Hráč Židek Pavel

Židek Pavel

User Pic
Jméno: Židek Pavel
Oddíl: Šachový klub Dolní Čermná, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1680
Elo mezinárodní: 1678
ID: 10209
FIDE ID: 373290
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Dolni Cermna 1682 1678 Sysr Pavel Sokol Mistrovice 1539 1545 ½
2018/2019 7 SK Dolni Cermna 1676 1678 Brokl Daniel TJ Stefanydes Policka B 1611 1583 1
2018/2019 6 SK Dolni Cermna 1676 1678 Velešík Marian SK Svitavy 1600 1661 ½
2018/2019 5 SK Dolni Cermna 1685 1677 Hodek Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1650 1674 0
2018/2019 4 SK Dolni Cermna 1685 1677 Holásek Vít SK Usti nad Orlici D 1757 1789 ½
2018/2019 2 SK Dolni Cermna 1674 1677 Janeček František Sachovy klub Chocen 1700 1682 1
2017/2018 11 SK Dolni Cermna 1662 1671 Mareš Petr SK Usti nad Orlici C 1914 1951 ½
2017/2018 10 SK Dolni Cermna 1636 1671 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici D 1735 1729 1
2017/2018 8 SK Dolni Cermna 1656 1671 Betlach Jan TJ Sokol Horni Cermna 1662 1610 0
2017/2018 5 SK Dolni Cermna 1636 1671 Brokl Daniel TJ Stefanydes Policka B 1528 1531 ½
2017/2018 4 SK Dolni Cermna 1636 1671 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice 1864 1881 0
2017/2018 1 SK Dolni Cermna 1688 1684 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1827 1825 0
2015/2016 11 ŠK Dolní Čermná 1688 1687 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1456 1529 1
2015/2016 4 ŠK Dolní Čermná 1688 1687 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun B 1719 1781 0
2015/2016 3 ŠK Dolní Čermná 1688 1687 Krčmář Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1570 1624 1
2014/2015 11 ŠK Dolní Čermná 1684 1684 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 0
2014/2015 10 ŠK Dolní Čermná 1684 1684 Šmejdíř Waldemar TJ Spartak Choceň 1530 1
2014/2015 8 ŠK Dolní Čermná 1684 1684 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička C 1553 1521 1
2014/2015 7 ŠK Dolní Čermná 1684 1684 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 ½
2014/2015 5 ŠK Dolní Čermná 1684 1684 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun B 1678 1720 0
2014/2015 3 ŠK Dolní Čermná 1684 1684 Pěkník Milan Proplast Česká Třebová B 1877 0
2014/2015 2 ŠK Dolní Čermná 1684 1684 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 1
2013/2014 11 ŠK Dolní Čermná 1633 Holásek Vít ŠK Ústí nad Orlicí D 1332 1
2013/2014 10 ŠK Dolní Čermná 1633 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1830 1857 1
2013/2014 4 ŠK Dolní Čermná 1633 Křeček Jiří ŠK Svitavy 1773 1760 ½
2013/2014 1 ŠK Dolní Čermná 1633 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 0
2012/2013 11 ŠK Dolní Čermná o.s. 1661 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1665 ½
2012/2013 8 ŠK Dolní Čermná o.s. 1661 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička B 1850 1825 0
2012/2013 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1661 Kodytek Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí C 1699 0
2012/2013 6 ŠK Dolní Čermná o.s. 1661 Glöckner Jaromír TJ Slovan M. Třebová 1833 1857 0
2012/2013 3 ŠK Dolní Čermná o.s. 1661 Hubálek Roman TJ Jablonné n/O. 1557 0
2012/2013 1 ŠK Dolní Čermná o.s. 1661 Kubalík Michal SK+Sokol Žamberk B 1455 ½
2011/2012 11 Šachový klub Dolní Čermná 1648 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1883 1912 ½
2011/2012 9 Šachový klub Dolní Čermná 1648 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1736 1798 ½
2011/2012 8 Šachový klub Dolní Čermná 1648 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1880 1803 0
2011/2012 6 Šachový klub Dolní Čermná 1648 Stúj Michal ŠO K a.s. Kunvald 1537 ½
2011/2012 5 Šachový klub Dolní Čermná 1648 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 0
2011/2012 4 Šachový klub Dolní Čermná 1648 Minařík Lubomír Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 1
2011/2012 3 Šachový klub Dolní Čermná 1648 Kylar Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 0
2011/2012 2 Šachový klub Dolní Čermná 1648 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1731 ½
2011/2012 1 Šachový klub Dolní Čermná 1648 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1894 1827 ½
2010/2011 11 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1616 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1621 ½
2010/2011 10 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1616 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 ½
2010/2011 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1616 Odstrčil Jan TJ Jiskra Litomyšl "B" 1426 1
2010/2011 8 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1616 Novák Miroslav TJ Lanškroun "B" 1705 1
2010/2011 7 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1616 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1588 1
2010/2011 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1616 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 0
2010/2011 4 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1616 Lacko Dušan ŠO K a.s. Kunvald 1796 ½
2010/2011 3 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1616 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk "B" 1832 1
2010/2011 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1616 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1925 0
2010/2011 1 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1616 Havel František ŠK Svitavy 1803 0
2009/2010 11 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1623 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B"" 1918 1
2009/2010 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1623 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk B"" 1607 0
2009/2010 6 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1623 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička B"" 1628 1
2009/2010 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1623 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk C"" 1511 0
2009/2010 4 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1623 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 0
2009/2010 3 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1623 Havel František ŠK Svitavy 1802 0
2009/2010 1 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1623 Černohous Miloslav TJ Jablonné nad Orlicí 1250 1
2008/2009 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1000 Vymetálek Tomáš ŠO K a.s. Kunvald B 1528 ½
2008/2009 6 ŠK Dolní Čermná o.s. 1000 Jačisko Jakub TJ Lanškroun C 1387 1
2008/2009 3 ŠK Dolní Čermná o.s. 1000 Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk D 1612 ½
2008/2009 2 ŠK Dolní Čermná o.s. 1000 Pelinka František SK+Sokol Žamberk E 1296 ½
2007/2008 3 ŠK Dolní Čermná 1000 Belobrad Šimon SK Žamberk F 1250 1
2006/2007 10 TJ Sokol Horní Čermná 1000 Palla Stanislav Lokomotiva Česká Třebová A 1682 ½
2006/2007 9 TJ Sokol Horní Čermná 1000 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1693 0
2006/2007 8 TJ Sokol Horní Čermná 1000 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí C 1707 1
2006/2007 3 TJ Sokol Horní Čermná 1000 Výprachtický David ŠO K a.s. Kunvald 1384 0
2006/2007 2 TJ Sokol Horní Čermná 1000 Marek Josef FYGR Lanškroun 1545 0
2006/2007 1 TJ Sokol Horní Čermná 1000 Vícha Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1250 ½
2006/2007 6 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1000 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1000 0