Hráč Zavacký Peter

Zavacký Peter

User Pic
Jméno: Zavacký Peter
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2106
Elo mezinárodní: 2099
ID: 34213
FIDE ID: 14910799
Rok narození: 1988
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2016/2017 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2098 2114 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky B 2095 2029 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2098 2114 Fojtík Tomáš ŠK GPOA Znojmo 2025 2040 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2098 2114 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov 1956 1904 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2098 2114 Mudra Tomáš ŠK Vinohrady Brno 2160 2141 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2098 2114 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2178 2195 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2098 2114 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno C 2054 2017 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno D 2098 2114 Dočekal Jan SK GPOA Znojmo 2292 2283 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2098 2114 Seidl Štěpán MKS Vyškov 2233 2228 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2098 2114 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2180 2174 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2135 Kaplan Milan OREL Ořechov 1791 1789 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2135 König Robert TJ Podlužan Prušánky 1871 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2135 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady Brno 1602 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2120 2135 Mikulů Lukáš SK GPOA Znojmo 2004 2017 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2120 2135 Majer Jiří ŠK Kuřim 2074 2094 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2120 2135 Kučera Petr ŠK Bystrc Oilers 1981 1987 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2120 2135 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2134 2100 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2120 2135 Šípek Michal Jezdci Jundrov 1980 2021 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2120 2135 Fojtík Tomáš ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2118 2136 Handl Martin ŠK GARDE Lipovec 2088 2089 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2118 2136 Fiala Jiří Sportovní Klub Prostějov 2012 1967 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2118 2136 Palášek Jan Sokol Postoupky 1841 1997 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2118 2136 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2059 2066 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2118 2136 Messerschmidt Stanislav Orel Ořechov 2013 2028 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2118 2136 Nekula Richard TJ Znojmo 2014 1969 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 Kalendovský Jan ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 Ling Bronislav ŠK Hodonín 2003 1945 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 Dirgas Josef SK Tetčice 2015 2017 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 Krupica Pavel ŠK 64 Brno 1977 1963 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 Šípek Oldřich ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Brno C 2016 1957 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 Handl Martin ŠK Garde Lipovec 2094 2095 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno A 2099 2123 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2240 2245 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2099 2123 Ciešlak Leszek ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2099 2123 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2326 2292 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2102 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2102 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2102 Dvořák Libor TJ Znojmo 2089 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2102 Pisk Petr ŠK Garde Lipovec 2313 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2102 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno D 2145 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2102 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2151 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2102 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 2038 1 soutěž
2010/2011 11 Lokomotiva Brno 2102 Konrád František Sokol Zajecice 1954 1 soutěž
2010/2011 10 Lokomotiva Brno 2102 Huňáček Jaroslav SK Caissa Trebic B 1844 1 soutěž
2009/2010 11 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2083 Sabol Marian TJ SOKOL Zaječice 2343 ½ soutěž
2009/2010 10 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2083 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou 2143 1 soutěž
2009/2010 9 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2083 Pačovský Jiří AKIS Pardubice 2263 ½ soutěž
2009/2010 8 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2083 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2051 1 soutěž
2009/2010 5 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2083 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2101 ½ soutěž
2009/2010 3 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2083 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2190 ½ soutěž
2009/2010 2 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2083 Krejčí Jakub TJ Spartak Pelhřimov 2110 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2107 Švéda Jiří TJ Tatran Litovel B 1970 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2107 Matoušek Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2126 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2107 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1843 1 soutěž