Hráč Zahradník Tomáš

Zahradník Tomáš

User Pic
Jméno: Zahradník Tomáš
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1683
Elo mezinárodní: 1636
ID: 18990
FIDE ID: 339458
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Panda Rychnov n.K. B 1660 1708 Franc Martin František TJ Hronov 1702 1723 0
2018/2019 4 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1647 1708 Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK A 1602 1630 0
2018/2019 2 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1660 1708 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1887 1887 0
2018/2019 1 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1660 1708 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1661 1675 ½
2017/2018 11 Panda Rychnov n. Kn. B 1669 1698 Vít Jakub Sokol Hradec Králové A 1713 1698 0
2017/2018 10 Panda Rychnov n. Kn. B 1673 1698 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1890 1895 0
2017/2018 8 Panda Rychnov n. Kn. B 1659 1698 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1823 1836 1
2017/2018 7 Panda Rychnov n. Kn. B 1644 1698 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p. O. B 1547 1556 ½
2017/2018 6 Panda Rychnov n. Kn. B 1644 1698 Hanus Michal ŠK Dobruška 1990 1974 1
2017/2018 4 Panda Rychnov n. Kn. B 1673 1698 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1813 1781 ½
2017/2018 2 Panda Rychnov n. Kn. B 1673 1698 Jungwirth Stanislav ŠK Červený Kostelec A 1654 1657 0
2016/2017 7 Panda Rychnov n. Kn. B 1658 1712 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1782 1744 ½
2016/2017 6 Panda Rychnov n. Kn. B 1658 1712 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1687 ½
2016/2017 4 Panda Rychnov n. Kn. B 1658 1712 Jungwirth Stanislav ŠK Červený Kostelec 1709 1698 1
2016/2017 2 Panda Rychnov n. Kn. B 1658 1712 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 0
2016/2017 1 Panda Rychnov n. Kn. B 1658 1712 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. B 1808 1818 0
2015/2016 10 Region Panda B 1658 1712 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové A 1582 1653 0
2015/2016 9 Region Panda B 1658 1712 Portych Václav ŠK Lípa B 1825 1884 ½
2015/2016 6 Region Panda B 1658 1712 Lelek Petr TJ CIS Lázně Bělohrad A 1859 1873 ½
2015/2016 4 Region Panda B 1658 1712 Vancl Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1579 1687 ½
2015/2016 2 Region Panda B 1658 1712 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod A 2062 2056 0
2015/2016 1 Region Panda B 1658 1712 Indrák Igor ŠK AD Jičín D 2062 1996 1
2014/2015 9 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1633 1701 Bernard Roman Sokol Jukov Červený Kostelec 1666 ½
2013/2014 2 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1633 1700 Lesk Martin Jiskra Česká Skalice "B" 1752 ½
2012/2013 6 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1634 1715 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1863 0
2012/2013 2 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1634 1715 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem C 1643 0
2012/2013 10 ŠK DOBRUŠKA 1634 1715 Borůvka Jiří TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 ½
2012/2013 9 ŠK DOBRUŠKA 1634 1715 Blažek Tomáš DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 1
2012/2013 7 ŠK DOBRUŠKA 1634 1715 Cerha Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1765 1766 ½
2012/2013 6 ŠK DOBRUŠKA 1634 1715 Krejcar Pavel TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 0
2012/2013 4 ŠK DOBRUŠKA 1634 1715 Rusz Gustav ŠO K a.s. KUNVALD A 1582 1
2012/2013 1 ŠK DOBRUŠKA 1634 1715 Kánský Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1842 1783 0
2011/2012 9 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1631 1720 Pražák Pavel ŠK Polymar Lípa A 1858 1800 0
2011/2012 4 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1631 1720 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 0
2011/2012 1 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1631 1720 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1942 1965 1
2010/2011 6 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1777 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1821 ½
2010/2011 5 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1777 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1721 ½
2010/2011 2 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1777 Kupka Tomáš Sokol Vrchoviny B 1406 1
2010/2011 11 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1777 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice A 2159 0
2010/2011 9 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1777 Baťka Jan Sokol Hradec Králové 1864 0
2010/2011 6 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1777 Buchar Petr TJ Dvůr Králové n. Labem 1981 0
2010/2011 4 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1777 Schejbal Josef TJ Hronov 1998 0
2010/2011 2 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1777 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1835 ½
2009/2010 7 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1690 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1717 ½
2009/2010 6 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1690 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 1642 0
2009/2010 5 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1690 Kejhová Lenka TJ Union Plzeň 1569 1
2009/2010 4 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1690 Škuthan Jiří ŠK Most 1510 1
2009/2010 3 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1690 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov 1664 0
2009/2010 2 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1690 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov 1483 1
