Hráč Londin Šimon

Londin Šimon

User Pic
Jméno: Londin Šimon
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2119
Elo mezinárodní: 2038
ID: 37721
FIDE ID: 368083
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ROŠÁDA Prostějov A 2163 2127 Zdražil Tomáš ŠK Olomouc A 2119 2074 0
2018/2019 10 ROŠÁDA Prostějov A 2125 2127 Zapletal Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2052 2051 ½
2018/2019 9 ROŠÁDA Prostějov A 2125 2127 Štverák Milan Sokol Skalička A 2024 2014 1
2018/2019 8 ROŠÁDA Prostějov A 2084 2127 Zatloukal Petr A64 PřF Olomouc 2071 2053 1
2018/2019 7 ROŠÁDA Prostějov A 2084 2127 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1794 1746 1
2018/2019 6 ROŠÁDA Prostějov A 2116 2127 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh 2068 2029 0
2018/2019 5 ROŠÁDA Prostějov A 2116 2127 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1783 1810 1
2018/2019 4 ROŠÁDA Prostějov A 2056 2023 Kubíček Antonín ŠK Velké Losiny B 2143 2128 1
2018/2019 3 ROŠÁDA Prostějov A 2079 2023 Rychlík Zdeněk SK Řetězárna 1712 1688 1
2018/2019 1 ROŠÁDA Prostějov A 2023 2023 Kozák Pavel ŠK Jeseník A 1889 1888 1
2018/2019 7 ŠK Staré Město 2163 2127 Přibylová Sofie ŠK PORG Praha 2048 1989 ½
2018/2019 6 ŠK Staré Město 2163 2127 Rolinek Dominik Klub šachistů Říčany 1925 2031 1951 1
2018/2019 5 ŠK Staré Město 2163 2127 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2272 2223 ½
2018/2019 4 ŠK Staré Město 2163 2127 Zeman Matyáš ŠK AD Jičín 2244 2304 0
2018/2019 3 ŠK Staré Město 2116 2127 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek A 2086 2082 1
2018/2019 2 ŠK Staré Město 2056 2023 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2062 2139 1
2018/2019 1 ŠK Staré Město 2023 2023 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2066 2047 0
2018/2019 11 SK Prostějov 2125 2127 Gaša Patrik SK Podlužan Prušánky z.s. 2162 0 ½
2018/2019 10 SK Prostějov 2125 2127 Malčánek Jan ŠK Zlín 2104 2114 ½
2018/2019 9 SK Prostějov 2084 2127 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2052 2100 1
2018/2019 8 SK Prostějov 2084 2127 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2025 2042 ½
2018/2019 7 SK Prostějov 2116 2127 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov 2312 2318 0
2018/2019 6 SK Prostějov 2116 2127 Sohr Vladimír ŠK Velké Losiny 2066 2076 ½
2018/2019 5 SK Prostějov 2056 2023 Kičmer Petr TJ Vlčnov 2186 2175 1
2018/2019 4 SK Prostějov 2056 2023 Beil Zdeněk ŠO Kunovice 2203 2189 ½
2018/2019 3 SK Prostějov 2079 2023 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 2120 2115 1
2018/2019 2 SK Prostějov 2079 2023 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2153 2119 0
2018/2019 1 SK Prostějov 2023 2023 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 2138 2131 1
2018/2019 7 ŠK Staré Město 2116 2127 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2089 2082 1
2018/2019 6 ŠK Staré Město 2116 2127 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2118 2096 0
