Hráč Slabý Miloš

Slabý Miloš

User Pic
Jméno: Slabý Miloš
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1839
Elo mezinárodní: 1832
ID: 16433
FIDE ID: 325813
Rok narození: 1945
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice E 1848 1833 Hájek Jaroslav TJ ŠO Chrudim B 1895 1894 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice E 1848 1833 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1871 1865 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice E 1848 1833 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička D 1632 1681 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice E 1848 1833 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1698 1691 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice E 1848 1833 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1812 1820 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice E 1848 1833 Prokop Matěj ŠK Rapid Pardubice D 1915 1897 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice E 1848 1833 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice E 1848 1833 Jareš Michal Šachový spolek Železné hory 1693 1411 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice C 1848 1833 Vrkota Miloš TJ CHS Chotěboř 2048 2055 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice C 1848 1833 Volf Jaroslav TJ Lanškroun 2014 2031 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice C 1848 1833 Adámek Vladimír TJ Slovan Moravská Třebová 1860 1754 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice C 1848 1833 Hubený Pavel ŠK Svitavy 1930 1878 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice C 1848 1833 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 1985 1981 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice C 1848 1833 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny D 1830 1825 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice C 1848 1833 Jániš Petr Proplast Česká Třebová 1886 1892 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice B 1848 1833 Šedivý Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice F 1801 1814 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1578 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1965 1954 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 Schaffer David TJ Štefanydes Polička D 1716 1721 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny E 1939 1987 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 Pyskatý Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1613 1731 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 Vojanec Hynek ŠO Hlinsko A 1560 1675 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko B 1734 1770 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny D 1935 1953 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1844 1828 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř C 1854 1888 ½ soutěž
2013/2014 4 Rapid Pardubice F 1801 1818 Koláček Petr TJ Energetik Chvaletice 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1842 1871 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny E 1644 1581 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim C 2000 1945 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 Krmenčík Roman ŠK Rapid Pardubice D 1773 1853 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1861 1876 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny D 1896 1864 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice B 1845 1888 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 Hanus Michal ŠO Hlinsko 1915 1879 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 Janeček František ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 0 soutěž
2012/2013 11 Rapid Pardubice E 1794 1829 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1817 1759 1 soutěž
2012/2013 10 Rapid Pardubice E 1794 1829 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1929 1890 0 soutěž
2012/2013 9 Rapid Pardubice E 1794 1829 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C 1883 1870 0 soutěž
2012/2013 8 Rapid Pardubice E 1794 1829 Honek Jan TJ ŠO Chrudim C 1813 1843 1 soutěž
2012/2013 7 Rapid Pardubice E 1794 1829 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny E 1895 0 soutěž
2012/2013 6 Rapid Pardubice E 1794 1829 Hanus Michal ŠO Hlinsko 1909 1868 0 soutěž
2012/2013 5 Rapid Pardubice E 1794 1829 Veselý Emanuel Rapid Pardubice D 1921 1873 0 soutěž
2012/2013 4 Rapid Pardubice E 1794 1829 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička C 1694 1754 1 soutěž
2012/2013 2 Rapid Pardubice E 1794 1829 Novotný Aleš ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 0 soutěž
2012/2013 1 Rapid Pardubice E 1794 1829 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny F 1660 1693 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Rapid Pardubice F 1832 1846 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny G 1714 1778 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Rapid Pardubice F 1832 1846 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1759 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Rapid Pardubice F 1832 1846 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny H 1840 1858 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Rapid Pardubice F 1832 1846 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1761 1724 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Rapid Pardubice F 1832 1846 Neumann Michal ŠO DDM Hlinsko B 1250 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Rapid Pardubice F 1832 1846 Kafka Roman TJ Sokol Krucemburk 1534 1 soutěž
2011/2012 11 Rapid Pardubice E 1832 1846 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim C 1708 1708 ½ soutěž
2011/2012 9 Rapid Pardubice E 1832 1846 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny E 1894 0 soutěž
2011/2012 8 Rapid Pardubice E 1832 1846 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1830 ½ soutěž
2011/2012 7 Rapid Pardubice E 1832 1846 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2045 2009 0 soutěž
2011/2012 6 Rapid Pardubice E 1832 1846 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C 1941 1927 0 soutěž
2011/2012 5 Rapid Pardubice E 1832 1846 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička D 1732 1 soutěž
2011/2012 4 Rapid Pardubice E 1832 1846 Vobořil Pavel Rapid Pardubice D 2003 2011 0 soutěž
2011/2012 3 Rapid Pardubice E 1832 1846 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2011 1984 ½ soutěž
2011/2012 2 Rapid Pardubice E 1832 1846 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1899 0 soutěž
