Hráč Seidl Zdeněk

Seidl Zdeněk

User Pic
Jméno: Seidl Zdeněk
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1869
Elo mezinárodní: 1875
ID: 2101
FIDE ID: 340391
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Eurobit 1868 1873 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim B 1964 1943 1
2018/2019 8 Eurobit 1862 1873 Buchta Martin TJ Stefanydes Policka C 1728 1684 1
2018/2019 7 Eurobit 1878 1873 Müller Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1863 1871 0
2018/2019 6 Eurobit 1878 1873 Stoček Martin 2222 SK Polabiny F 1659 1666 ½
2018/2019 5 Eurobit 1862 1858 Škroch Martin 2222 SK Polabiny E 1876 1881 1
2018/2019 4 Eurobit 1862 1858 Janko Jan SK Rapid Pardubice C 1687 1702 1
2018/2019 3 Eurobit 1856 1858 Sekyrka Josef Sokol Lazne Bohdanec 1723 1738 1
2018/2019 2 Eurobit 1856 1858 Mazura Tomáš SK Bohemia Pardubice B 1850 1848 ½
2018/2019 1 Eurobit 1858 1858 Janda Lubomír SO Hlinsko B 1782 1803 ½
2018/2019 11 Rapid Pardubice 1868 1873 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor 2033 1946 0
2017/2018 11 SK Rapid Pardubice B 1856 1862 Hájek Jaroslav TJ SO Chrudim B 1929 1902 ½
2017/2018 10 SK Rapid Pardubice B 1848 1862 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 1790 1776 1
2017/2018 9 SK Rapid Pardubice B 1853 1862 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotebor B 1905 1890 ½
2017/2018 8 SK Rapid Pardubice B 1853 1862 Just Pavel 2222 SK Polabiny F 1979 1968 0
2017/2018 7 SK Rapid Pardubice B 1862 1862 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka C 1891 1880 ½
2017/2018 6 SK Rapid Pardubice B 1862 1862 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1881 1889 0
2017/2018 5 SK Rapid Pardubice B 1848 1862 Jareš Michal Zelezne hory 1780 1802 ½
2017/2018 4 SK Rapid Pardubice B 1848 1862 Roušar Zdeněk SO Hlinsko B 1917 1915 1
2017/2018 3 SK Rapid Pardubice B 1848 1862 Stoček Pavel 2222 SK Polabiny G 1586 1583 1
2017/2018 2 SK Rapid Pardubice B 1848 1862 Hon Jiří SK Rapid Pardubice C 1745 1781 ½
2017/2018 1 SK Rapid Pardubice B 1857 1858 Mudruňka Pavel SK Bohemia Pardubice B 1891 1958 0
2016/2017 11 SK Rapid Pardubice C 1874 1842 Jarábek Vratislav TJ SO Chrudim 2186 2188 ½
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice C 1874 1842 Novák Aleš SK Bohemia Pardubice 2075 2054 0
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice C 1874 1842 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1886 1892 ½
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice C 1874 1842 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomysl 1773 1725 0
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice C 1874 1842 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2088 2079 0
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice C 1874 1842 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 2007 2034 0
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice C 1874 1842 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2072 2069 ½
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice B 1874 1842 Seidl Pavel Gambit Jihlava 1903 1899 ½
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice B 1874 1842 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto 1970 1977 1
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice B 1874 1842 Veselý Vítek Caissa Pivovar Dalesice 1966 1959 0
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice B 1874 1842 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka 1917 1912 0
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice B 1874 1842 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny C 1408 1549 1
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice B 1874 1842 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2101 2112 0
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice B 1874 1842 Krušina Patrik TJ Lanskroun 1883 1854 0
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice B 1874 1842 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici 1947 1930 1
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice D 1874 1842 Veselý Emanuel Sokol Lázně Bohdaneč 1800 1796 1
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice D 1874 1842 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1960 1953 1
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice D 1874 1842 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1864 1885 ½
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice D 1874 1842 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1904 1919 0
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice D 1874 1842 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička D 1738 1718 0
