Hráč Vlach Martin

Vlach Martin

User Pic
Jméno: Vlach Martin
Oddíl: TJ ČZ Strakonice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1922
Elo mezinárodní: 1930
ID: 3692
FIDE ID: 342548
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ČZ Strakonice 1922 1922 Popper Tomáš Unichess Reserve 2056 2044 0
2019/2020 4 SK Sezimovo Ústí 1922 1922 Landa Jiří DDM Písek 1918 1929 ½
2019/2020 3 SK Sezimovo Ústí 1922 1922 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 2095 2049 1
2019/2020 1 SK Sezimovo Ústí 1928 1922 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2098 2090 0
2018/2019 7 SK Sezimovo Ústí 1921 1928 Hejda Martin ŠA VŠTE České Budějovice C 1733 1748 1
2018/2019 6 SK Sezimovo Ústí 1921 1928 Mezera Lukáš VSK Slávia JU České Budějovice 1982 2023 ½
2018/2019 4 SK Sezimovo Ústí 1926 1928 Polách Jaroslav ŠK Blanský les 1899 1899 ½
2018/2019 3 SK Sezimovo Ústí 1926 1928 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav A 1775 1799 1
2018/2019 2 SK Sezimovo Ústí 1926 1928 Lamser Jan TRAXLER Veselí nad Lužnicí 2140 2129 0
2018/2019 1 SK Sezimovo Ústí 1936 1928 Baloun Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1883 1892 ½
2018/2019 9 ČZ Strakonice 1926 1928 Blecha Miroslav Šachový klub Líně 2159 2180 0
2018/2019 7 ČZ Strakonice 1936 1928 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2033 2042 ½
2018/2019 4 ČZ Strakonice 1938 1938 Popper Tomáš Unichess Underground 2028 2045 0
2018/2019 1 ČZ Strakonice 1952 1938 Hlaváček Jiří Šachový klub Příbram-Baník 2045 2065 0
2018/2019 6 SK Sezimovo Ústí 1936 1928 Hlavsa Filip ŠACHklub Tábor 1830 1856 0
2018/2019 5 SK Sezimovo Ústí 1938 1938 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav A 1791 1825 1
2018/2019 3 SK Sezimovo Ústí 1945 1938 Lamser Jan TRAXLER Veselí nad Lužnicí 2127 2122 0
2018/2019 2 SK Sezimovo Ústí 1945 1938 Baloun Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1886 1906 ½
2017/2018 4 SK Sezimovo Ústí 1922 1918 Spal Milan ČZ Strakonice C 2157 2159 ½
2017/2018 3 SK Sezimovo Ústí 1929 1918 Janovský Martin Spartak Soběslav 2019 1973 ½
2017/2018 2 SK Sezimovo Ústí 1929 1918 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2036 2030 0
2017/2018 1 SK Sezimovo Ústí 1929 1918 Šimeček Josef Šachklub Tábor 1923 1932 ½
2017/2018 11 ČZ Strakonice B 1939 1918 Fiala Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2047 2032 1
2017/2018 8 ČZ Strakonice B 1922 1918 Šimeček Alexej DDM Písek 1981 2002 1
2017/2018 7 ČZ Strakonice B 1929 1918 Roj Miroslav Tatran Prachatice 2087 2093 0
2017/2018 6 ČZ Strakonice B 1929 1918 Mindl Josef Sokol Tábor B 2025 2025 ½
2017/2018 5 ČZ Strakonice B 1939 1918 Hrubý Milan Spartak Sezimovo Ústí 2039 2050 ½
2017/2018 4 ČZ Strakonice B 1939 1918 Šimeček Josef Šachklub Písek B 1932 1932 ½
2017/2018 3 ČZ Strakonice B 1939 1918 Popelka Oldřich Sn Jindřichův Hradec 2098 2080 1
2017/2018 1 ČZ Strakonice B 1901 1895 Brom Jiří ŠS Bechyně 2041 2038 ½
2017/2018 7 SK Sezimovo Ústí 1929 1918 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 2057 2086 ½
2017/2018 6 SK Sezimovo Ústí 1929 1918 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2036 2030 0
