Hráč Kastnerová Zuzana

Kastnerová Zuzana

User Pic
Jméno: Kastnerová Zuzana
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1748
Elo mezinárodní: 1777
ID: 15966
FIDE ID: 302104
Rok narození: 1992
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov C 1777 1761 Veselý Vladislav TJ Bohemians Praha F 1679 1682 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov C 1777 1761 Kühnmund Ivan Steinitz-Makabi Praha 1650 1671 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov C 1777 1761 Valenta Lukáš SK OAZA Praha D 1724 1780 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov C 1777 1761 Klubert Pavel ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1715 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1777 1761 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice D 1660 1694 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov C 1777 1763 Vandas Karel ŠK Praha - Smíchov C 0 1705 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov C 1777 1763 Katsianikos Konstantinos ŠK Loko Praha C 1465 1693 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov C 1777 1763 Simonová Adéla Unichess Ž 1855 1795 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov C 1783 1766 Pečený Miroslav TJ Bohemians Praha F 1759 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1783 1766 Wadura Robert Unichess E 1728 1756 1 soutěž
2015/2016 10 Viktoria Žižkov C 1783 1766 Čižmár Štefan ŠK Bohnice B 1761 ½ soutěž
2015/2016 4 Viktoria Žižkov C 1783 1766 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha F 1657 1583 ½ soutěž
2015/2016 3 Viktoria Žižkov C 1783 1766 Němeček Jaroslav TJ Praga Praha C 1673 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1783 1766 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1946 1934 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1783 1766 Vincze Roman TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2125 2107 0 soutěž
2014/2015 10 Viktoria Žižkov C 1816 1795 Šaroun Radek SK OAZA Praha D 1882 1896 0 soutěž
2014/2015 8 Viktoria Žižkov C 1816 1795 Hejný Marek Unichess ČSOB F 1688 ½ soutěž
2014/2015 7 Viktoria Žižkov C 1816 1795 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 0 soutěž
2014/2015 6 Viktoria Žižkov C 1816 1795 Šafář Miroslav Sokol Vršovice E 1737 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1816 1795 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2107 2079 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1816 1795 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec "B" 2004 1992 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1816 1795 Hrad Robert Silko Gambit Jihlava "D" 1733 1754 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1816 1795 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov "C" 1784 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1816 1795 Skořepa Tomáš Silko Gambit Jihlava "C" 1894 2045 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov C 1783 1811 Císař Jiří SK Motorlet Praha A 1803 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov C 1783 1811 Šimek Václav Stavby mostů Praha B 1766 1808 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov C 1783 1811 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy C 1991 1985 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov C 1783 1811 Lener Jaroslav ŠK Smíchov B 1730 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov C 1783 1811 Haškovec Cedrik SK Loko Praha D 1940 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov C 1783 1811 Modrová Hana Bohemians Praha E 1920 1902 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Světlá nad Sáz. B 1783 1811 Horák Jaroslav Gambit Jihlava "D" 1595 1603 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Světlá nad Sáz. B 1783 1811 Petlach Zdeněk TJ Žďár nad Sázavou "B" 1845 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Světlá nad Sáz. B 1783 1811 Zabloudil Luděk TJ Spartak Pelhřimov "C" 1467 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Světlá nad Sáz. B 1783 1811 Pibil Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 1444 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1758 1770 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1767 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1758 1770 Šilhan Josef Spartak Velká Bíteš 1683 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1758 1770 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov "C" 1621 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1758 1770 Machač Petr TJ Spartak Pelhřimov "B" 1498 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1772 1752 Feldvábl Vilém Spartak Velká Bíteš 1835 1815 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1772 1752 Daniel Michal SFIALA Gambit Jihlava 'D' 1533 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1772 1752 Benda Vladimír ŠK Caissa SPEDQUICK Třebíč 'E' 1669 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1772 1752 Šaroun Radek SFIALA Gambit Jihlava 'C' 1779 1800 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1772 1752 Krčil Aleš Jiskra Humpolec 'B' 1737 1743 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1775 Provazník Ivo TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1918 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1775 Mikšů Vojtěch Jiskra Humpolec 'B' 1768 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1775 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1879 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1775 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1769 