Hráč Nešpůrek Jan

Nešpůrek Jan

User Pic
Jméno: Nešpůrek Jan
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1628
Elo mezinárodní: 1605
ID: 34727
FIDE ID: 349798
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 SK Rapid Pardubice B 1605 1628 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 1770 1766 0
2018/2019 10 Rapid Pardubice F 1587 1580 Němec Vladimír TJ SO Chrudim C 1658 1626 1
2018/2019 8 Rapid Pardubice F 1591 1580 Vinš Karel Rapid Pardubice E 1310 1360 1
2018/2019 5 Rapid Pardubice F 1571 1580 Kvapil Jan 2222 SK Polabiny G 1503 0 1
2018/2019 1 Rapid Pardubice F 1496 1540 Kravařík Jindřich Zelezne hory B 1347 1251 1
2018/2019 11 SK Rapid Pardubice C 1587 1580 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny E 1461 1513 ½
2018/2019 9 SK Rapid Pardubice C 1591 1580 Svoboda Jiří Sokol Lazne Bohdanec 1550 1584 ½
2018/2019 8 SK Rapid Pardubice C 1591 1580 Mazura Tomáš SK Bohemia Pardubice B 1839 1837 0
2018/2019 7 SK Rapid Pardubice C 1571 1580 Stránský Luboš SO Hlinsko B 1511 1505 ½
2018/2019 6 SK Rapid Pardubice C 1571 1580 Dunajčík Jiří Zelezne hory 1816 1878 ½
2018/2019 5 SK Rapid Pardubice C 1508 1540 Česenek Vladimír TJ SO Chrudim B 1678 1709 1
2018/2019 4 SK Rapid Pardubice C 1508 1540 Macek Ondřej Eurobit 1813 1652 1
2018/2019 3 SK Rapid Pardubice C 1512 1540 Charouz Milan TJ Stefanydes Policka C 1645 1682 ½
2018/2019 2 SK Rapid Pardubice C 1512 1540 Janoušek Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1682 1689 0
2018/2019 1 SK Rapid Pardubice C 1496 1540 Stoček Pavel 2222 SK Polabiny F 1562 1562 ½
2017/2018 7 2222 ŠK Polabiny B 1600 1598 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny C 1565 1545 ½
2017/2018 6 2222 ŠK Polabiny B 1598 1598 Říha Vojtěch TJ CHS Chotěboř 2097 2051 0
2017/2018 5 2222 ŠK Polabiny B 1598 1598 Šmajzrová Veronika ŠŠPM Lipky HK 1734 1625 ½
2017/2018 11 SK Rapid Pardubice B 1596 1598 Němec Vladimír TJ SO Chrudim B 1675 1634 1
2017/2018 10 SK Rapid Pardubice B 1598 1598 Jouza Petr Sokol Lazne Bohdanec 1658 1669 0
2017/2018 9 SK Rapid Pardubice B 1606 1598 Tomek Karel TJ CHS Chotebor B 1773 1794 0
2017/2018 7 SK Rapid Pardubice B 1600 1598 Charouz Milan TJ Stefanydes Policka C 1676 1710 1
2017/2018 5 SK Rapid Pardubice B 1598 1598 Jura Jiří Zelezne hory 1542 1537 ½
2017/2018 4 SK Rapid Pardubice B 1598 1598 Zámečník Jan SO Hlinsko B 1835 1847 ½
2017/2018 3 SK Rapid Pardubice B 1598 1598 Půlpán Ondřej 2222 SK Polabiny G 1537 1635 ½
2017/2018 2 SK Rapid Pardubice B 1598 1598 Kalhous Miroslav SK Rapid Pardubice C 1562 1529 ½
2017/2018 11 2222 SK Polabiny H 1596 1598 Joukl Martin Rapid Pardubice E 1631 1641 ½
2017/2018 10 2222 SK Polabiny H 1598 1598 Janoušek Ladislav NOPO Miretice 1467 1520 1
2017/2018 9 2222 SK Polabiny H 1598 1598 Krys Jan TJ SO Chrudim C 1632 1662 ½
2017/2018 7 2222 SK Polabiny H 1606 1598 Vojanec Hynek SO Hlinsko C 1671 1668 ½
2017/2018 5 2222 SK Polabiny H 1600 1598 Joukl Jakub Rapid Pardubice D 1677 1676 0
2017/2018 4 2222 SK Polabiny H 1598 1598 Píšová Adriana Rapid Pardubice F 0 1081 1
2017/2018 2 2222 SK Polabiny H 1598 1598 Jura Jiří Zelezne hory B 1542 1537 0
2017/2018 1 2222 SK Polabiny H 1629 1616 Jun Robert TJ CHS Chotebor C 1240 1192 1
2016/2017 4 2222 SK Polabiny C 1430 1502 Kourek Josef 2222 SK Polabiny B 2017 2074 0
2016/2017 3 2222 SK Polabiny C 1430 1502 Pavliš Jaromír TJ Zdar nad Sazavou 1901 1901 0
2016/2017 2 2222 SK Polabiny C 1430 1502 Skořepa Tomáš Gambit Jihlava 2015 2016 0
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny C 1430 1502 Ježek Jakub TJ Lanškroun B 1584 1553 0
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny C 1430 1502 Martínek Michal TJ Štefanydes Polička C 1102 1
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny C 1430 1502 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy 1182 1