2017/2018 4 SK Sezimovo Ústí 1939 1918 Šimeček Josef ŠACHklub Tábor 1932 1932 ½
2017/2018 2 SK Sezimovo Ústí 1939 1918 Janovský Martin Spartak Soběslav A 2019 1973 ½
2016/2017 7 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Landa Jiří DDM Písek B 1922 1910 ½
2016/2017 5 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Jiřík Radovan Royal České Budějovice B 1504 1
2016/2017 1 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. 1914 1819 ½
2016/2017 6 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Loskot Petr Jiskra Třeboň 2111 2071 0
2016/2017 4 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. 1914 1819 ½
2016/2017 1 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Bartoš Alois Sokol Tábor C 1976 2027 0
2015/2016 3 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Váhala Tomáš ŠK Týn n. Vlt. 1851 1853 0
2015/2016 2 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 0
2015/2016 1 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2070 2051 0
2015/2016 9 ČZ Strakonice 1928 1904 Hochmann Vladimír Traxler Veselí nad Lužnicí 1828 1749 1
2015/2016 8 ČZ Strakonice 1928 1904 Hostička František Tatran Prachatice 2192 2171 ½
2015/2016 3 ČZ Strakonice 1928 1904 Rychlík Luboš Spartak Soběslav 1511 1
2015/2016 2 ČZ Strakonice 1928 1904 Mindl Josef Sokol Tábor B 2011 2009 ½
2015/2016 1 ČZ Strakonice 1928 1904 Ceplecha Tomáš Šk Písek B 2013 2040 ½
2015/2016 6 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Kříha Pavel Royal České Budějovice 1891 1913 ½
2015/2016 5 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2002 2002 0
2015/2016 4 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Němec Roman ČZ Strakonice C 1848 1753 1
2015/2016 1 Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 Váhala Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1851 1853 ½
2014/2015 5 ČZ Strakonice A 1929 1910 Grill Roman Šachklub Písek B 2149 2149 0
2014/2015 3 ČZ Strakonice A 1929 1910 Bernáth Štefan Šachový spolek Reality Bechyně A 1920 1949 0
2013/2014 11 ČZ Strakonice B 1955 1933 Kukla Petr Šk Český Krumlov 2145 2148 0
2013/2014 10 ČZ Strakonice B 1955 1933 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2083 2087 0
2013/2014 4 ČZ Strakonice B 1955 1933 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2093 2090 0
2013/2014 3 ČZ Strakonice B 1955 1933 Šimeček Josef TJ Silon Sezimovo Ústí 1914 1935 ½
2013/2014 5 TJ ČZ Strakonice 1955 1933 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz B 1983 2013 0
2013/2014 3 TJ ČZ Strakonice 1955 1933 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad B 2024 2000 0
2013/2014 2 TJ ČZ Strakonice 1955 1933 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy 2017 2027 ½
2012/2013 8 ČZ Strakonice "A" 1950 1923 Valtr Filip Šk Týn nad Vltavou 1902 1844 0
2012/2013 6 ČZ Strakonice "A" 1950 1923 Šťastný Vratislav Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1851 1
2012/2013 4 ČZ Strakonice "A" 1950 1923 Hess Pavel QCC České Budějovice "B" 1894 1905 1
2012/2013 8 ŠACHklub Písek 1950 1923 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1914 1898 0
2012/2013 3 ŠACHklub Písek 1950 1923 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 ½
