Hráč Smolka Josef

Smolka Josef

User Pic
Jméno: Smolka Josef
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1796
Elo mezinárodní: 1757
ID: 2001
FIDE ID: 334839
Rok narození: 1929
Třída rozhodčího: M
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 Modrová Hana TJ Bohemians Praha G 1798 1839 0
2018/2019 1 SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 Veselý Jaroslav USK Praha B 0 1757 1
2018/2019 6 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1757 1796 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1891 1861 ½
2018/2019 5 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1769 1801 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1786 1804 ½
2018/2019 4 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1769 1801 Lajsek Tomáš Sparta Kutná Hora B 1681 1674 0
2018/2019 3 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1765 1801 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 ½
2018/2019 2 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1765 1801 Karkuš Dušan ŠK Spartak Čelákovice A 1761 1848 ½
2018/2019 1 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1763 1801 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1828 1850 ½
2017/2018 11 Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 Čuchna Martin ŠK Loko Praha C 1867 1831 ½
2017/2018 10 Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 Kastner Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov C 1954 1964 0
2017/2018 9 Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 Dvořák Bohumil USK Praha B 1936 1858 ½
2017/2018 8 Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 Štefek Radim SK Lokomotiva Radlice B 0 1664 1
2017/2018 7 Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 Bálková Anna Unichess Ž 1814 1802 ½
2017/2018 6 Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 Felcman Jiří ŠO Praga Praha B 1876 1875 ½
2017/2018 5 Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 Picek Miroslav Kbel.šach. reprezentace B 1913 1912 ½
2017/2018 4 Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1855 ½
2017/2018 3 Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1945 1991 0
2017/2018 1 Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 Štěpánek Josef ŠK Praha - Smíchov C 1805 1805 1
2017/2018 11 SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 Vít Zdeněk Steinitz - Makabi 1722 1755 ½
2017/2018 10 SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 Kouba Libor Unichess E 1895 1946 0
2017/2018 8 SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 Poš Jiří LISA A 1870 1868 ½
2017/2018 7 SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 Rakouš Pavel DDM Praha 6 B 1976 1848 1
2017/2018 6 SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 Bainhofner Jiří ŠK Praha - Smíchov B 1758 1679 1
2017/2018 5 SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1949 1889 ½
2017/2018 4 SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha E 1992 1994 ½
2017/2018 3 SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 Brož Zdeněk ŠK Bohnice B 1913 1810 ½
2017/2018 2 SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 Černý Richard Sokol Praha Vršovice D 1754 1844 0
2017/2018 1 SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác F 1876 1898 0
2017/2018 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1760 1781 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice A 1885 1851 ½
2017/2018 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1760 1781 Voborník Bořivoj Joly Lysá nad Labem F 1770 1757 ½
2017/2018 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1773 1781 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice B 1916 1926 0
2017/2018 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1773 1781 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1893 1886 0
2017/2018 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1772 1781 Všetečka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1747 1752 1
2017/2018 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1772 1781 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1848 1856 0
2017/2018 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1760 1781 Gabrielová Markéta TJ AŠ Mladá Boleslav A 1381 1537 0
2017/2018 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1760 1781 Picek Miroslav Cayman Pharma Neratovice D 1884 1881 0
