Hráč Flos Petr

Flos Petr

User Pic
Jméno: Flos Petr
Oddíl: Šachový klub Choceň, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1629
Elo mezinárodní: 1534
ID: 7628
FIDE ID: 346837
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sachovy klub Chocen 1466 1596 Mastný Tomáš SK Usti nad Orlici D 1692 1684 1
2018/2019 10 Sachovy klub Chocen 1466 1596 Smola Jan SK Usti nad Orlici C 1836 1810 1
2018/2019 9 Sachovy klub Chocen 1430 1596 Moravec Jakub SK Svitavy 1268 1326 1
2018/2019 8 Sachovy klub Chocen 1430 1596 Vacek Miroslav SO Horni Cermna 1500 1516 1
2018/2019 7 Sachovy klub Chocen 1406 1596 Langr Petr Sokol Mistrovice 1531 1543 1
2018/2019 6 Sachovy klub Chocen 1406 1596 Petrželka Karel Proplast Ceska Trebova 1859 1846 0
2018/2019 5 Sachovy klub Chocen 1412 1611 Novák Adam TJ Slovan Moravska Trebova 0 1241 1
2018/2019 4 Sachovy klub Chocen 1412 1611 Kolomý Adam TJ Lanskroun B 1710 1657 0
2018/2019 3 Sachovy klub Chocen 1412 1611 Simon Michal TJ Stefanydes Policka B 1632 1597 0
2018/2019 2 Sachovy klub Chocen 1412 1611 Seidl Pavel SK Dolni Cermna 1571 1584 ½
2018/2019 1 Sachovy klub Chocen 1405 1611 Krčmář Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1537 1578 ½
2017/2018 9 SK Chocen 1342 1615 Martínek Michal TJ Stefanydes Policka E 1414 1210 1
2017/2018 8 SK Chocen 1311 1615 Jirek Zdeněk TJ Stefanydes Policka D 1522 1545 1
2017/2018 6 SK Chocen 1283 1615 Bulva František SK Svitavy B 1443 1410 1
2017/2018 5 SK Chocen 1283 1615 Svatoš Martin TJ Lanskroun C 0 1097 1
2017/2018 4 SK Chocen 1342 1615 Píše Michal SK Usti nad Orlici E 1235 1299 1
2017/2018 3 SK Chocen 1342 1615 Jasanský Karel TJ Sokol Nemcice 1700 1719 0
2017/2018 2 SK Chocen 1342 1615 Balajka Roman Sokol Mestecko Trnavka 0 1204 ½
2017/2018 1 SK Chocen 1267 1618 Tapušík Eduard Proplast Ceska Trebova B 0 1358 1
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1661 Havelka Josef TJ Lanškroun 1524 0
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1661 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 2032 0
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1925 0
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1675 1
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk "B" 1875 0
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 Slavíček Miroslav Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1760 0
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1643 0
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1402 1
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 ½
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl "B" 1598 1
2009/2010 9 Lokomotiva Česká Třebová 1665 Hennig Thomas Synpo Pardubice 1995 0
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová 1665 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1783 0
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová 1665 Nedelčev Radim ŠK Vysoké Mýto C"" 1526 1
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová 1665 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D"" 1507 ½
2009/2010 11 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1791 ½
2009/2010 10 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 Lorenc Josef SK + Sokol Žamberk C"" 1611 0
2009/2010 9 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 Maceška Bohumír TJ Jablonné nad Orlicí 1859 ½
2009/2010 8 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B"" 1918 0
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1821 1
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk B"" 1851 0
2009/2010 5 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk A"" 1908 0
2009/2010 4 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1796 0
2009/2010 3 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička B"" 1747 0
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 Slavíček Miroslav Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1768 0
2009/2010 1 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 1
2008/2009 11 Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 ½
2008/2009 10 Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 0
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Felcman Martin SK+Sokol Žamberk C 1514 ½
2008/2009 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Krušina Patrik ŠK Svitavy A 1516 0
2008/2009 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Janeček Václav Spartak Choceň 1808 1
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1897 0
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1691 1
2008/2009 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1648 0
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1709 1
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1674 ½
2008/2009 11 Lokomotiva Česká Třebová 1668 Mužík Ferdinand TJ ŠO a DDM Chrudim B 1613 0
2008/2009 4 Lokomotiva Česká Třebová 1668 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1774 1
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová 1668 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun 1766 0
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1668 Boháč Luboš ŠK Tropic Lanškroun A 1592 ½
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1668 Křivohlávek Josef ŠK Tropic Lanškroun B 1405 1
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1668 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička D 1530 1
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1668 Krušina Adolf ŠK Svitavy C 1539 1
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1668 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1882 1