2018/2019 5 ŠK Staré Město 2056 2023 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 2001 1908 1
2018/2019 4 ŠK Staré Město 2023 2023 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek A 2077 2132 1
2018/2019 3 ŠK Staré Město 2023 2023 Paseka Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek B 1882 1912 1
2018/2019 2 ŠK Staré Město 2023 2023 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1821 1792 ½
2018/2019 1 ŠK Staré Město 2023 2023 Nguyen Thai Dai Vinh Interchess Frýdek-Místek 1970 1980 0
2017/2018 11 SK Prostějov C 1988 1828 Tomášek Ladislav AŠK DA Olomouc C 0 1639 1
2017/2018 10 SK Prostějov C 1848 1828 Opletal Josef T.J. Sokol Citov 1767 1764 1
2017/2018 9 SK Prostějov C 1863 1828 Fiala Vlastimil ŠK SIGMIA Olomouc A 1980 1964 1
2017/2018 8 SK Prostějov C 1863 1828 Musil Vítězslav A64 PŘF UP Olomouc 2003 1966 ½
2017/2018 7 SK Prostějov C 1840 1828 Štverák Milan T.J. Sokol Skalička 2031 2039 ½
2017/2018 6 SK Prostějov C 1840 1828 Svoboda Otakar ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1673 1637 1
2017/2018 5 SK Prostějov C 1848 1828 Hájek Pavel T.J. Sokol Konice 0 1875 1
2017/2018 4 SK Prostějov C 1848 1828 Hájek Zdeněk T.J. Sokol Přemyslovice B 1894 1868 1
2017/2018 3 SK Prostějov C 1848 1828 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2013 2010 0
2017/2018 2 SK Prostějov C 1848 1828 Štec František Spartak Přerov 1925 1874 0
2017/2018 1 SK Prostějov C 1867 1885 Piskovský Tomáš SK Prostějov B 1711 1787 0
2017/2018 11 Agentura 64 Grygov 1988 1828 Jiříček Vojtěch ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1511 1
2017/2018 10 Agentura 64 Grygov 1988 1828 Trávníček Kryštof Mikuláš TJ Sokol Ústí 1860 1822 1
2017/2018 9 Agentura 64 Grygov 1988 1828 Chwistek Karel TJ Lokomotiva Krnov 2033 1991 1
2017/2018 8 Agentura 64 Grygov 1988 1828 Kopec Ladislav TJ Ostrava 1693 1684 1
2017/2018 7 Agentura 64 Grygov 1840 1828 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "A" 1834 1887 ½
2017/2018 6 Agentura 64 Grygov 1840 1828 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1683 1
2017/2018 5 Agentura 64 Grygov 1848 1828 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2018 2018 0
2017/2018 4 Agentura 64 Grygov 1848 1828 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1801 1752 ½
2017/2018 3 Agentura 64 Grygov 1867 1885 Richvalský Patrik ŠK Staré Město "B" 1575 1550 1
2017/2018 2 Agentura 64 Grygov 1867 1885 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1717 1729 ½
2017/2018 1 Agentura 64 Grygov 1867 1885 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1938 2017 0
2017/2018 11 SK Prostějov 1988 1828 Zdražil Jan AŠK Olomouc B 1960 1987 ½
2017/2018 10 SK Prostějov 1848 1828 Freiberg Michal Tatran Litovel B 0 1781 1
2017/2018 9 SK Prostějov 1848 1828 Hastík Svatopluk Česká Ves 2001 1998 1
2017/2018 8 SK Prostějov 1863 1828 Čala Jiří A64 Grygov B 1782 1809 1
2017/2018 7 SK Prostějov 1863 1828 Filipík Jaroslav Uničov 1855 1837 ½
