Hráč Pražák Ondřej

Pražák Ondřej

User Pic
Jméno: Pražák Ondřej
Oddíl: TJ Jiskra Tanvald
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2049
Elo mezinárodní: 2050
ID: 8258
FIDE ID: 322210
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 3 TJ Kralupy A 2050 2049 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 0 0 ½ soutěž
2021/2022 1 TJ Kralupy A 2051 2049 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1835 1846 1 soutěž
2021/2022 2 TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2051 2049 Kučera Jaroslav TJ Desko Liberec "B" 1913 1881 ½ soutěž
2021/2022 3 TJ Jiskra Tanvald 2050 2049 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2315 2285 0 soutěž
2021/2022 2 TJ Jiskra Tanvald 2050 2049 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora 2114 2093 ½ soutěž
2021/2022 1 TJ Jiskra Tanvald 2051 2049 Šmolík Jáchym BETSYS Říčany 1925 B 2218 2175 0 soutěž
2020/2021 1 TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2039 2040 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2119 2091 1 soutěž
2019/2020 11 Desko Liberec 2033 2040 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 1984 2018 ½ soutěž
2019/2020 10 Desko Liberec 2033 2040 Klíma Jan SK OAZA Praha B 1908 1943 ½ soutěž
2019/2020 7 Desko Liberec 2039 2040 Turková Karolína TJ Kobylisy B 1981 0 ½ soutěž
2019/2020 5 Desko Liberec 2048 2026 Tesař Patrik Sokol Kolín 2089 2060 0 soutěž
2019/2020 3 Desko Liberec 2043 2026 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2070 2081 ½ soutěž
2019/2020 1 Desko Liberec 2020 2026 Černovský Jiří Sparta Kutná Hora 2085 2078 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Jiskra Tanvald 2033 2040 Völfl Zdeněk ŠK Česká Lípa 2116 2125 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Jiskra Tanvald 2033 2040 Janouš Petr ŠK Slavia Liberec 1995 1981 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Jiskra Tanvald 2041 2040 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1998 2008 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Jiskra Tanvald 2041 2040 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 1975 1957 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Jiskra Tanvald 2041 2040 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "D" 1857 1815 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Jiskra Tanvald 2039 2040 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2157 2133 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Jiskra Tanvald 2039 2026 Novotný Viktor 1.Novoborský ŠK "B" 2069 2101 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Jiskra Tanvald 2043 2026 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1823 1845 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Jiskra Tanvald 2043 2026 Cakl Zdeněk Desko Liberec "B" 2021 2012 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Jiskra Tanvald 2020 2026 Václavíček Lukáš ŠK Frýdlant 2060 2049 1 soutěž
2018/2019 11 TJ Jiskra Tanvald 2031 2054 Sýkora Marek TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2007 2003 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Jiskra Tanvald 2040 2054 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2119 2071 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Jiskra Tanvald 2040 2054 Janouš Petr ŠK Slavia Liberec 2011 2000 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Jiskra Tanvald 2034 2054 Viták Jiří Desko Liberec "B" 2157 2167 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Jiskra Tanvald 2034 2054 Černý Martin ŠK Zikuda Turnov "C" 2129 2126 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Jiskra Tanvald 2050 2054 Brňák Miroslav ŠK Frýdlant 1860 1852 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Jiskra Tanvald 2050 2054 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 1997 1979 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Jiskra Tanvald 2054 2053 Paulus Václav 1.Novoborský ŠK "B" 1917 1917 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Jiskra Tanvald 2051 2053 Černovský Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 2112 2098 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Jiskra Tanvald 2051 2053 Dolenský Milan ŠK Libštát 2111 2110 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Jiskra Tanvald 2049 2053 Völfl Zdeněk ŠK Česká Lípa 2125 