Hráč Kovář Václav

Kovář Václav

User Pic
Jméno: Kovář Václav
Oddíl: TJ Lokomotiva Česká Třebová
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1613
Elo mezinárodní: 1586
ID: 34125
FIDE ID: 372838
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 TJ Sokol Němčice 1586 1613 Bednář Pavel ŠK Svitavy B 0 0 0
2018/2019 10 Proplast Ceska Trebova 1593 1621 Slavíček Miroslav SK Dolni Cermna 1701 1730 0
2018/2019 9 Proplast Ceska Trebova 1594 1621 Vymetálek Petr SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1767 1773 ½
2018/2019 8 Proplast Ceska Trebova 1594 1621 Píše Jiří SK Usti nad Orlici D 1744 1672 0
2018/2019 5 Proplast Ceska Trebova 1607 1632 Betlach Jan SO Horni Cermna 1665 1629 0
2018/2019 4 Proplast Ceska Trebova 1607 1632 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1813 1780 0
2018/2019 3 Proplast Ceska Trebova 1608 1632 Vodička Martin SK Svitavy 1698 1734 0
2018/2019 2 Proplast Ceska Trebova 1608 1632 Meleško Andrij TJ Slovan Moravska Trebova 1881 1888 ½
2018/2019 1 Proplast Ceska Trebova 1606 1632 Vaculík Jakub TJ Lanskroun B 1692 1692 ½
2017/2018 9 Proplast Ceska Trebova 1618 1650 Nikl Josef SK Dolni Cermna 1699 1681 0
2017/2018 8 Proplast Ceska Trebova 1618 1650 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici D 1841 1768 0
2017/2018 7 Proplast Ceska Trebova 1626 1650 Betlach Jan TJ Sokol Horni Cermna 1616 1610 0
2017/2018 6 Proplast Ceska Trebova 1626 1650 Vaculík Jakub TJ Lanskroun B 1700 1698 ½
2017/2018 5 Proplast Ceska Trebova 1606 1650 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravska Trebova 1738 1799 1
2017/2018 4 Proplast Ceska Trebova 1606 1650 Stodola Josef TJ Stefanydes Policka B 1416 1432 ½
2017/2018 3 Proplast Ceska Trebova 1606 1650 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1430 1428 ½
2017/2018 1 Proplast Ceska Trebova 1616 1648 Vymetálek Petr SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1801 1799 ½
2015/2016 11 Proplast Česká Třebová B 1657 1682 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička C 1773 1725 0
2015/2016 10 Proplast Česká Třebová B 1657 1682 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1790 1796 0
2015/2016 9 Proplast Česká Třebová B 1657 1682 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1728 1782 ½
2015/2016 8 Proplast Česká Třebová B 1657 1682 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 0
2015/2016 7 Proplast Česká Třebová B 1657 1682 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1637 1736 1
2015/2016 6 Proplast Česká Třebová B 1657 1682 Rusz Gustav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1613 1611 1
2015/2016 5 Proplast Česká Třebová B 1657 1682 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 0
2015/2016 4 Proplast Česká Třebová B 1657 1682 Čech Martin ŠK Ústí nad Orlicí C 1707 1669 1
2015/2016 3 Proplast Česká Třebová B 1657 1682 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1584 1553 0
2015/2016 2 Proplast Česká Třebová B 1657 1682 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1836 1813 ½
2015/2016 1 Proplast Česká Třebová B 1657 1682 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1651 1633 0
2015/2016 9 Proplast Česká Třebová 1657 1682 Jedličková Petra TJ Sokol Zaječice 1783 1770 0
2015/2016 8 Proplast Česká Třebová 1657 1682 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1959 1971 0
2015/2016 2 Proplast Česká Třebová 1657 1682 Prokop Matěj ŠK Rapid Pardubice C 1915 1897 0
2015/2016 1 Proplast Česká Třebová 1657 1682 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny D 1430 1502 ½
2014/2015 11 Proplast Česká Třebová B 1708 1708 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1765 ½
2014/2015 10 Proplast Česká Třebová B 1708 1708 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1560 1
2014/2015 9 Proplast Česká Třebová B 1708 1708 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička C 1553 1521 0
2014/2015 8 Proplast Česká Třebová B 1708 1708 Keprta Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1901 1916 ½
2014/2015 7 Proplast Česká Třebová B 1708 1708 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1879 1843 ½
2014/2015 6 Proplast Česká Třebová B 1708 1708 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1917 0
2014/2015 5 Proplast Česká Třebová B 1708 1708 Marinov Peter TJ Spartak Choceň 1792 1788 ½
2014/2015 4 Proplast Česká Třebová B 1708 1708 Meleško Andrij ŠK Svitavy 1935 1925 0
2014/2015 3 Proplast Česká Třebová B 1708 1708 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná 1680 1754 ½
2014/2015 2 Proplast Česká Třebová B 1708 1708 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1889 1893 ½
2014/2015 1 Proplast Česká Třebová B 1708 1708 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 0
2014/2015 11 Proplast Česká Třebová 1708 1708 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk 1782 1817 ½
2013/2014 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2051 1991 0
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 Papáček Miloš TJ Spartak Letohrad 1796 1791 0
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 Matoulek Václav TJ Jablonné nad Orlicí 0
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1773 1649 0
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 ½
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1756 1746 ½
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 Kozák David ŠK Svitavy 1797 1754 ½
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 ½
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 Brdíček David SK + Sokol Žamberk B 1682 0
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí D 1626 1673 ½
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná 1732 1766 0
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1700 Samková Pavla Sokol Zaječice 1250 1
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1700 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1909 1919 0
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1700 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1700 1743 0
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1700 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1871 1862 0
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1700 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2040 2052 0
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1662 Uřičář Petr SK+Sokol Žamberk C 1421 1
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1662 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald B 1518 1
2012/2013 11 Loko Česká Třebová B 1662 Vaníček Jan TJ Jablonné n/O. 1769 1713 1
2012/2013 10 Loko Česká Třebová B 1662 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 ½
2012/2013 9 Loko Česká Třebová B 1662 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1795 ½
2012/2013 8 Loko Česká Třebová B 1662 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 1
2012/2013 7 Loko Česká Třebová B 1662 Maděra Stanislav ŠK Svitavy A 1803 1769 1
2012/2013 6 Loko Česká Třebová B 1662 Procházka Petr TJ Lanškroun 2008 2006 0
2012/2013 5 Loko Česká Třebová B 1662 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2105 2119 0
2012/2013 4 Loko Česká Třebová B 1662 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1692 0
2012/2013 3 Loko Česká Třebová B 1662 Chvojka Antonín TJ Slovan M. Třebová 1827 1