2012/2013 2 ŠACHklub Písek 1950 1923 Lampíř Tomáš TJ Bohemians Praha B 2045 2081 1
2011/2012 10 ČZ Strakonice A 1921 1931 Koutný Jiří SK Royal České Budějovice 1550 0
2011/2012 9 ČZ Strakonice A 1921 1931 Petkov Andon Spartak Soběslav 1877 1795 1
2011/2012 8 ČZ Strakonice A 1921 1931 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1691 ½
2011/2012 7 ČZ Strakonice A 1921 1931 Drábek Miloslav Šachklub Písek B 2005 1974 1
2011/2012 6 ČZ Strakonice A 1921 1931 Maříková Jana Traxler Veselí n.Lužn. 1889 1927 ½
2011/2012 5 ČZ Strakonice A 1921 1931 Hess Pavel QCC České Budějovice B 1879 1891 1
2011/2012 4 ČZ Strakonice A 1921 1931 Bernáth Štefan ŠS Bechyně 1934 1936 ½
2011/2012 1 ČZ Strakonice A 1921 1931 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1985 1928 ½
2011/2012 10 ČZ Strakonice C 1921 1931 Pekárková Eva Sokol Tábor C 1969 2009 ½
2011/2012 9 ČZ Strakonice C 1921 1931 Kouba Pavel QCC České Budějovice C 1868 1809 ½
2011/2012 8 ČZ Strakonice C 1921 1931 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1764 1
2011/2012 7 ČZ Strakonice C 1921 1931 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1981 1896 ½
2011/2012 6 ČZ Strakonice C 1921 1931 Erban Štěpán Tatran Prachatice 1905 1911 0
2011/2012 5 ČZ Strakonice C 1921 1931 Jeníček Jaromír Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1811 1815 1
2011/2012 2 ČZ Strakonice C 1921 1931 Bernáth Štefan ŠS Bechyně B 1934 1936 ½
2011/2012 1 ČZ Strakonice C 1921 1931 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec B 1814 1905 ½
2010/2011 11 ČZ Strakonice B 1940 Růžička Vojtěch DDM Písek 1920 1
2010/2011 6 ČZ Strakonice B 1940 Hess Pavel QCC České Budějovice D 1890 0
2010/2011 5 ČZ Strakonice B 1940 Chval Petr SK Royal České Budějovice B 1946 0
2010/2011 3 ČZ Strakonice B 1940 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. 1877 ½
2010/2011 2 ČZ Strakonice B 1940 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1791 ½
2010/2011 1 ČZ Strakonice B 1940 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1791 1
2010/2011 11 ČZ Strakonice 1940 Matějka Radek Sokol Platan Písek B 1979 1
2010/2011 5 ČZ Strakonice 1940 Krbúšik Marián Silon Sezimovo Ústí 1979 ½
2010/2011 3 ČZ Strakonice 1940 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1806 ½
2010/2011 2 ČZ Strakonice 1940 Krystián Miroslav Spartak Počátky 1774 1
2010/2011 1 ČZ Strakonice 1940 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1794 0
2009/2010 11 Sokol Pisek C 1934 Bartos Jan Slovan Jindrichuv Hradec B 1873 1
2009/2010 10 Sokol Pisek C 1934 Šlajs Vlastimil Spartak Sobeslav 1962 ½
2009/2010 8 Sokol Pisek C 1934 Mošnička Jan Silon Sezimovo Usti 1888 1
2009/2010 7 Sokol Pisek C 1934 Rödling Robert Koberce Kajov 1877 ½
2009/2010 6 Sokol Pisek C 1934 Vít Přemysl Tatran Prachatice B 1912 1
2009/2010 5 Sokol Pisek C 1934 DDM Pisek 1
2009/2010 4 Sokol Pisek C 1934 Dort Pavel QCC C. Budejovice C 1819 1
2009/2010 3 Sokol Pisek C 1934 Lorenc Zdeněk QCC C. Budejovice D 1930 ½
2009/2010 2 Sokol Pisek C 1934 Brčák Marek SS Bechyne 1902 1
2009/2010 1 Sokol Pisek C 1934 Procházka Jiří Spartak Pocatky 2092 1
2009/2010 11 CZ Strakonice A 1934 Pekarovič Jaroslav TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1965 0
