Hráč Šebrle Jaroslav

Šebrle Jaroslav

User Pic
Jméno: Šebrle Jaroslav
Oddíl: TJ Lanškroun
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1715
Elo mezinárodní: 1682
ID: 7259
FIDE ID: 347019
Rok narození: 1956
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 2 TJ Lanškroun B 1702 1733 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice A 1822 1823 0 soutěž
2019/2020 2 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1702 1733 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad B 1585 1562 0 soutěž
2019/2020 1 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1702 1733 Hejl Petr Sokol Mistrovice 1595 1590 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Lanškroun C 1702 1733 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí D 1801 1794 0 soutěž
2018/2019 11 TJ Lanskroun B 1692 1728 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravska Trebova 1718 1756 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Lanskroun B 1692 1728 Křeček Jiří SK Svitavy 1666 1653 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Lanskroun B 1693 1728 Marek Michal SK Dolni Cermna 1659 1703 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Lanskroun B 1692 1728 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1680 1672 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Lanskroun B 1692 1728 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici D 1748 1743 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Lanskroun B 1692 1734 Janeček František Sachovy klub Chocen 1701 1682 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Lanskroun B 1691 1734 Vacek Miroslav SO Horni Cermna 1514 1529 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Lanskroun B 1691 1734 Sysr Pavel Sokol Mistrovice 1512 1518 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Lanskroun B 1696 1734 Klatka Martin Proplast Ceska Trebova 1507 1529 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Lanskroun B 1703 1757 Bartoš Karel SK Svitavy 1814 1789 0 soutěž
2017/2018 10 TJ Lanskroun B 1698 1757 Hodek Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1639 1672 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Lanskroun B 1705 1757 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1849 1842 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Lanskroun B 1705 1757 Mareš Petr SK Usti nad Orlici C 1927 1951 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Lanskroun B 1715 1757 Merta Josef SK Dolni Cermna 1843 1856 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Lanskroun B 1698 1757 Motl Josef TJ Sokol Horni Cermna 1663 1674 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Lanskroun B 1698 1757 Píše Jiří SK Usti nad Orlici D 1675 1662 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Lanskroun B 1698 1757 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravska Trebova 1790 1724 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Lanskroun B 1698 1757 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1581 1613 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Lanskroun B 1698 1749 Halbrštát Karel Sokol Mistrovice 1687 1684 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Lanskroun C 1698 1757 Pavlů Pavel Sokol Mestecko Trnavka 1555 1550 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Lanskroun C 1705 1757 Stodola Josef TJ Stefanydes Policka E 1433 1432 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Lanskroun C 1715 1757 Kašpar Jiří TJ Stefanydes Policka D 1596 1684 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Lanškroun B 1637 1736 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí C 1450 1539 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Lanškroun B 1637 1736 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Lanškroun B 1637 1736 Kovář Václav Proplast Česká Třebová B 1657 1682 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Lanškroun B 1637 1736 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1443 1417 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Lanškroun B 1637 1736 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1742 1781 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Lanškroun B 1637 1736 Seidl Pavel ŠK Dolní Čermná 1595 1595 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Lanškroun B 1637 1736 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1821 1796 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Lanškroun B 1637 1736 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy B 1733 1755 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Lanškroun B 1637 1736 Podgorný Radim TJ Spartak Choceň 1752 1765 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Lanškroun B 1765 Kovář Václav Proplast Česká Třebová B 1708 1708 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Lanškroun B 1765 Hloušek Zdeněk ŠO K a. s. Kunvald 1904 1888 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Lanškroun B 1765 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Lanškroun B 1765 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Lanškroun B 1765 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1784 1802 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Lanškroun B 1765 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1814 1835 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Lanškroun B 1765 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná 1680 1754 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Lanškroun B 1765 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Lanškroun B 1765 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Lanškroun B 1765 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička C 1741 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Lanškroun B 1765 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1591 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Lanškroun 1765 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1965 1954 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Lanškroun 1765 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice C 1814 1813 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Lanškroun 1765 Adámek