Hráč Šedý Ctirad

Šedý Ctirad

User Pic
Jméno: Šedý Ctirad
Oddíl: ŠK Hustopeče
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1856
Elo mezinárodní: 1896
ID: 2715
FIDE ID: 338281
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Agrotec Hustopeče 1899 1868 Bednář Jakub Jezdci Jundrov B 2179 2177 0
2018/2019 9 ŠK Agrotec Hustopeče 1899 1868 Moc Martin Slavia Boskovice 0 1826 0
2018/2019 8 ŠK Agrotec Hustopeče 1917 1868 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1918 1964 0
2018/2019 7 ŠK Agrotec Hustopeče 1917 1868 Horák Bronislav ŠK Kuřim 1986 1940 0
2018/2019 6 ŠK Agrotec Hustopeče 1912 1868 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2115 2096 ½
2018/2019 5 ŠK Agrotec Hustopeče 1912 1868 Tůma Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole B 1904 1914 ½
2018/2019 4 ŠK Agrotec Hustopeče 1909 1882 Šeráková Taťána SK Podlužan Prušánky B 1623 1644 1
2018/2019 3 ŠK Agrotec Hustopeče 1913 1882 Petlák Josef TJ Znojmo 1983 1951 ½
2018/2019 2 ŠK Agrotec Hustopeče 1913 1882 Bakoš Eduard VSK Universita Brno 2076 2067 0
2018/2019 1 ŠK Agrotec Hustopeče 1913 1882 Štrublík Martin MKS Vyškov 0 1468 0
2018/2019 9 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1917 1868 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK "C" 1810 1771 1
2018/2019 7 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1912 1868 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno "D" 1872 1881 0
2018/2019 4 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1909 1882 Neduchal Jiří KVASACO Vacenovice 1802 1802 ½
2018/2019 3 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1913 1882 Taptič Filip Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1918 1883 1
2018/2019 2 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1913 1882 Křápek Miroslav Klub šachistů TJ Bučovice 0 1744 ½
2018/2019 1 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1913 1882 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov "C" 1924 1914 ½
2017/2018 11 Hustopeče 'B' 1913 1864 Vrzal Tomáš Poštorná 'B' 1679 1794 1
2017/2018 10 Hustopeče 'B' 1913 1864 Dostál Jiří Mikulov 'B' 0 1416 ½
2017/2018 8 Hustopeče 'B' 1899 1864 Valoušek Petr Velké Pavlovice 'B' 0 1543 1
2017/2018 7 Hustopeče 'B' 1899 1864 Kynický František Velké Pavlovice 'A' 1874 1802 ½
2017/2018 6 Hustopeče 'B' 1899 1864 Šesták Josef Lanžhot 0 1750 1
2017/2018 5 Hustopeče 'B' 1899 1864 Machuča Miloslav Velké Bílovice 0 1476 1
2017/2018 4 Hustopeče 'B' 1913 1864 Vaculík Martin Hustopeče 'C' 1446 1504 1
2017/2018 3 Hustopeče 'B' 1913 1864 Peřina Jan Mikulov 'C' 0 1100 1
2017/2018 2 Hustopeče 'B' 1913 1864 Pavlíček Miroslav Pavlov 0 1471 1
2017/2018 1 Hustopeče 'B' 1896 1859 Trávníček Martin Brumovice 0 1684 1
2017/2018 8 ŠK Agrotec Hustopeče 1899 1864 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2046 2052 1
2017/2018 5 ŠK Agrotec Hustopeče 1913 1864 Staňa Marek TJ Vlčnov 1968 2007 0
2017/2018 4 ŠK Agrotec Hustopeče 1913 1864 Šmíd Jan ŠK Staré Město B 1896 1909 1
2017/2018 2 ŠK Agrotec Hustopeče 1913 1864 Veselý Miroslav ŠK Zlín 1983 1950 ½
2016/2017 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 Masařík Jan VSK Universita Brno 1962 2007 0
2016/2017 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 Smrčková Světlana ŠK GPOA Znojmo 1621 1685 1
2016/2017 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 Pokladník Martin ŠK Vinohrady Brno 1928 0
2016/2017 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim B 1579 1605 1
2016/2017 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1891 1887 ½
2016/2017 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 Kaplan Milan Orel Ořechov 1803 1795 1
2016/2017 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 Janků Luboslav Moravská Slavia Brno B 1825 0
