Hráč Paulík Martin

Paulík Martin

User Pic
Jméno: Paulík Martin
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1879
Elo mezinárodní: 1879
ID: 36750
FIDE ID: 349089
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1879 1879 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1558 1663 1
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1879 1879 Peša Ladislav ŠK Střelice 1970 1853 1
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1879 1879 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim C 1854 1980 1
2019/2020 4 Lokomotiva "H" 1879 1879 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 0 1798 ½
2019/2020 2 Lokomotiva "H" 1879 1879 Fojt Leoš Duras "E" 0 1776 0
2019/2020 1 Lokomotiva "H" 1879 1879 Kašpárek Ondřej DM Klášterského "A" 1789 1800 1
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno E 1879 1894 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim E 1898 1894 0
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1879 1894 Dumek Aleš Šachy Zastávka B 1287 1317 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1879 1894 Bartoň Jan ŠK Tišnov B 0 1668 ½
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1879 1894 Šustr Radomil Slovan Ivančice B 1884 1884 1
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1879 1894 Diviš Libor Šachy Zastávka A 1834 1855 ½
2018/2019 12 Lokomotiva "H" 1879 1894 Nývlt Zdeněk ŠK VA Brno 0 1806 1
2018/2019 10 Lokomotiva "H" 1879 1894 Mareš Jan DM Klášterského "A" 1956 1967 0
2018/2019 9 Lokomotiva "H" 1879 1894 Strnad Ondřej Duras BVK "E" 1816 1875 ½
2018/2019 7 Lokomotiva "H" 1879 1894 Fuchs Petr VSK Univerzita "C" 0 1834 ½
2018/2019 6 Lokomotiva "H" 1879 1894 Svíženský Luboš Moravská Slávia "D" 1951 1947 0
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1877 1909 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2007 2013 ½
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1877 1909 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1877 1909 Balšínek Pavel ŠK Hustopeče 2056 2069 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1877 1909 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1950 1924 ½
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1877 1909 Zeman Arnošt ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1877 1909 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno D 1803 1840 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1877 1909 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2136 2120 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1877 1909 Hampel David VSK Universita Brno 2020 2005 1
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1877 1909 Hrdina Jiří ŠK Kuřim C 1735 0
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1877 1909 Kredl Karel Moravská Slavia Brno B 2102 2083 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1877 1909 Koblížek Antonín Duras Brno D 1999 1946 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1877 1909 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1848 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1877 1909 Voborný David ŠK Sebranci RH 1908 1868 1
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1891 1918 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1908 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1891 1918 Přibyl Radek ŠK Tetčice B 1947 1986 0
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1891 1918 Forman Lubomír ŠK Sebranci RH 1725 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1891 1918 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno B 1938 1943 1
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1891 1918 Hudec Ondřej Šachy Zastávka 1941 1925 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1835 1934 Ciprys David TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1835 1934 Motáček Vladimír ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2058 2010 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1835 1934 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1816 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1835 1934 Zejda Karel ŠK "64" Brno B 1833 1814 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1835 1934 Lamser Miroslav Vinohrady Brno A 2073 2054 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1835 1934 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky B 1864 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1835 1934 Píše Jan ŠK Bystrc Oilers 2078 2071 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1835 1934 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2119 2099 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1835 1934 Kolek Josef SK Tetčice 1896 1896 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1835 1934 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2091 2095 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1835 1934 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 1966 1966 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1835 1934 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno D 2039 2039 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1835 1934 Pekárková Eva ŠK Lokomotiva Brno C 1954 1950 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1835 1934 Tomeš Zdeněk ŠK Duras BVK Brno C 2077 2050 0
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1835 1934 Habina Martin ŠK Garde Lipovec 2049 2034 ½
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno G 1730 1928 Makovička Martin ŠK Hodonín 1999 ½
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1730 1928 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná A 1909 1
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1730 1928 Holušová Táňa ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2081 2048 0
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1730 1928 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1809 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1730 1928 Chmelíček Bronislav BK Moravská Slavia Brno B 1935 1906 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1730 1928 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1826 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1730 1928 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice 1792 0
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1730 1928 Masařík Jan ŠK 64 Brno B 2014 2014 1
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1730 1928 Masařík Jan ŠK 64 Brno 2014 2014 1
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno D 1730 1928 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov 1910 1894 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1730 1928 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2082 2099 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1730 1928 Mikulů Lukáš TJ Znojmo 1997 2020 ½
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1730 1928 Píše Jan ŠK Bystrc Oilers 2051 2033 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1730 1928 Lamser Tomáš ŠK Vinohrady Brno 1967 1977 1
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1730 1928 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 2033 2045 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1730 1928 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2064 2069 0
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1730 1928 Janota Jiří BK Moravská Slavia Brno 1982 1991 ½
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1730 1928 Kalod Michal ŠK Lokomotiva Brno C 1833 1853 1
2010/2011 10 Lokomotiva Brno K 1620 Lukáč Jakub SOVA Kociánka 1000 1
2010/2011 9 Lokomotiva Brno K 1620 Putna Vladimír ŠK Duras BVK Kr. Pole F 1746 0
2010/2011 8 Lokomotiva Brno K 1620 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1404 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno K 1620 Čejka Jan Lokomotiva Brno M 1594 1
2010/2011 4 Lokomotiva Brno K 1620 Putna Vladimír ŠK Duras BVK Kr. Pole F 1746 0
2010/2011 3 Lokomotiva Brno K 1620 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1404 1
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno G 1620 Vítek Milan TJ ŠK Veselí na Moravou B 1766 1
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1620 Ingr František Š.K.1923 Sokol Kyjov 1770 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1620 Hicl Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1742 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1620 Horáček Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1564 1
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1620 Nekvapil Zdeněk BK Moravská Slavia Brno B 1779 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1620 Taptič Filip ŠK Hodonín 1782 0
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1620 Pokorný Tomáš KŠ TJ Bučovice 1567 1
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1620 Štursa Libor Vinohrady Brno A 1877 0
2009/2010 9 Lokomotiva 0 1571 Smolka Bohumír Lokomotiva M 1512 ½
2009/2010 8 Lokomotiva 0 1571 Spodniak Peter Lokomotiva N 1495 0
2009/2010 6 Lokomotiva 0 1571 Absolín Ladislav Univerzita 1646 1
2009/2010 4 Lokomotiva 0 1571 Kandalec Štefan Lokomotiva M 1509 0
2009/2010 3 Lokomotiva 0 1571 Hloušek Milan Lokomotiva N 1511 1
2009/2010 2 Lokomotiva 0 1571 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1380 1
2009/2010 1 Lokomotiva 0 1571 Zerdaloglu Stratos Univerzita 1516 1
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1571 Heindl Karel TJ Sokol Bzenec 1845 0
2009/2010 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1571 TJ Tatran Poštorná B 1
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1571 Kozák Jaromír, František Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1653 ½
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1571 Juránek Petr Moravská Slavia Brno A 1792 0
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1571 Vítek Milan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1770 1
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1571 Hasík Zdeněk ŠK Hodonín 1778 1