Vladimír TJ Slovan Moravská Třebová 1731 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Lanškroun 1765 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk 1786 1778 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Lanškroun B 1794 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Lanškroun B 1794 Kozák David ŠK Svitavy 1797 1754 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Lanškroun B 1794 Brdíček David SK + Sokol Žamberk B 1682 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Lanškroun B 1794 Racek Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1587 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Lanškroun B 1794 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1608 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Lanškroun B 1794 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1834 1895 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Lanškroun B 1794 Papáček Miloš TJ Spartak Letohrad 1796 1791 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Lanškroun B 1794 Hejl Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1532 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Lanškroun B 1794 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička C 1558 1600 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Lanškroun B 1788 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1677 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Lanškroun B 1788 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1554 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Lanškroun B 1788 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Lanškroun B 1788 Kubalík Michal SK+Sokol Žamberk C 1455 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Lanškroun B 1788 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Lanškroun B 1788 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1582 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Lanškroun B 1788 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad B 1856 1797 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Lanškroun B 1788 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí D 1864 1880 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Lanškroun 1788 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1879 1875 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Lanškroun B 1801 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1765 1817 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Lanškroun B 1801 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1561 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Lanškroun B 1801 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1650 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Lanškroun B 1801 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1514 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Lanškroun B 1801 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1591 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Lanškroun B 1801 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1613 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Lanškroun B 1801 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald B 1653 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Lanškroun B 1801 Havelka Josef TJ Lanškroun C 1737 1776 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Lanškroun 1801 Málek Ondřej Šachový klub Dolní Čermná 1000 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Lanškroun 1801 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Lanškroun 1801 John Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1634 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Lanškroun 1801 Trampota Luděk TJ Jablonné nad Orlicí 1551 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Lanškroun 1801 Hurdes Emil SK+Sokol Žamberk B 1444 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Lanškroun 1801 Bém Tomáš ŠO K a.s. Kunvald 1100 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Lanškroun 1801 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1100 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Lanškroun 1801 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad 1514 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Lanškroun 1784 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1697 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Lanškroun 1784 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1799 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Lanškroun 1784 Honek Jan TJ ŠO Chrudim "B" 1833 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Lanškroun "B" 1784 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1622 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Lanškroun "B" 1784 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Lanškroun "B" 1784 Havel František ŠK Svitavy 1803 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Lanškroun "B" 1784 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Lanškroun "B" 1784 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Lanškroun "B" 1784 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Lanškroun "B" 1784 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1925 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Lanškroun "B" 1784 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1659 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Lanškroun B"" 1789 Pecháček Tomáš Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Lanškroun B"" 1789 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1832 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Lanškroun B"" 1789 Havel František ŠK Svitavy 1802 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Lanškroun B"" 1789 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1703 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Lanškroun B"" 1789 Černohous Miloslav TJ Jablonné nad Orlicí 1250 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Lanškroun B"" 1789 Hurdes Emil SK + Sokol Žamberk C"" 1461 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Lanškroun B"" 1789 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk B"" 1607 