2017/2018 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1760 1781 Pavlíček Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1701 1727 1
2017/2018 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1760 1781 Buriánek Tomáš Sokol Bakov n.Jiz. B 1854 1865 0
2017/2018 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1790 1797 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1740 1804 1
2016/2017 8 Kostelec n. Č. L. C 1855 1860 Hroník Petr Jawa Brodce C 1904 1924 0
2016/2017 4 Kostelec n. Č. L. C 1855 1860 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 1
2016/2017 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1855 1860 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1855 1896 0
2016/2017 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1855 1860 Vocilka Jiří Sparta Kutná Hora B 1878 1871 0
2016/2017 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1855 1860 Eliáš Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav A 1484 1475 1
2016/2017 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1855 1860 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady A 1863 1903 0
2016/2017 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1855 1860 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1789 1813 0
2016/2017 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1855 1860 Zvolenský David JAWA Brodce A 1585 1567 0
2016/2017 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1855 1860 Blümel Otto Klub šachistů Říčany 1925 C 2057 2077 ½
2016/2017 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1855 1860 Garšic Petr Sokol Bakov n.Jiz. B 1950 1858 0
2016/2017 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1855 1860 Misař Aleš DDM Sokol Nymburk B 1804 1772 1
2015/2016 11 Sokol Praha Vršovice C 1850 1860 Pokorný Jan SK OAZA Praha B 1860 1860 1
2015/2016 10 Sokol Praha Vršovice C 1850 1860 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha B 1992 2011 0
2015/2016 9 Sokol Praha Vršovice C 1850 1860 Eckstein Michael LISA A 1884 1916 0
2015/2016 8 Sokol Praha Vršovice C 1850 1860 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - VŠFS I 2011 2010 0
2015/2016 4 Sokol Praha Vršovice C 1850 1860 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 ½
2015/2016 3 Sokol Praha Vršovice C 1850 1860 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 0
2015/2016 2 Sokol Praha Vršovice C 1850 1860 Brož Zdeněk ŠK Bohnice A 1866 1874 0
2015/2016 1 Sokol Praha Vršovice C 1850 1860 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice A 1845 1845 ½
2015/2016 11 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1855 1860 Mládek Richard Spartak Vlašim C 2100 1978 0
2015/2016 10 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1855 1860 Dudek Jaromír TJ Sokol Nymburk B 1993 1984 ½
2015/2016 9 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1855 1860 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1909 1913 ½
2015/2016 8 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1855 1860 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1995 1920 0
2015/2016 7 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1855 1860 Tomíšek Petr Sokol Struhařov A 1819 1816 1
2015/2016 6 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1855 1860 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1849 1894 0
2015/2016 4 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1855 1860 Souček Milan Sokol Kolín B 2055 2023 0
2015/2016 3 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1855 1860 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 1
2015/2016 2 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1855 1860 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav A 1768 1759 1
2015/2016 1 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1855 1860 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1961 1967 0
2015/2016 9 SK Lokomotiva Radlice B 1850 1860 Strakoš Tomáš TJ Praga Praha G 1710 ½
2015/2016 8 SK Lokomotiva Radlice B 1850 1860 Pospíšil Pavel ŠK Smíchov E 1294 1
2015/2016 7 SK Lokomotiva Radlice B 1850 1860 Kopecký František Šachový klub Praha 4 A 1881 0
2015/2016 6 SK Lokomotiva Radlice B 1850 1860 Anaškin Arsenij ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2139 2125 0
2015/2016 5 SK Lokomotiva Radlice B 1850 1860 Slavětínský Jaroslav SK OAZA Praha E 1859 ½
