Hráč Špírek Adam

Špírek Adam

User Pic
Jméno: Špírek Adam
Oddíl: ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1994
Elo mezinárodní: 2010
ID: 5817
FIDE ID: 310832
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Česká Lípa 2065 2040 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1811 1825 0
2018/2019 10 ŠK Česká Lípa 2059 2040 Jakubů Milan ŠK Libštát 1824 1850 1
2018/2019 9 ŠK Česká Lípa 2059 2040 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "B" 1710 1694 1
2018/2019 8 ŠK Česká Lípa 2068 2040 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1836 1812 ½
2018/2019 7 ŠK Česká Lípa 2068 2040 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa 1958 1959 ½
2018/2019 6 ŠK Česká Lípa 2061 2040 Jína Luboš ŠK Slavia Liberec 1738 1710 1
2018/2019 5 ŠK Česká Lípa 2061 2040 Kučera Jaroslav Desko Liberec "B" 1860 1862 1
2018/2019 4 ŠK Česká Lípa 2073 2039 Tománek Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1986 0
2018/2019 3 ŠK Česká Lípa 2064 2039 Krch Ladislav ŠK Frýdlant 1734 1803 1
2018/2019 2 ŠK Česká Lípa 2064 2039 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec 1935 1944 1
2018/2019 1 ŠK Česká Lípa 2061 2039 Hloucal Antonín TJ Jiskra Tanvald 1782 1795 1
2017/2018 11 1.Novoborský ŠK "B" 2058 2015 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1750 1696 1
2017/2018 10 1.Novoborský ŠK "B" 2040 2015 Haase Pavel Desko Liberec "A" 2120 2186 1
2017/2018 9 1.Novoborský ŠK "B" 2040 2015 Halama Vratislav TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1887 1938 1
2017/2018 7 1.Novoborský ŠK "B" 2044 2015 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1878 1883 ½
2017/2018 6 1.Novoborský ŠK "B" 2033 2015 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1917 1932 1
2017/2018 5 1.Novoborský ŠK "B" 2033 2015 Novák Jan Desko Liberec "B" 1796 1815 1
2017/2018 4 1.Novoborský ŠK "B" 2040 2015 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov "C" 2102 2096 ½
2017/2018 3 1.Novoborský ŠK "B" 2040 2015 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1879 1923 0
2017/2018 2 1.Novoborský ŠK "B" 2040 2015 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 2011 2005 1
2016/2017 11 CHESS MOST 2108 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2045 2058 0
2016/2017 6 CHESS MOST 2108 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín "D" 1912 1861 ½
2016/2017 5 CHESS MOST 2108 Burda Roman ŠK Spartak Ústí n. L. 2061 2059 ½
2016/2017 4 CHESS MOST 2108 Boreš Miroslav SK Děčín 2217 2215 0
2016/2017 3 CHESS MOST 2108 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1930 1969 0
2016/2017 2 CHESS MOST 2108 Haase Pavel Desko Liberec 1929 1931 0
2016/2017 1 CHESS MOST 2108 Drábek Vojtěch Sokol Bakov nad Jizerou 2134 2107 0
2006/2007 11 Marty Baník Most 2056 Semerdžiev Stefan TJ Lovochemie Lovosice 1955 0
2006/2007 10 Marty Baník Most 2056 Klement Lukáš ŠK Most"A" 1819 0
2006/2007 9 Marty Baník Most 2056 Polenský Vladislav SK Děčín"B" 1950 1
2006/2007 8 Marty Baník Most 2056 Machálek Bedřich ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2008 1
2006/2007 7 Marty Baník Most 2056 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most "A" 2026 ½
2006/2007 6 Marty Baník Most 2056 Jirásek Jiří TJ Slovan Jirkov 1900 1