2130 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Kralupy nad Vltavou A 2034 2054 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 2016 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Jiskra Tanvald "B" 2034 2054 Louda Karel TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "C" 0 0 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Jiskra Tanvald "B" 2050 2054 Duffek Marek Šk ZIKUDA Turnov "D" 0 1583 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Jiskra Tanvald 2042 2053 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "C" 2185 2187 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Jiskra Tanvald 2042 2053 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2147 2162 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Jiskra Tanvald 2050 2053 Novotný Viktor 1.Novoborský ŠK "B" 2054 2051 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Jiskra Tanvald 2050 2053 Kokta Marcel ŠK Frýdlant 1697 1767 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Jiskra Tanvald 2046 2053 Gombala Marek ŠK Libštát 1891 1868 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Jiskra Tanvald 2046 2053 Haase Pavel Desko Liberec "A" 2203 2186 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Jiskra Tanvald 2042 2053 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1978 1957 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Jiskra Tanvald 2042 2053 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 2011 2005 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Jiskra Tanvald 2042 2053 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1943 1974 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Jiskra Tanvald 2037 2048 Jína Jiří ŠK Česká Lípa 2097 2117 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK SLAVIA Liberec 2049 2053 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov 2058 2079 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK SLAVIA Liberec 2042 2053 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice "C" 2072 2027 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK SLAVIA Liberec 2046 2053 Janda Jiří TJ Kobylisy 2185 2184 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK SLAVIA Liberec 2042 2053 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2130 2066 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2000 2027 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2064 2018 0 soutěž
2016/2017 8 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Švec Luděk TJ Lokomotiva Liberec "B" 1663 1679 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1999 2009 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Haase Pavel TJ Desko Liberec "B" 1929 1931 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Špinka Petr ŠK Libštát 1907 1924 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2132 2113 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 2007 2013 0 soutěž
2016/2017 2 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Novotný Viktor 1.Novoborský ŠK "B" 2128 2137 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Polák Benedikt TJ Slavia Liberec 2121 2171 ½ soutěž
2016/2017 6 Desko Liberec 2033 2052 Popper Tomáš Bartoš Unichess "B" 2033 2032 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 2033 2052 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2045 2058 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 2033 2052 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 2033 2052 Bargel Martin TJ Neratovice "B" 2151 2134 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2033 2052 Braun Marek ŠK Zikuda Turnov "B" 2195 2215 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 1956 1966 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Bláha Milan ŠK Libštát 2094 2097 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 2012 2011 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Jareš Jiří TJ Slavia Liberec 2006 1995 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Ďúran Tomáš Desko Liberec "A" 2180 2159 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Vacek Radomír ŠK Zikuda Turnov "D" 2018 2017 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2064 2018 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 2007 2013 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Volf