Hráč Vojtíšek Miloš

Vojtíšek Miloš

User Pic
Jméno: Vojtíšek Miloš
Oddíl: Sportovní klub Kbely
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1771
Elo mezinárodní: 1734
ID: 35183
FIDE ID: 351598
Rok narození: 1961
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 7 Kbel.šach. reprezentace A 1734 1771 Marek Jaromír TJ Bohemians E 1850 1855 ½
2019/2020 6 Kbel.šach. reprezentace A 1734 1771 Stanke Petr SK OAZA Praha E 1574 1568 0
2019/2020 3 Kbel.šach. reprezentace A 1734 1771 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1935 1838 1
2019/2020 7 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 Kormáňoš Samuel ŠK DP Praha I - PORG 1544 1492 1
2019/2020 5 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha C 1820 1802 0
2019/2020 3 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 Vlček Marek TJ Pankrác G 1933 1959 0
2019/2020 1 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 May David TJ Bohemians H 1511 1634 1
2018/2019 11 Kbel.šach. reprezentace A 1734 1771 Kosina Jakub ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1821 0
2018/2019 1 Kbel.šach. reprezentace A 1734 1771 Klímek Petr TJ Pankrác F 1818 1859 0
2017/2018 6 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1873 1874 1
2017/2018 4 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 Sandvik Thomas GROP D 2089 0 0
2017/2018 3 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 Vandas Karel ŠK Praha - Smíchov C 0 1718 1
2017/2018 2 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 Haškovec Cedrik ŠK Loko Praha C 0 1890 0
2017/2018 1 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2002 1950 0
2016/2017 11 Kbel.�ach. reprezentace C 1734 1771 Brndiar Pavel �K Viktoria �i�kov D 1467 1609 0
2016/2017 9 Kbel.�ach. reprezentace C 1734 1771 Malijevský Anatol �O TJ Dukla Praha F 1630 1635 0
2016/2017 7 Kbel.�ach. reprezentace C 1734 1771 Trochta Vojtěch GROP E 1836 1787 1
2016/2017 4 Kbel.�ach. reprezentace C 1734 1771 Lexa Václav Sokol Praha Vr�ovice E 1790 1774 1
2016/2017 2 Kbel.�ach. reprezentace C 1734 1771 Hamral Čestmír �O Praga Praha E 1719 1692 1
2016/2017 11 Kbel.�ach. reprezentace B 1734 1771 Brndiar Pavel �K Viktoria �i�kov C 1467 1609 1
2016/2017 8 Kbel.�ach. reprezentace B 1734 1771 Jakuš Lubomír �K Mahrla Praha B 1524 1530 1
2016/2017 7 Kbel.�ach. reprezentace B 1734 1771 Kučera Josef �K DP Praha B 1582 1598 0
2016/2017 5 Kbel.�ach. reprezentace B 1734 1771 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha F 1733 1752 0
2016/2017 2 Kbel.�ach. reprezentace B 1734 1771 Ocelák Jakub Unichess E 1893 1746 0
2016/2017 8 Kbel.�ach. reprezentace 1734 1771 Kříž Pavel �K DP Praha - V�FS I 1920 1913 1
2016/2017 5 Kbel.�ach. reprezentace 1734 1771 Mařík Miloslav �K Loko Praha B 1951 2006 0
2015/2016 9 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1749 Kovářová Oxana Sokol Praha-Kobylisy E 1785 1
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1749 Rožumberský Adolf TJ Bohemians Praha E 1857 ½
2015/2016 7 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1749 Pinkas Jiří ŠK Smíchov C 1860 ½
2015/2016 5 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1749 Mihál Sergej GROP D 1841 1860 1
2015/2016 4 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1749 Lavrinčík Pavel TJ Praga Praha B 1827 1833 0
2015/2016 1 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1749 Strnad Pavel ŠK Černý Baron A 1919 1
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace 1727 1749 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad F 1837 1913 0
2015/2016 6 Kbelská šachová reprezentace 1727 1749 Procházka Jiří Sokol Praha Vršovice B 2165 2160 0
2015/2016 2 Kbelská šachová reprezentace 1727 1749 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1923 1920 ½
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace C 1727 1749 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha C 2052 2052 0
2015/2016 3 Kbelská šachová reprezentace C 1727 1749 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - EA Hotels II 1636 1