2015/2016 4 SK Lokomotiva Radlice B 1850 1860 Daňhel Jaroslav ŠK DP Praha - EA Hotels I 1976 1
2015/2016 3 SK Lokomotiva Radlice B 1850 1860 Chloupek Petr Sokol Praha-Kobylisy G 1684 1738 0
2015/2016 1 SK Lokomotiva Radlice B 1850 1860 Žigala Štefan ŠK Teplárna Malešice 1576 1
2014/2015 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 Škrabánek Matěj TJ Sokol Nymburk B 1531 1545 1
2014/2015 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod A 1778 1824 ½
2014/2015 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1864 1872 ½
2014/2015 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 Eisner Oldřich Sokol Kolín B 1840 1844 ½
2014/2015 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1880 1855 1
2014/2015 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice B 1890 1879 ½
2014/2015 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 Vajčner Jiří JOLY Lysá n.L. E 1924 1923 ½
2014/2015 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1791 1819 1
2014/2015 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 1
2014/2015 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 Rubeš Zdeněk TJ Bohemia Poděbrady A 1853 1845 0
2014/2015 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 Malý Dušan KŠ Říčany 1925 D 1725 1726 ½
2014/2015 11 Sokol Vršovice C 1903 1914 Soukal Roman Viktoria Žižkov B 1929 1922 0
2014/2015 10 Sokol Vršovice C 1903 1914 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 1980 1979 0
2014/2015 9 Sokol Vršovice C 1903 1914 Lizner Milan TJ Pankrác D 1874 1901 ½
2014/2015 8 Sokol Vršovice C 1903 1914 Výprachtický David SK OAZA Praha C 2121 2136 0
2014/2015 5 Sokol Vršovice C 1903 1914 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2079 2085 0
2014/2015 3 Sokol Vršovice C 1903 1914 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 2146 2144 0
2014/2015 2 Sokol Vršovice C 1903 1914 Vass Peter USK Praha A 1916 1919 0
2014/2015 1 Sokol Vršovice C 1903 1914 Kamlach Miroslav SK Loko Praha B 2096 2096 1
2014/2015 11 JAWA Brodce B 1903 1914 TJ Sokol Hostivice B 1
2014/2015 10 JAWA Brodce B 1903 1914 Civín Dominik TJ Jince A 1697 1777 1
2014/2015 7 JAWA Brodce B 1903 1914 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1546 0
2014/2015 4 JAWA Brodce B 1903 1914 ŠK Zdice B 1
2014/2015 3 JAWA Brodce B 1903 1914 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1822 1
2013/2014 8 Bohemians Praha C 1822 1842 Kamlach Miroslav SK Loko Praha A 2092 2090 0
2013/2014 11 Stavby mostů Praha A 1822 1842 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác D 1960 2007 1
2013/2014 10 Stavby mostů Praha A 1822 1842 Miskolczi Vítězslav ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2092 2096 0
2013/2014 9 Stavby mostů Praha A 1822 1842 Cantier Jean-Francois ŠK PORG Classical Chess 1971 1987 1
2013/2014 8 Stavby mostů Praha A 1822 1842 Obrázek Karel USK Praha A 1923 1926 ½
2013/2014 7 Stavby mostů Praha A 1822 1842 Štěrba Karel SK OAZA Praha B 1968 1970 1
2013/2014 6 Stavby mostů Praha A 1822 1842 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha B 1948 1927 1
2013/2014 5 Stavby mostů Praha A 1822 1842 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2072 2071 0
2013/2014 4 Stavby mostů Praha A 1822 1842 Koper Štefan SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 ½
2013/2014 2 Stavby mostů Praha A 1822 1842 Krupička Josef ŠK Smíchov A 1879 1901 0
2013/2014 1 Stavby mostů Praha A 1822 1842 Kamlach Miroslav SK Loko Praha B 2092 2090 1
2013/2014 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1863 1865 ½
2013/2014 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem D 1932 1919 ½
2013/2014 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1793 1807 0
2013/2014 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 Tomíšek Petr Sokol Struhařov A 1900 1875 1
2013/2014 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1887 1850 ½
2013/2014 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 1
2013/2014 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 Kabát Josef Cayman Pharma C 1899 1842 1
2013/2014 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 Štegl Petr Sokol Pečky A 1810 1834 1
2013/2014 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 Kalík Jan Sokol Kolín B 1951 1850 1
2013/2014 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1887 1876 0