Vladislav TJ Krásná Lípa 1951 1937 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 Jína Jiří ŠK Česká Lípa 2121 2139 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Zikuda Turnov F 2069 2075 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald B 2131 2082 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Zikuda Turnov F 2069 2075 Sýkora Marek TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1873 1985 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Zikuda Turnov F 2069 2075 Gernert Vilém Spartak Rokytnice n.J .B 1748 1683 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Zikuda Turnov F 2069 2075 Cejp Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec C 1760 1742 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2062 2049 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "C" 2177 2183 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 Suchomel Aleš Desko Liberec "A" 2116 2160 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2093 2093 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 Dolenský Milan ŠK Libštát 2041 2084 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2031 2040 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1908 1946 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 Válek Otakar 1. Novoborský ŠK "C" 2023 2026 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 Janouš Petr TJ Slavia Liberec 1908 1920 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2134 2149 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "A" 2029 2032 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 Suchomel Aleš TJ Desko Liberec "B" 2087 2135 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "C" 2063 2063 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1948 1956 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2132 2085 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1781 1780 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 Bláha Milan ŠK Libštát 2128 2102 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 Jínová Lucie ŠK Stráž pod Ralskem 2103 2103 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 Jareš Jiří Chess Rowdies 2007 2005 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2136 2083 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 Černý Martin 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 Pospíšil Jiří ŠK Libštát "B" 1833 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 Sýkora Ondřej Desko Liberec "C" 2150 2125 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2110 2101 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa 2096 2091 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1977 2011 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1918 1921 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 Bláha Milan ŠK Libštát "A" 2101 2065 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 Polák Benedikt Desko Liberec "B" 2177 2180 ½ soutěž
2012/2013 6 Jiskra Tanvald B 2071 2088 Lenc Zdeněk Spartak Rokytnice n.J. 1934 1953 1 soutěž
2012/2013 5 Jiskra Tanvald B 2071 2088 Hackel Luděk TJ Sokol Víchová 2061 2001 1 soutěž
2012/2013 1 Jiskra Tanvald B 2071 2088 Lenc Zdeněk Spartak Rokytnice n.J. 1934 1953 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "D" 2126 2136 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 Zima Jan ŠK Libštát 1874 1939 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 Lašek František TJ Slávia Liberec 1862 1859 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 Malec Jan TJ Desko Liberec "C" 1991 1986 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa 2123 2127 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 Barták Pavel TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1888 1949 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 2078 2030 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 2007 2017 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec "B" 2080 2053 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2032 2012 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Zikuda Turnov C 2050 2072 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 2039 1992 1 soutěž
2010/2011 11 Jiskra Tanvald 2040 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "B" 1997 1 soutěž