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny C 1430 1502 Wagnerová Tereza Panda Rychnov n. Kn. B 1130 1
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny C 1430 1502 Juchelka Marek 2222 ŠK Polabiny D 1371 1287 1
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny C 1430 1502 Jun Rudolf Chotěbořští draci 1569 1659 1
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny C 1430 1502 Jareš Michal Šachový spolek Železné hory 1693 1411 1
2015/2016 11 2222 ŠK Polabiny E 1430 1502 Štorek Luboš ŠO Hlinsko 1633 1647 ½
2015/2016 10 2222 ŠK Polabiny E 1430 1502 Vančura Milan Šachový spolek Železné hory 1577 1724 ½
2015/2016 9 2222 ŠK Polabiny E 1430 1502 Krys Jan TJ ŠO Chrudim B 1668 1705 ½
2015/2016 11 2222 ŠK Polabiny D 1430 1502 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 1
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny D 1430 1502 Kovář Václav Proplast Česká Třebová 1657 1682 ½
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny B 1430 1502 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 1830 1825 0
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny G 1430 1502 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny H 1498 1559 ½
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny G 1430 1502 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1698 1691 1
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny G 1430 1502 Joukl Martin ŠK Rapid Pardubice G 1556 1534 ½
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny G 1430 1502 Pelcl Luděk 2222 ŠK Polabiny I 1684 1692 0
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny G 1430 1502 Roub Radek ŠS Železné hory B 1526 1526 ½
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny G 1430 1502 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1327 1460 1
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny G 1430 1502 Indra Antonín ŠO Hlinsko C 1646 1667 0
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny G 1430 1502 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1481 1528 1
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny B 1430 1502 Reljič Michael Chess Most 1492 1530 0
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny B 1430 1502 Vilímová Julie Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 ½
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny B 1430 1502 Mach Petr Sokol Praha-Kobylisy 1566 1606 0
2014/2015 9 2222 ŠK Polabiny D 1289 1477 Dvořák Jakub ŠK Svitavy 1236 ½
2014/2015 8 2222 ŠK Polabiny D 1289 1477 Doleček Matěj ŠKM TJ Lanškroun B 1455 1502 ½
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny D 1289 1477 Ježek Jakub TJ Sokol Mistrovice 1670 1656 0
2014/2015 6 2222 ŠK Polabiny D 1289 1477 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička C 1477 1494 0
2014/2015 5 2222 ŠK Polabiny D 1289 1477 Jun Rudolf Chotěbořští draci 1433 1531 1
2014/2015 4 2222 ŠK Polabiny D 1289 1477 Chudý Vladimír Šachový spolek Železné hory 1250 1
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny D 1289 1477 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko 1734 1770 ½
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny D 1289 1477 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny E 1427 1427 ½
2014/2015 10 2222 ŠK Polabiny B 1289 1477 Wagnerová Tereza Panda Rychnov n. Kn. 1157 ½
2014/2015 9 2222 ŠK Polabiny B 1289 1477 Ranný Lukáš ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1152 0
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny B 1289 1477 Pluhař Daniel 2222 ŠK Polabiny C 1100 ½
2014/2015 6 2222 ŠK Polabiny B 1289 1477 Holina Martin TJ Bohemians Praha B 1250 1
2014/2015 5 2222 ŠK Polabiny B 1289 1477 Novotná Tereza DDM Symfonie Poděbrady 1243 0