2014/2015 3 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1747 Raba Milan ŠK Praha 4 B 1419 1
2013/2014 11 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Vokoun Ondřej TJ Kralupy nad Vltavou B 1743 1721 1
2013/2014 9 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Zámorský Ladislav TcJ Sokol na Mělníce B 1778 1786 1
2013/2014 8 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 0
2013/2014 6 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Kittler Jiří TJ Kralupy nad Vltavou C 1695 1
2013/2014 5 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1902 1906 0
2013/2014 3 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Verner Jan Cayman Pharma D 1714 0
2013/2014 2 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Jeřábek Jindřich Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2047 1984 0
2013/2014 1 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Fencl Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1970 1975 0
2012/2013 10 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1727 1720 Rynt Pavel ŠK Kralupy B 2035 1971 0
2012/2013 8 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1727 1720 Kovářová Oxana Caissa Úholičky C 1647 1710 0
2012/2013 6 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1727 1720 Strnad Pavel ŠO TP NOVA Kladno A 1892 1816 1
2012/2013 5 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1727 1720 Lánský Petr ŠK Kralupy C 1813 1722 1
2012/2013 3 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1727 1720 Beran Pavel ŠK Zlonice A 1538 1
2012/2013 1 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1727 1720 Verner Jan TJ Neratovice C 1684 ½
2011/2012 11 Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1626 1
2011/2012 10 Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 Hrubčík Martin Spartak Čelákovice A 1637 ½
2011/2012 6 Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 Havlík Lumír Sokol Bakov n/Jiz. B 1595 ½
2011/2012 5 Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 Sedlatý Josef Karbo Benátky n/Jiz. A 1577 0
2011/2012 4 Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 Stojković Andreja Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 0
2011/2012 3 Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 Klos Jiří AŠ Mladá Boleslav B 1669 0
2010/2011 11 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad 1571 0
2010/2011 10 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Klein Eduard ŠO TP NOVA Kladno 1788 0
2010/2011 9 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1525 1
2010/2011 8 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Matas Stanislav TJ Sokol na Mělníce B 1688 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno 1707 1
2010/2011 5 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Křížek Jaroslav ŠK Kladno C 1665 1
2010/2011 4 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Vrána Karel TJ Neratovice C 1683 1
2010/2011 3 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1750 1
2010/2011 1 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Štván Marek Caissa Úholičky C 1634 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Brandýs n/L. A Daniel Jiří ŠK Joly Lysá n/L. E 1806 0
2009/2010 10 TJ Sokol Brandýs n/L. A Železný Daniel TJ Sokol Pečky B 1264 1
2009/2010 6 TJ Sokol Brandýs n/L. A Jech Miloš ŠK města Dobrovice B 1568 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Brandýs n/L. A Jirounek Miroslav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1703 0
2009/2010 3 TJ Sokol Brandýs n/L. A Zörklerová Eliška TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1593 0
2008/2009 11 TJ Sokol Brandýs n/L. A Daniel Jiří ŠK JOLY Lysá n/L. D 1796 0
2008/2009 8 TJ Sokol Brandýs n/L. A Jech Miloš ŠK města Dobrovice A 1587 0
2008/2009 7 TJ Sokol Brandýs n/L. A Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 0
2008/2009 7 TJ Sokol Brandýs n/L. B Kliment Jiří TJ Sokol Tišice A 1613 0
2008/2009 2 TJ Sokol Brandýs n/L. B Stránský Miloš Sokol Bakov n/J D 1298 1