Hráč Krummer Dušan

Krummer Dušan

User Pic
Jméno: Krummer Dušan
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1823
Elo mezinárodní: 0
ID: 10177
FIDE ID: 0
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1838 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1000 0
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1838 Mazura Miloš ŠK Žamberk C 1908 0
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1838 Gregor Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1671 0
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1838 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1909 ½
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1833 Pirkl Luboš Lokomotiva Česká Třebová B 1498 1
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1833 Výprachtický David ŠO K a.s. Kunvald 1384 ½
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1833 Dospíšil Patrik TJ Štefanydes Polička B 1942 1
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Motl Ladislav Sokol Horní Čermná 1581 1
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Veselý Ondřej ŠK Svitavy 1735 1
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Zehnal Miloš FYGR Lanškroun 1845 ½
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Weis Ladislav Spartak Choceň 1802 ½
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Vymetálek Tomáš ŠO K a.s. Kunvald 1524 1
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Buriánek Petr Slovan Moravská Třebová 1823 1
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Kacálek Karel ŠK Žamberk B 1839 ½
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1648 ½
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 1727 ½
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1816 Chvojka Antonín Slovan Moravská Třebová 1804 1
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1816 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1730 1
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1816 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1778 0
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1816 Janeček František Spartak Choceň 1736 1
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1816 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová 1558 1
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1816 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1561 ½
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 Buchta Martin Štefanydes Polička B 1250 1
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1993 ½
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 Hon Jiří Eurokomplex Autoskla Pardubice 1922 ½
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny B 1977 ½
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1922 0
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 Dospíšil Patrik Štefanydes Polička A 2031 ½
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1674 ½
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 Vodička Pavel Synpo Pardubice 2000 ½
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim B 1664 1
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto 1885 0
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí A 1776 1
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Navrátil Václav Spartak Choceň B 1730 0
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Hodek Roman ZD Kunvald B 1748 ½
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1910 1
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Lipavský Jindřich ŠK Vysoké Mýto C 1812 0
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Mareš Petr Sokol Horní Čermná 1720 0
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Solil Roman TJ Lanškroun B 1885 1
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1723 1
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad B 1776 ½
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Brdíček David SK Žamberk C 1656 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Šimek Zdeněk Loko Česká Třebová B 1522 ½
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1250 Svoboda Jiří SK Žamberk B 1000 1
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1250 Špinler Bronislav TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1250 Navrátil Václav Spartak Choceň 1730 1
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1250 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1867 ½
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1250 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad 1607 ½
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1250 Stúj Michal ZD Kunvald 1488 1
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1250 Veselý Ondřej ŠK Svitavy 1250 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1250 Golan Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1250 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1250 Horáček Pavel Jiskra Litomyšl 1871 1