Hráč Sabolová Kristýna

Sabolová Kristýna

User Pic
Jméno: Sabolová Kristýna
Oddíl: ŠK Vysoké Mýto
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1858
Elo mezinárodní: 1846
ID: 19167
FIDE ID: 332305
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 SK Vysoke Myto B 1845 1857 Daněk Pavel SK Bohemia Pardubice 1897 1900 ½
2018/2019 3 SK Vysoke Myto B 1853 1863 Píše Michal SK Usti nad Orlici B 1276 1310 ½
2017/2018 3 SK Vysoke Myto B 1853 1863 Vohník Miroslav SK+Sokol Zamberk 0 1653 ½
2017/2018 1 SK Vysoke Myto B 1859 1872 Doleček Matěj TJ Lanskroun 1637 1646 ½
2016/2017 10 SK Vysoke Myto B 1844 1862 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 ½
2016/2017 9 SK Vysoke Myto B 1844 1862 Hromádko Martin Sokol Zajecice 1980 1966 ½
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto B 1844 1862 2222 ŠK Polabiny D 1
2015/2016 10 ŠK Vysoké Mýto B 1844 1862 Proplast Česká Třebová 1
2015/2016 8 ŠK Vysoké Mýto B 1844 1862 Hájek Jaroslav TJ Sokol Zaječice 1895 1894 ½
2015/2016 7 ŠK Vysoké Mýto B 1844 1862 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1957 1960 ½
2015/2016 6 ŠK Vysoké Mýto B 1844 1862 Solil Roman TJ Lanškroun 2027 2019 ½
2015/2016 4 ŠK Vysoké Mýto B 1844 1862 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2003 2020 0
2015/2016 3 ŠK Vysoké Mýto B 1844 1862 Adámek Vladimír TJ Slovan Moravská Třebová 1860 1754 0
2015/2016 2 ŠK Vysoké Mýto B 1844 1862 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1677 1678 ½
2015/2016 1 ŠK Vysoké Mýto B 1844 1862 Veselý Emanuel ŠK Rapid Pardubice C 1800 1796 ½
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto B 1894 1932 Stodola Marek TJ Jiskra Litomyšl 1934 1933 ½
2014/2015 9 ŠK Vysoké Mýto B 1894 1932 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř B 1872 1858 0
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto B 1894 1932 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1945 1951 0
2014/2015 6 ŠK Vysoké Mýto B 1894 1932 Grundman Václav Proplast Česká Třebová 1944 1897 0
2014/2015 4 ŠK Vysoké Mýto B 1894 1932 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1854 1848 1
2014/2015 2 ŠK Vysoké Mýto B 1894 1932 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 2169 0
2014/2015 1 ŠK Vysoké Mýto B 1894 1932 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2101 2088 ½
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto C 1871 1899 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl B 2003 2008 ½
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto C 1871 1899 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny E 1939 1975 ½
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto C 1871 1899 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny D 2042 2041 0
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto C 1871 1899 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 ½
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto C 1871 1899 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice E 2014 2047 1
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto B 1871 1899 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1890 1845 ½
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto B 1871 1899 Honek Jan TJ ŠO Chrudim B 1861 1876 ½
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto B 1871 1899 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1724 1811 0
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto B 1871 1899 Žídek Jan Sokol Zaječice 1250 1
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto 1871 1899 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2001 1997 0
2012/2013 11 ŠK Vysoké Mýto C 1883 1870 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1835 1882 ½
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto C 1883 1870 Šindelář Petr TJ ŠO Chrudim C 1829 1
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto C 1883 1870 Slabý Miloš Rapid Pardubice E 1794 1829 1
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto C 1883 1870 Hanus Michal ŠO Hlinsko 1909 1868 0
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto C 1883 1870 Hon Jiří Rapid Pardubice D 1829 1839 ½
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto C 1883 1870 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny F 1697 1782 ½
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto C 1883 1870 Šmejdíř Waldemar TJ Spartak Choceň 1555 0
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto B 1883 1870 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 ½
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto B 1883 1870 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 ½
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto B 1883 1870 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1927 1943 ½
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto B 1883 1870 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí B 1756 1733 1
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto B 1883 1870 Klouček Jindřich TJ Jiskra Heřm. Městec 1702 1
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto B 1883 1870 Konrád František Sokol Zaječice 1920 1912 ½
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto B 1734 1719 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 ½
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto B 1734 1719 Zoubek David Rapid Pardubice C 1742 1779 1
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto B 1734 1719 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1799 1873 ½
