Hráč Krčmář Stanislav

Krčmář Stanislav

User Pic
Jméno: Krčmář Stanislav
Oddíl: ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1578
Elo mezinárodní: 1541
ID: 11647
FIDE ID: 372846
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1541 1578 Rusz Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1505 1510 ½
2018/2019 1 B SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1537 1578 Řehák Josef SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1468 1474 1
2018/2019 1 Č SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1537 1578 Flos Petr Sachovy klub Chocen 1405 1611 ½
2017/2018 10 B SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1536 1581 Boháč Luboš TJ Lanskroun B 1581 1615 0
2017/2018 9 Č SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1543 1581 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravska Trebova 1584 1605 ½
2017/2018 5 B SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1536 1581 Holásková Veronika SK Usti nad Orlici D 1381 1288 ½
2017/2018 4 Č SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1536 1581 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad 1536 1558 0
2017/2018 9 B SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1536 1581 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad B 1536 1558 1
2017/2018 8 Č SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1543 1581 Ježek Jakub Sokol Mistrovice B 1728 1757 0
2017/2018 7 B SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1543 1581 Filip Libor TJ Jablonne nad Orlici 1853 1839 0
2017/2018 6 Č SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1536 1581 Brychta Antonín SS Cervena Voda 1580 1604 ½
2017/2018 5 B SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1536 1581 Kacálek Karel SK + Sokol Zamberk B 1790 1799 ½
2017/2018 4 Č SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1536 1581 Dušek Josef Sokol Mistrovice C 1724 1670 0
2017/2018 3 B SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1536 1581 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1659 1628 1
2017/2018 1 Č SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1542 1588 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1613 1620 ½
2015/2016 3 Č ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1570 1624 Židek Pavel ŠK Dolní Čermná 1688 1687 0
2015/2016 2 B ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1570 1624 Schaffer David TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 ½
2015/2016 7 Č ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1570 1624 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1736 1749 0
2015/2016 6 B ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1570 1624 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1787 1801 0
2015/2016 5 Č ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1570 1624 Ludvik František Šachový spolek Červená Voda 1615 1698 0
2015/2016 1 Č ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1570 1624 Tobiška Jaroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1671 1643 0
2015/2016 6 B ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1570 1624 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun C 1466 1494 ½
2015/2016 4 B ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1570 1624 Betlach Jan TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 ½
2014/2015 10 Č ŠO K a. s. Kunvald C 1537 Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice B 1385 1
2014/2015 9 B ŠO K a. s. Kunvald C 1537 Kolomý Adam TJ Lanškroun C 1458 1497 ½
2014/2015 8 Č ŠO K a. s. Kunvald C 1537 Matoulek Václav SPV Červená Voda 1679 1679 1
2014/2015 7 B ŠO K a. s. Kunvald C 1537 Dudla Martin ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 ½
2014/2015 6 Č ŠO K a. s. Kunvald C 1537 Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk C 1582 ½
2014/2015 5 B ŠO K a. s. Kunvald C 1537 Sysr Pavel TJ Sokol Mistrovice A 1517 1611 1