2017/2018 6 SK Prostějov 1840 1828 Doležel Jiří Velké Losiny B 1895 1921 ½
2017/2018 5 SK Prostějov 1840 1828 Dvořák Vladimír Rošáda Prostějov 2036 2010 ½
2017/2018 4 SK Prostějov 1848 1828 Hájek Zdeněk TJ SOKOL Přemyslovice 1894 1868 1
2017/2018 3 SK Prostějov 1848 1828 Opravil Karel ŠK Zábřeh 2038 2028 0
2017/2018 1 SK Prostějov 1867 1885 Opletal Josef ŠK Šternberk 1772 1764 1
2016/2017 11 SK Prostějov 1607 1624 Havelka Ondřej Interchess Frýdek-Místek 1911 1863 0
2016/2017 10 SK Prostějov 1607 1624 Musial Dominik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1465 1567 1
2016/2017 9 SK Prostějov 1607 1624 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 0
2016/2017 8 SK Prostějov 1607 1624 Halamíček Radek BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1646 1626 ½
2016/2017 7 SK Prostějov 1607 1624 Barák David ŠK Duras BVK Brno 1658 1595 0
2016/2017 6 SK Prostějov 1607 1624 Hvozdovič Jan ŠK Lokomotiva Brno "B" 1629 1503 0
2016/2017 5 SK Prostějov 1607 1624 Chwistek Karel OŠŠ TJ Ostrava 1958 1848 ½
2016/2017 4 SK Prostějov 1607 1624 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "B" 1848 1895 ½
2016/2017 3 SK Prostějov 1607 1624 Kovařík David ŠK Staré Město "B" 1663 1662 1
2016/2017 2 SK Prostějov 1607 1624 Jiříček Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín 1807 1836 0
2016/2017 1 SK Prostějov 1607 1624 Hronek Martin ŠK Zlín 1706 1731 0
2015/2016 8 SK Prostějov C 1607 1624 Král Vojtěch SK Prostějov D 1731 1730 1
2015/2016 7 SK Prostějov C 1607 1624 Brácha Pavel SK ROŠÁDA Prostějov C 1878 1845 1
2015/2016 6 SK Prostějov C 1607 1624 Skládal Leoš SK Prostějov E 1515 1
2015/2016 5 SK Prostějov C 1607 1624 Král Vojtěch SK Prostějov D 1731 1730 1
2015/2016 4 SK Prostějov C 1607 1624 Navrátil Pavel SK ROŠÁDA Prostějov C 1647 1703 1
2015/2016 3 SK Prostějov C 1607 1624 Skládal Leoš SK Prostějov E 1515 1
2015/2016 2 SK Prostějov C 1607 1624 Král Vojtěch SK Prostějov D 1731 1730 1
2015/2016 1 SK Prostějov C 1607 1624 Navrátil Pavel SK ROŠÁDA Prostějov C 1647 1703 1
2015/2016 11 SK Prostějov 1607 1624 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2015 2045 0
2015/2016 9 SK Prostějov 1607 1624 Zeman Arnošt OREL Ořechov 1968 1983 0
2015/2016 8 SK Prostějov 1607 1624 Zvolánek Libor A64 PROCLIENT Grygov B 2212 2179 ½
2015/2016 7 SK Prostějov 1607 1624 Krupica Pavel ŠK Kuřim 1908 1849 0
2015/2016 6 SK Prostějov 1607 1624 Mouryc Tomáš Silko Gambit Jihlava 1950 1924 0
2015/2016 5 SK Prostějov 1607 1624 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov 1935 1906 0
2015/2016 4 SK Prostějov 1607 1624 Zuziak Petr ŠK Duras BVK B 1985 1945 1
2015/2016 10 SK Prostějov B 1607 1624 Kučera Bohuslav T.J. Sokol Konice 1755 1
2015/2016 2 SK Prostějov B 1607 1624 Škvír Ivo A64 Př.F UP Olomouc 1599 1566 ½
2015/2016 1 SK Prostějov B 1607 1624 Svoboda Otakar Sigmia Senior Olomouc B 1716 1699 1
2015/2016 9 A64 Grygov 1607 1624 Kovařík Matyáš TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 0