2016/2017 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 Dvořáček Filip SK Podlužan Prušánky B 1788 1811 1
2016/2017 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1949 1942 0
2016/2017 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov B 1935 1906 1
2016/2017 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 Masařík Jan ŠK 64 Brno A 1962 2007 ½
2016/2017 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 Kašpárek Ondřej Lokomotiva Brno F 1922 1950 1
2016/2017 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 Palovský Ladislav ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 ½
2016/2017 2 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 Kladňák Martin Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1927 1906 0
2016/2017 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1734 1820 0
2015/2016 11 ŠK Hustopeče 1896 1860 Vrtal Jaroslav ŠK Veselí nad Moravou 2044 2043 0
2015/2016 1 ŠK Hustopeče 1896 1860 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1949 1942 ½
2015/2016 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná 1976 1963 ½
2015/2016 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 Kladňák Martin Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1927 1906 1
2015/2016 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1734 1820 0
2015/2016 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole C 1981 2009 1
2015/2016 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 Vlčko Tomáš Šachový klub Hodonín 1873 1899 0
2015/2016 2 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno F 2000 1949 0
2015/2016 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 Spodný Josef ŠK 64 Brno A 1959 1913 0
2014/2015 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 1899 1862 Michna Jan TJ Slavoj Velké Pavlovice 1744 1
2014/2015 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 1899 1862 Tuček Zbyněk TJ Sokol Lanžhot 1442 1
2014/2015 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 1899 1862 Šlosar Jan Šach Pavlov 1540 1
2014/2015 7 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1899 1862 Tuček Zbyněk TJ Sokol Lanžhot 1442 1
2014/2015 5 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1899 1862 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná "B" 1711 1
2014/2015 4 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1899 1862 Petrla Miroslav TJ Sokol Brumovice 1527 1
2014/2015 3 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1899 1862 Šlosar Jan Šach Pavlov 1540 ½
2014/2015 2 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1899 1862 Růžička Petr Galerie Závodný Mikulov na Moravě 1000 1
2014/2015 1 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1899 1862 Hlávka Miroslav TJ Slavoj Velké Pavlovice 1697 0
2014/2015 11 ŠK Hustopeče 1899 1862 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1985 1966 1
2014/2015 10 ŠK Hustopeče 1899 1862 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2084 2057 0
2014/2015 9 ŠK Hustopeče 1899 1862 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2059 2036 1
2014/2015 8 ŠK Hustopeče 1899 1862 Lamser Tomáš ŠK Vinohrady Brno 1946 1958 ½
2014/2015 7 ŠK Hustopeče 1899 1862 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2049 2063 0
2014/2015 5 ŠK Hustopeče 1899 1862 Mitura Karel Sokol Postoupky 2135 2125 0
2014/2015 4 ŠK Hustopeče 1899 1862 Kubát Pavel OREL Ořechov 1945 1941 0
2014/2015 3 ŠK Hustopeče 1899 1862 Bradáč Roman ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 0
2014/2015 2 ŠK Hustopeče 1899 1862 Chládek Václav ŠK GARDE Lipovec 2060 2049 0
2014/2015 1 ŠK Hustopeče 1899 1862 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2105 2111 ½
2013/2014 3 ŠK Hustopeče "B" 1920 1889 Valoušek Petr ŠK Velké Pavlovice "B" 1542 1
