Hráč Matsenko Andrei

Matsenko Andrei

User Pic
Jméno: Matsenko Andrei
Oddíl: ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Karpova
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2428
Elo mezinárodní: 2293
ID: 43732
FIDE ID: 24146501
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK AURORA 2293 2428 Profant Tibor LISA A 2157 0 0
2017/2018 9 ŠK Aurora 2293 2428 Tričkov Vasil GROP Classical Chess 2302 2306 0
2015/2016 9 ŠK AD Jičín "B" 2327 2442 Šilhan Petr TJ Neratovice "B" 2087 2067 1
2015/2016 8 ŠK AD Jičín "B" 2327 2442 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2245 2203 ½
2015/2016 7 ŠK AD Jičín "B" 2327 2442 Bradáč Daniel ŠK Zikuda Turnov "C" 2012 2011 1
2015/2016 6 ŠK AD Jičín "B" 2327 2442 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2027 2066 1
2015/2016 5 ŠK AD Jičín "B" 2327 2442 Popper Tomáš Unichess "B" 2033 2032 1
2015/2016 2 ŠK AD Jičín "B" 2327 2442 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "B" 2214 2198 1
2015/2016 1 ŠK AD Jičín "B" 2327 2442 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín "C" 2207 2191 ½
2015/2016 10 AD Jičín 2327 2442 Vojta Tomáš Spartak Vlašim 2377 2365 ½
2015/2016 1 AD Jičín 2327 2442 Šuráň Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 ½
2015/2016 9 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2327 2442 Hroděj Karel ŠK Smíchov E 1650 1
2015/2016 8 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2327 2442 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1926 1
2015/2016 7 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2327 2442 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1761 1779 1
2015/2016 4 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2327 2442 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy G 1619 1647 1
2015/2016 3 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2327 2442 Porteš Pavel Sokol Nebušice 1751 1
2015/2016 2 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2327 2442 Novák Josef ŠK Teplárna Malešice 1777 1
2015/2016 1 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2327 2442 Strakoš Tomáš TJ Praga Praha G 1710 1
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2294 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2355 2353 ½
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2294 Červený Martin ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 0
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2294 Jaščenko Olga Unichess B 2164 2107 ½
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2294 Schula Michal ŠK AD Jičín 2263 2259 ½
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2294 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2322 2323 ½