Hráč Kořenek František

Kořenek František

User Pic
Jméno: Kořenek František
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1874
Elo mezinárodní: 1867
ID: 724
FIDE ID: 308897
Rok narození: 1957
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1867 1874 Špringl Matěj TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1703 1661 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 1933 1935 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2099 2104 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 1944 1935 Běloušek Michal Sparta Kutná Hora 1990 1997 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 1944 1935 Svačina Tobiáš SK OAZA Praha B 1609 1739 1 soutěž
2019/2020 11 JOLY Lysá nad Labem D 1933 1935 Tesař Martin Sokol Bakov nad Jizerou B 1981 1969 ½ soutěž
2019/2020 9 JOLY Lysá nad Labem D 1944 1935 Kubaljak Jaromír JAWA Brodce A 1938 1830 1 soutěž
2019/2020 7 JOLY Lysá nad Labem D 1944 1935 Jíša Luboš ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1821 1780 1 soutěž
2019/2020 5 JOLY Lysá nad Labem D 1944 1944 Vilímová Julie Klub šachistů Říčany 1925 B 1812 1952 1 soutěž
2019/2020 3 JOLY Lysá nad Labem D 1939 1944 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 2071 2066 ½ soutěž
2019/2020 1 JOLY Lysá nad Labem D 1959 1944 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk A 1842 1841 0 soutěž
2019/2020 5 Joly Lysá nad Labem F 1944 1944 Horák Martin ŠK Český Brod A 2324 2284 0 soutěž
2019/2020 4 Joly Lysá nad Labem F 1939 1944 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2030 2028 ½ soutěž
2019/2020 2 Joly Lysá nad Labem F 1939 1944 Hála Viktor Sokol Kolín B 2002 2002 ½ soutěž
2019/2020 1 Joly Lysá nad Labem F 1959 1944 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2068 2069 0 soutěž
2018/2019 9 JOLY Lysá nad Labem G 1958 1947 Konvalinka Vladislav TJ Kralupy nad Vltavou B 1669 1735 0 soutěž
2018/2019 8 JOLY Lysá nad Labem G 1949 1947 Pecka Jan Sokol Brandýs nad Labem A 1597 1592 1 soutěž
2018/2019 11 SK Mesta Lysa nad Labem 1968 1947 Rous Daniel SK Dopravni podnik Praha 2225 2217 0 soutěž
2018/2019 10 SK Mesta Lysa nad Labem 1958 1947 Lhotská Anna SK OAZA Praha 1845 1802 1 soutěž
2018/2019 7 SK Mesta Lysa nad Labem 1949 1947 Rut Vojtěch SK Sokol Vysehrad 2132 2128 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Mesta Lysa nad Labem 1949 1947 Folková Martina TJ Sakal Kozolupy 2003 2038 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Mesta Lysa nad Labem 1940 1940 Postupa Pavel TJ Pankrac 2226 2215 0 soutěž
2018/2019 11 SK JOLY Lysa nad Labem D 1958 1947 Tichý Josef Sokol Mlada Boleslav 2017 2033 0 soutěž
2018/2019 10 SK JOLY Lysa nad Labem D 1958 1947 Gdovin Ján SK Mahrla Praha 2050 2034 ½ soutěž
2018/2019 9 SK JOLY Lysa nad Labem D 1949 1947 Fiedler Bedřich SK Lipa 2100 2083 ½ soutěž
2018/2019 7 SK JOLY Lysa nad Labem D 1949 1947 Markovič Milan Sokol Praha Vrsovice 2201 2191 0 soutěž
2018/2019 6 SK JOLY Lysa nad Labem D 1949 1947 Burda Roman TJ Neratovice B 2044 2035 ½ soutěž
2018/2019 5 SK JOLY Lysa nad Labem D 1931 1940 Černý Martin TJ Desko Liberec 2140 2150 1 soutěž
2018/2019 4 SK JOLY Lysa nad Labem D 1931 1940 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2044 2005 ½ soutěž
2018/2019 1 SK JOLY Lysa nad Labem D 1940 1940 Petr Jan TJ Pankrac B 2099 2112 0 soutěž
2017/2018 9 JOLY Lysá nad Labem E 1980 1978 Vrabec Miloš Kostelec nad Černými lesy A 2143 2117 0 soutěž
2017/2018 5 JOLY Lysá nad Labem E 1984 1978 Přibyl Viktor Český lev Kolešovice A 2011 1983 0 soutěž
2017/2018 3 JOLY Lysá nad Labem E 1980 1978 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice A 2011 2027 0 soutěž
2017/2018 10 Eurovia Praha 1980 1978 Bartoš Alois Sokol Tabor 1939 1926 0 soutěž
2017/2018 9 Eurovia Praha 1968 1978 Landa Jiří SACHklub Pisek 1936 1905 ½ soutěž
2017/2018 8 Eurovia Praha 1968 1978 Michálek František Sokol Kolin 2019 2063 ½ soutěž
2017/2018 7 Eurovia Praha 1984 1978 Koubová Anna Marie Unichess Vyletna 1917 1885 0 soutěž
2017/2018 3 Eurovia Praha 1980 1978 Gambit Jihlava 0 soutěž
2017/2018 1 Eurovia Praha 2000 1990 Vičar Petr TJ Pankrac B 2122 2114 0 soutěž
