Hráč Lorenc Josef

Lorenc Josef

User Pic
Jméno: Lorenc Josef
Oddíl: TJ Spartak Letohrad
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1842
Elo mezinárodní: 1856
ID: 26945
FIDE ID: 361240
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 TJ Spartak Letohrad 1856 1842 Juchelka Marek ŠK Bohemia Pardubice B 1707 1634 1
2019/2020 3 TJ Spartak Letohrad 1854 1842 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1913 1911 ½
2019/2020 1 TJ Spartak Letohrad 1848 1842 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2077 2079 ½
2018/2019 11 TJ Spartak Letohrad 1856 1854 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1932 1962 0
2018/2019 10 TJ Spartak Letohrad 1844 1854 Píše Jiří SK Usti nad Orlici B 1758 1672 1
2018/2019 9 TJ Spartak Letohrad 1844 1854 Grundman Václav SK Usti nad Orlici A 2028 2017 ½
2018/2019 8 TJ Spartak Letohrad 1844 1854 Konrád František Sokol Zajecice 1790 1781 1
2018/2019 7 TJ Spartak Letohrad 1844 1854 Bartošová Lucie SK pri DDM Litomysl 1885 1898 0
2018/2019 6 TJ Spartak Letohrad 1864 1854 Adámek Milan SO Hlinsko 1871 1888 0
2018/2019 5 TJ Spartak Letohrad 1864 1854 Bartoš Karel SK Bohemia Pardubice 1862 1854 0
2018/2019 3 TJ Spartak Letohrad 1854 1846 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1858 1844 1
2017/2018 11 TJ Spartak Letohrad 1856 1842 Pelcl Karel Proplast Ceska Trebova 1799 1799 ½
2017/2018 10 TJ Spartak Letohrad 1853 1842 Šilar Josef TJ Sokol Horni Cermna 1560 1616 1
2017/2018 9 TJ Spartak Letohrad 1849 1842 Šebrle Jaroslav TJ Lanskroun B 1705 1757 1
2017/2018 8 TJ Spartak Letohrad 1849 1842 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravska Trebova 1772 1724 ½
2017/2018 6 TJ Spartak Letohrad 1847 1842 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1431 1428 1
2017/2018 5 TJ Spartak Letohrad 1853 1842 Bartoš Karel SK Svitavy 1822 1789 ½
2017/2018 4 TJ Spartak Letohrad 1853 1842 Hodek Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1639 1672 1
2017/2018 3 TJ Spartak Letohrad 1853 1842 Píše Jiří SK Usti nad Orlici D 1675 1662 1
2017/2018 2 TJ Spartak Letohrad 1853 1842 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici C 1979 1965 ½
2017/2018 1 TJ Spartak Letohrad 1827 1825 Židek Pavel SK Dolni Cermna 1688 1684 1
2015/2016 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1790 1796 1
2015/2016 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 Marinov Peter TJ Spartak Choceň 1749 1759 ½
2015/2016 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 ½
2015/2016 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 Krátký Josef TJ Lanškroun B 2051 2043 0
2015/2016 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 Hodek Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 1
2015/2016 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 ½
2015/2016 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 Kovář Václav Proplast Česká Třebová B 1657 1682 1
2015/2016 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 Kalousek Miroslav Sokol Mistrovice 1845 1874 0
2015/2016 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1745 1771 1
2015/2016 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička C 2033 2076 1
2015/2016 6 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1787 1801 Krčmář Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1570 1624 1
2015/2016 4 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1787 1801 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk B 1742 1781 ½
2015/2016 2 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1787 1801 Ludvik František Šachový spolek Červená Voda 1615 1698 1
2015/2016 1 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1787 1801 Šlesingr Vilém ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1562 1633 ½
2015/2016 6 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1787 1801 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 1
2015/2016 5 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1787 1801 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1830 1884 0
2014/2015 10 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1785 1825 Doleček Matěj TJ Lanškroun C 1455 1502 1
2014/2015 8 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1785 1825 Taslar Karel ŠK Ústí nad Orlicí D 1693 1657 1
2014/2015 5 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1785 1825 Vaníček Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1100 1
2014/2015 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald 1641 1606 ½
2014/2015 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1879 1843 0
2014/2015 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 0
2014/2015 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1716 1664 ½
2014/2015 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 Kozák David ŠK Svitavy 1814 1771 ½
2014/2015 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1590 ½