2014/2015 4 Č ŠO K a. s. Kunvald C 1537 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1698 1683 ½
2014/2015 3 B ŠO K a. s. Kunvald C 1537 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad B 1500 1487 ½
2014/2015 2 Č ŠO K a. s. Kunvald C 1537 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí C 1613 1659 ½
2014/2015 1 Č ŠO K a. s. Kunvald C 1537 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald B 1641 1606 0
2014/2015 9 Č ŠO K a. s. Kunvald 1537 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1482 0
2014/2015 5 B ŠO K a. s. Kunvald 1537 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1899 1914 0
2014/2015 1 B ŠO K a. s. Kunvald 1537 Jeništa Jiří SK+Sokol Žamberk B 1805 1
2013/2014 11 Č ŠO K a. s. Kunvald B 1545 Rusz Roman ŠO K a. s. Kunvald C 1516 ½
2013/2014 10 B ŠO K a. s. Kunvald B 1545 Pecháček Tomáš TJ Sokol Horní Čermná A 1668 0
2013/2014 9 Č ŠO K a. s. Kunvald B 1545 Sysr Pavel TJ Sokol Mistrovice A 1642 ½
2013/2014 8 B ŠO K a. s. Kunvald B 1545 Šmajzrová Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 0
2013/2014 5 Č ŠO K a. s. Kunvald B 1545 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1886 0
2013/2014 4 B ŠO K a. s. Kunvald B 1545 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1566 1
2013/2014 3 Č ŠO K a. s. Kunvald B 1545 Ježek Jakub TJ Sokol Mistrovice B 1250 0
2013/2014 2 B ŠO K a. s. Kunvald B 1545 Janeček Ondřej TJ Spartak Letohrad B 1500 1495 1
2013/2014 1 B ŠO K a. s. Kunvald B 1545 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun C 1500 1515 1
2013/2014 11 B ŠO K a. s. Kunvald 1545 Bouchal Lukáš TJ Jablonné nad Orlicí 1250 1
2013/2014 9 B ŠO K a. s. Kunvald 1545 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 0
2013/2014 8 Č ŠO K a. s. Kunvald 1545 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1500 1515 1
2013/2014 6 Č ŠO K a. s. Kunvald 1545 Holásek Vít ŠK Ústí nad Orlicí D 1332 0
2013/2014 5 Č ŠO K a. s. Kunvald 1545 Kubalík Michal SK + Sokol Žamberk B 1422 1
2013/2014 4 B ŠO K a. s. Kunvald 1545 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 0
2013/2014 2 B ŠO K a. s. Kunvald 1545 Nečesánek Josef TJ Slovan Moravská Třebová 1553 ½
2012/2013 10 Č ŠO K a.s. KUNVALD A 1511 Král Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1559 1537 1
2012/2013 9 B ŠO K a.s. KUNVALD A 1511 Růžičková Radka JISKRA JAROMĚŘ B 1808 1835 ½
2012/2013 8 Č ŠO K a.s. KUNVALD A 1511 Borůvka Vladimír TJ SOKOL VRCHOVINY A 1662 0
2012/2013 7 B ŠO K a.s. KUNVALD A 1511 Kain Michal DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1409 1
2012/2013 6 Č ŠO K a.s. KUNVALD A 1511 Křeček Karel JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 1
2012/2013 5 B ŠO K a.s. KUNVALD A 1511 Havrda Daniel P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 ½
2012/2013 3 B ŠO K a.s. KUNVALD A 1511 Kukla Jiří DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1250 1
2012/2013 9 B ŠO K a.s. Kunvald B 1511 Lorencová Jitka TJ Spartak OEZ Letohrad B 1314 1
2012/2013 8 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1511 Driemer Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí D 1539 ½
2012/2013 3 B ŠO K a.s. Kunvald B 1511 Charvát Václav SK+Sokol Žamberk C 1349 1
2011/2012 8 B ŠO K a.s. Kunvald B 1515 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C 1520 1
2011/2012 7 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1515 Kapoun Vít TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1621 1
2011/2012 6 B ŠO K a.s. Kunvald B 1515 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk C 1457 ½
2011/2012 5 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1515 Langr Petr TJ Sokol Mistrovice 1445 ½
2011/2012 4 B ŠO K a.s. Kunvald B 1515 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1508 ½
2011/2012 3 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1515 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1572 ½
2011/2012 2 B ŠO K a.s. Kunvald B 1515 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1595 0
