Hráč Kůsa Jakub

Kůsa Jakub

User Pic
Jméno: Kůsa Jakub
Oddíl: Moravská Slavia Brno
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2226
Elo mezinárodní: 2336
ID: 39352
FIDE ID: 395595
Rok narození: 2005
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 Šachklub Sokol Klatovy 2233 2227 Novotný Martin KŠ Říčany 1925 2087 2067 ½ soutěž
2020/2021 3 Šachklub Sokol Klatovy 2233 2227 Mach Petr Siesta Solution Unichess 2081 2064 1 soutěž
2020/2021 2 Šachklub Sokol Klatovy 2233 2227 Finěk Václav Desko Liberec 2347 2345 0 soutěž
2020/2021 1 Šachklub Sokol Klatovy 2233 2227 Šmíd Pavel ŠK Spartak DDM Ústí 2009 1982 1 soutěž
2020/2021 1 BETSYS Říčany 1925 2233 2227 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2318 2286 ½ soutěž
2019/2020 11 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2177 2201 Freisler Pavel ŠK Kladno 2249 2249 1 soutěž
2019/2020 9 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2218 2201 Paulus Václav ŠK Teplice 2049 2154 1 soutěž
2019/2020 8 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2218 2201 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany 2397 2382 0 soutěž
2019/2020 7 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2232 2201 Orság Milan TJ Dukla Praha 2297 2289 ½ soutěž
2019/2020 6 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2232 2201 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 2238 2291 ½ soutěž
2019/2020 5 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2191 2157 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2189 2206 1 soutěž
2019/2020 4 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2182 2157 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2231 2224 ½ soutěž
2019/2020 3 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2182 2157 Slovák Kilián TJ Kobylisy "A" 2202 2203 ½ soutěž
2019/2020 1 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2156 2157 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz "A" 2301 0 1 soutěž
2019/2020 7 Šachklub Sokol Klatovy 2177 2201 Gnojek Petr Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2126 2119 ½ soutěž
2019/2020 6 Šachklub Sokol Klatovy 2177 2201 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny A 2255 2205 0 soutěž
2019/2020 5 Šachklub Sokol Klatovy 2177 2201 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2231 2153 1 soutěž
2019/2020 4 Šachklub Sokol Klatovy 2177 2201 Glozar Petr ŠK DURAS BVK Brno 2008 1859 1 soutěž
2019/2020 3 Šachklub Sokol Klatovy 2232 2201 Petr Jakub KŠ Říčany 1925 2296 2274 ½ soutěž
2019/2020 2 Šachklub Sokol Klatovy 2191 2157 Němcová Karin ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1993 2025 ½ soutěž
2019/2020 1 Šachklub Sokol Klatovy 2156 2157 Finěk Václav Desko Liberec 2072 2006 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ Olympie Hroznětín A 2177 2201 Dub Miroslav TJ Baník Habartov A 1937 1923 1 soutěž
2019/2020 10 TJ Olympie Hroznětín A 2188 2201 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov A 2055 2053 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Olympie Hroznětín A 2218 2201 Zikeš Václav TJ Tašovice A 2014 1996 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Olympie Hroznětín A 2218 2201 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2142 2127 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Olympie Hroznětín A 2232 2157 Tiller Jaroslav ŠK Valdštějn Cheb A 2084 0 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Olympie Hroznětín A 2191 2157 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov A 1918 1916 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Olympie Hroznětín A 2182 2157 Folta Václav AVZO Františkovy Lázně A 1880 1950 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Olympie Hroznětín A 2156 2157 Přibyl Jaroslav Global Sokolov A 1981 1998 1 soutěž
2019/2020 7 Šachklub Sokol Klatovy 2232 2201 Petr Jakub KŠ Říčany 1925 2296 2274 ½ soutěž
2019/2020 6 Šachklub Sokol Klatovy 2232 2201 Koubová Anna Marie Siesta Solution Unichess 1930 1885 ½ soutěž
2019/2020 5 Šachklub Sokol Klatovy 2191 2157 Hložek David Šachový klub 64 Plzeň 2045 1983 1 soutěž
2019/2020 4 Šachklub Sokol Klatovy 2156 2157 Němcová Karin ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1996 2025 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachklub Sokol Klatovy 2156 2157 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 2016 2015 1 soutěž
2019/2020 2 Šachklub Sokol Klatovy 2156 2157 Finěk Václav Desko Liberec 2072 2006 ½ soutěž
2019/2020 1 Šachklub Sokol Klatovy 2156 2157 Hurtík Matěj 1.Novoborský ŠK 1924 1931 ½ soutěž
2018/2019 7 Šachklub Sokol Klatovy 2011 2025 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2113 2097 1 soutěž
2018/2019 6 Šachklub Sokol Klatovy 2011 2025 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek A 2015 2067 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachklub Sokol Klatovy 2011 2025 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2000 1921 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachklub Sokol Klatovy 1932 2025 Fojt Petr ŠK AD Jičín 2052 2065 1 soutěž
2018/2019 2 Šachklub Sokol Klatovy 1883 2081 Novotný Martin Klub šachistů Říčany 1925 1916 2000 0 soutěž