2014/2015 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1711 1711 ½
2014/2015 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička C 1580 1554 1
2014/2015 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1765 ½
2014/2015 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1591 ½
2014/2015 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 Vencl Jiří Proplast Česká Třebová B 1563 1
2014/2015 11 SK + Sokol Žamberk 1785 1825 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová 1923 1935 ½
2014/2015 7 SK + Sokol Žamberk 1785 1825 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1777 1729 ½
2014/2015 6 SK + Sokol Žamberk 1785 1825 Konrád František Sokol Zaječice 1844 1828 0
2014/2015 4 SK + Sokol Žamberk 1785 1825 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 ½
2014/2015 1 SK + Sokol Žamberk 1785 1825 Marcinko Patrik ŠK Rapid Pardubice C 1794 1802 ½
2013/2014 11 TJ Spartak Letohrad 1773 1815 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk B 1909 1919 ½
2013/2014 10 TJ Spartak Letohrad 1773 1815 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1896 1905 ½
2013/2014 9 TJ Spartak Letohrad 1773 1815 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1651 1
2013/2014 8 TJ Spartak Letohrad 1773 1815 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 0
2013/2014 7 TJ Spartak Letohrad 1773 1815 Kodytek Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí D 1857 1854 ½
2013/2014 6 TJ Spartak Letohrad 1773 1815 Šírl Miroslav TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1
2013/2014 5 TJ Spartak Letohrad 1773 1815 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1832 1854 ½
2013/2014 4 TJ Spartak Letohrad 1773 1815 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 ½
2013/2014 3 TJ Spartak Letohrad 1773 1815 Havelka Josef TJ Lanškroun B 1994 1988 0
2013/2014 2 TJ Spartak Letohrad 1773 1815 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1837 1800 ½
2013/2014 1 TJ Spartak Letohrad 1773 1815 Vymetálek Petr ŠO K a. s. Kunvald 1875 1853 ½
2013/2014 10 TJ Spartak Letohrad B 1773 1815 Halbrštát Karel TJ Sokol Mistrovice A 1477 1
2013/2014 9 TJ Spartak Letohrad B 1773 1815 Doleček Pavel ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 1
2013/2014 6 TJ Spartak Letohrad B 1773 1815 Myška František TJ Sokol Němčice 1642 1
2013/2014 4 TJ Spartak Letohrad B 1773 1815 Spáčilová Anna TJ Sokol Mistrovice B 1250 1
2013/2014 2 TJ Spartak Letohrad B 1773 1815 Bém Tadeáš ŠO K a. s. Kunvald B 1100 1
2012/2013 9 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1782 1815 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1644 1565 1
2012/2013 7 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1782 1815 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1398 1
2012/2013 4 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1782 1815 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná A 1480 1
2012/2013 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1841 1914 0
2012/2013 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 Paluda Jiří Loko Česká Třebová B 1424 1
2012/2013 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 ½
2012/2013 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 Jeništa Jiří SK+Sokol Žamberk B 1804 ½
2012/2013 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 Chvojka Antonín TJ Slovan M. Třebová 1827 ½
2012/2013 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1665 1
2012/2013 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 1
2012/2013 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 Riedl Vladimír ŠK Svitavy A 1675 ½
2012/2013 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 Vodička Stanislav ŠK Svitavy B 1382 1
2012/2013 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2050 2032 0
2012/2013 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné n/O. 1679 ½
2011/2012 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1674 1
2011/2012 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 ½
2011/2012 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 Slavíček Miroslav Šachový klub Dolní Čermná 1779 1
2011/2012 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 1
2011/2012 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 Glembek Bohumír Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1741 1734 ½
2011/2012 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 Smola Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 0
2011/2012 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk B 1889 1889 0
2011/2012 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2054 2035 0
2010/2011 11 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 Merta Michal Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1779 ½
2010/2011 10 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 Havel František ŠK Svitavy 1803 1
2010/2011 9 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1858 0