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Lanškroun B"" 1789 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk A"" 1933 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Lanškroun B"" 1789 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1796 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Lanškroun B"" 1789 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B"" 1662 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Lanškroun 1789 ŠK Vysoké Mýto B"" 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Lanškroun 1789 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Lanškroun 1789 Tomek Karel CHS Chotěboř 1727 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Lanškroun 1789 Slabý Miloš 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Lanškroun 1789 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1788 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Lanškroun 1789 Kodytek Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1657 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Lanškroun 1789 Krušina Patrik Lokomotiva Česká Třebová 1771 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Lanškroun 1789 Hennig Thomas Synpo Pardubice 1995 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Lanškroun 1789 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny C"" 1999 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Lanškroun B 1766 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1479 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Lanškroun B 1766 Felcman Tomáš SK+Sokol Žamberk C 1764 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Lanškroun B 1766 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1648 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Lanškroun B 1766 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1647 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Lanškroun B 1766 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1685 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Lanškroun B 1766 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Lanškroun B 1766 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Lanškroun B 1766 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1640 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Lanškroun B 1766 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy A 1739 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Lanškroun B 1766 Vícha Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1678 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Lanškroun 1766 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1865 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Lanškroun 1766 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1774 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Lanškroun 1766 Janko Jan Synpo Pardubice 1836 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Lanškroun 1766 Kylar Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 2037 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Lanškroun 1766 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Lanškroun 1766 Tomek Karel CHS Chotěboř 1734 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Lanškroun 1766 Brdíček David SK + Sokol Žamberk 1691 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Lanškroun 1766 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová 1668 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Lanškroun 1766 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D 1647 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Tropic Lanškroun A 1772 Baláž Jindřich ŠK Svitavy C 1482 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Tropic Lanškroun A 1772 Jasanský Karel TJ Sokol Němčice 1816 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Tropic Lanškroun A 1772 Motáček Jan TJ Jiskra Litomyšl B 1687 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Tropic Lanškroun A 1772 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy B 1716 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Tropic Lanškroun A 1772 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička E 1386 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Tropic Lanškroun A 1772 Marek Josef TJ Lanškroun C 1557 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Tropic Lanškroun A 1772 Pohan Lukáš TJ Lanškroun D 1270 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Tropic Lanškroun A 1772 Jirout Oldřich ŠK Tropic Lanškroun B 1000 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Lanškroun B 1772 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy 1716 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Lanškroun B 1772 Petrážová Kateřina TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1601 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Lanškroun B 1772 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1845 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Lanškroun B 1772 Poslušný Radek TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1787 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Lanškroun B 1772 Dvořák Eduard ŠK Kunvald 1737 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Lanškroun B 1772 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Lanškroun B 1772 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1000 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Lanškroun B 1772 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Lanškroun B 1772 Výprachtický David ŠK Žamberk C 1591 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Lanškroun B 1772 Dungl Petr ŠK Žamberk B 1778 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Lanškroun B 1772 Tesař Jaromír TJ Jablonné nad Orlicí 1877 ½ soutěž
2006/2007 11 Lokomotiva Česká Třebová A 1801 Novotný Karel FYGR Lanškroun 1596 1 soutěž
2006/2007 10 Lokomotiva Česká Třebová A 1801 Slavíček Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1778 ½ soutěž
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová A 1801 Bušina Vilém Sokol Městečko Trnávka 1560 0 soutěž
2006/2007 7 Lokomotiva Česká Třebová A 1801 Havel František ŠK Svitavy 1828 0 soutěž