2011/2012 1 Rapid Pardubice E 1832 1846 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1846 1869 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Rapid Matadors 1846 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny "D" 1921 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Rapid Matadors 1846 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička "B" 1939 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Rapid Matadors 1846 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička "C" 1627 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Rapid Matadors 1846 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny "E" 1808 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Rapid Matadors 1846 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice "B" 2028 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Rapid Matadors 1846 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1947 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Rapid Matadors 1846 Janeček František TJ Spartak Choceň 1803 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Rapid Matadors 1846 Kůs Martin TJ ŠO Chrudim "C" 1699 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Rapid Matadors 1846 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny "F" 1472 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Rapid Matadors 1846 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1849 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Rapid Rangers 1860 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny E"" 1860 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Rapid Rangers 1860 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice 1837 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Rapid Rangers 1860 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1495 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Rapid Rangers 1860 Kokeš Bohuslav TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Rapid Rangers 1860 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1645 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Rapid Rangers 1860 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1839 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Rapid Rangers 1860 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C"" 1805 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Rapid Rangers 1860 Zoubek David ŠK Rapid Predators 1625 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Rapid Rangers 1860 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1907 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Rapid Rangers 1860 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B"" 1940 0 soutěž
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 0 soutěž
2009/2010 9 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 Nedelčev Radim ŠK Vysoké Mýto C"" 1526 ½ soutěž
2009/2010 8 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 Hájek Pavel ŠK Vysoké Mýto B"" 1250 1 soutěž
2009/2010 7 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun 1789 1 soutěž
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1909 0 soutěž
2009/2010 4 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1662 ½ soutěž
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 Halbrštát David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1789 ½ soutěž
2009/2010 2 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová 1620 1 soutěž
2007/2008 10 AKIS Pardubice 1925 Hájek Jaroslav ŠO Chrudim B 1976 ½ soutěž
2007/2008 9 AKIS Pardubice 1925 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1946 1 soutěž
2007/2008 8 AKIS Pardubice 1925 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1990 0 soutěž
2007/2008 7 AKIS Pardubice 1925 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice 2086 0 soutěž
2007/2008 6 AKIS Pardubice 1925 Papáček Miloš SK Žamberk 1942 0 soutěž
2007/2008 5 AKIS Pardubice 1925 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2069 0 soutěž
2007/2008 4 AKIS Pardubice 1925 Prokůpek Marek SYNPO Pardubice 1936 ½ soutěž
2007/2008 3 AKIS Pardubice 1925 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 0 soutěž
2007/2008 2 AKIS Pardubice 1925 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 ½ soutěž
2007/2008 1 AKIS Pardubice 1925 Sýkora Josef 2222 ŠK Polabiny D 2163 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Rapid Pardubice E 1925 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2046 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Rapid Pardubice E 1925 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1777 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice E 1925 Půlpán Jakub ŠO Chrudim C 1826 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice E 1925 Mrha Jan ŠO Chrudim D 1821 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice E 1925 Kučera Jan Spartak Choceň A 1914 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice E 1925 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny F 2025 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice E 1925 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1904 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice E 1925 Pačovský Martin SK Holcim Prachovice 1967 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice E 1925 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2013 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice E 1925 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1401 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Rapid Pardubice G 1874 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1706 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Rapid Pardubice G 1874 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1640 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Rapid Pardubice G 1874 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1748 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Rapid Pardubice G 1874 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1631 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Rapid Pardubice G 1874 Mazuch Jan Kavárna Evropa Pardubice 1941 ½ soutěž
2006/2007 5 SYNPO Pardubice 1874 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1910 0 soutěž
2006/2007 4 SYNPO Pardubice 1874 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička B 1841 1 soutěž
2006/2007 3 SYNPO Pardubice 1874 Poslušný Radek Jiskra Ústí nad Orlicí B 1786 ½ soutěž
2006/2007 2 SYNPO Pardubice 1874 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1914 1 soutěž
2005/2006 11 Eurokomplex Pardubice 1857 Martinec Jan SK Žamberk 1738 0 soutěž
2005/2006 4 Eurokomplex Pardubice 1857 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1842 0 soutěž
2005/2006 3 Eurokomplex Pardubice 1857 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny B 1832 1 soutěž
2005/2006 2 Eurokomplex Pardubice 1857 Laušman Petr Kavárna Evropa Pardubice 1880 1 soutěž
2005/2006 9 SYNPO Pardubice 1857 Vojanec Hynek TJ DDM Hlinsko B 1686 1 soutěž
2005/2006 8 SYNPO Pardubice 1857 Pačovský Martin Jiskra Heřmanův Městec 1877 1 soutěž
2005/2006 6 SYNPO Pardubice 1857 Vondráček Emil Holcim Prachovice 1739 1 soutěž
2005/2006 5 SYNPO Pardubice 1857 Žák Pavel TJ+DDM Chrudim D 1590 1 soutěž
2005/2006 4 SYNPO Pardubice 1857 Kůs Martin TJ+DDM Chrudim C 1503 1 soutěž
2005/2006 3 SYNPO Pardubice 1857 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny C 1619 ½ soutěž
2005/2006 2 SYNPO Pardubice 1857 Beneš Daniel KONTAX Pardubice 1710 1 soutěž
2005/2006 1 SYNPO Pardubice 1857 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1896 ½ soutěž
2004/2005 1 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1852 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1885 0 soutěž