2010/2011 8 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 ½
2010/2011 7 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 0
2010/2011 6 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun "B" 1784 ½
2010/2011 5 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 Zahradník Jaroslav TJ Sokol Horní Čermná 1000 1
2010/2011 4 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1718 1
2010/2011 3 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 0
2010/2011 1 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk "B" 1932 0
2010/2011 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1758 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 2032 ½
2010/2011 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1758 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 0
2010/2011 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1758 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička 1766 ½
2010/2011 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1758 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim "B" 1821 ½
2010/2011 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1758 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 1
2010/2011 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1758 Novotný Aleš Rapid Pardubice 1780 0
2009/2010 9 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1611 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk D"" 1922 0
2009/2010 8 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1611 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B"" 1492 1
2009/2010 7 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1611 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C"" 1625 1
2009/2010 6 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1611 Zubík Miloslav ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1633 1
2009/2010 5 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1611 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí B 1742 1
2009/2010 4 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1611 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1937 ½
2009/2010 2 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1611 Kapoun Vít TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 ½
2009/2010 1 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1611 Krátký Josef TJ Lanškroun C"" 1739 ½
2009/2010 10 SK + Sokol Žamberk C"" 1611 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 1
2009/2010 8 SK + Sokol Žamberk C"" 1611 Papáček Miloš TJ Jablonné nad Orlicí 1951 1
2009/2010 7 SK + Sokol Žamberk C"" 1611 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička B"" 1990 0
2009/2010 6 SK + Sokol Žamberk C"" 1611 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B"" 1918 0
2009/2010 5 SK + Sokol Žamberk C"" 1611 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 ½
2009/2010 4 SK + Sokol Žamberk C"" 1611 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1821 1
2009/2010 3 SK + Sokol Žamberk C"" 1611 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 0
2009/2010 2 SK + Sokol Žamberk C"" 1611 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk B"" 1806 ½
2009/2010 1 SK + Sokol Žamberk C"" 1611 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1791 1
2008/2009 9 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1583 Merta Michal ŠK Dolní Čermná o.s. 1793 ½
2008/2009 7 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1583 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk E 1479 1
2008/2009 6 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1583 Palla Stanislav Krčma - Venzara Lanškroun 1777 0
2008/2009 5 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1583 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald C 1897 ½
2008/2009 4 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1583 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1574 0
2008/2009 3 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1583 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1685 0
2008/2009 2 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1583 Marek Michal TJ Lanškroun C 1626 1
2008/2009 1 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1583 Štefl Stanislav TJ Sokol Mistrovice 1534 1
2008/2009 11 SK+Sokol Žamberk C 1583 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 0
2008/2009 10 SK+Sokol Žamberk C 1583 Marek Michal TJ Lanškroun B 1626 0
2008/2009 9 SK+Sokol Žamberk C 1583 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová B 1665 0
2008/2009 8 SK+Sokol Žamberk C 1583 Kozák David ŠK Svitavy B 1308 1
2008/2009 7 SK+Sokol Žamberk C 1583 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy A 1739 0
2008/2009 2 SK+Sokol Žamberk C 1583 Fangl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1659 ½
2008/2009 1 SK+Sokol Žamberk C 1583 Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk B 1612 ½