2012/2013 2 Loko Česká Třebová B 1662 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 0
2012/2013 1 Loko Česká Třebová B 1662 Vodička Stanislav ŠK Svitavy B 1382 ½
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1624 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl C 1647 1
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1624 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička F 1736 1798 ½
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1624 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička E 1893 1891 ½
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1624 Velešík Marian ŠK Svitavy C 1335 ½
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1624 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1763 1
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1624 Hubený Pavel TJ Sokol Krouna 1848 1762 ½
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1624 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1848 ½
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1624 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1870 1847 ½
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1624 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad 1514 1
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1624 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1666 ½
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1624 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná 1623 ½
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1624 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1628 0
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1624 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1514 1
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" 1624 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald "B" 1795 1
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" 1624 Kubalík Michal SK + Sokol Žamberk "D" 1291 ½
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" 1624 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk "C" 1484 1
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" 1624 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1509 ½
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" 1624 Kapoun Vít TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1618 1
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1624 Vu Antonín TJ Lanškroun "B" 1567 0
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1624 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1678 1
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1624 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1715 ½
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1624 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald 1670 0
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1624 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk "B" 1598 ½
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1624 Motl Ladislav Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 0
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1624 Ninger Karel TJ Jiskra Litomyšl "B" 1611 ½
2009/2010 11 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1591 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička D"" 1805 1
2009/2010 10 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1591 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička E"" 1399 ½
2009/2010 8 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1591 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B"" 1656 ½
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1591 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl B"" 2038 1
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1591 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl C"" 1647 1
2009/2010 4 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1591 Tomeš Lukáš Lokomotiva Česká Třebová D"" 1100 ½
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1591 Kozák David ŠK Svitavy C"" 1651 0
2009/2010 1 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1591 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička F"" 1655 1
2009/2010 11 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1591 Kozák David ŠK Svitavy 1651 ½
2009/2010 8 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1591 Palla Stanislav TJ Lanškroun B"" 1796 1
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1591 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1653 0
2009/2010 5 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1591 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk A"" 1897 0
2009/2010 3 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1591 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B"" 1532 0
2008/2009 11 Lokomotiva Česká Třebová B 1250 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 ½
2008/2009 10 Lokomotiva Česká Třebová B 1250 Řehák Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 ½
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1250 Lorenc Adam SK+Sokol Žamberk C 1100 1
2008/2009 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1250 Velešík Marian ŠK Svitavy A 1100 ½
2008/2009 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1250 Šmejdíř Waldemar Spartak Choceň 1628 1
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1250 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1725 ½
2008/2009 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1250 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1777 0
2008/2009 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1250 Kučera Jan ŠK Svitavy B 1250 ½
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Dvořák Slavomil TJ Sokol Krouna 1899 0
2008/2009 7 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Zeman Arnošt Sokol Městečko Trnávka 2005 0
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Jedlička Eduard ŠK Svitavy C 1680 0
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička E 1648 ½
2008/2009 4 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1335 ½
2008/2009 3 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Urbánek Josef ŠK Tropic Lanškroun 1590 1
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Horák Libor Jiskra Litomyšl B 1743 ½
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1000 Chmelík Ondřej TJ Lanškroun D 1401 1
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1000 Jonáš Josef ŠK Tropic Lanškroun A 1517 ½
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1000 Lapáček Luboš ŠK Tropic Lanškroun B 1000 1
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1000 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1296 1
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1000 Machata Štěpán ŠK Svitavy C 1000 1
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1000 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1577 ½
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1000 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl B 1588 0
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1000 Čuma Jan ŠK Svitavy B 1561 ½
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1000 Trkal Tomáš TJ Štefanydes Polička E 1250 ½
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1000 Nečas Lukáš TJ Lanškroun C 1250 ½
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1000 Bušina Vilém Sokol Městečko Trnávka 1553 1