2017/2018 8 SK JOLY Lysa nad Labem C 1968 1978 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha 2102 2082 ½ soutěž
2017/2018 7 SK JOLY Lysa nad Labem C 1968 1978 Přibyl Martin SK Dopravni podnik Praha 2326 2344 ½ soutěž
2017/2018 6 SK JOLY Lysa nad Labem C 1984 1978 Rut Vojtěch SK Sokol Vysehrad 2163 2140 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2066 2041 Sporka Božetěch ŠACHklub Písek 1894 1933 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2066 2041 Petras Milan Sokol Praha-Vršovice 1908 1912 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2066 2041 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2005 1999 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2066 2041 Pesr Jaromír ŠK Dopravní podnik Praha B 2067 2064 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2066 2041 Flek Vladislav TJ Pankrác B 1950 1961 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2066 2041 Daniel Jiří ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1963 1922 1 soutěž
2015/2016 10 JOLY Lysá nad Labem E 2066 2041 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1995 1963 ½ soutěž
2015/2016 8 JOLY Lysá nad Labem E 2066 2041 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2145 2147 ½ soutěž
2015/2016 6 JOLY Lysá nad Labem E 2066 2041 ŠK Řevnice 1 soutěž
2015/2016 5 JOLY Lysá nad Labem E 2066 2041 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1904 1946 0 soutěž
2015/2016 4 JOLY Lysá nad Labem E 2066 2041 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 ½ soutěž
2015/2016 2 JOLY Lysá nad Labem E 2066 2041 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 1928 1899 1 soutěž
2014/2015 9 JOLY Lysá nad Labem D 2129 2095 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice B 2061 2023 0 soutěž
2014/2015 7 JOLY Lysá nad Labem D 2129 2095 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2179 2169 ½ soutěž
2014/2015 1 JOLY Lysá nad Labem D 2129 2095 Vevera Radek Caissa Úholičky 2077 2086 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2095 Hála Viktor Sokol Kolín 2020 2031 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2095 Výprachtický David SK OAZA Praha 2121 2136 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2095 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2057 2056 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2095 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2095 Vrkota Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2040 2043 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2095 Pýcha Patrik Dolní Kralovice 2035 2020 0 soutěž
2013/2014 10 JOLY Lysá nad Labem D 2122 2089 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2126 2128 1 soutěž
2013/2014 9 JOLY Lysá nad Labem D 2122 2089 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 1 soutěž
2013/2014 8 JOLY Lysá nad Labem D 2122 2089 Baran Peter Cayman Pharma C 2130 2120 1 soutěž
2013/2014 6 JOLY Lysá nad Labem D 2122 2089 Sochor Martin Sokol Pečky A 1898 1904 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2122 2089 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 2114 2106 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2122 2089 Královský Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2042 2057 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2122 2089 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha 2030 2041 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2122 2089 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2192 2187 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2122 2089 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2072 2071 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2122 2089 Souček Milan Sokol Kolín 2088 2096 0 soutěž
2012/2013 10 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2101 2065 TJ Neratovice 1 soutěž
2012/2013 11 JOLY Lysá n.Labem D 2101 2065 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1899 1903 1 soutěž
2012/2013 9 JOLY Lysá n.Labem D 2101 2065 Vávra Jan JAWA Brodce A 2040 2040 1 soutěž