2012/2013 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1832 1875 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1871 1857 1
2012/2013 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1832 1875 Daniel Jiří JOLY Lysá n.Labem D 1943 1922 0
2012/2013 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1832 1875 Pýchová Nela Dolní Kralovice A 1795 1916 0
2012/2013 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1832 1875 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1774 1765 0
2012/2013 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1832 1875 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav B 2008 0
2012/2013 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1832 1875 Kaplan Daniel Sokol Kolín C 2066 2074 0
2012/2013 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1832 1875 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1765 1734 1
2012/2013 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1832 1875 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1810 1814 ½
2012/2013 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1832 1875 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1924 ½
2011/2012 11 JAWA Brodce B 1836 1890 Michálek Tomáš Sokol Kolín D 1874 1
2011/2012 10 JAWA Brodce B 1836 1890 Horák Vladimír ŠK Pravonín 2012 1987 ½
2011/2012 9 JAWA Brodce B 1836 1890 Matějovský Ondřej Dolní Kralovice A 2005 1996 0
2011/2012 8 JAWA Brodce B 1836 1890 Říhová Kamila Klub šachistů Říčany 1925 E 1631 1681 1
2011/2012 7 JAWA Brodce B 1836 1890 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 F 1849 1777 ½
2011/2012 6 JAWA Brodce B 1836 1890 Saur Miroslav Sokol Český Brod B 1562 1
2011/2012 1 JAWA Brodce B 1836 1890 Weiner Jiří ŠK Medvědi Zvole A 2012 2037 ½
2010/2011 10 JAWA Brodce 1914 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 1
2010/2011 9 JAWA Brodce 1914 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou 2037 ½
2010/2011 6 JAWA Brodce 1914 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1709 1
2010/2011 3 JAWA Brodce 1914 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram 2067 0
2010/2011 11 JAWA Brodce B 1914 Franc Lubor Sokol Kolín C 1847 0
2010/2011 10 JAWA Brodce B 1914 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1741 1
2010/2011 9 JAWA Brodce B 1914 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 0
2010/2011 8 JAWA Brodce B 1914 Fencl Pavel JOLY Lysá n.Labem D 1930 0
2010/2011 7 JAWA Brodce B 1914 Saxl Jiří SK Pyrit Příbram B 1835 1
2010/2011 6 JAWA Brodce B 1914 Všetečka Jiří Sokol Nymburk A 1737 0
2010/2011 5 JAWA Brodce B 1914 Borůvka Radim Sokol Struhařov A 1848 ½
2010/2011 4 JAWA Brodce B 1914 Forman Miroslav Kostelec nad Č.l. B 1877 0
2010/2011 3 JAWA Brodce B 1914 Štegl Petr Sokol Pečky A 1814 1
2010/2011 2 JAWA Brodce B 1914 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1812 ½
2010/2011 1 JAWA Brodce B 1914 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1833 1
2009/2010 11 JAWA Brodce B 1908 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky A 1580 ½
2009/2010 9 JAWA Brodce B 1908 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1872 0
2009/2010 8 JAWA Brodce B 1908 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 1
2009/2010 7 JAWA Brodce B 1908 Kozel Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1407 1
2009/2010 6 JAWA Brodce B 1908 Stehlík Jiří TJ Sokol Sendražice A 1838 1
2009/2010 5 JAWA Brodce B 1908 Malá Anna BIOMEDICA Říčany D 1683 1
2009/2010 4 JAWA Brodce B 1908 Kótka Tomáš BIOMEDICA Říčany F 1483 1
2009/2010 3 JAWA Brodce B 1908 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1808 1
2009/2010 2 JAWA Brodce B 1908 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1441 1
2009/2010 1 JAWA Brodce B 1908 Sysel Jan TJ Sokol Benešov 1720 1
2008/2009 11 JAWA Brodce B 1948 Hlavica Břetislav Sokol Sendražice B 1705 1
2008/2009 10 JAWA Brodce B 1948 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1893 0
2008/2009 9 JAWA Brodce B 1948 Kořínek Luboš Slavoj Čáslav 1624 ½
2008/2009 8 JAWA Brodce B 1948 Malý Dušan Biomedica Říčany F 1683 1
2008/2009 7 JAWA Brodce B 1948 Řeřábek Jaroslav Biomedica Říčany E 1661 1
2008/2009 6 JAWA Brodce B 1948 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1857 ½
2008/2009 5 JAWA Brodce B 1948 Šilhánek Jindřich Kostelec nad Černými lesy B 1726 1
2008/2009 4 JAWA Brodce B 1948 Hudec Ondřej Sokol Pečky A 1692 1