2011/2012 1 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1515 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1514 0
2011/2012 11 Č ŠO K a.s. Kunvald 1515 Jániš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 0
2011/2012 9 Č ŠO K a.s. Kunvald 1515 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1575 ½
2011/2012 7 Č ŠO K a.s. Kunvald 1515 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1725 0
2011/2012 3 Č ŠO K a.s. Kunvald 1515 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1800 1702 0
2010/2011 11 B ŠO K a.s. Kunvald 1510 Odstrčil Jan TJ Jiskra Litomyšl "B" 1426 1
2010/2011 1 Č ŠO K a.s. Kunvald 1510 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1898 0
2010/2011 9 B ŠO K a.s. Kunvald "B" 1510 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" 1100 ½
2010/2011 8 Č ŠO K a.s. Kunvald "B" 1510 Langr Petr TJ Sokol Mistrovice 1457 1
2010/2011 7 B ŠO K a.s. Kunvald "B" 1510 Kubišta Ladislav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1588 0
2010/2011 5 Č ŠO K a.s. Kunvald "B" 1510 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald "C" 1536 ½
2010/2011 4 B ŠO K a.s. Kunvald "B" 1510 Belobrad Jan SK + Sokol Žamberk "D" 1289 1
2010/2011 3 Č ŠO K a.s. Kunvald "B" 1510 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk "C" 1530 ½
2010/2011 2 B ŠO K a.s. Kunvald "B" 1510 Boháč Luboš TJ Lanškroun "C" 1582 0
2009/2010 10 Č ŠO K a.s. Kunvald B"" 1492 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí B 1742 0
2009/2010 9 B ŠO K a.s. Kunvald B"" 1492 Slavíček Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1768 ½
2009/2010 8 Č ŠO K a.s. Kunvald B"" 1492 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1611 0
2009/2010 7 B ŠO K a.s. Kunvald B"" 1492 Kapoun Vít TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 1
2009/2010 6 Č ŠO K a.s. Kunvald B"" 1492 Krátký Josef TJ Lanškroun C"" 1739 0
2009/2010 5 B ŠO K a.s. Kunvald B"" 1492 Vohník Miroslav TJ Sokol Mistrovice 1692 ½
2009/2010 1 Č ŠO K a.s. Kunvald B"" 1492 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C"" 1535 ½
2009/2010 9 B ŠO K a.s. Kunvald 1492 Kodytek Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1657 ½
2009/2010 5 B ŠO K a.s. Kunvald 1492 Štefl Stanislav TJ Lanškroun B"" 1508 1
2009/2010 2 B ŠO K a.s. Kunvald 1492 Mikyska Kamil SK + Sokol Žamberk A"" 1892 0
2008/2009 6 Č ŠO K a.s. Kunvald 1500 Hábík Jiří ŠK Svitavy B 1100 ½
2008/2009 9 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1500 Krátký Josef TJ Lanškroun C 1469 0
2008/2009 8 B ŠO K a.s. Kunvald B 1500 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1422 0
2008/2009 7 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1500 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná o.s. 1587 ½
2008/2009 6 B ŠO K a.s. Kunvald B 1500 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk D 1504 ½
2008/2009 5 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1500 Kubalík Michal SK+Sokol Žamberk E 1250 ½
2008/2009 4 B ŠO K a.s. Kunvald B 1500 Zehnal Miloš Krčma - Venzara Lanškroun 1846 1
2008/2009 3 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1500 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad B 1628 0
2008/2009 2 B ŠO K a.s. Kunvald B 1500 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1628 0
2008/2009 1 B ŠO K a.s. Kunvald B 1500 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1615 ½
2007/2008 11 B ŠK Kunvald 1497 Écsiová Dominika TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1534 0
2007/2008 6 B ŠK Kunvald 1497 Lorenc Josef ŠK Žamberk C 1371 ½
2007/2008 9 B ŠO K a.s. Kunvald B 1497 Janeček Miroslav SK Žamberk D 1522 1
2007/2008 8 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1497 Fangl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1678 0
2007/2008 7 B ŠO K a.s. Kunvald B 1497 Pecháček Tomáš ŠK Dolní Čermná 1605 1