2015/2016 8 A64 Grygov 1607 1624 Nehyba Martin Sokol Hošťálková 1805 1861 0
2015/2016 5 A64 Grygov 1607 1624 Havelka Ondřej Interchess FM 1911 1863 1
2015/2016 4 A64 Grygov 1607 1624 Chwistek Karel OŠŠ TJ Ostrava 1958 1848 0
2015/2016 2 A64 Grygov 1607 1624 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "C" 1730 1663 1
2015/2016 1 A64 Grygov 1607 1624 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 1
2014/2015 11 SK Junior Prostějov 1552 1535 Bluma Jiří SK Prostějov B 1000 1
2014/2015 10 SK Junior Prostějov 1552 1535 Gorba Matěj SK ROŠÁDA Prostějov B 1655 0
2014/2015 9 SK Junior Prostějov 1552 1535 Malinovský Leo ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1741 1666 1
2014/2015 8 SK Junior Prostějov 1552 1535 Böhm Vilém T. J. Sokol Přemyslovice B 1730 1723 0
2014/2015 6 SK Junior Prostějov 1552 1535 Fréhar Jan T. J. Sokol Konice 1693 ½
2014/2015 4 SK Junior Prostějov 1552 1535 Vágner Marek Spartak Přerov 1717 1736 1
2014/2015 3 SK Junior Prostějov 1552 1535 Potrok Roman ŠK Vinary 1186 1
2014/2015 2 SK Junior Prostějov 1552 1535 Slavík Jan T. J. Sokol Tovačov 1505 1
2014/2015 1 SK Junior Prostějov 1552 1535 Kozubík Antonín T. J. Sokol Hranice 1578 0
2014/2015 9 Kvasaco Vacenovice 1552 1535 Němec David ŠK Kuřim "B" 1506 1559 ½
2014/2015 8 Kvasaco Vacenovice 1552 1535 Probošt Jakub Makkabi Boskovice 1242 ½
2014/2015 7 Kvasaco Vacenovice 1552 1535 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "H" 1717 1728 0
2014/2015 1 SK Prostějov C 1552 1535 Dinh Duc Viet SK ROŠADA Prostějov D 1000 1
2014/2015 9 A64 PřF Olomouc 1552 1535 Konečný Martin AŠK DA Olomouc 1963 1999 ½
2014/2015 8 A64 PřF Olomouc 1552 1535 Telařík Radek ŠK Šternberk 1878 1
2014/2015 7 A64 PřF Olomouc 1552 1535 Chytil Petr Velké Losiny B 1761 1774 0
2014/2015 5 A64 PřF Olomouc 1552 1535 Kubíček Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1909 ½
2014/2015 4 A64 PřF Olomouc 1552 1535 Škvír Ivo Sigmia Olomouc 1520 1520 1
2014/2015 3 A64 PřF Olomouc 1552 1535 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice 1774 0
2014/2015 1 A64 PřF Olomouc 1552 1535 Reichmann Pavel T.J.Sokol Šumperk 1786 1751 ½
2014/2015 11 A64 Grygov 1552 1535 Demko Robert Interchess FM 1610 1665 1
2014/2015 10 A64 Grygov 1552 1535 Chlebek Jan Beskydská šachová škola FM B 1560 1643 0
2014/2015 9 A64 Grygov 1552 1535 Ondrašíková Barbora Slavia Kroměříž 1096 1
2014/2015 7 A64 Grygov 1552 1535 Tajovský Matěj ŠK Kuřim 1429 1407 0
2014/2015 6 A64 Grygov 1552 1535 Brož Jan ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1
2014/2015 5 A64 Grygov 1552 1535 Adamczyk Martin OŠŠ TJ Ostrava 1467 1422 1
2014/2015 4 A64 Grygov 1552 1535 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 0
2014/2015 3 A64 Grygov 1552 1535 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 ½
2014/2015 2 A64 Grygov 1552 1535 Matošková Monika Sokol Hošťálková 1176 1
2014/2015 1 A64 Grygov 1552 1535 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1307 1481 1
2013/2014 3 Agentura 64 Grygov 1552 1552 Grešák Ivo SK Řetězárna Česká Ves 1000 1
