Hráč Vojtíšek Miloš

Vojtíšek Miloš

User Pic
Jméno: Vojtíšek Miloš
Oddíl: Sportovní klub Kbely
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1766
Elo mezinárodní: 1734
ID: 35183
FIDE ID: 351598
Rok narození: 1961
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 Kormáňoš Samuel ŠK DP Praha I - PORG 1494 1492 1 soutěž
2019/2020 5 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha C 1820 1802 0 soutěž
2019/2020 3 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 Vlček Marek TJ Pankrác G 1934 1959 0 soutěž
2019/2020 1 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1771 May David TJ Bohemians H 1511 1634 1 soutěž
2019/2020 7 Kbel.šach. reprezentace A 1734 1771 Marek Jaromír TJ Bohemians E 1850 1855 ½ soutěž
2019/2020 6 Kbel.šach. reprezentace A 1734 1771 Stanke Petr SK OAZA Praha E 1574 1568 0 soutěž
2019/2020 3 Kbel.šach. reprezentace A 1734 1771 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1949 1838 1 soutěž
2018/2019 11 Kbel.šach. reprezentace A 1734 1783 Kosina Jakub ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1846 0 soutěž
2018/2019 1 Kbel.šach. reprezentace A 1734 1783 Klímek Petr TJ Pankrác F 1857 1864 0 soutěž
2017/2018 11 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1770 Řehák Jiří USK Praha B 1791 1809 1 soutěž
2017/2018 6 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1770 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1861 1829 1 soutěž
2017/2018 4 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1770 Sandvik Thomas GROP D 2037 0 0 soutěž
2017/2018 3 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1770 Vandas Karel ŠK Praha - Smíchov C 0 1705 1 soutěž
2017/2018 2 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1770 Haškovec Cedrik ŠK Loko Praha C 0 1894 0 soutěž
2017/2018 1 Kbel.šach. reprezentace B 1734 1770 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2001 1967 0 soutěž
2016/2017 11 Kbel.šach. reprezentace C 1727 1749 Brndiar Pavel ŠK Viktoria Žižkov D 1727 0 soutěž
2016/2017 9 Kbel.šach. reprezentace C 1727 1749 Malijevský Anatol ŠO TJ Dukla Praha F 1717 1702 0 soutěž
2016/2017 7 Kbel.šach. reprezentace C 1727 1749 Trochta Vojtěch GROP E 1719 1767 1 soutěž
2016/2017 4 Kbel.šach. reprezentace C 1727 1749 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1843 1 soutěž
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace C 1727 1749 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha E 1716 1 soutěž
2016/2017 11 Kbel.šach. reprezentace B 1727 1749 Brndiar Pavel ŠK Viktoria Žižkov C 1727 1 soutěž
2016/2017 8 Kbel.šach. reprezentace B 1727 1749 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha B 1619 1540 1 soutěž
2016/2017 7 Kbel.šach. reprezentace B 1727 1749 Kučera Josef ŠK DP Praha B 1781 1747 0 soutěž
2016/2017 5 Kbel.šach. reprezentace B 1727 1749 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha F 1783 1804 0 soutěž
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace B 1727 1749 Ocelák Jakub Unichess E 0 soutěž
2016/2017 8 Kbel.šach. reprezentace 1727 1749 Kříž Pavel ŠK DP Praha - VŠFS I 1985 1930 1 soutěž
2016/2017 5 Kbel.šach. reprezentace 1727 1749 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha B 1927 1959 0 soutěž
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace C 1727 1749 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha C 2052 2052 0 soutěž
2015/2016 3 Kbelská šachová reprezentace C 1727 1749 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - EA Hotels II 1696 1636 1 soutěž
2015/2016 9 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1749 Kovářová Oxana Sokol Praha-Kobylisy E 1691 1785 1 soutěž
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1749 Rožumberský Adolf TJ Bohemians Praha E 1857 ½ soutěž
2015/2016 7 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1749 Pinkas Jiří ŠK Smíchov C 1860 ½ soutěž
2015/2016 5 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1749 Mihál Sergej GROP D 1841 1860 1 soutěž
2015/2016 4 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1749 Lavrinčík Pavel TJ Praga Praha B 1827 1847 0 soutěž
2015/2016 1 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1749 Strnad Pavel ŠK Černý Baron A 1888 1919 1 soutěž
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace 1727 1749 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad F 1837 1913 0 soutěž
2015/2016 6 Kbelská šachová reprezentace 1727 1749 Procházka Jiří Sokol Praha Vršovice B 2136 2160 0 soutěž
2015/2016 2 Kbelská šachová reprezentace 1727 1749 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1900 1920 ½ soutěž
2014/2015 3 Kbelská šachová reprezentace B 1727 1747 Raba Milan ŠK Praha 4 B 1419 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Vokoun Ondřej TJ Kralupy nad Vltavou B 1743 1721 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Zámorský Ladislav TcJ Sokol na Mělníce B 1778 1786 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Kittler Jiří TJ Kralupy nad Vltavou C 1695 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1902 1906 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Verner Jan Cayman Pharma D 1714 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Jeřábek Jindřich Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2047 1984 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 Fencl Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1970 1975 0 soutěž
2012/2013 10 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1727 1720 Rynt Pavel ŠK Kralupy B 2035 1971 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1727 1720 Kovářová Oxana Caissa Úholičky C 1647 1710 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1727 1720 Strnad Pavel ŠO TP NOVA Kladno A 1892 1816 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1727 1720 Lánský Petr ŠK Kralupy C 1813 1722 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1727 1720 Beran Pavel ŠK Zlonice A 1538 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1727 1720 Verner Jan TJ Neratovice C 1684 ½ soutěž
2011/2012 11 Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1626 1 soutěž
2011/2012 10 Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 Hrubčík Martin Spartak Čelákovice A 1637 ½ soutěž
2011/2012 6 Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 Havlík Lumír Sokol Bakov n/Jiz. B 1595 ½ soutěž
2011/2012 5 Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 Sedlatý Josef Karbo Benátky n/Jiz. A 1577 0 soutěž
2011/2012 4 Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 Stojković Andreja Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 0 soutěž
2011/2012 3 Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 Klos Jiří AŠ Mladá Boleslav B 1669 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad 1571 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Klein Eduard ŠO TP NOVA Kladno 1788 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1525 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Matas Stanislav TJ Sokol na Mělníce B 1688 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno 1707 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Křížek Jaroslav ŠK Kladno C 1665 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Vrána Karel TJ Neratovice C 1683 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1750 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 Štván Marek Caissa Úholičky C 1634 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Sokol Brandýs n/L. A Daniel Jiří ŠK Joly Lysá n/L. E 1806 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Sokol Brandýs n/L. A Železný Daniel TJ Sokol Pečky B 1264 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Sokol Brandýs n/L. A Jech Miloš ŠK města Dobrovice B 1568 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Sokol Brandýs n/L. A Jirounek Miroslav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1703 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Sokol Brandýs n/L. A Zörklerová Eliška TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1593 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Sokol Brandýs n/L. A Daniel Jiří ŠK JOLY Lysá n/L. D 1796 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Sokol Brandýs n/L. A Jech Miloš ŠK města Dobrovice A 1587 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Brandýs n/L. A Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Brandýs n/L. B Kliment Jiří TJ Sokol Tišice A 1613 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Sokol Brandýs n/L. B Stránský Miloš Sokol Bakov n/J D 1298 1 soutěž