2013/2014 2 ŠK Hustopeče "B" 1920 1889 Skoupil Lubomír PM Velké Bílovice 1517 1
2013/2014 1 ŠK Hustopeče "B" 1920 1889 Bártů Jiří Šach Pavlov 1693 ½
2013/2014 7 ŠK Hustopeče 'B' 1920 1889 Tuček Zbyněk Sokol Lanžhot 1402 1
2013/2014 6 ŠK Hustopeče 'B' 1920 1889 Trávníček Martin Sokol Brumovice 1712 ½
2013/2014 5 ŠK Hustopeče 'B' 1920 1889 Prokůpek Marek PM Velké Bílovice 1976 ½
2013/2014 4 ŠK Hustopeče 'B' 1920 1889 Balšínek Pavel Tatran Poštorná 'B' 2060 2053 0
2013/2014 3 ŠK Hustopeče 'B' 1920 1889 Švásta Jaroslav Šach Pavlov 1551 ½
2013/2014 2 ŠK Hustopeče 'B' 1920 1889 Kynický František ŠK Velké Pavlovice 'B' 1668 ½
2013/2014 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1920 1889 Vidlář Pavel TJ FS Napajedla 1969 1981 0
2013/2014 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1920 1889 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno 1912 1894 ½
2013/2014 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1920 1889 Ševčík Miloš ŠK GARDE Lipovec 1788 ½
2013/2014 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 1920 1889 Donnert Milan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2117 2121 0
2012/2013 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 1920 1884 ŠK Staré Město B 1
2012/2013 7 ŠK Hustopeče "B" 1920 1884 Hicl Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1705 0
2012/2013 6 ŠK Hustopeče "B" 1920 1884 Mydlo Slavomír Sokol Brumovice 1433 1
2012/2013 3 ŠK Hustopeče "B" 1920 1884 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1740 1
2012/2013 2 ŠK Hustopeče "B" 1920 1884 Jedlička Petr PM Velké Bílovice 1468 1
2012/2013 1 ŠK Hustopeče "B" 1920 1884 Michalík David TJ Tatran Poštorná "C" 1535 1
2012/2013 2 ŠK Hustopeče "B" 1920 1884 Strouhal Jan Šach Pavlov 1540 1
2012/2013 1 ŠK Hustopeče "B" 1920 1884 Souček Zdeněk TJ Tatran Poštorná C 1664 1
2011/2012 3 ŠK Hustopeče 'B' 1920 1898 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1732 ½
2011/2012 2 ŠK Hustopeče 'B' 1920 1898 Hlávka Stanislav Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1841 ½
2011/2012 1 ŠK Hustopeče 'B' 1920 1898 Kuřil Rudolf Tatran Poštorná 'C' 1512 1
2011/2012 6 ŠK Hustopeče "B" 1920 1898 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1739 1
2011/2012 4 ŠK Hustopeče "B" 1920 1898 Hlávka Stanislav Slavoj Velké Pavlovice "B" 1841 ½
2011/2012 3 ŠK Hustopeče "B" 1920 1898 Vrzal Tomáš Tatran Poštorná "C" 1786 1
2011/2012 2 ŠK Hustopeče "B" 1920 1898 Bártů Jiří Šach Pavlov 1658 0
2011/2012 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 1920 1898 Bílek Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 1946 0
2010/2011 3 ŠK Hustopeče 'B' 1901 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1797 ½
2010/2011 2 ŠK Hustopeče 'B' 1901 Korcián Jan Tatran Poštorná 'B' 1765 ½
2010/2011 1 ŠK Hustopeče 'B' 1901 Bártů Jiří Šach Pavlov 1639 1
2010/2011 6 ŠK Hustopeče 'B' 1901 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1797 1
2010/2011 5 ŠK Hustopeče 'B' 1901 Petrla Miroslav Sokol Brumovice 1476 1
2010/2011 3 ŠK Hustopeče 'B' 1901 Skoupil Lubomír Penzion Mlýn Velké Bílovice 1497 1
2010/2011 2 ŠK Hustopeče 'B' 1901 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1797 ½
2010/2011 1 ŠK Hustopeče 'B' 1901 Bártů Jiří Šach Pavlov 1639 1
2010/2011 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 1901 Fusek Lukáš ŠK Staré Město C 2004 0
2010/2011 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 1901 Chutný Aleš ŠK Holešov 1808 ½
2010/2011 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 1901 Opluštil Vladimír TJ Sokol Postoupky 1874 1
2010/2011 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1901 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou 1925 ½