2013/2014 7 SK Prostějov E 1552 1552 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov C 1768 1628 1
2013/2014 6 SK Prostějov E 1552 1552 Prokš Oldřich Sk Junior Prostějov B 1631 1
2013/2014 5 SK Prostějov E 1552 1552 Zvoníček Václav Sk Junior Prostějov A 1910 0
2013/2014 4 SK Prostějov E 1552 1552 Buriánek Michal SK ROŠÁDA Prostějov E 1754 1738 1
2013/2014 3 SK Prostějov E 1552 1552 Hradský Aleš SK Prostějov D 1768 1775 ½
2013/2014 2 SK Prostějov E 1552 1552 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov D 1555 0
2013/2014 1 SK Prostějov E 1552 1552 Kubina Felix SK Prostějov C 1653 0
2013/2014 7 SK Prostějov B 1552 1552 Jirák Miroslav T.J. Sokol Tovačov 1360 0
2013/2014 4 SK Prostějov B 1552 1552 Musil Roman SK ROŠÁDA Prostějov B 1000 0
2012/2013 10 SK Prostějov 1000 Kment Michal Rošáda Prostějov E 1545 ½
2012/2013 9 SK Prostějov 1000 Musil Michal Rošáda Prostějov D 1000 1
2012/2013 8 SK Prostějov 1000 Oulehla Jakub Rošáda Prostějov C 1329 ½
2012/2013 7 SK Prostějov 1000 Marák Aleš Junior Prostějov B 1000 1
2012/2013 4 SK Prostějov 1000 Vičarová Veronika Rošáda Prostějov D 1606 0
2012/2013 3 SK Prostějov 1000 Svoboda Jaromír Rošáda Prostějov C 1444 0
2012/2013 2 SK Prostějov 1000 Frýbort Dominik Junior Prostějov B 1000 0
2012/2013 11 SK Prostějov B 1000 Grbin Daniel SK Junior A 1000 1
2012/2013 10 SK Prostějov B 1000 Koutný Josef TJ Sokol Konice 1405 ½
2012/2013 8 SK Prostějov B 1000 Prokš Oldřich TJ Sokol Přemyslovice B 1636 0
2012/2013 6 SK Prostějov B 1000 Mathon Dimitrij SK Přerov 1718 1699 0
2012/2013 4 SK Prostějov B 1000 Pinďura Vladimír ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1645 1604 0
2012/2013 3 SK Prostějov B 1000 Havelka Antonín TJ Sokol Tovačov 1000 0
2012/2013 11 Rošáda Prostějov 1000 Bierská Adéla Zbrojovka Vsetín 1250 0
2012/2013 10 Rošáda Prostějov 1000 Březina Adam TJ Sokol Hošťálková 1365 1
2012/2013 7 Rošáda Prostějov 1000 Němec David KME-DDM Kuřim 1250 0
2012/2013 6 Rošáda Prostějov 1000 Fojt Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1100 1
2012/2013 5 Rošáda Prostějov 1000 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město 1577 1552 0
2012/2013 4 Rošáda Prostějov 1000 Horáček Tibor ŠO Kunovice 1000 1
2011/2012 9 Sportovní klub Prostějov D 1000 Frýbort Dominik SK Junior Prostějov A 1000 0
2011/2012 8 Sportovní klub Prostějov D 1000 Prokš Oldřich TJ Sokol Přemyslovice C 1659 0
2011/2012 7 Sportovní klub Prostějov D 1000 Dub Rudolf SK Junior Prostějov B 1000 1
2011/2012 5 Sportovní klub Prostějov D 1000 Vysloužil Lukáš SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 1
2011/2012 4 Sportovní klub Prostějov D 1000 Lauda Štěpán SK ROŠÁDA Prostějov D 1000 0
2011/2012 3 Sportovní klub Prostějov D 1000 Urbánek Petr SK ROŠÁDA Prostějov C 1512 0
2011/2012 2 Sportovní klub Prostějov D 1000 Večeřa Jaroslav TJ Sokol Konice B 1000 1
2011/2012 1 Sportovní klub Prostějov D 1000 Trimmel Bohuslav Sportovní klub Prostějov C 1755 0