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice C 1874 1842 Konrád František TJ Sokol Zaječice 1828 1801 ½
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice C 1874 1842 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 2053 1999 0
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice C 1874 1842 Solil Roman TJ Lanškroun 2027 2019 ½
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice C 1874 1842 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička B 1799 1815 1
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice C 1874 1842 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1839 1864 ½
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice C 1874 1842 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 ½
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice B 1874 1842 Daniel Robert Region Panda Rychnov n. Kněž. 1695 1683 ½
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice B 1874 1842 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim 1960 1953 1
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice B 1874 1842 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové B 1814 1822 ½
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice B 1874 1842 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 0
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice D 1829 1855 Janda Lubomír ŠO Hlinsko A 1867 1851 ½
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice D 1829 1855 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko B 1734 1770 ½
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice D 1829 1855 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička D 1873 1879 ½
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice D 1829 1855 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny D 1853 1864 ½
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice D 1829 1855 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1844 1828 ½
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice D 1829 1855 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř C 1912 1896 0
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice D 1829 1855 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny E 1939 1987 1
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice D 1829 1855 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 0
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice C 1829 1855 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř A 2129 2126 0
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice C 1829 1855 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1767 1738 1
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice C 1829 1855 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 ½
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice C 1829 1855 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice 1981 1997 1
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice D 1793 1856 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1904 1881 0
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice D 1793 1856 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1962 2018 0
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice D 1793 1856 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C 1795 1813 ½
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice D 1793 1856 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny E 1746 1758 ½
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice D 1793 1856 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 ½
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice D 1793 1856 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička D 1978 1962 ½
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice D 1793 1856 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 1
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice C 1793 1856 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1963 1996 ½
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice C 1793 1856 Konrád František Sokol Zaječice 1904 1881 ½
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice C 1793 1856 Mikyska Kamil SK + Sokol Žamberk 1865 1841 0
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice C 1793 1856 Urbánek Josef ŠK Bohemia Pardubice 2054 1975 ½
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice C 1793 1856 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1877 1888 1
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice C 1793 1856 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1950 1964 1