2010/2011 10 Jiskra Tanvald 2040 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK "D" 1875 ½ soutěž
2010/2011 9 Jiskra Tanvald 2040 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 1924 1 soutěž
2010/2011 8 Jiskra Tanvald 2040 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n.J. 2098 1 soutěž
2010/2011 7 Jiskra Tanvald 2040 Dudek Jaromír TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 ½ soutěž
2010/2011 6 Jiskra Tanvald 2040 Maršálek Zdenek ŠK Zikuda Turnov "C" 2228 0 soutěž
2010/2011 5 Jiskra Tanvald 2040 Zákoucký Otto TJ PS ZK Semily 1594 1 soutěž
2010/2011 4 Jiskra Tanvald 2040 Vít Jiří TJ Slávia Liberec 2070 ½ soutěž
2010/2011 3 Jiskra Tanvald 2040 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 1973 ½ soutěž
2010/2011 2 Jiskra Tanvald 2040 Maryško Leoš ŠK Libštát 1935 1 soutěž
2010/2011 1 Jiskra Tanvald 2040 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1975 ½ soutěž
2009/2010 11 Jiskra Tanvald 1987 Indrák Igor ŠK Libštát 2289 ½ soutěž
2009/2010 9 Jiskra Tanvald 1987 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2115 ½ soutěž
2009/2010 8 Jiskra Tanvald 1987 Cakl Zdeněk Desko Liberec "B" 2136 ½ soutěž
2009/2010 7 Jiskra Tanvald 1987 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec "A" 1858 1 soutěž
2009/2010 6 Jiskra Tanvald 1987 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1870 1 soutěž
2009/2010 5 Jiskra Tanvald 1987 Červinka Vladimír TJ Spartak Rokytnice n.J. 1894 1 soutěž
2009/2010 4 Jiskra Tanvald 1987 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 2025 ½ soutěž
2009/2010 3 Jiskra Tanvald 1987 Bach Markus TJ Krásná Lípa 1976 1 soutěž
2009/2010 2 Jiskra Tanvald 1987 Jareš Jiří TJ Slávia Liberec 1966 0 soutěž
2009/2010 1 Jiskra Tanvald 1987 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec "B" 1945 1 soutěž
2008/2009 11 Jiskra Tanvald "B" 1988 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 2040 ½ soutěž
2008/2009 10 Jiskra Tanvald "B" 1988 Patočka Jan ŠK Libštát "B" 1846 ½ soutěž
2008/2009 9 Jiskra Tanvald "B" 1988 Zemánek Ivo Bižuterie Jablonec "B" 2138 ½ soutěž
2008/2009 8 Jiskra Tanvald "B" 1988 Blaháček Evžen Desko Liberec "C" 1969 ½ soutěž
2008/2009 7 Jiskra Tanvald "B" 1988 Jareš Jiří Slávie Liberec 2036 0 soutěž
2008/2009 6 Jiskra Tanvald "B" 1988 Bradáč Adam Lokomotiva Liberec "C" 1813 1 soutěž
2008/2009 5 Jiskra Tanvald "B" 1988 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK "E" 1908 1 soutěž
2008/2009 4 Jiskra Tanvald "B" 1988 Wokurka Karel ŠK Varnsdorf 2116 0 soutěž
2008/2009 3 Jiskra Tanvald "B" 1988 Cakl Zdeněk Desko Liberec "D" 2091 ½ soutěž
2008/2009 2 Jiskra Tanvald "B" 1988 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa "B" 2059 1 soutěž
2008/2009 1 Jiskra Tanvald "B" 1988 Kavický Petr TJ Nové Město p.Smrkem 1767 1 soutěž
2008/2009 11 Jiskra Tanvald 1988 Gombos Ladislav Desko Liberec "B" 1772 1 soutěž
2008/2009 10 Jiskra Tanvald 1988 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 1831 0 soutěž
2008/2009 9 Jiskra Tanvald 1988 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 ½ soutěž
2008/2009 8 Jiskra Tanvald 1988 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1896 1 soutěž
2008/2009 7 Jiskra Tanvald 1988 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 2092 0 soutěž
2008/2009 6 Jiskra Tanvald 1988 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 1 soutěž
2008/2009 5 Jiskra Tanvald 1988 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "D" 2062 ½ soutěž
2008/2009 4 Jiskra Tanvald 1988 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1849 1 soutěž
2008/2009 3 Jiskra Tanvald 1988 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1891 1 soutěž
2008/2009 2 Jiskra Tanvald 1988 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1938 ½ soutěž
2008/2009 1 Jiskra Tanvald 1988 Cakl Zdeněk Desko Liberec "A" 2091 1 soutěž
2007/2008 11 Jiskra Tanvald 1955 Jareš Jiří TJ Slávia Liberec 1977 ½ soutěž
2007/2008 10 Jiskra Tanvald 1955 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 1986 ½ soutěž
2007/2008 9 Jiskra Tanvald 1955 Hendrych Václav 1. Novoborský ŠK "C" 2011 ½ soutěž
2007/2008 8 Jiskra Tanvald 1955 Ščerba Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1888 1 soutěž
2007/2008 6 Jiskra Tanvald 1955 Petráň Jan Desko Liberec "A" 2080 1 soutěž