2006/2007 5 Marty Baník Most 2056 Machala Vladislav ŠK Chemopetrol Litvínov 2010 1
2006/2007 4 Marty Baník Most 2056 Černík Vladimír Lokomotiva Most "B" 1822 1
2006/2007 3 Marty Baník Most 2056 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1752 0
2006/2007 2 Marty Baník Most 2056 Dvořák Stanislav TJ Bonex Teplice "B" 2015 ½
2006/2007 1 Marty Baník Most 2056 Ježil Pavel TJ Sokol Údlice 1749 1
2005/2006 11 TJ Loko MostA"" 2050 Jeníček Michal TJ SSZŠ Litvínov 2092 0
2005/2006 10 TJ Loko MostA"" 2050 Mrnka Jan Marty Most 1994 0
2005/2006 9 TJ Loko MostA"" 2050 Surňák Peter KŠT K.VaryA"" 1973 0
2005/2006 8 TJ Loko MostA"" 2050 Rödl Martin TJ Bonex Teplice 2113 ½
2005/2006 7 TJ Loko MostA"" 2050 Purnoch Josef ŠK Rakovník 2148 1
2005/2006 6 TJ Loko MostA"" 2050 Klakurka Stanislav ŠK Louny 1989 ½
2005/2006 5 TJ Loko MostA"" 2050 Kazimour František ŠK Kladno 1982 ½
2005/2006 4 TJ Loko MostA"" 2050 Boreš Miroslav 1.Novoborský B"" 2221 0
2005/2006 3 TJ Loko MostA"" 2050 Chochol Libor ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2137 ½
2005/2006 1 TJ Loko MostA"" 2050 Nováček Jan ŠK ČSOBB"" 2117 0
2004/2005 7 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2056 Šišák Richard ŠK UNION LOUNYB" 1953 1
2004/2005 6 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2056 Salaba Václav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1789 1
2004/2005 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2056 Wirkner František TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1701 1
2004/2005 2 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2056 Černík Vladimír TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1896 1
2004/2005 1 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2056 Kovář Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1495 1
2004/2005 11 Loko Most 2056 Příborský Marek Sokol Plzeň I "B" 2107 0
2004/2005 10 Loko Most 2056 Šedý Pavel Bohemians "A" 2203 1
2004/2005 9 Loko Most 2056 Němec Pavel ŠO DDM Chrudim 2270 1
2004/2005 8 Loko Most 2056 Boukal Petr Sokol Vyšehrad "B" 2275 0
2004/2005 7 Loko Most 2056 Bauma Jiří DA Praha 2163 0
2004/2005 6 Loko Most 2056 Roško Luboš Sl.Hrad.Králové 2151 ½
2004/2005 4 Loko Most 2056 Pešout Jan TJ Pankrác "A" 2253 0
2004/2005 3 Loko Most 2056 Domlátil Jiří Sokol Vyšehrad "C" 2107 0
2004/2005 2 Loko Most 2056 Kozák Miloš ŠK ČSOB "A" 2230 0
2004/2005 1 Loko Most 2056 Tobyáš Miroslav ŠK Holdia DP B 2272 0
2003/2004 11 TJ Loko MostA" 2070 Pastva Tomáš Bonex TepliceA" 1919 1
2003/2004 10 TJ Loko MostA" 2070 Novák Jan Desko LiberecA" 1924 1
2003/2004 9 TJ Loko MostA" 2070 Lácha Jan SK Demas DěčínA" 2035 ½
2003/2004 8 TJ Loko MostA" 2070 Lachman Václav Sok.Emer.Ml.BolB" 1992 1
2003/2004 7 TJ Loko MostA" 2070 Kovář Josef ŠK SmíchovA" 1999 1
2003/2004 6 TJ Loko MostA" 2070 Lhotský Michal TJ Pankrác B" 2086 ½
2003/2004 5 TJ Loko MostA" 2070 Janda Jiří Sokol KobylisyA" 2105 ½
2003/2004 4 TJ Loko MostA" 2070 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1934 1
2003/2004 3 TJ Loko MostA" 2070 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2003 0
2003/2004 2 TJ Loko MostA" 2070 Veselý Pavel ŠK Čes.LípaA" 1845 1
2003/2004 1 TJ Loko MostA" 2070 Bargel Martin TJ Spol.Neratovice 2116 ½