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice C 1793 1856 Krys Jan TJ ŠO Chrudim B 1764 1762 0
2013/2014 10 AKIS Pardubice 1793 1856 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 1785 1870 ½
2012/2013 10 Rapid Pardubice D 1877 Novotný Aleš ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 0
2012/2013 9 Rapid Pardubice D 1877 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny F 1743 1738 1
2012/2013 5 Rapid Pardubice D 1877 Pavlovec Vladimír Rapid Pardubice E 1838 ½
2012/2013 4 Rapid Pardubice D 1877 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1900 0
2012/2013 3 Rapid Pardubice D 1877 Adámek Milan ŠO Hlinsko 1931 0
2012/2013 2 Rapid Pardubice D 1877 Honek Jan TJ ŠO Chrudim C 1813 1843 0
2012/2013 11 ŠK Rapid Aggressors 1877 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1927 1943 ½
2012/2013 8 ŠK Rapid Aggressors 1877 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 ½
2012/2013 6 ŠK Rapid Aggressors 1877 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 1738 1788 ½
2012/2013 5 ŠK Rapid Aggressors 1877 Melichar Zdeněk 2222 ŠK Polabiny D 1410 1423 1
2012/2013 4 ŠK Rapid Aggressors 1877 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1
2011/2012 11 Rapid Pardubice D 1866 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička C 1449 1
2011/2012 10 Rapid Pardubice D 1866 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička D 1732 1
2011/2012 8 Rapid Pardubice D 1866 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2011 1984 0
2011/2012 7 Rapid Pardubice D 1866 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1869 1832 0
2011/2012 6 Rapid Pardubice D 1866 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1882 1889 1
2011/2012 4 Rapid Pardubice D 1866 Režný Zdeněk Rapid Pardubice E 1808 1
2011/2012 3 Rapid Pardubice D 1866 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 2021 1879 ½
2011/2012 8 Rapid Pardubice C 1866 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1884 0
2011/2012 6 Rapid Pardubice C 1866 Janeček František ŠK Vysoké Mýto C 1817 1775 1
2010/2011 11 ŠK Rapid Teenagers 1874 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Matadors 1591 1
2010/2011 10 ŠK Rapid Teenagers 1874 Navrátil Václav TJ Spartak Choceň 1706 1
2010/2011 9 ŠK Rapid Teenagers 1874 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim "C" 1610 1
2010/2011 8 ŠK Rapid Teenagers 1874 Novák Oliver 2222 ŠK Polabiny "F" 1100 1
2010/2011 7 ŠK Rapid Teenagers 1874 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1698 1
2010/2011 6 ŠK Rapid Teenagers 1874 Klouček Jindřich TJ Jiskra Heřmanův Městec 1679 0
2010/2011 4 ŠK Rapid Teenagers 1874 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička "B" 1799 0
2010/2011 2 ŠK Rapid Teenagers 1874 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny "E" 1660 ½
2010/2011 8 Rapid Pardubice 1874 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny "C" 2075 0
2010/2011 6 Rapid Pardubice 1874 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1939 1
2009/2010 11 ŠK Rapid Predators 1901 Jouza Petr ŠK Rapid Pardubice 1653 ½
2009/2010 10 ŠK Rapid Predators 1901 Hrančík Jaroslav TJ Sokol Krouna 1479 1
2009/2010 7 ŠK Rapid Predators 1901 Navrátil Václav Spartak Choceň 1712 1
2009/2010 6 ŠK Rapid Predators 1901 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C"" 1628 ½
2009/2010 4 ŠK Rapid Predators 1901 Kadlec Pavel ŠO DDM Hlinsko 1905 ½
2009/2010 11 Synpo Pardubice 1901 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička 1964 0
2009/2010 9 Synpo Pardubice 1901 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová 1703 ½
2009/2010 8 Synpo Pardubice 1901 Švub Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 0
2009/2010 5 Synpo Pardubice 1901 Nedelčev Radim ŠK Vysoké Mýto C"" 1526 ½
2008/2009 11 AKIS Pardubice 1968 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1904 0
2008/2009 9 AKIS Pardubice 1968 Marinov Peter Spartak Choceň B 1765 0
2008/2009 7 AKIS Pardubice 1968 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička C 2001 0
2008/2009 6 AKIS Pardubice 1968 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1902 1
2008/2009 5 AKIS Pardubice 1968 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1870 0
2008/2009 3 AKIS Pardubice 1968 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1878 0
2008/2009 2 AKIS Pardubice 1968 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 ½
2008/2009 1 AKIS Pardubice 1968 Janko Jan ŠK Rapid Teenagers 1836 ½
2008/2009 9 Synpo Pardubice 1968 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 1693 0
2008/2009 6 Synpo Pardubice 1968 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1833 0