2008/2009 3 JAWA Brodce B 1948 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1711 1
2008/2009 2 JAWA Brodce B 1948 Vejvoda Radek Sokol Benešov A 1707 1
2008/2009 1 JAWA Brodce B 1948 Zvára David Spartak Vlašim B 1826 ½
2007/2008 11 JAWA Brodce B 1934 Košata František TJ Tourist Biomedica Říčany F 1770 1
2007/2008 10 JAWA Brodce B 1934 Malý Dušan TJ Tourist Biomedica Říčany E 1644 1
2007/2008 9 JAWA Brodce B 1934 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1713 1
2007/2008 8 JAWA Brodce B 1934 Stoklasa Jan ŠK Medvědi Zvole A 1357 1
2007/2008 5 JAWA Brodce B 1934 Turek František TJ Tourist Biomedica Říčany D 1469 1
2007/2008 4 JAWA Brodce B 1934 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1703 1
2007/2008 3 JAWA Brodce B 1934 Tyko Josef Sokol Kolín C 1892 0
2007/2008 2 JAWA Brodce B 1934 Vejvoda Radek TJ Sokol Benešov A 1708 0
2006/2007 11 JAWA Brodce B 1877 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1921 1
2006/2007 10 JAWA Brodce B 1877 Píša Ivo TJ Sokol Pečky B 1786 1
2006/2007 9 JAWA Brodce B 1877 Hlaváčová Lucie BIOMEDICA Říčany E 1899 1
2006/2007 8 JAWA Brodce B 1877 Prokop Jiří TJ Spartak Vlašim B 1859 1
2006/2007 7 JAWA Brodce B 1877 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1867 1
2006/2007 6 JAWA Brodce B 1877 Stehlík Jiří TJ Stadion Kutná Hora B 1825 ½
2006/2007 5 JAWA Brodce B 1877 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1
2006/2007 4 JAWA Brodce B 1877 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1714 1
2006/2007 3 JAWA Brodce B 1877 Sezemský Miroslav BIOMEDICA Říčany D 1619 1
2006/2007 2 JAWA Brodce B 1877 Suchý Ladislav ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 1
2006/2007 1 JAWA Brodce B 1877 Chomický Josef TJ Sokol Benešov B 1633 ½
2005/2006 11 Jawa Brodce B 1842 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany 1
2005/2006 10 Jawa Brodce B 1842 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1757 1
2005/2006 8 Jawa Brodce B 1842 Bednařík Radovan Sokol Pečky A 1799 ½
2005/2006 7 Jawa Brodce B 1842 Suchý Ladislav Kostelec n.Č.l. B 1698 ½
2005/2006 6 Jawa Brodce B 1842 Mládek Zdeněk Biomedica Říčany D 1840 0
2005/2006 5 Jawa Brodce B 1842 Blahout Karel Sokol Postupice 1488 1
2005/2006 4 Jawa Brodce B 1842 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1710 0
2005/2006 2 Jawa Brodce B 1842 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim B 1728 1
2005/2006 1 Jawa Brodce B 1842 Havlíček Pavel Biomedica Říčany E 1579 1
2005/2006 10 Brodce 1842 Voráčková Jarmila Říčany B 1897 0
2005/2006 8 Brodce 1842 Gergelits Václav Vlašim 2033 ½
2005/2006 7 Brodce 1842 Hlavica Břetislav Sendražice 1680 ½
2005/2006 6 Brodce 1855 1860 Jeřábek Pavel Poděbrady 1863 1903 ½
2005/2006 4 Brodce 1842 Švehla Václav SE Ml.Boleslav C 1834 0
2005/2006 2 Brodce 1842 Kalvach Ladislav Kostelec A 1867 1
2005/2006 1 Brodce 1842 Snížek Květoslav Kutná Hora 1919 1
2004/2005 11 Jawa Brodce A 1826 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1911 ½
2004/2005 10 Jawa Brodce A 1826 Innemann František TRW A. Vlašim A 1925 0
2004/2005 9 Jawa Brodce A 1826 Hovorka Jakub Sokol Český Brod A 1
2004/2005 8 Jawa Brodce A 1826 Vrba Bohuslav Sokol Sendražice A 1813 ½
2004/2005 7 Jawa Brodce A 1826 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany B 1909 ½
2004/2005 6 Jawa Brodce A 1826 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov A 1818 ½
2004/2005 5 Jawa Brodce A 1826 Pecák Ivan Kostelec n/ČL A 1762 1
2004/2005 3 Jawa Brodce A 1826 Štěpánek Stanislav Bohemia PoděbradyA 1956 1
2004/2005 1 Jawa Brodce A 1826 Říha Jaroslav Biomedica Říčany A 2045 0
2003/2004 11 Jawa Brodce A 1866 Musil Martin Joly Lysá n/L B 1989 ½
2003/2004 10 Jawa Brodce A 1866 Havlík František Biomedica Říčany B 1798 0
2003/2004 9 Jawa Brodce A 1866 Vejvoda Radek Sokol Benešov B 1698 1
2003/2004 8 Jawa Brodce A 1866 Kaplan Daniel Sokol Nymburk A 1932 0
2003/2004 7 Jawa Brodce A 1866 Kotzot Jiří Stad. Kutná Hora A 2110 ½
2003/2004 6 Jawa Brodce A 1866 Píša Ivo Sokol Pečky A 1780 1
2003/2004 5 Jawa Brodce A 1866 Buřil Petr Biomedica Říčany A 2044 0
2003/2004 3 Jawa Brodce A 1866 Kalvach Ladislav Kostelec n/ČL A 1849 0
2003/2004 2 Jawa Brodce A 1866 Innemann František Spartak Vlašim B 1899 0
2003/2004 1 Jawa Brodce A 1866 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1747 0