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1668 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1856 0
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1668 Marek Michal TJ Lanškroun C 1622 0
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1631 0
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Matějíček Michael ŠK Žamberk C 1100 1
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Brdíček David ŠK Žamberk B 1697 ½
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1574 ½
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1668 Valíček Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1696 0
2006/2007 11 Lokomotiva Česká Třebová A 1672 Pilný Jaroslav FYGR Lanškroun 1282 1
2006/2007 10 Lokomotiva Česká Třebová A 1672 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1578 1
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová A 1672 Žůrek Oldřich Sokol Městečko Trnávka 1250 1
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová A 1672 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1615 0
2006/2007 7 Lokomotiva Česká Třebová A 1672 Beneš Leopold ŠK Svitavy 1602 1
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová A 1672 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí C 1707 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Česká Třebová A 1672 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1000 1
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová A 1672 Schmid Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1440 1
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová A 1672 Výprachtický David ŠO K a.s. Kunvald 1384 0
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1672 Velešík Marian ŠK Svitavy B 1000 1
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1672 Chvojka Antonín ŠK Linhartice 1747 1
2006/2007 7 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1672 Vu Antonín TJ Lanškroun D"" 1250 0
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1672 Jirout Oldřich TROPIC Lanškroun B 1000 ½
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1672 Marek Josef TJ Lanškroun C"" 1545 0
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1672 Kozák David ŠK Svitavy C"" 1100 1
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1672 Klejch František Jiskra Litomyšl B 1320 1
2005/2006 11 Spartak Choceň 1683 Jerman Miloš Štefanydes Polička B 1686 ½
2005/2006 10 Spartak Choceň 1683 Endl Vlastimil Slovan Moravská Třebová 1603 0
2005/2006 9 Spartak Choceň 1683 Toman Aleš ŠK Žamberk B 1670 1
2005/2006 8 Spartak Choceň 1683 Hájek Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí B 1415 ½
2005/2006 7 Spartak Choceň 1683 Dostál Lukáš Jiskra Ústí nad Orlicí C 1549 0
2005/2006 6 Spartak Choceň 1683 Turek Pavel Sokol Horní Čermná 1000 1
2005/2006 5 Spartak Choceň 1683 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy 1686 1
2005/2006 4 Spartak Choceň 1683 Novotný Karel FYGR Lanškroun 1622 1
2005/2006 3 Spartak Choceň 1683 Jasanský Karel Lokomotiva Česká Třebová 1813 0
2005/2006 2 Spartak Choceň 1683 Stúj Michal ŠO K a.s. Kunvald 1514 1
2005/2006 1 Spartak Choceň 1683 Janeček Václav Spartak OEZ Letohrad B 1421 ½
2004/2005 8 Spartak Choceň B 1677 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk C 1875 0
2004/2005 1 Spartak Choceň B 1677 Hurt Jiří Lokomotiva Česká Třebová C 1000 ½
2004/2005 11 Spartak Choceň 1677 Jonáš Petr Jiskra Litomyšl 1696 1
2004/2005 10 Spartak Choceň 1677 Beneš Leopold ŠK Svitavy 1623 0
2004/2005 9 Spartak Choceň 1677 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1741 1
2004/2005 8 Spartak Choceň 1677 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad 1618 1
2004/2005 7 Spartak Choceň 1677 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1000 0
2004/2005 6 Spartak Choceň 1677 Bednář Marcel TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1
2004/2005 5 Spartak Choceň 1677 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 0
2004/2005 4 Spartak Choceň 1677 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1644 ½
2004/2005 3 Spartak Choceň 1677 Cimprich Miroslav Sokol Horní Čermná 1559 1
2004/2005 2 Spartak Choceň 1677 Buriánek Petr Slovan Moravská Třebová 1826 ½
2004/2005 1 Spartak Choceň 1677 Kacálek Karel SK Žamberk B 1816 0
2003/2004 9 Spartak Choceň B 1662 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1750 1
2003/2004 8 Spartak Choceň B 1662 Dostálek Vladimír Sokol Horní Čermná 1647 1
2003/2004 7 Spartak Choceň B 1662 Palla Květoslav TJ Lanškroun B 1551 1
2003/2004 6 Spartak Choceň B 1662 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1681 0
2003/2004 5 Spartak Choceň B 1662 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1607 0
2003/2004 4 Spartak Choceň B 1662 Jeništa Jiří SK Žamberk C 1774 1
2003/2004 3 Spartak Choceň B 1662 Petrážová Kateřina Loko Česká Třebová B 1418 1
2003/2004 2 Spartak Choceň B 1662 Štěpán Stanislav ZD Kunvald B 1638 ½
2003/2004 1 Spartak Choceň B 1662 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1739 0
2003/2004 8 Spartak Choceň 1662 Štěpán Stanislav ZD Kunvald 1638 1
2003/2004 7 Spartak Choceň 1662 Jerman Miloš Štefanydes Polička B 1663 1
2003/2004 6 Spartak Choceň 1662 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1678 0
2003/2004 5 Spartak Choceň 1662 Brynda Stanislav Štefanydes Polička C 1250 0
2003/2004 4 Spartak Choceň 1662 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 0
2003/2004 2 Spartak Choceň 1662 Jeništa Jiří SK Žamberk B 1774 0
2003/2004 1 Spartak Choceň 1662 Vítek František TJ Jablonné nad Orlicí 1605 1