2009/2010 1 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1690 Fusková Martina ŠK Staré Město 1694 1
2009/2010 10 Panda Veolia ARTCO RK C 1690 Hepnar David Sněžka TJ Náchod B 1837 ½
2009/2010 8 Panda Veolia ARTCO RK C 1690 Rutter Lidmila Jiskra Jaroměř B 1917 ½
2009/2010 7 Panda Veolia ARTCO RK C 1690 Peroutka Ivo Slovan Broumov B 1883 0
2009/2010 2 Panda Veolia ARTCO RK C 1690 Andrés Jaroslav TJ Spartak RK A 1715 0
2009/2010 1 Panda Veolia ARTCO RK C 1690 Benešová Karina DDM Kostelec n.O. 1558 1
2009/2010 7 ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1690 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov 1664 0
2009/2010 6 ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1690 Novák Jiří SK Slavia Orlova 1725 1
2009/2010 5 ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1690 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 1824 0
2009/2010 4 ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1690 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov 1483 1
2009/2010 3 ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1690 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1864 0
2009/2010 2 ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1690 Janska Petr SK Boršice 1584 0
2009/2010 1 ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1690 Fusková Martina ŠK Staré Město 1694 1
2009/2010 9 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 Plachetka Milan Sokol Javornice 1666 0
2009/2010 8 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1783 ½
2009/2010 6 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2089 0
2009/2010 4 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 Benešová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 0
2009/2010 3 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 Dvořák Eduard ŠOK a.s. Kunvald D 1821 0
2009/2010 2 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1943 1
2009/2010 1 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 0
2008/2009 2 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1575 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1598 1
2008/2009 4 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1575 Ta Van Duy ŠK Most 1680 ½
2008/2009 3 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1575 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1598 1
2008/2009 11 Panda Rychnov n.Kn. B 1575 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec B 1791 ½
2008/2009 10 Panda Rychnov n.Kn. B 1575 Flašar Jaroslav Sokol Hradec Králové 1592 1
2008/2009 9 Panda Rychnov n.Kn. B 1575 Jančařík Joel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2045 0
2008/2009 8 Panda Rychnov n.Kn. B 1575 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec A 1985 0
2008/2009 7 Panda Rychnov n.Kn. B 1575 Výprachtický David SK Žamberk 1693 ½
2008/2009 6 Panda Rychnov n.Kn. B 1575 Marek Michal ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1626 ½
2008/2009 5 Panda Rychnov n.Kn. B 1575 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička 1461 0
2008/2009 2 Panda Rychnov n.Kn. B 1575 Kubáček Radek Bižuterie Jablonec n.N. 1250 1
2008/2009 1 Panda Rychnov n.Kn. B 1575 Zörklerová Eliška Auto Škoda Ml. Boleslav 1417 1
2008/2009 9 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 Benešová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 1
2008/2009 8 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1674 1
2008/2009 7 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1835 1
2008/2009 6 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1746 0
2008/2009 4 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1703 0
2008/2009 3 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 0
2008/2009 2 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 ½
2008/2009 1 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 Jireš Vít Panda Rychnov nad Kněžnou E 1334 1
2008/2009 11 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1575 Hovad Václav Spartak Rychnov n. Kn. A 1758 0
2008/2009 10 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1575 Přibík Petr Slavia Hradec Králové D 2014 ½
2008/2009 9 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1575 Hekele Karel Jiskra Jaroměř B 1
2008/2009 8 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1575 Benešová Karina DDM Kostelec n. Orl. A 1554 0
2008/2009 6 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1575 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice A 1566 ½
2008/2009 5 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1575 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov B 1420 1
2008/2009 4 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1575 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1563 1
2008/2009 3 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1575 Gogela Jan TJ Hronov A 1868 0
2008/2009 1 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1575 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 1931 0
2007/2008 11 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec "A" 1657 ½
2007/2008 10 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 1
2007/2008 9 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 Tolar Martin TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1000 0
2007/2008 8 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové 1683 ½
2007/2008 7 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 Ježek Adam Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 0
2007/2008 6 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 Krupička Jakub ŠŠ Desko Liberec "B" 1634 ½