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto B 1734 1719 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1941 1927 1
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto B 1734 1719 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1899 1892 ½
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto B 1734 1719 Novák Martin ŠK Vysoké Mýto C 1000 1
2011/2012 7 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Hanzlík Daniel Chess Most 1690 1695 ½
2011/2012 6 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Alfimov Igor KŠ Říčany 1925 1888 1943 ½
2011/2012 5 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Mišičko Ján ŠK Kladno 1543 1532 ½
2011/2012 4 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1651 1735 1
2011/2012 3 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1934 1
2011/2012 2 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Mrkus František ŠK Staré Město 1639 1708 0
2011/2012 1 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Pfeffer Dominik SK Boršice 1735 1736 ½
2011/2012 7 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 1949 1915 0
2011/2012 6 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1865 1955 0
2011/2012 5 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1934 1
2011/2012 4 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Mrkus František ŠK Staré Město 1639 1708 0
2011/2012 3 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Pfeffer Dominik SK Boršice 1735 1736 ½
2011/2012 2 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1953 2051 ½
2011/2012 1 TJ Štefanydes Polička 1734 1719 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 ½
2010/2011 7 TJ Jiskra Hořice 1923 Pfeffer Dominik SK Boršice 1748 ½
2010/2011 6 TJ Jiskra Hořice 1923 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1507 ½
2010/2011 5 TJ Jiskra Hořice 1923 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1779 0
2010/2011 3 TJ Jiskra Hořice 1923 Horníček Pavel ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1763 ½
2010/2011 2 TJ Jiskra Hořice 1923 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1569 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Hořice 1923 Krásný Drahomír Sokol Údlice 1833 0
2010/2011 11 ŠK Vysoké Mýto "C" 1923 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1907 ½
2010/2011 8 ŠK Vysoké Mýto "C" 1923 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 2001 ½
2010/2011 7 ŠK Vysoké Mýto "C" 1923 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim "B" 1765 ½
2010/2011 5 ŠK Vysoké Mýto "C" 1923 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 1
2010/2011 4 ŠK Vysoké Mýto "C" 1923 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1928 ½
2010/2011 3 ŠK Vysoké Mýto "C" 1923 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 ½
2010/2011 7 TJ Jiskra Hořice 1923 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny 1752 ½
2010/2011 6 TJ Jiskra Hořice 1923 Horníček Pavel ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1763 ½
2010/2011 5 TJ Jiskra Hořice 1923 Václavíček Lukáš Desko Liberec 1657 0
2010/2011 4 TJ Jiskra Hořice 1923 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1569 1
2010/2011 3 TJ Jiskra Hořice 1923 Rýdl Jiří TRW Autolektronika Vlašim 1932 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Hořice 1923 Černý Michal ŠK Kladno 1947 0
2010/2011 1 TJ Jiskra Hořice 1923 Krásný Drahomír Sokol Údlice 1833 0
2010/2011 9 SK Vysoke Myto 1923 Macharáček Šimon SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2163 0
2009/2010 7 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Pfeffer Erik SK Boršice 1899 0
2009/2010 6 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1852 0
2009/2010 5 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek 1982 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Luczyk Petr SK Slavia Orlová 1892 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Pajerský Michal TJ Desko Liberec 1686 0
2009/2010 2 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1457 ½
2009/2010 1 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim 1539 ½
2009/2010 6 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Pajerský Michal TJ Desko Liberec 1686 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Kadlec Daniel ŠK Most 1443 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1845 0
2009/2010 2 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1457 ½
2009/2010 1 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 Steinbach Jan TJ Union Plzeň 1394 1
2009/2010 11 ŠK Vysoké Mýto C"" 1765 TJ Lanškroun 1
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto C"" 1765 Fiala Milan CHS Chotěboř 1877 ½
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto C"" 1765 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 1
2009/2010 8 ŠK Vysoké Mýto C"" 1765 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1788 ½
2009/2010 7 ŠK Vysoké Mýto C"" 1765 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 ½
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto C"" 1765 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1857 0
2009/2010 4 ŠK Vysoké Mýto C"" 1765 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny C"" 2029 ½
2009/2010 1 ŠK Vysoké Mýto C"" 1765 Konrád František ŠK Vysoké Mýto B"" 1943 0
2009/2010 7 TJ Štefanydes Polička 1765 Havelka Josef ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 ½