2018/2019 1 Šachklub Sokol Klatovy 2011 2081 Martirosyan Ara ŠK PORG Praha 1976 1964 ½ soutěž
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1912 2025 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2222 2208 1 soutěž
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1912 2025 Volek Radomír ŠK UNION Louny 2115 2131 1 soutěž
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1917 2025 Čáp Adam ŠK Kladno 2253 2249 0 soutěž
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1932 2025 Rubeš Jan ŠK Teplice 2342 2319 0 soutěž
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1932 2025 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany 2349 2348 0 soutěž
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1883 2081 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2283 2274 ½ soutěž
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1883 2081 Buchcar Tomáš SK Děčín 2097 2078 1 soutěž
2018/2019 3 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1995 2081 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2165 ½ soutěž
2018/2019 2 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1995 2081 Hrabuša Matej ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2386 0 0 soutěž
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2011 2081 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz "A" 2366 2343 0 soutěž
2018/2019 7 Šachklub Sokol Klatovy 1932 2025 Novotný Martin Klub šachistů Říčany 1925 1970 1962 0 soutěž
2018/2019 6 Šachklub Sokol Klatovy 1932 2025 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1730 1737 1 soutěž
2018/2019 5 Šachklub Sokol Klatovy 1883 2081 Martirosyan Ara ŠK PORG Praha 1913 1964 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachklub Sokol Klatovy 2011 2081 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1821 1865 1 soutěž
2018/2019 3 Šachklub Sokol Klatovy 2011 2081 Růžička Filip TJ Kobylisy 1699 1700 0 soutěž
2018/2019 2 Šachklub Sokol Klatovy 2011 2081 Pavelka Hubert Jan Desko Liberec 1768 1778 1 soutěž
2018/2019 1 Šachklub Sokol Klatovy 2011 2081 Šulc Jakub 1.Novoborský ŠK 1658 1735 1 soutěž
2018/2019 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1894 1825 Hlaváč František ŠK Global Sokolov 1940 1929 1 soutěž
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1900 1825 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov 1793 1826 ½ soutěž
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1895 1825 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 1944 1907 ½ soutěž
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1895 1825 Vítek Václav ŠK Valdštejn Cheb B 1995 1969 ½ soutěž
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1895 1825 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1643 1666 1 soutěž
2017/2018 7 Šachklub Sokol Klatovy 2029 1825 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2045 2003 0 soutěž
2017/2018 6 Šachklub Sokol Klatovy 2029 1825 Vlková Anežka Spartak Vlašim 1953 1894 1 soutěž
2017/2018 5 Šachklub Sokol Klatovy 2029 1825 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1955 1912 1 soutěž
2017/2018 4 Šachklub Sokol Klatovy 2029 1825 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1979 1956 0 soutěž
2017/2018 3 Šachklub Sokol Klatovy 1900 1825 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 1850 1899 1 soutěž
2017/2018 1 Šachklub Sokol Klatovy 1950 1979 Mach David TJ Bohemians Praha 0 1068 1 soutěž
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1895 1825 Valíčková Martina TJ Ostrov 1940 1974 1 soutěž
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1895 1825 Dub Miroslav Baník Habartov A 1938 1965 0 soutěž
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1894 1825 Mestl Martin ŠK Caissa Nová Role A 1940 1955 ½ soutěž
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1894 1825 Míšek Jan Šachový klub Valdštejn Cheb A 1872 1904 ½ soutěž
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1900 1825 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2181 2156 0 soutěž
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1895 1825 Burč Zdeněk AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1873 1901 ½ soutěž
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1895 1825 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2109 2091 ½ soutěž
2017/2018 7 Šachklub Sokol Klatovy 1900 1825 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 1850 1899 1 soutěž
2017/2018 6 Šachklub Sokol Klatovy 1900 1825 Růžička Filip ŠK Karlovy Vary 1518 1544 ½ soutěž
2017/2018 5 Šachklub Sokol Klatovy 1895 1825 Mach David TJ Bohemians Praha 0 1068 1 soutěž
2017/2018 2 Šachklub Sokol Klatovy 1950 1979 Civín Dominik Klub Šachistů Říčany 1925 1838 1840 1 soutěž
2017/2018 1 Šachklub Sokol Klatovy 1950 1979 Rolinková Lucie ŠA VŠTE České Budějovice 1515 1748 1 soutěž
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz D 1497 1551 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1883 1861 ½ soutěž
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1497 1551 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov B 1866 1840 ½ soutěž
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1497 1551 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1632 ½ soutěž