2008/2009 11 SK Žamberk 1583 Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec A 1876 0
2008/2009 10 SK Žamberk 1583 Lhotka Jiří TJ Sokol Praha - Kobylisy 1758 0
2008/2009 9 SK Žamberk 1583 Hromádka Ondřej Sokol Hradec Králové 1250 ½
2008/2009 8 SK Žamberk 1583 Jínová Denisa ŠŠ Desko Liberec B 1470 ½
2008/2009 7 SK Žamberk 1583 Ševčík Radek Panda Rychnov n.Kn. B 1402 1
2008/2009 4 SK Žamberk 1583 Hermann Vojtěch Bižuterie Jablonec n.N. 1529 1
2008/2009 3 SK Žamberk 1583 Nešpůrek Petr 2222 + ALFA Pardubice 1389 1
2008/2009 2 SK Žamberk 1583 Pardubský Jakub Auto Škoda Ml. Boleslav 1100 1
2008/2009 1 SK Žamberk 1583 Karásek Tomáš Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 1
2007/2008 11 SK Žamberk 1371 Šedivá Kamila Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1250 1
2007/2008 10 SK Žamberk 1371 Václavíček Lukáš ŠŠ Desko Liberec "A" 1521 1
2007/2008 9 SK Žamberk 1371 Jakubíček Matouš ŠŠ Desko Liberec "B" 1419 0
2007/2008 8 SK Žamberk 1371 Ulman Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1252 1
2007/2008 7 SK Žamberk 1371 Chmelík Ondřej TJ Lanškroun 1401 ½
2007/2008 11 ŠK Žamberk C 1371 Hrdina David TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1
2007/2008 10 ŠK Žamberk C 1371 Veselý Ondřej ŠK Svitavy 1686 ½
2007/2008 9 ŠK Žamberk C 1371 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 0
2007/2008 8 ŠK Žamberk C 1371 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1845 0
2007/2008 7 ŠK Žamberk C 1371 Dostál Lukáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 ½
2007/2008 6 ŠK Žamberk C 1371 Krčmář Stanislav ŠK Kunvald 1497 ½
2007/2008 5 ŠK Žamberk C 1371 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1620 1
2007/2008 4 ŠK Žamberk C 1371 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1631 0
2007/2008 3 ŠK Žamberk C 1371 Paukert Ivo TJ Lanškroun B 1786 0
2007/2008 2 ŠK Žamberk C 1371 Taslar Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 ½
2007/2008 9 SK Žamberk D 1371 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1458 0
2007/2008 7 SK Žamberk D 1371 Bečička David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1406 1
2007/2008 6 SK Žamberk D 1371 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1567 0
2007/2008 5 SK Žamberk D 1371 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1793 0
2007/2008 3 SK Žamberk D 1371 Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice 1305 1
2007/2008 2 SK Žamberk D 1371 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C 1536 ½
2006/2007 4 SK Žamberk 1270 Ondrej Tomáš ŠK+DDM Vysoké Mýto 1638 1
2006/2007 2 SK Žamberk 1270 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 1250 ½
2006/2007 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1270 Brdíček David SK Žamberk B 1743 ½
2006/2007 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1270 Výprachtický David ŠO K a.s. Kunvald 1384 1
2006/2007 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1270 Fabian Karel FYGR Lanškroun 1569 ½
2006/2007 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1270 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1657 0
2006/2007 8 SK Žamberk E"" 1270 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1441 0
2006/2007 7 SK Žamberk E"" 1270 Kalous Josef SK Žamberk D"" 1293 1
2006/2007 5 SK Žamberk E"" 1270 Bém Tomáš ŠO K a.s. Kunvald C"" 1100 ½
2006/2007 4 SK Žamberk E"" 1270 Řehák Josef ŠO K a.s. Kunvald B"" 1100 1
2006/2007 2 SK Žamberk E"" 1270 Hurdes Emil SK Žamberk C"" 1491 1
2005/2006 11 SK Žamberk 1100 Strobach Jiří ŠŠ Desko Liberec D ½
2005/2006 10 SK Žamberk 1100 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec C 1
2005/2006 9 SK Žamberk 1100 Lhotka Jiří TJ Sokol Praha-Kobylisy ½
2005/2006 7 SK Žamberk 1100 Ošťádal Michal ŠŠ Desko Liberec B 0
2005/2006 6 SK Žamberk 1100 Freisleben Jakub Mőller Team Jiskra Jaroměř 1
2005/2006 3 SK Žamberk 1100 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1
2005/2006 2 SK Žamberk 1100 Johnová Eliška Jiskra Hořice 0
2005/2006 11 ŠK Žamberk E 1100 Dvořáček Alois ŠK Linhartice 1491 0
2005/2006 10 ŠK Žamberk E 1100 Trkal Tomáš Štefanydes Polička D 1250 1
2005/2006 9 ŠK Žamberk E 1100 Rozlívka Michal Sokol Němčice 1000 1
2005/2006 8 ŠK Žamberk E 1100 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun C 1100 0
2005/2006 7 ŠK Žamberk E 1100 Vízdal Josef Tropic Lanškroun B 1000 ½
2005/2006 6 ŠK Žamberk E 1100 Kristl Václav Sokol Mistrovice 1100 0
2005/2006 4 ŠK Žamberk E 1100 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová C 1250 1
2005/2006 1 ŠK Žamberk E 1100 Turek Pavel Sokol Horní Čermná B 1000 0
2005/2006 10 ŠK Žamberk B 1100 Paukert Vladislav FYGR Lanškroun 1728 0
2005/2006 2 ŠK Žamberk B 1100 Dostál Lukáš Jiskra Ústí nad Orlicí C 1549 0
2004/2005 4 SK Žamberk D 1100 Chmelík Ondřej TJ Lanškroun C 1100 1
2004/2005 11 SK Žamberk B 1100 Bednář Marcel TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1