2009/2010 10 CZ Strakonice A 1934 Straka Zdeněk Sokol Tabor C 1939 0
2009/2010 9 CZ Strakonice A 1934 Žárský Kamil Sokol Tabor B 2058 0
2009/2010 8 CZ Strakonice A 1934 Dvořák Arnošt ROYAL Ceske Budejovice 1878 0
2009/2010 7 CZ Strakonice A 1934 Zikmund Alexandr SO TJ Tatran Prachatice 1755 ½
2009/2010 6 CZ Strakonice A 1934 Bernáth Štefan REALITY HORNAK Bechyne 1938 0
2009/2010 5 CZ Strakonice A 1934 Grill Roman Sokol Platan Pisek B 2139 ½
2009/2010 3 CZ Strakonice A 1934 Plášil Vojtěch Slovan Jindrichuv Hradec 1902 ½
2009/2010 2 CZ Strakonice A 1934 Tlapa Václav CZ Strakonice B 1753 ½
2009/2010 1 CZ Strakonice A 1934 Hess Pavel QCC Ceske Budejovice B 1872 1
2008/2009 11 CZ Strakonice 1895 Truc Rudolf Royal Ceske Budejovice 2127 1
2008/2009 10 CZ Strakonice 1895 Pekarovič Jaroslav Spartak MAS Sezimovo Usti 1880 0
2008/2009 9 CZ Strakonice 1895 Havlík Jan Tatran Prachatice 2287 0
2008/2009 8 CZ Strakonice 1895 Mráz Miroslav SK Cesky Krumlov 2038 ½
2008/2009 7 CZ Strakonice 1895 Mařík Miloslav Traxler Veseli n.Luzn. 1922 0
2008/2009 6 CZ Strakonice 1895 Popelka Oldřich Slovan Jindrichuv Hradec 2029 0
2008/2009 5 CZ Strakonice 1895 Lacina Adolf Sokol Platan Pisek B 2159 0
2008/2009 4 CZ Strakonice 1895 Loskot Petr Sokol Tabor B 2014 0
2008/2009 3 CZ Strakonice 1895 Růžička Aleš Sokol Tabor C 2014 ½
2008/2009 2 CZ Strakonice 1895 Říha Martin SK Tyn n.Vlt. 1952 ½
2008/2009 1 CZ Strakonice 1895 Mazur David Reality Hornak Bechyne 1969 0
2008/2009 11 QCC České Budějovice B 1895 Růžička Aleš Sokol Tábor A 2014 1
2008/2009 10 QCC České Budějovice B 1895 Turner Radek Sokol Plzeň 1 B 2083 ½
2008/2009 9 QCC České Budějovice B 1895 Matyska Jiří TJ DUKLA Praha A 2030 ½
2008/2009 8 QCC České Budějovice B 1895 Čihák Jiří TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2133 0
2008/2009 6 QCC České Budějovice B 1895 Gdovin Ján Sokol Platan Písek A 2110 ½
2008/2009 4 QCC České Budějovice B 1895 Cvikl Michal Šakal Kozolupy A 2007 ½
2007/2008 11 ČZ Strakonice A 1929 Hrubý Milan Spartak MAS Sez. Ústí 2069 0
2007/2008 10 ČZ Strakonice A 1929 Drábek Miloslav Sokol Platan Písek B 2075 0
2007/2008 9 ČZ Strakonice A 1929 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2127 0
2007/2008 8 ČZ Strakonice A 1929 Chalupský Josef QCC Č. Budějovice C 1790 1
2007/2008 7 ČZ Strakonice A 1929 Fiala Jan Beseda Veselí n.Lužn. 2080 0
2007/2008 6 ČZ Strakonice A 1929 Bartoš Alois Reality Horňák Bechyně 2069 0
2007/2008 4 ČZ Strakonice A 1929 Tlapa Václav ČZ Strakonice B 1756 0
2007/2008 3 ČZ Strakonice A 1929 Mezera Lukáš QCC Č. Budějovice B 2100 ½
2007/2008 1 ČZ Strakonice A 1929 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2105 0
2007/2008 10 ČZ Strakonice C 1929 Blažek Jiří ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1949 ½
2007/2008 9 ČZ Strakonice C 1929 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice 2278 0
2007/2008 8 ČZ Strakonice C 1929 Melmuk Petr TJ Spartak Počátky 2068 0
2007/2008 7 ČZ Strakonice C 1929 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1920 ½
2007/2008 6 ČZ Strakonice C 1929 Pavlanin Zdeněk ŠK Český Krumlov B 2018 1