2007/2008 5 Jiskra Tanvald 1955 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice n.J. 1967 1 soutěž
2007/2008 4 Jiskra Tanvald 1955 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2128 0 soutěž
2007/2008 3 Jiskra Tanvald 1955 Patočka Jan ŠK Libštát 1824 ½ soutěž
2007/2008 2 Jiskra Tanvald 1955 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec "B" 1710 1 soutěž
2007/2008 1 Jiskra Tanvald 1955 Adamec Antonín Desko Liberec "B" 2058 ½ soutěž
2006/2007 9 Jiskra Tanvald 1966 Hácha Aleš TJ Zikuda Turnov "B" 2161 0 soutěž
2006/2007 8 Jiskra Tanvald 1966 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1875 1 soutěž
2006/2007 7 Jiskra Tanvald 1966 Novotný Viktor 1.Novoborský ŠK "C" 1995 0 soutěž
2006/2007 6 Jiskra Tanvald 1966 Princ Jiří TJ Krásná Lípa "A" 1871 1 soutěž
2006/2007 4 Jiskra Tanvald 1966 Markovský Jaroslav TJ Nové Město pod Smrkem 1616 ½ soutěž
2006/2007 3 Jiskra Tanvald 1966 Zboroň Karol TJ Semily 1940 0 soutěž
2006/2007 1 Jiskra Tanvald 1966 Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa "B" 1626 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1966 Kodoň Zdeněk TJ Semily "B" 1787 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1966 Paseka Josef TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1678 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1966 Beran Jaromír TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1463 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1966 Zikuda Petr Zikuda Turnov "C" 1977 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1966 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1716 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1966 Zajíc Miloslav TJ Semily "B" 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1966 Šindelář Luděk TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1773 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1966 Frank Miroslav Zikuda Turnov "C" 1888 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1966 Martínek Lubomír TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1742 1 soutěž
2004/2005 11 Jiskra Tanvald 1977 Honc Martin Nové Město p. Smrk 1911 1 soutěž
2004/2005 9 Jiskra Tanvald 1977 Zboroň Karol TJ Semily 1953 ½ soutěž
2004/2005 8 Jiskra Tanvald 1977 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1926 0 soutěž
2004/2005 7 Jiskra Tanvald 1977 Cakl Zdeněk Desko Liberec A" 2018 0 soutěž
2004/2005 6 Jiskra Tanvald 1977 Studený Petr Desko Liberec C" 1602 1 soutěž
2004/2005 5 Jiskra Tanvald 1977 Titěra Libor Autobrzdy Jablonec 1957 ½ soutěž
2004/2005 4 Jiskra Tanvald 1977 Boleslav Petr Novoborský ŠK B" 2001 0 soutěž
2004/2005 3 Jiskra Tanvald 1977 Hübscher Jindřich Bižuterie Jablonec 1914 1 soutěž
2004/2005 2 Jiskra Tanvald 1977 Mišurec Zdeněk ŠK Libštát 1803 1 soutěž
2004/2005 1 Jiskra Tanvald 1977 Lenc Zdeněk Spartak Rokytnice 1914 1 soutěž
2003/2004 11 Jiskra Tanvald A 1928 Šonský Miroslav Slavie Turnov B 1982 1 soutěž
2003/2004 10 Jiskra Tanvald A 1928 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa B 2074 0 soutěž
2003/2004 9 Jiskra Tanvald A 1928 Hollmann Zdeněk Spartak Rokytnice 2073 ½ soutěž
2003/2004 8 Jiskra Tanvald A 1928 Hübner Petr Slavie Liberec 1781 1 soutěž
2003/2004 7 Jiskra Tanvald A 1928 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa C 1875 ½ soutěž
2003/2004 6 Jiskra Tanvald A 1928 Adamec Antonín Desko Liberec C 2092 1 soutěž
2003/2004 5 Jiskra Tanvald A 1928 Kout Zdeněk Krásná Lípa A 2047 0 soutěž
2003/2004 4 Jiskra Tanvald A 1928 Vyhnálek Bohuslav TJ Autobrzdy 2144 0 soutěž
2003/2004 3 Jiskra Tanvald A 1928 Vrána Jan Desko Liberec B 2103 ½ soutěž
2003/2004 2 Jiskra Tanvald A 1928 Jakubů Milan Semily A 1884 0 soutěž
2003/2004 1 Jiskra Tanvald A 1928 Drobník Čestmír Bižuterie Jbl A 1997 ½ soutěž
2003/2004 10 Desko LiberecA" 1928 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA" 2176 0 soutěž
2003/2004 9 Desko LiberecA" 1928 Vichnar David Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 ½ soutěž
2003/2004 8 Desko LiberecA" 1928 Lizner Milan TJ Pankrác B" 2132 0 soutěž
2003/2004 4 Desko LiberecA" 1928 Lácha Jan SK Demas DěčínA" 2035 ½ soutěž
2003/2004 3 Desko LiberecA" 1928 Kovář Josef ŠK SmíchovA" 1999 ½ soutěž
2003/2004 1 Desko LiberecA" 1928 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2003 ½ soutěž