2014/2015 4 2222 ŠK Polabiny B 1289 1477 Kopecký František TJ ŠK Libina 1000 1
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny B 1289 1477 Holásková Veronika ŠK Ústí n. O. 1248 1
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny B 1289 1477 Kalousová Julie ŠKM Lanškroun 1179 0
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny B 1289 1477 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička B 1477 1494 1
2014/2015 11 2222 ŠK Polabiny G 1289 1477 Hrančík Jaroslav TJ Sokol Krucemburk 1415 ½
2014/2015 10 2222 ŠK Polabiny G 1289 1477 Fiala Jan ŠK Rapid Pardubice G 1356 1377 ½
2014/2015 9 2222 ŠK Polabiny G 1289 1477 Pešek Patrik ŠO DDM Hlinsko C 1198 1
2014/2015 8 2222 ŠK Polabiny G 1289 1477 Dunajčík Jiří Šachový spolek Železné hory 1902 0
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny G 1289 1477 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1617 1573 ½
2014/2015 6 2222 ŠK Polabiny G 1289 1477 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1493 1
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny G 1289 1477 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim D 1576 1598 0
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny G 1289 1477 Pelcl Robin 2222 ŠK Polabiny I 1086 1
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny G 1289 1477 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny H 1100 0
2013/2014 9 2222 ŠK Polabiny G 1417 Koláček Petr TJ Energetik Chvaletice ½
2013/2014 8 2222 ŠK Polabiny G 1417 Janeček František TJ Spartak Choceň 1752 1734 0
2013/2014 7 2222 ŠK Polabiny G 1417 Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1484 1518 0
2013/2014 5 2222 ŠK Polabiny G 1417 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1577 1568 0
2013/2014 2 2222 ŠK Polabiny G 1417 Štěpán Josef Rapid Pardubice F 1572 1482 1
2013/2014 1 2222 ŠK Polabiny G 1417 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1505 0
2013/2014 10 2222 ŠK Polabiny C 1417 Sucharda Tomáš ŠK AD Jičín 1471 0
2013/2014 9 2222 ŠK Polabiny C 1417 Kosař Matěj ŠK Lípa 1693 1750 0
2013/2014 8 2222 ŠK Polabiny C 1417 Novotná Barbora Desko Liberec B 1565 1583 0
2013/2014 7 2222 ŠK Polabiny C 1417 Brejcha Šimon SK OAZA Praha B 1238 0
2013/2014 6 2222 ŠK Polabiny C 1417 Reljič Michael Sokol Praha Kobylisy 1554 0
2013/2014 5 2222 ŠK Polabiny C 1417 Dunder Ondřej Bohemians Praha B 1551 1502 0
2013/2014 4 2222 ŠK Polabiny C 1417 Holásek Vít ŠK Ústí n.O. 1332 1
2013/2014 3 2222 ŠK Polabiny C 1417 Ježek Jakub ŠKM TJ Lanškroun 1250 0
2013/2014 2 2222 ŠK Polabiny C 1417 Daněk Jakub Panda Rychnov n.Kn. 1250 0
2013/2014 1 2222 ŠK Polabiny C 1417 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1664 1707 0
2013/2014 11 2222 ŠK Polabiny E 1417 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko 1489 1539 0
2013/2014 4 2222 ŠK Polabiny E 1417 Joukl Jakub ŠK Rapid Pardubice D 1471 1459 0
2012/2013 8 2222 ŠK Polabiny H 1250 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny G 1650 0
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny H 1250 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1564 ½
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny H 1250 Jirsa Ondřej TJ CHS Chotěboř C 0
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny H 1250 Joukl Martin ŠK Rapid Kids 1266 0
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny H 1250 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1726 1726 0
2012/2013 11 2222 ŠK Polabiny D 1250 Kořenová Karolína TJ Bohemians Praha C 1100 1
2012/2013 10 2222 ŠK Polabiny D 1250 Vítová Anna ŠK Lípa 1485 1472 0
2012/2013 9 2222 ŠK Polabiny D 1250 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha B 1483 0
2012/2013 8 2222 ŠK Polabiny D 1250 Ambrožová Lucie TJ Štefanydes Polička B 1397 0