2007/2008 4 ČZ Strakonice C 1929 Mezera Lukáš TJ Royal Č.Budějovice 2100 0
2007/2008 2 ČZ Strakonice C 1929 Zabloudil František Silon Sezimovo Ústí 1899 ½
2007/2008 1 ČZ Strakonice C 1929 Korostenski František Sokol Chvalšiny 2169 ½
2006/2007 9 ČZ Strakonice "B" 1899 Petkov Andon Spartak Soběslav "A" 1802 ½
2006/2007 8 ČZ Strakonice "B" 1899 Melmuk Petr TJ Spartak Počátky 2069 ½
2006/2007 7 ČZ Strakonice "B" 1899 Šperger Michal Royal České Budějovice 1882 1
2006/2007 6 ČZ Strakonice "B" 1899 Novák Josef QCC České Budějovice "D" 1808 1
2006/2007 5 ČZ Strakonice "B" 1899 Punčochář Jiří QCC České Budějovice "E" 1926 1
2006/2007 3 ČZ Strakonice "B" 1899 Vít Přemysl ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1846 1
2006/2007 1 ČZ Strakonice "B" 1899 Zapletal Jindřich Sokol Tábor "D" 1996 ½
2006/2007 11 ČZ Strakonice 1899 Straka Zdeněk ŠK Týn nad Vltavou 1945 ½
2006/2007 10 ČZ Strakonice 1899 Pahorecký Jiří ŠK Český Krumlov B 1887 0
2006/2007 9 ČZ Strakonice 1899 Vacek Miroslav QCC České Budějovice B 1986 ½
2006/2007 8 ČZ Strakonice 1899 Janda Pavel Spartak MAS Sezimovo Ústí 2115 0
2006/2007 7 ČZ Strakonice 1899 Fiala Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1994 ½
2006/2007 6 ČZ Strakonice 1899 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 1997 0
2006/2007 5 ČZ Strakonice 1899 Škorpík Martin ŠK Český Krumlov A 2128 ½
2006/2007 4 ČZ Strakonice 1899 Richtr Zdeněk QCC České Budějovice C 2116 0
2006/2007 3 ČZ Strakonice 1899 Janeček Josef Reality Horňák Bechyně 2098 1
2006/2007 2 ČZ Strakonice 1899 Mészáros Luděk Sokol Tábor C 2212 0
2006/2007 1 ČZ Strakonice 1899 Lacina Adolf Sokol Platan Písek 2252 0
2005/2006 9 ČZ Strakonice 1843 Janda Pavel Spartak MAS Sezimovo Ústí 2171 1
2005/2006 8 ČZ Strakonice 1843 Marhoun Václav Loko DKV České Budějovice B 1794 ½
2005/2006 7 ČZ Strakonice 1843 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí 2096 1
2005/2006 6 ČZ Strakonice 1843 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 1963 ½
2005/2006 5 ČZ Strakonice 1843 Tomek Jiří Tatran Prachatice 1827 ½
2005/2006 4 ČZ Strakonice 1843 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně 1986 ½
2005/2006 3 ČZ Strakonice 1843 Šlajs Vlastimil Sokol Tábor C 1908 0
2005/2006 2 ČZ Strakonice 1843 Zapletal Jindřich Sokol Tábor B 2032 ½
2005/2006 1 ČZ Strakonice 1843 Pahorecký Jiří Koberce Kájov 1910 1
2005/2006 11 ČZ Strakonice "B" 1843 Janošťák Jiří Šachklub Velešín "A" 1801 1
2005/2006 10 ČZ Strakonice "B" 1843 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1882 0
2005/2006 9 ČZ Strakonice "B" 1843 Říha František Sokol Písek "C" 1819 1
2005/2006 7 ČZ Strakonice "B" 1843 Vacek Miroslav TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1853 ½
2005/2006 5 ČZ Strakonice "B" 1843 Bernáth Štefan Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1986 0
2005/2006 4 ČZ Strakonice "B" 1843 Bartoš Alois Sokol Tábor "D" 1970 ½
2005/2006 3 ČZ Strakonice "B" 1843 Lacina Adolf TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2247 ½
2005/2006 2 ČZ Strakonice "B" 1843 Chval Petr TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1965 ½
2005/2006 1 ČZ Strakonice "B" 1843 Verner Pavel ČZ Strakonice "C" 1904 ½