2007/2008 6 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1497 Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice 1305 1
2007/2008 5 B ŠO K a.s. Kunvald B 1497 Kainek Jan SK Žamberk F 1307 0
2007/2008 4 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1497 Petráček Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad B 1431 1
2006/2007 3 B ŠO K a.s. Kunvald 1489 Dostálek Vladimír TJ Sokol Horní Čermná 1663 0
2006/2007 8 B ŠO K a.s. Kunvald B"" 1489 Charvát Václav SK Žamberk D"" 1427 1
2006/2007 7 Č ŠO K a.s. Kunvald B"" 1489 Víglaský Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1313 1
2006/2007 6 B ŠO K a.s. Kunvald B"" 1489 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C"" 1557 1
2006/2007 4 Č ŠO K a.s. Kunvald B"" 1489 Výprachtický David SK Žamberk E"" 1384 0
2006/2007 3 B ŠO K a.s. Kunvald B"" 1489 Martinec Jan SK Žamberk C"" 1708 0
2006/2007 2 Č ŠO K a.s. Kunvald B"" 1489 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná B"" 1367 1
2006/2007 1 B ŠO K a.s. Kunvald B"" 1489 Janota Martin TJ Sokol Mistrovice 1100 1
2005/2006 10 B ŠO K a.s. Kunvald 1465 Jerman Miloš Štefanydes Polička B 1686 0
2005/2006 9 Č ŠO K a.s. Kunvald 1465 Cvrkal Richard Slovan Moravská Třebová 1250 1
2005/2006 7 Č ŠO K a.s. Kunvald 1465 Poslušný Radek Jiskra Ústí nad Orlicí B 1777 ½
2005/2006 3 Č ŠO K a.s. Kunvald 1465 Novotný Karel FYGR Lanškroun 1622 0
2005/2006 9 B ŠO K a.s. Kunvald B 1465 Palla Květoslav Tropic Lanškroun 1575 1
2005/2006 7 B ŠO K a.s. Kunvald B 1465 Čuma Jan ŠK Svitavy B 1598 0
2005/2006 6 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1465 Janeček Miroslav ŠK Žamberk C 1527 1
2005/2006 5 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1465 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1690 1
2005/2006 4 B ŠO K a.s. Kunvald B 1465 Marek Michal TJ Lanškroun B 1250 1
2005/2006 3 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1465 Bureš Vladimír Sokol Městečko Trnávka 1696 0
2005/2006 2 B ŠO K a.s. Kunvald B 1465 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová B 1529 0
2005/2006 1 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1465 Driemer Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí D 1571 1
2004/2005 11 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1431 Cacek Tomáš TJ Lanškroun B 1100 1
2004/2005 10 B ŠO K a.s. Kunvald B 1431 Marek Michal TJ Lanškroun FYGR 1811 0
2004/2005 9 B ŠO K a.s. Kunvald B 1431 Petráček Jiří Spartak OEZ Letohrad B 1415 1
2004/2005 8 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1431 Vůjtěch Petr Lokomotiva Česká Třebová C 1250 1
2004/2005 7 B ŠO K a.s. Kunvald B 1431 Bureš Vladimír Sokol Městečko Trnávka 1670 0
2004/2005 5 B ŠO K a.s. Kunvald B 1431 Šimko Štefan Štefanydes Polička C 1757 0
2004/2005 4 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1431 Hynek Petr SK Žamberk C 1433 1
2004/2005 3 B ŠO K a.s. Kunvald B 1431 Halbrštát David Lokomotiva Česká Třebová B 1603 1
2004/2005 2 Č ŠO K a.s. Kunvald B 1431 Šlégr Miloslav Spartak Choceň B 1471 ½
2004/2005 1 B ŠO K a.s. Kunvald B 1431 Driemer Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí D 1572 1
2004/2005 7 Č ŠO K a.s. Kunvald 1431 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1713 0
2004/2005 1 B ŠO K a.s. Kunvald 1431 Paluda Jiří Lokomotiva Česká Třebová 1581 ½
2003/2004 11 Č ZD Kunvald B 1443 Žůrek Oldřich Sokol Městečko Trnávka 1100 0
2003/2004 9 Č ZD Kunvald B 1443 Golan Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 0
2003/2004 8 B ZD Kunvald B 1443 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1508 0
2003/2004 5 Č ZD Kunvald B 1443 Žalčík Jan ŠK Vysoké Mýto C 1408 0
2003/2004 4 B ZD Kunvald B 1443 Šimek Petr Loko Česká Třebová B 1250 ½
2003/2004 3 Č ZD Kunvald B 1443 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1553 0
2003/2004 2 B ZD Kunvald B 1443 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1250 1
2003/2004 1 Č ZD Kunvald B 1443 Heger Miroslav TJ Lanškroun B 1250 0