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny D 1250 Kolomý Adam ŠKM Lanškroun 1440 0
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny D 1250 Daněk Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1250 1
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny D 1250 Kolč Lukáš Novoborská šachová akademie 1250 ½
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny D 1250 Horák Adam Desko Liberec B 1455 1449 0
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny D 1250 Nosek Jan ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 0
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny D 1250 Ostrý Michal Sokol Praha - Kobylisy 1406 0
2011/2012 11 2222 ŠK Polabiny D 1307 Pardubský Jakub Novoborská šachová akademie 1447 0
2011/2012 10 2222 ŠK Polabiny D 1307 Viták Jiří Desko Liberec B 1484 1555 0
2011/2012 9 2222 ŠK Polabiny D 1307 Karásek Tomáš Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 ½
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny D 1307 Pivoňka Michael ŠK Praha-Smíchov 1413 1
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny D 1307 Volek Jonáš ŠK PORG Praha 1250 0
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny D 1307 Novotný David TJ Sokol Praha-Kobylisy 1362 1
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny D 1307 Kroupa Tomáš 2222 ŠK Polabiny B 1352 0
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny D 1307 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny C 1421 0
2011/2012 9 2222 ŠK Polabiny H 1307 Hülle Jan TJ Sokol Krucemburk 1411 1
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny H 1307 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny G 1532 1537 0
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny H 1307 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F 1719 1719 0
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny H 1307 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1619 1
2010/2011 9 2222 ŠK Polabiny "H" 1329 Zmek Jaroslav Sokol Lázně Bohdaneč 1618 0
2010/2011 8 2222 ŠK Polabiny "H" 1329 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny "G" 1633 0
2010/2011 7 2222 ŠK Polabiny "H" 1329 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1000 0
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny "H" 1329 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny "I" 1660 0
2010/2011 3 2222 ŠK Polabiny "H" 1329 Červinka Vladimír ŠK Rapid Talents 1000 0
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny "H" 1329 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Knights 1591 0
2010/2011 1 2222 ŠK Polabiny "H" 1329 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim "D" 1610 0
2010/2011 8 2222 ŠK Polabiny "F" 1329 Ryzner Jiří ŠK Rapid Teenagers 1656 0
2010/2011 7 2222 ŠK Polabiny "F" 1329 Dudek Vladimír 2222 ŠK Polabiny "D" 1730 0
2010/2011 6 2222 ŠK Polabiny "F" 1329 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička "B" 1675 0
2010/2011 4 2222 ŠK Polabiny "F" 1329 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny "E" 1250 1
2010/2011 3 2222 ŠK Polabiny "F" 1329 Kučera Aleš ŠK Bohemia Pardubice "B" 1715 0
2010/2011 11 2222 ŠK Polabiny C 1329 Vítová Anna Sokol Hradec Králové 1250 1
2010/2011 10 2222 ŠK Polabiny C 1329 Boura Matěj Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 0
2010/2011 9 2222 ŠK Polabiny C 1329 Kolč Lukáš 1. Novoborský ŠK 1100 1
2010/2011 8 2222 ŠK Polabiny C 1329 Kablukov Vadim ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 0
2009/2010 9 2222 ŠK Polabiny G"" 1000 Vašek Aleš Sokol Krucemburk 1000 0
2009/2010 6 2222 ŠK Polabiny G"" 1000 Juroš Zbyněk ŠK Rapid Teenagers 1000 0
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny G"" 1000 Zelený František TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1535 0