2008/2009 4 Synpo Pardubice 1968 Linhart Zbyněk TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 0
2008/2009 2 Synpo Pardubice 1968 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 1
2007/2008 11 AKIS Pardubice 1916 Solil Roman TJ Lanškroun 1944 1
2007/2008 10 AKIS Pardubice 1916 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim B 2036 ½
2007/2008 9 AKIS Pardubice 1916 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2062 1
2007/2008 8 AKIS Pardubice 1916 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1947 1
2007/2008 6 AKIS Pardubice 1916 Černý Karel SK Žamberk 2167 0
2007/2008 5 AKIS Pardubice 1916 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2032 1
2007/2008 4 AKIS Pardubice 1916 Hon Jiří SYNPO Pardubice 1911 0
2007/2008 3 AKIS Pardubice 1916 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 0
2007/2008 2 AKIS Pardubice 1916 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 1
2007/2008 1 AKIS Pardubice 1916 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2050 1
2006/2007 10 Kavárna Evropa Pardubice 1907 Ducheček Jaroslav ŠO DDM Hlinsko 1954 0
2006/2007 9 Kavárna Evropa Pardubice 1907 Ernes Josef Spartak Choceň A 1989 1
2006/2007 8 Kavárna Evropa Pardubice 1907 Hon Jiří Dymák Heřmanův Městec 1947 0
2006/2007 7 Kavárna Evropa Pardubice 1907 Müller Petr SK Holcim Prachovice 2000 1
2006/2007 6 Kavárna Evropa Pardubice 1907 Linhart Zbyněk ŠO Chrudim C 1902 ½
2006/2007 5 Kavárna Evropa Pardubice 1907 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička C 1685 1
2006/2007 3 Kavárna Evropa Pardubice 1907 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E 1830 ½
2006/2007 2 Kavárna Evropa Pardubice 1907 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1910 0
2006/2007 1 Kavárna Evropa Pardubice 1907 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice G 1830 1
2006/2007 10 SYNPO Pardubice 1907 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1946 1
2006/2007 8 SYNPO Pardubice 1907 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 1
2006/2007 7 SYNPO Pardubice 1907 Solil Roman TJ Lanškroun 1900 0
2006/2007 4 SYNPO Pardubice 1907 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička B 1914 0
2005/2006 11 Kavárna Evropa Pardubice 1921 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1779 1
2005/2006 10 Kavárna Evropa Pardubice 1921 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1723 1
2005/2006 8 Kavárna Evropa Pardubice 1921 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1874 ½
2005/2006 7 Kavárna Evropa Pardubice 1921 Holfeuer Antonín TJ DDM Hlinsko 1822 0
2005/2006 5 Kavárna Evropa Pardubice 1921 Petrželka Karel Jiskra Ústí nad Orlicí 1908 1
2005/2006 2 Kavárna Evropa Pardubice 1921 Hon Jiří Eurokomplex Pardubice 1929 0
2005/2006 9 KONTAX Pardubice 1921 Drlík Stanislav TJ+DDM Chrudim D 1651 1
2005/2006 8 KONTAX Pardubice 1921 Culek Karel TJ+DDM Chrudim C 1586 ½
2005/2006 7 KONTAX Pardubice 1921 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny C 1878 0
2005/2006 5 KONTAX Pardubice 1921 Borek Pavel ŠK Vysoké Mýto B 1876 0
2005/2006 4 KONTAX Pardubice 1921 Zámečník Jan TJ DDM Hlinsko B 1721 ½
2005/2006 3 KONTAX Pardubice 1921 Pačovský Martin Jiskra Heřmanův Městec 1877 1
2005/2006 2 KONTAX Pardubice 1921 Pyskatý Jindřich SYNPO Pardubice 1874 1
2004/2005 11 Synpo Pardubice 1905 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1922 ½
2004/2005 10 Synpo Pardubice 1905 Škorpík Martin Štefanydes Polička A 2128 0
2004/2005 8 Synpo Pardubice 1905 Navrátil Ladislav Štefanydes Polička B 1763 1
2004/2005 7 Synpo Pardubice 1905 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1917 1
2004/2005 6 Synpo Pardubice 1905 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto 1887 0
2004/2005 5 Synpo Pardubice 1905 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí A 1776 1
2004/2005 2 Synpo Pardubice 1905 Provazník Jiří Eurokomplex Autoskla Pardubice 1941 1
2004/2005 1 Synpo Pardubice 1905 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny B 1977 ½
2003/2004 11 Plzeňka Pardubice 1896 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1525 1
2003/2004 10 Plzeňka Pardubice 1896 Dungl Petr SK Žamberk 1828 ½
2003/2004 8 Plzeňka Pardubice 1896 Odvárka Stanislav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1716 1
2003/2004 7 Plzeňka Pardubice 1896 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2124 0
2003/2004 6 Plzeňka Pardubice 1896 Němec Bohumil ŠO+DDM Chrudim B 1893 0
2003/2004 5 Plzeňka Pardubice 1896 Červený Petr TJ Lanškroun 2043 1
2003/2004 4 Plzeňka Pardubice 1896 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 1