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1497 1551 Vítek Václav ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 ½ soutěž
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1497 1551 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 0 soutěž
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2029 1825 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany 2051 2041 ½ soutěž
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1900 1825 Drahorád Daniel TJ Bohemians Praha B 1955 1963 1 soutěž
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz F 1497 1551 Zícha Radoslav ŠK Spartak Chodov C 1386 ½ soutěž
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz F 1497 1551 Špok Vojtěch TJ Aš B 1000 1 soutěž
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz F 1497 1551 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 1357 0 soutěž
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz B 1497 1551 Janeček Dieter TJ Tašovice A 1479 1614 ½ soutěž
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1497 1551 Kuttner Jaromír TJ Spartak Horní Slavkov 1000 1 soutěž
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1497 1551 Beran Jiří ŠK Caissa Nová Role 1351 1420 1 soutěž
2015/2016 11 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1711 ½ soutěž
2015/2016 10 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1443 1443 1 soutěž
2015/2016 9 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1816 1779 1 soutěž
2015/2016 8 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary C 1744 0 soutěž
2015/2016 7 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1628 1597 ½ soutěž
2015/2016 6 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 Plomitzer Gustav ŠK Spartak Chodov B 1722 0 soutěž
2015/2016 5 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1783 1784 0 soutěž
2015/2016 4 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 Jahodka Josef KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 ½ soutěž
2015/2016 3 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1652 1628 0 soutěž
2015/2016 2 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1679 1708 1 soutěž
2015/2016 1 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 0 soutěž
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz F 1497 1551 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1632 0 soutěž
2015/2016 11 Spartak Chodov 1497 1551 Mašek Martin ŠK Teplice 1368 1327 1 soutěž
2015/2016 10 Spartak Chodov 1497 1551 Šmíd Pavel Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 1 soutěž
2015/2016 9 Spartak Chodov 1497 1551 Chaloupka Karel Slavoj Litoměřice 1408 1577 0 soutěž
2015/2016 8 Spartak Chodov 1497 1551 Varga Hynek Sokol Domažlice 1357 1395 0 soutěž
2015/2016 7 Spartak Chodov 1497 1551 Škoda Václav Dynamo ZČE Plzeň 1182 1 soutěž
2015/2016 6 Spartak Chodov 1497 1551 Heinrich Dominik ŠK 64 Plzeň 1344 1442 ½ soutěž
2015/2016 5 Spartak Chodov 1497 1551 Nguyen Tien Dung ŠK Praha Smí­chov 1380 1393 1 soutěž
2015/2016 4 Spartak Chodov 1497 1551 Beer Jiří ŠK Karlovy Vary 1412 1443 0 soutěž
2015/2016 3 Spartak Chodov 1497 1551 Žáčik Adam Union Louny 1189 1 soutěž
2015/2016 2 Spartak Chodov 1497 1551 Balek Filip Sokol Buštěhrad A 1603 1566 0 soutěž
2015/2016 1 Spartak Chodov 1497 1551 Lhotský František Sokol Buštěhrad B 1232 1 soutěž
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Nouri Ali ŠK K-servis Cheb B 1573 ½ soutěž
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz E 1375 ½ soutěž
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Černý Vlastimil TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 1 soutěž
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Ňorba Arťom ŠK Karlovy Vary C 1416 1 soutěž
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Kačírek Jakub TJ Sokol Teplá 1232 ½ soutěž
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Wildhaber Tomáš ŠK Spartak Chodov C 1088 1 soutěž
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 1355 0 soutěž
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Kropáček Jan TJ Jiskra Aš B 1000 0 soutěž
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Šťastný Jakub ŠK Teplice 1490 1201 ½ soutěž
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Šmíd Pavel Spartak Ústí n.L. 1526 0 soutěž
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Nademlejnský Vít ŠK Slavoj Litoměřice 1237 1 soutěž
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Kresl Filip ŠK 64 Plzeň 1302 0 soutěž
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Varga Hynek TJ Sokol Domažlice 1311 ½ soutěž
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Semová Lada CHESS Most B 1137 1 soutěž
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov 1204 ½ soutěž
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Beranová Karin ŠK Karlovy Vary 1436 1382 0 soutěž
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad B 1423 1 soutěž
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Maga Dušan Sokol Praha - Kobylisy B 1103 0 soutěž
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Kubát Martin Sokol Praha - Kobylisy A 1479 0 soutěž