Hráč Joukl Jakub

Joukl Jakub

User Pic
Jméno: Joukl Jakub
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1704
Elo mezinárodní: 1682
ID: 38931
FIDE ID: 376736
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Rapid Pardubice F 1678 1679 Prokop Matěj Rapid G + DDM Prelouc 1839 1878 ½
2018/2019 10 Rapid Pardubice F 1659 1679 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim C 1964 1943 ½
2018/2019 9 Rapid Pardubice F 1659 1679 Kačor Petr TJ Sokol Krucemburk 1636 1617 1
2018/2019 8 Rapid Pardubice F 1665 1679 Joukl Martin Rapid Pardubice E 1513 1519 ½
2018/2019 7 Rapid Pardubice F 1665 1679 Svítil Radek Rapid Pardubice D 1710 1710 ½
2018/2019 6 Rapid Pardubice F 1660 1679 Janoušek Petr NOPO Miretice 1646 1643 1
2018/2019 5 Rapid Pardubice F 1660 1679 Škorpík František 2222 SK Polabiny G 1625 1665 1
2018/2019 4 Rapid Pardubice F 1643 1707 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice C 1658 1676 ½
2018/2019 3 Rapid Pardubice F 1692 1707 Jareš Ondřej Zelezne hory C 1415 1408 0
2018/2019 2 Rapid Pardubice F 1692 1707 Jun Robert TJ CHS Chotebor C 1183 1156 ½
2018/2019 1 Rapid Pardubice F 1683 1707 Polách Jakub Zelezne hory B 1627 1673 1
2018/2019 11 Eurobit 1659 1679 Vančura Milan Zelezne hory 1643 1704 ½
2018/2019 10 Eurobit 1659 1679 Bartoš Martin TJ SO Chrudim B 1735 1729 ½
2018/2019 8 Eurobit 1665 1679 Brokl Daniel TJ Stefanydes Policka C 1554 1583 ½
2018/2019 6 Eurobit 1660 1679 Brázda Vít 2222 SK Polabiny F 1646 1597 0
2018/2019 5 Eurobit 1643 1707 Vorel Bohuslav 2222 SK Polabiny E 1491 1525 1
2018/2019 4 Eurobit 1643 1707 Štekl Filip SK Rapid Pardubice C 1270 1290 1
2018/2019 3 Eurobit 1692 1707 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 1602 1630 ½
2018/2019 2 Eurobit 1692 1707 Stehlík Pavel SK Bohemia Pardubice B 1394 1415 1
2018/2019 1 Eurobit 1683 1707 Stránský Luboš SO Hlinsko B 1532 1512 ½
2018/2019 7 Rapid Pardubice 1660 1679 Mezlík Stanislav Caissa Pivovar Dalesice 1938 1929 0
2017/2018 11 SK Rapid Pardubice B 1772 1676 Němec Bohumil TJ SO Chrudim B 1818 1835 0
2017/2018 10 SK Rapid Pardubice B 1776 1676 Kouba Petr Sokol Lazne Bohdanec 1746 1765 ½
2017/2018 9 SK Rapid Pardubice B 1751 1676 Sukdolák Radek TJ CHS Chotebor B 1947 1958 ½
2017/2018 8 SK Rapid Pardubice B 1751 1676 Dudek Vladimír 2222 SK Polabiny F 0 1700 1
2017/2018 7 SK Rapid Pardubice B 1677 1676 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka C 1794 1793 1
2017/2018 6 SK Rapid Pardubice B 1677 1676 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1823 1822 ½
2017/2018 5 SK Rapid Pardubice B 1776 1676 Šilar Lubomír Zelezne hory 2066 2062 0
2017/2018 4 SK Rapid Pardubice B 1776 1676 Novotný Ondřej SO Hlinsko B 1749 1703 0
2017/2018 3 SK Rapid Pardubice B 1776 1676 Stoček Martin 2222 SK Polabiny G 1584 1545 1
2017/2018 2 SK Rapid Pardubice B 1776 1676 Mikulenka Tomáš SK Rapid Pardubice C 1594 1610 1
2017/2018 1 SK Rapid Pardubice B 1666 1666 Mazura Tomáš SK Bohemia Pardubice B 1884 1876 0
2017/2018 11 Rapid Pardubice D 1772 1676 Němec Bohumil TJ SO Chrudim C 1818 1835 ½
2017/2018 10 Rapid Pardubice D 1776 1676 Holík Pavel TJ Sokol Krouna 1397 1397 1
2017/2018 9 Rapid Pardubice D 1776 1676 Vojanec Hynek SO Hlinsko C 1669 1668 ½
2017/2018 8 Rapid Pardubice D 1751 1676 Michal Milan TJ Sokol Krucemburk 1656 1673 1
2017/2018 6 Rapid Pardubice D 1677 1676 Svítil Radek Rapid Pardubice F 1750 1736 1
2017/2018 5 Rapid Pardubice D 1677 1676 Nešpůrek Jan 2222 SK Polabiny H 1600 1598 1
2017/2018 4 Rapid Pardubice D 1776 1676 Tyč Miroslav Zelezne hory B 1716 1729 ½
2017/2018 3 Rapid Pardubice D 1776 1676 Fiala Milan TJ CHS Chotebor C 1836 1848 ½
2017/2018 2 Rapid Pardubice D 1776 1676 Hon Jiří Rapid Pardubice E 1745 1781 ½
2017/2018 1 Rapid Pardubice D 1666 1666 Janoušek Petr NOPO Miretice 1579 1570 ½
2016/2017 11 SK Rapid Pardubice C 1617 1552 Němec Pavel TJ SO Chrudim 2214 2241 0
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice C 1617 1552 Jelínek Václav SK Bohemia Pardubice 1963 1965 ½
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice C 1617 1552 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 1
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice C 1617 1552 Dvořák Slavomil Sokol Zajecice 1856 1888 0
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice C 1617 1552 Kouba Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1827 1819 1
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice C 1617 1552 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny D 1812 1802 0
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice C 1617 1552 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor 1959 1971 ½
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice D 1617 1552 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř B 1569 1659 1
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice D 1617 1552 Binas Jindřich Sokol Lázně Bohdaneč 1596 1656 1
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice D 1617 1552 Hanus Lukáš ŠO Hlinsko 1799 1777 ½
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice D 1617 1552 Tyč Miroslav Šachový spolek Železné hory 1711 1738 ½
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice D 1617 1552 Krys Jan TJ ŠO Chrudim B 1668 1705 ½
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice D 1617 1552 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1828 1801 0
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice D 1617 1552 Simon Michal TJ Štefanydes Polička D 1471 1497 0
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice D 1617 1552 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E 1862 1880 0
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice D 1617 1552 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1739 1718 0
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice C 1617 1552 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř 1569 1659 ½
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice G 1617 1552 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1698 1691 1
