radka MKS Vyškov 2011 1948 1
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 2138 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole B 2161 2158 0
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 2138 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2003 2008 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 2138 Vávra Antonín ŠK Staré Město B 1923 1940 ½
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 2138 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky 1943 1917 1
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 2138 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 ½
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 2138 Bartas Pavel TJ FS Napajedla 1853 1868 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 2138 Vávra Michal Moravská Slavia Brno 1975 1956 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 2138 Vitula Jan ŠK Kuřim 1914 1930 1
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Brno C 1827 1903 0
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 Fojtík Tomáš SPgŠ + G Znojmo 2052 2058 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2080 2075 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 Horký Jaroslav TJ Znojmo 1939 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 2056 2015 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 Vávra Michal ŠK Bystrc Oilers 1975 1956 1
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 Hnilička Michal Sokol Rudice 1878 1810 ½
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 1994 2036 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 Sysel Jiří ŠK Tetčice 2028 2019 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 Novák Vítězslav Vinohrady Brno 1971 1963 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 Adam Petr TJ Znojmo 2114 2116 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 Kalendovský Jan ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 ½
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2077 2071 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 Ling Bronislav ŠK Hodonín 2003 1945 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 Diviš Libor SK Tetčice 1917 1951 ½
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 Páral Stanislav Orel Ořechov 2066 2062 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2056 2043 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 Seidl Antonín ŠK Lokomotiva Brno D 2028 2042 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 Páral Adam ŠK Lokomotiva Brno C 1927 1981 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1977 1981 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2086 2099 ½
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2134 2126 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1939 1906 1
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2134 2126 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2070 2023 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2134 2126 Chládek Václav ŠK Garde Lipovec 2041 2036 ½
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2134 2126 Kalendovský Jan ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2134 2126 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim 1881 1889 ½
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2151 Píše Jan ŠK Bystrc Oilers 2079 ½
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2151 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2121 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2151 Dvořák Libor TJ Znojmo 2089 0
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2151 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno C 2084 ½
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2151 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2153 0
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2151 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno B 2102 ½
2009/2010 8 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2218 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2194 ½
2009/2010 7 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2218 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny "B" 2291 0
2009/2010 6 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2218 Čížek Antonín ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2315 ½
2009/2010 5 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2218 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2094 0
2009/2010 4 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2218 Jurka Miroslav ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2307 ½
2009/2010 1 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2218 Smištík Milan ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2325 0
2008/2009 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2246 Bakoš Eduard ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2105 ½
2007/2008 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2176 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno 1898 ½
2007/2008 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2176 Hudaček Josef Slavia Kroměříž 2062 ½
2006/2007 11 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2157 Fojtách Ivan TJ ZNOJMO A 2012 1
2006/2007 8 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2157 Běloušek Michal ŠK GORDIC JIHLAVA B 2074 1
2006/2007 7 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2157 Krondráf Karel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 ½
2006/2007 5 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2157 Masák Pavel ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2140 ½
2006/2007 4 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2157 Habina Martin ŠK GARDE LIPOVEC 2089 1
2006/2007 3 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2157 Vodička Pavel EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2018 1
2006/2007 2 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2157 Kruml David TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2094 1
2006/2007 11 Lokomotiva Brno "B" 2157 Staszko Martin TŽ Třinec "B" 2076 ½
2006/2007 9 Lokomotiva Brno "B" 2157 Kufa Pavel Slavoj Poruba "A" 2191 ½
2006/2007 7 Lokomotiva Brno "B" 2157 Uhmann Jan Orel Ořechov "A" 2175 0
2006/2007 4 Lokomotiva Brno "B" 2157 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž "A" 2064 1
2006/2007 1 Lokomotiva Brno "B" 2157 Švanda Pavel ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 0
2005/2006 10 LOKOMOTIVA BRNO C 2150 Švihel Karel DURAS BRNO C 2040 1
2005/2006 5 LOKOMOTIVA BRNO C 2150 Komárek David DURAS BRNO B 2147 1
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO C 2150 Handl Martin GARDE LIPOVEC 2050 1
2005/2006 3 LOKOMOTIVA BRNO C 2150 Kuchynka Luboš HPM TEC HUSTOPEČE 1994 ½
2005/2006 2 LOKOMOTIVA BRNO C 2150 Kosek Jiří SOKOL ZAJEČICE 2101 ½
2005/2006 1 LOKOMOTIVA BRNO C 2150 Vachtfeidl Petr GORDIC JIHLAVA B 2087 ½
2005/2006 6 Lokomotiva Brno D 2150 Jelen Jiří TJ Znojmo 1960 1
2005/2006 5 Lokomotiva Brno D 2150 Bohunský Radek TJ Tatran Poštorná A 1976 0
2004/2005 11 Lokomotiva Brno D 2143 Martinovič Aleš TJ Komořany A 1691 ½
2004/2005 10 Lokomotiva Brno D 2143 Vávra Michal Mor. Slávia Brno A 1961 1
2004/2005 6 Lokomotiva Brno D 2143 Cicálek Stanislav První Brno B 1798 1
2004/2005 5 Lokomotiva Brno D 2143 Toulec Richard Sokol Rudice B 1646 1
2004/2005 4 Lokomotiva Brno D 2143 Hégr David MKS Vyškov A 1786 1
2004/2005 3 Lokomotiva Brno D 2143 Janečka Josef MKS Vyškov B 1
2004/2005 10 Lokomotiva Brno B 2143 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Mor. 1838 1
2003/2004 11 Lokomotiva Brno B 2132 Handl Martin Sokol Rudice A 2058 ½
2003/2004 10 Lokomotiva Brno B 2132 Masařík Jan ŠK 64 Brno B 1910 1
2003/2004 9 Lokomotiva Brno B 2132 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 1958 1
2003/2004 8 Lokomotiva Brno B 2132 Pučálka Vojtěch Sokol Tišnov A 2001 ½
2003/2004 7 Lokomotiva Brno B 2132 Hyrš Martin Duras BVK Brno D 1999 1
2003/2004 6 Lokomotiva Brno B 2132 Slepánková Radka MKS Vyškov B 1965 ½
2003/2004 5 Lokomotiva Brno B 2132 Švarc Jiří Mor. Slávia Brno 1980 ½
2003/2004 4 Lokomotiva Brno B 2132 Mudra Tomáš Bydo Zakřany 2103 1
2003/2004 2 Lokomotiva Brno B 2132 Drahovzal Milan Garde Lipovec B 1774 1
2003/2004 1 Lokomotiva Brno B 2132 Tláskal Martin ŠK Tetčice 1795 1