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Režný Zdeněk AKIS Pardubice 1794 0
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Kulhánek Jiří ŠK Rapid Teenagers 1465 0
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Plodík Michal 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Šlégr Miloslav Spartak Choceň B 1550 ½
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Petružálek Radim ŠK Bohemia Pardubice B 1493 1
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička C 1579 1
2008/2009 5 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 1555 1
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1881 0
2008/2009 3 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1605 1
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Adámek František ŠO DDM Hlinsko 1000 0
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Zelený František TJ ŠO a DDM Chrudim C 1545 1
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto B 1562 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 ½
2007/2008 11 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 Tolar Martin TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1000 0
2007/2008 10 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 Gregor Jiří M-Team Jiskra Jaroměř 1250 ½
2007/2008 9 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec "A" 1610 0
2007/2008 8 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 Jínová Denisa ŠŠ Desko Liberec "B" 1411 0
2007/2008 7 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 Čižinský Petr 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 0
2007/2008 6 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 Šedivá Kamila Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1250 1
2007/2008 5 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 Kolář Michael Sokol Hradec Králové 1100 1
2007/2008 4 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 Horníček Pavel Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1595 ½
2007/2008 3 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 Výprachtický David SK Žamberk 1591 0
2007/2008 2 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 Krušina Patrik TJ Lanškroun 1258 1
2007/2008 1 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 Zahradník Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 1
2007/2008 9 ŠK Vysoké Mýto C 1579 Jouza Petr TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1655 1
2007/2008 7 ŠK Vysoké Mýto C 1579 Zelenka Pavel ŠK Bohemia Pardubice C 1486 1
2007/2008 6 ŠK Vysoké Mýto C 1579 Vondráček Emil ŠK Holcim Prachovice B 1735 ½
2007/2008 5 ŠK Vysoké Mýto C 1579 Hrančík Martin Sokol Krucemburk 1533 ½
2007/2008 4 ŠK Vysoké Mýto C 1579 Ryzner Jiří ŠK Rapid Pardubice F 1518 1
2007/2008 3 ŠK Vysoké Mýto C 1579 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1468 ½
2007/2008 2 ŠK Vysoké Mýto C 1579 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny G 1358 1
2007/2008 1 ŠK Vysoké Mýto C 1579 Zelený František TJ ŠO Chrudim E 1555 ½
2006/2007 11 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 Jakubíček Matouš ŠŠ Desko Liberec B 1360 ½
2006/2007 10 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1523 0
2006/2007 9 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 Štěrbová Monika ŠK Stráž pod Ralskem 0
2006/2007 8 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 Uhlíř Jan Sokol Hradec Králové 1
2006/2007 7 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 Ulman Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1
2006/2007 6 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec A 1379 ½
2006/2007 5 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1581 ½
2006/2007 4 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 Kainek Jan SK Žamberk 1100 1
2006/2007 3 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kn. 1309 0
2006/2007 2 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 Snítil Jiří ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1290 ½
2006/2007 1 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 1250 0
2006/2007 7 ŠK Vysoké Mýto B 1530 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička C 1694 0
2006/2007 1 ŠK Vysoké Mýto B 1530 Vojanec Hynek ŠO DDM Hlinsko 1678 ½
2006/2007 8 ŠK Vysoké Mýto C"" 1530 Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1556 ½
2005/2006 11 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 Freisleben Matěj Mőller Team Jiskra Jaroměř 1
2005/2006 10 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 Zívr Martin Jiskra Hořice 1263 1
2005/2006 9 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 Smrkovský Lukáš ŠŠ Desko Liberec B 1
2005/2006 5 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n.Kn. 1
2005/2006 4 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 Malá Michaela SK Žamberk 1100 1
2005/2006 3 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 Táborský Jiří TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1
2005/2006 2 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 Pajerský Michal ŠŠ Desko Liberec D 1
2005/2006 1 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 Drábek Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1
2005/2006 6 ŠK Vysoké Mýto C 1250 Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1548 0
2004/2005 10 DDM Karosa V.Myto Johnová Eliška Jiskra Horice ½
2004/2005 7 DDM Karosa V.Myto Navratilova Tereza TJ Sokol Jedovnice 0
2004/2005 6 DDM Karosa V.Myto Hlaváčková Jana SS Brno Vinohrady 1