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová A 1801 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 ½ soutěž
2006/2007 5 Lokomotiva Česká Třebová A 1801 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1618 1 soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová A 1801 Dungl Petr SK Žamberk B 1789 1 soutěž
2006/2007 3 Lokomotiva Česká Třebová A 1801 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1589 1 soutěž
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová A 1801 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1990 0 soutěž
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová A 1801 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1695 1 soutěž
2006/2007 9 TROPIC Lanškroun A 1801 Kapoun Milan Jiskra Litomyšl B 1803 0 soutěž
2006/2007 7 TROPIC Lanškroun A 1801 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1897 ½ soutěž
2006/2007 6 TROPIC Lanškroun A 1801 Krušina Adolf ŠK Svitavy C"" 1100 0 soutěž
2006/2007 5 TROPIC Lanškroun A 1801 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová C"" 1622 ½ soutěž
2006/2007 4 TROPIC Lanškroun A 1801 Riedl Tomáš ŠK Svitavy B 1763 ½ soutěž
2006/2007 3 TROPIC Lanškroun A 1801 Grepl Pavel ŠK Linhartice 1814 0 soutěž
2006/2007 2 TROPIC Lanškroun A 1801 Schlegel Jiří TJ Lanškroun D"" 1250 1 soutěž
2006/2007 1 TROPIC Lanškroun A 1801 Boháč Luboš TROPIC Lanškroun B 1581 0 soutěž
2005/2006 12 Tropic Lanškroun B 1813 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald C 1486 ½ soutěž
2005/2006 11 Tropic Lanškroun B 1813 Paluda Jiří Lokomotiva Česká Třebová C 1556 1 soutěž
2005/2006 10 Tropic Lanškroun B 1813 Horák Libor Jiskra Litomyšl B 1592 0 soutěž
2005/2006 9 Tropic Lanškroun B 1813 Janeček Miroslav ŠK Žamberk D 1527 ½ soutěž
2005/2006 8 Tropic Lanškroun B 1813 Vacek Miroslav Sokol Horní Čermná B 1504 1 soutěž
2005/2006 7 Tropic Lanškroun B 1813 Hynek Petr ŠK Žamberk E 1410 1 soutěž
2005/2006 6 Tropic Lanškroun B 1813 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 1992 ½ soutěž
2005/2006 5 Tropic Lanškroun B 1813 Haupt Petr ŠK Linhartice 1512 1 soutěž
2005/2006 4 Tropic Lanškroun B 1813 Hatala Ondřej Štefanydes Polička D 1476 ½ soutěž
2005/2006 3 Tropic Lanškroun B 1813 Pěkník Milan Sokol Němčice 1880 ½ soutěž
2005/2006 2 Tropic Lanškroun B 1813 Fabian Karel TJ Lanškroun C 1553 0 soutěž
2005/2006 1 Tropic Lanškroun B 1813 Palla Stanislav Tropic Lanškroun C 1695 ½ soutěž
2005/2006 9 Tropic Lanškroun 1813 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1720 1 soutěž
2005/2006 8 Tropic Lanškroun 1813 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1802 1 soutěž
2005/2006 7 Tropic Lanškroun 1813 Marek Michal TJ Lanškroun B 1818 ½ soutěž
2005/2006 6 Tropic Lanškroun 1813 Chvojka Antonín Sokol Městečko Trnávka 1787 1 soutěž
2005/2006 5 Tropic Lanškroun 1813 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1696 1 soutěž
2005/2006 4 Tropic Lanškroun 1813 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D 1749 ½ soutěž
2005/2006 3 Tropic Lanškroun 1813 Vohník Miroslav ŠK Žamberk C 1697 ½ soutěž
2005/2006 2 Tropic Lanškroun 1813 Charouz Milan Štefanydes Polička C 1842 0 soutěž
2005/2006 1 Tropic Lanškroun 1813 Riedl Tomáš ŠK Svitavy B 1720 1 soutěž
2004/2005 11 TROPIC Lanškroun A 1775 Kopal Vladimír SK Žamberk D 1000 1 soutěž
2004/2005 10 TROPIC Lanškroun A 1775 Kubíčková Eva ŠO K a.s. Kunvald C 1250 0 soutěž
2004/2005 9 TROPIC Lanškroun A 1775 Jerman Miloš Štefanydes Polička D 1678 1 soutěž
2004/2005 7 TROPIC Lanškroun A 1775 König Milan ŠK Linhartice 1527 1 soutěž
2004/2005 6 TROPIC Lanškroun A 1775 Nejedlý Lukáš Jiskra Ústí nad Orlicí E 1250 1 soutěž
2004/2005 5 TROPIC Lanškroun A 1775 Langr Petr Sokol Mistrovice 1368 1 soutěž
2004/2005 3 TROPIC Lanškroun A 1775 Vacek Miroslav Sokol Horní Čermná B 1510 1 soutěž
2004/2005 2 TROPIC Lanškroun A 1775 Křiklava Josef TROPIC Lanškroun B 1000 1 soutěž
2004/2005 1 TROPIC Lanškroun A 1775 Křivohlávek David TJ Lanškroun C 1433 ½ soutěž
2004/2005 11 Lokomotiva Česká Třebová C 1775 Taslar Karel Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 1 soutěž
2004/2005 10 Lokomotiva Česká Třebová C 1775 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1682 ½ soutěž
2004/2005 9 Lokomotiva Česká Třebová C 1775 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun FYGR 2246 0 soutěž
2004/2005 8 Lokomotiva Česká Třebová C 1775 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1730 1 soutěž
2004/2005 7 Lokomotiva Česká Třebová C 1775 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad B 1911 0 soutěž
2004/2005 6 Lokomotiva Česká Třebová C 1775 Grepl Pavel Sokol Městečko Trnávka 1841 ½ soutěž
2004/2005 5 Lokomotiva Česká Třebová C 1775 Tesař Jaromír ŠK Svitavy B 1926 1 soutěž
2004/2005 4 Lokomotiva Česká Třebová C 1775 Dospíšil Patrik Štefanydes Polička C 2031 ½ soutěž
2004/2005 3 Lokomotiva Česká Třebová C 1775 Martinec Jan SK Žamberk C 1759 1 soutěž
2004/2005 2 Lokomotiva Česká Třebová C 1775 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1901 0 soutěž
2004/2005 1 Lokomotiva Česká Třebová C 1775 Vavroušek Petr Spartak Choceň B 1939 1 soutěž
2003/2004 11 TJ Lanškroun B 1828 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1678 ½ soutěž
2003/2004 10 TJ Lanškroun B 1828 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1562 0 soutěž
2003/2004 9 TJ Lanškroun B 1828 Jeništa Jiří SK Žamberk C 1774 ½ soutěž
2003/2004 8 TJ Lanškroun B 1828 Paluda Jiří Loko Česká Třebová B 1578 ½ soutěž
2003/2004 7 TJ Lanškroun B 1828 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1847 ½ soutěž
2003/2004 6 TJ Lanškroun B 1828 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1819 1 soutěž
2003/2004 5 TJ Lanškroun B 1828 Fangl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1748 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Lanškroun B 1828 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1910 0 soutěž
2003/2004 3 TJ Lanškroun B 1828 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1750 ½ soutěž
2003/2004 2 TJ Lanškroun B 1828 Motl Ladislav Sokol Horní Čermná 1586 0 soutěž
2003/2004 1 TJ Lanškroun B 1828 Šlesingr Vilém ZD Kunvald B 1705 0 soutěž