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice G 1617 1552 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny G 1432 1420 ½
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice G 1617 1552 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny I 1691 1652 0
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice G 1617 1552 Roub Radek ŠS Železné hory B 1526 1526 1
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice G 1617 1552 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice F 1583 1553 ½
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice G 1617 1552 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny H 1498 1559 1
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice G 1617 1552 Kašpar Libor Sokol Krucemburk 1672 1659 1
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice G 1617 1552 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko B 1856 1888 0
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice G 1617 1552 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim C 1547 1631 1
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice G 1617 1552 Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1565 1585 ½
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice G 1492 1484 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim D 1773 1773 0
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice G 1492 1484 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny G 1431 1429 1
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice G 1492 1484 Formánek Matěj 2222 ŠK Polabiny H 1293 1
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice G 1492 1484 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny I 1267 0
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice G 1492 1484 Indra Antonín ŠO DDM Hlinsko C 1365 1
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice G 1492 1484 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1617 1573 1
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice G 1492 1484 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1493 1
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice G 1492 1484 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim C 1529 1658 1
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice D 1492 1484 Štorek Luboš ŠO Hlinsko A 1660 1
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice D 1492 1484 Vašek Petr ŠO Hlinsko B 1300 1
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice D 1492 1484 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička D 1723 1751 0
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice D 1492 1484 Klouček Jindřich Jiskra Heřmanův Městec 1708 ½
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice D 1492 1484 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř C 1737 1750 ½
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice D 1492 1484 Kvapil Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1672 1695 0
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice D 1492 1484 Marcinko Patrik ŠK Rapid Pardubice E 1794 1802 0
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice D 1492 1484 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim B 1529 1658 0
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice D 1492 1484 Zmek Jaroslav Sokol Lázně Bohdaneč 1663 0
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice D 1471 1459 Vondráček Emil Jiskra Heřmanův Městec 1664 0
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice D 1471 1459 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny D 1711 1671 ½
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice D 1471 1459 Horáčková Isabela ŠK Bohemia Pardubice B 1
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice D 1471 1459 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko 1805 0
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice D 1471 1459 Marcinko Patrik ŠK Rapid Pardubice E 1767 1791 0
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice D 1471 1459 Michal Milan TJ CHS Chotěboř B 1788 0
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice D 1471 1459 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny E 1417 1
2013/2014 9 Rapid Pardubice G 1471 1459 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1487 1
2013/2014 8 Rapid Pardubice G 1471 1459 Koláček Petr TJ Energetik Chvaletice 1
2013/2014 7 Rapid Pardubice G 1471 1459 Doseděl Zdeněk TJ Spartak Choceň 1629 0
2013/2014 6 Rapid Pardubice G 1471 1459 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny G 1250 1
2013/2014 5 Rapid Pardubice G 1471 1459 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1634 ½
2013/2014 3 Rapid Pardubice G 1471 1459 Málek Tomáš 2222 ŠK Polabiny H 1250 0
2013/2014 2 Rapid Pardubice G 1471 1459 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1625 1591 0
2013/2014 1 Rapid Pardubice G 1471 1459 Mikulenka Tomáš Rapid Pardubice F 1529 1536 0
2012/2013 9 ŠK Rapid Kids Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1540 1
2012/2013 8 ŠK Rapid Kids Klabeneš Petr TJ CHS Chotěboř C 1
2012/2013 7 ŠK Rapid Kids Kafka Roman TJ Sokol Krucemburk 1524 ½
2012/2013 4 ŠK Rapid Kids Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1481 1499 0
2012/2013 3 ŠK Rapid Kids Málek Tomáš 2222 ŠK Polabiny H 1100 0
2012/2013 1 ŠK Rapid Kids Hančová Veronika Rapid Pardubice G 1000 1
2012/2013 11 ŠK Rapid Teenagers Hanus Lukáš ŠO Hlinsko 1347 0
2012/2013 10 ŠK Rapid Teenagers Bodlák Stanislav Rapid Pardubice D 1710 1647 0
2012/2013 9 ŠK Rapid Teenagers Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1747 ½
2012/2013 8 ŠK Rapid Teenagers Beneš Daniel ŠK Bohemia Pardubice B 1680 0
2012/2013 7 ŠK Rapid Teenagers Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim C 1664 1662 0
2012/2013 2 ŠK Rapid Teenagers Dědek Petr Rapid Pardubice E 1
2011/2012 5 ŠK Rapid Pardubice G Strašil Martin TJ Sokol Krucemburk 0