2012/2013 7 JOLY Lysá n.Labem D 2101 2065 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1871 1857 1 soutěž
2012/2013 6 JOLY Lysá n.Labem D 2101 2065 Sobotka Jiří Sokol Pečky A 1964 1910 1 soutěž
2012/2013 4 JOLY Lysá n.Labem D 2101 2065 Hanibal Kamil Šachklub města Dobrovice B 1879 1931 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2102 2075 Štegl Petr Sokol Pečky B 1758 1787 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2102 2075 Jarý Josef Sokol Brandýs n/L A 1966 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2102 2075 Tocháček Michal Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 ½ soutěž
2011/2012 11 JOLY Lysá nad Labem C 2102 2075 Framberk Jan Caissa Úholičky 2070 2024 ½ soutěž
2010/2011 9 JOLY Lysá nad Labem C 2092 Macek Kamil TJ Bohemia Poděbrady 2006 0 soutěž
2010/2011 6 JOLY Lysá nad Labem C 2092 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2119 0 soutěž
2009/2010 10 JOLY Lysá n.L. C 2100 Bechyně Jaroslav Kostelec n.Č.l. 2072 ½ soutěž
2009/2010 3 JOLY Lysá n.L. C 2100 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk 2008 0 soutěž
2008/2009 9 JOLY Lysá n.L. C 2133 Novák Jiří Sokol Sendražice 1985 1 soutěž
2008/2009 6 JOLY Lysá n.L. C 2133 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady 1970 1 soutěž
2008/2009 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2133 Bednář Marcel Holdia DP Praha B 2210 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2096 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2154 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Joly Lysá n.L. B 2091 Partl Miloslav Sokol Tišice "A" 1711 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Joly Lysá n.L. B 2091 Doubek Martin ŠK Kladno "B" 1739 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Joly Lysá n.L.B 2108 Vondra Zbyněk ŠK Kladno B 2135 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Joly Lysá n.L.B 2108 Vyhnálek Bohuslav Sokol Bakov nad J. 2156 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK JOLY Lysá n.L. 2108 Gregor Jiří ŠK DP Holdia 2241 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK JOLY Lysá n.L. 2108 Jarábek Vratislav ŠO DDM Chrudim 2191 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK JOLY Lysá n.L. 2108 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2055 ½ soutěž
2004/2005 9 Joly Lysá n.L. B 2118 Švejdar Luděk Sokol Bakov n.J. A 1896 0 soutěž
2004/2005 7 Joly Lysá n.L. B 2118 Hanibal Kamil S.Emerge Ml.Bol. B 1933 1 soutěž
2004/2005 5 Joly Lysá n.L. B 2118 Kalivoda Libor Alva Pb Příbram B 1845 1 soutěž
2004/2005 1 Joly Lysá n.L. B 2118 Kopecký Jiří E.E.Kralupy n.V. A 1952 0 soutěž
2004/2005 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2118 Buchar Petr Sklípek Spartak Vrchlabí 2039 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2118 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2135 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2118 Horák Vladimír TJ Praga Praha 2155 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2118 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2127 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2118 Törvenyi Roman Synthesia Pardubice B 2001 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2095 Pavelka Vladimír Panda Rychnov nad Kněžnou 1857 ½ soutěž
2003/2004 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2095 Vojta Pavel Spartak Vlašim 2128 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2095 Vohnout Pavel Viktoria Žižkov 2008 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2095 Vávra Radim ŠK Polabiny Pardubice 2055 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2095 Kastner Vojtěch Synthesia Pardubice B 1928 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2095 Groh Jiří Sokol Vyšehrad C 2147 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2095 Pertl Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1869 ½ soutěž
2003/2004 6 Joly Lysá n/L B 2095 Bouček Vlastimil Kostelec n/ČL A 2024 0 soutěž
2003/2004 4 Joly Lysá n/L B 2095 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim B 2064 ½ soutěž