2010/2011 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 1901 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín C 1919 0
2009/2010 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1927 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno C 2080 ½
2009/2010 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 1927 Svoboda Antonín SPgŠ+G Znojmo 1932 ½
2009/2010 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 1927 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1962 ½
2009/2010 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 1927 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 1925 1
2009/2010 6 ŠK Hustopeče 'B' 1927 Jedlička Petr Penzion Mlýn Velké Bílovice 1440 1
2009/2010 5 ŠK Hustopeče 'B' 1927 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1762 ½
2009/2010 3 ŠK Hustopeče 'B' 1927 Bálka Ludvík Tatran Poštorná 'C' 1729 0
2009/2010 2 ŠK Hustopeče 'B' 1927 Bártů Jiří Šach Pavlov 1619 0
2009/2010 1 ŠK Hustopeče 'B' 1927 König Robert Prostor Břeclav 1851 0
2008/2009 11 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1894 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2122 ½
2008/2009 10 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1894 Mráz Pavel ŠK Dubňany A 1942 0
2008/2009 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1894 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1879 0
2008/2009 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1894 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno F 2046 ½
2008/2009 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1894 Votava Jan Šach Pavlov 1837 ½
2008/2009 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1894 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí n./M B 2019 0
2008/2009 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1894 Klenner Richard SK STAK Domanín 2026 0
2008/2009 2 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1894 Pešák Roman S.K. Horáček Sudoměřice 2034 1
2008/2009 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1894 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná B 1931 1
2008/2009 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1894 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 2071 1
2008/2009 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 1894 Horký Jaroslav TJ Znojmo 1939 1
2008/2009 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1894 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2019 ½
2008/2009 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 1894 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1912 ½
2008/2009 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 1894 Hampel David ŠK Tetčice 1904 ½
2008/2009 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1894 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno D 1843 ½
2008/2009 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 1894 Mižák Ján ŠK Garde Lipovec 1967 1
2008/2009 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 1894 Bednařík Radomír ŠK Průkopník Petria Bystrc 1830 ½
2007/2008 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1895 Rumian Karel Šach Pavlov 1696 ½
2007/2008 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1895 Forman Zdeněk Tatran Poštorná D 1528 ½
2007/2008 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1895 Osička Jaroslav Velké Bílovice 1367 1
2007/2008 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1895 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1786 1
2007/2008 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1895 Trnka Tomáš Prostor Břeclav 1834 1
2007/2008 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1895 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná 1924 ½
2007/2008 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1895 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1895 0