2007/2008 5 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 Freisleben Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1250 1
2007/2008 4 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 Krušina Patrik TJ Lanškroun 1258 1
2007/2008 3 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 Čižinský Petr 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 0
2007/2008 2 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 Felcman Tomáš SK Žamberk 1737 0
2007/2008 1 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 Sabolová Kristýna ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 0
2007/2008 11 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1283 Petrovský Přemysl ŠK Dobruška 1100 1
2007/2008 10 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1283 Zahálka Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí B 1
2007/2008 9 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1283 Křehký František ŠOK a.s. Kunvald D 1504 1
2007/2008 7 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1283 Ševčík Konrád Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2007/2008 3 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1283 Talavašek Karel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1509 0
2007/2008 2 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1283 Patrný Ondřej DDM Týniště nad Orlicí 1
2007/2008 1 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1283 Tomíček Jan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2006/2007 11 Panda Rychnov n. Kn. 1309 Jínová Denisa ŠK Stráž pod Ralskem 1
2006/2007 10 Panda Rychnov n. Kn. 1309 Paulovič Michael Sokol Hradec Králové 1345 ½
2006/2007 9 Panda Rychnov n. Kn. 1309 Jakubíček Tomáš ŠŠ Desko Liberec A 1531 0
2006/2007 8 Panda Rychnov n. Kn. 1309 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1367 0
2006/2007 4 Panda Rychnov n. Kn. 1309 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 1250 0
2006/2007 3 Panda Rychnov n. Kn. 1309 Sabolová Kristýna ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 1
2006/2007 2 Panda Rychnov n. Kn. 1309 Rain Jan M-Team Jiskra Jaroměř ½
2006/2007 1 Panda Rychnov n. Kn. 1309 Nečas Lukáš ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1100 1
2006/2007 11 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1309 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1701 ½
2006/2007 10 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1309 Petráněk Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2006/2007 8 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1309 Konopka Jakub ŠK Dobruška 0
2006/2007 7 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1309 Kožúšek Daniel ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1
2006/2007 6 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1309 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1577 ½
2006/2007 5 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1309 Štichauer Pavel ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2006/2007 4 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1309 Tobiška Martin DDM Týniště nad Orlicí 1
2006/2007 3 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1309 Vyčítal Lukáš ŠOK a.s. Kunvald D 1250 1
2006/2007 2 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1309 Cens Bohumír TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1
2006/2007 1 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1309 Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1492 0
2006/2007 11 Panda Rychnov B 1309 Žitný Dominik DDM Třebechovice 1495 1
2006/2007 10 Panda Rychnov B 1309 Sodomka Tomáš Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 9 Panda Rychnov B 1309 Patrný Ondřej DDM Týniště 1
2006/2007 8 Panda Rychnov B 1309 Pokorný David Panda Rychnov D 1
2006/2007 7 Panda Rychnov B 1309 Šedivá Kamila Jiskra RMSK Nový Bydžov B 0
2006/2007 6 Panda Rychnov B 1309 Kolář Michael Sokol Hradec Králové B 1
2006/2007 5 Panda Rychnov B 1309 Žiga Vít Lázně Bělohrad B 1
2006/2007 4 Panda Rychnov B 1309 Machek Jan Lázně Bělohrad A ½
2006/2007 1 Panda Rychnov B 1309 Sršeň Tomáš Panda Rychnov C 1
2005/2006 7 Panda Rychnov n.Kn. Čižinský Petr Mőller Team Jiskra Jaroměř 1
2005/2006 6 Panda Rychnov n.Kn. Šoltysová Andrea TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1
2005/2006 5 Panda Rychnov n.Kn. Sabolová Kristýna ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 0
2005/2006 4 Panda Rychnov n.Kn. Kokeš Ondřej TJ ŠO a DDM Chrudim 1311 1
2005/2006 3 Panda Rychnov n.Kn. Chmel Kristián TJ Sokol Praha-Kobylisy ½
2005/2006 2 Panda Rychnov n.Kn. Gažar Martin ŠŠ Desko Liberec B 1
2005/2006 1 Panda Rychnov n.Kn. Duplinszki Jan Jiskra Hořice 0
2005/2006 11 Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 0
2005/2006 9 Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 0
2005/2006 7 Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Šubrt Petr ŠK Dobruška 1770 0
2005/2006 6 Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Horský Leonard ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 5 Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1741 0
2005/2006 4 Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 0
2005/2006 3 Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Daniel Jiří Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 2028 0
2005/2006 2 Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Horníček Ondřej Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1795 0
2005/2006 1 Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1773 0
2004/2005 9 Panda Aqua Rychnov Šrejber Michal Jiskra Horice 1422 0
2004/2005 8 Panda Aqua Rychnov Postupa Martin Jis. RMKS N.Bydzov 1889 0
2004/2005 3 Panda Aqua Rychnov Šimek Jan Loko Ceska Trebova 2041 0