2007/2008 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 1895 Adamčík Martin SK Prostějov 2165 ½
2007/2008 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1895 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno C 2039 ½
2007/2008 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 1895 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2031 0
2006/2007 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1810 1
2006/2007 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná 1893 1
2006/2007 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou 1940 ½
2006/2007 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno E 1863 1
2006/2007 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 Horák Bronislav ŠK KME DDM Kuřim 1957 ½
2006/2007 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 Vávra Josef TJ Sokol Bzenec 1678 1
2006/2007 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 Tůma Miroslav BK Moravská Slavia Brno 1910 ½
2006/2007 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1786 0
2006/2007 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1852 0
2006/2007 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 Vlk Miroslav SPgŠ+G Znojmo 2049 ½
2005/2006 11 HPM TEC HUSTOPEČE 1876 Rychtecký Miroslav DURAS BRNO C 2065 ½
2005/2006 9 HPM TEC HUSTOPEČE 1876 Vlk Miroslav SPgŠ+G ZNOJMO 2090 0
2005/2006 7 HPM TEC HUSTOPEČE 1876 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 1876 1
2005/2006 5 HPM TEC HUSTOPEČE 1876 Hloušek Zdeněk GARDE LIPOVEC 1830 1
2005/2006 2 HPM TEC HUSTOPEČE 1876 Běloušek Michal GORDIC JIHLAVA B 2116 0
2005/2006 10 ŠK Hustopeče B 1876 Votava Jan Šach Pavlov 1774 1
2005/2006 9 ŠK Hustopeče B 1876 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1797 ½
2005/2006 8 ŠK Hustopeče B 1876 Kopr Eduard Tatran Poštorná D 1692 ½
2005/2006 7 ŠK Hustopeče B 1876 Šťastný Pavel Sokol Šakvice 1767 1
2005/2006 6 ŠK Hustopeče B 1876 Svoboda Vladimír Velké Bílovice 1541 1
2005/2006 5 ŠK Hustopeče B 1876 Kopr Eduard Tatran Poštorná D 1692 0
2005/2006 4 ŠK Hustopeče B 1876 Hálka Pavel Sokol Brumovice 1561 1
2005/2006 3 ŠK Hustopeče B 1876 Michna Jan DDM V. Pavlovice B 1746 1
2005/2006 2 ŠK Hustopeče B 1876 Čejka Tomáš Sokol Lanžhot 1668 1
2005/2006 1 ŠK Hustopeče B 1876 Rumian Karel Šach Pavlov 1686 0
2004/2005 11 ŠK Hustopeče 1845 Řezník Miloslav TJ Vinohrady Brno 1728 1
2004/2005 10 ŠK Hustopeče 1845 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice 1968 ½
2004/2005 8 ŠK Hustopeče 1845 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Mor. 1838 0
2004/2005 5 ŠK Hustopeče 1845 Němec Karel TJ Sloup 1730 1
2004/2005 11 ŠK Hustopeče B 1845 Vrzal Tomáš Tatran Poštorná C 1754 ½
2004/2005 10 ŠK Hustopeče B 1845 Šebesta Josef SK STAK Domanín 2125 1
2004/2005 9 ŠK Hustopeče B 1845 Hrabal Radek ŠK Veselí n.Mor. B 1838 ½
2004/2005 8 ŠK Hustopeče B 1845 Ling Bronislav ŠK Hodonín 2046 ½
2004/2005 7 ŠK Hustopeče B 1845 Sysel Michal TJ Bučovice B 1968 ½
2004/2005 6 ŠK Hustopeče B 1845 Předínský Vladan Podlužan Prušánky 1777 ½
2004/2005 5 ŠK Hustopeče B 1845 Mráz Pavel ŠK Dubňany 1937 1
2004/2005 4 ŠK Hustopeče B 1845 Trnka Tomáš Prostor Břeclav 1941 0
2004/2005 3 ŠK Hustopeče B 1845 Hošková Jana ŠK ZŠ Brankovice 1757 1
2004/2005 2 ŠK Hustopeče B 1845 Doxanský Josef TJ Baník Šardice 1783 ½
2004/2005 1 ŠK Hustopeče B 1845 Pešák Roman Horáček Sudoměřice 1878 0
2003/2004 9 ŠK Hustopeče 1901 Němec Zdeněk I. brněnská Brno 1930 ½
2003/2004 5 ŠK Hustopeče 1901 Sysel Michal TJ Bučovice 1865 0
2003/2004 4 ŠK Hustopeče 1901 Bohuslav Jan Tatran Poštorná B 1972 0
2003/2004 3 ŠK Hustopeče 1901 Antoš Jakub TJ Znojmo B 1758 1
2003/2004 1 ŠK Hustopeče 1901 Fabian Zdeněk MKS Vyškov 1807 0