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1775 Studnička Josef Jiskra Humpolec A 1550 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1775 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov A 1834 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1775 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 2021 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1766 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1985 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1766 Pithart František TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1713 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1766 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1952 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1766 Vondra Aleš SFiala Gambit Jihlava A 1479 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1766 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov B 1408 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1766 Straka Miloslav TJ Žďár nad Sázavou B 1803 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1766 Zemek Petr Sokol Bedřichov A 1967 ½ soutěž
2008/2009 7 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1778 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1598 1 soutěž
2008/2009 6 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1778 Macháň Jan Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 0 soutěž
2008/2009 5 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1778 Šembera Milan Biomedica Říčany 1449 0 soutěž
2008/2009 4 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1778 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 1 soutěž
2008/2009 1 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1778 Pfeffer Dominik SK Boršice 1757 1 soutěž
2008/2009 7 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1778 Pfeffer Dominik SK Boršice 1757 1 soutěž
2008/2009 6 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1778 Suchomel Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1423 1 soutěž
2007/2008 7 Jiskra Havlíčkův Brod 1804 Luczyk Petr SK Slavia Orlová A 1808 1 soutěž
2007/2008 6 Jiskra Havlíčkův Brod 1804 Čuprová Iva SK Boršice A 1702 ½ soutěž
2007/2008 5 Jiskra Havlíčkův Brod 1804 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 0 soutěž
2007/2008 4 Jiskra Havlíčkův Brod 1804 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín A 1454 1 soutěž
2007/2008 2 Jiskra Havlíčkův Brod 1804 Němcová Karolína SK OAZA Praha A 1918 0 soutěž
2007/2008 1 Jiskra Havlíčkův Brod 1804 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1901 0 soutěž
2007/2008 5 Jiskra Havlíčkův Brod 1804 Říhová Kamila TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 ½ soutěž
2007/2008 2 Jiskra Havlíčkův Brod 1804 Němcová Karolína SK OAZA Praha A 1918 0 soutěž
2007/2008 1 Jiskra Havlíčkův Brod 1804 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1901 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Říhová Kamila Biomedica Říčany 1544 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Otradovec Luboš Sokol Tábor 1250 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Nersisyan Telman Montako Kralupy 1526 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Hodan Jiří TJ Union Plzeň 4 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Zámečník Jan Š.O. TJ Chrudim 1720 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Langner Jakub BŠS Frýdek-Místek B 1683 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Navrátil Jiří Agentura 64 Grygov 1846 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Králík František ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Volčík Luděk SK Boršice A 1760 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Zámečník Jan Š.O. TJ Chrudim 1720 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Novosadová Kristýna BŠS Frýdek-Místek A 2078 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Langner Jakub BŠS Frýdek-Místek B 1683 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Šudoma Marek ŠK Zlín A 1771 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 Navrátil Jiří Agentura 64 Grygov 1846 1 soutěž
2005/2006 7 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 Šudoma Marek ŠK ZLÍN 1412 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 Miturová Magdaléna BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 0 soutěž
2005/2006 5 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 Novosadová Kristýna BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 1 soutěž
2005/2006 4 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 Malá Anna ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1983 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Jiskra Havl. Brod B 1578 Štork Rostislav TJ Spartak Třebíč A 1758 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Jiskra Havl. Brod B 1578 Kořínková Eva ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1706 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Jiskra Havl. Brod B 1578 Pokorný Jakub Žďas Žďár nad Sáz. B 1647 1 soutěž
2005/2006 7 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 Chlad Lukáš ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1680 1 soutěž
2005/2006 6 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 Špačková Martina ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1540 1 soutěž
2005/2006 5 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 Otradovec Michal SOKOL TÁBOR 1250 1 soutěž
2005/2006 4 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 Černý Josef TJ LOKOMOTIVA MOST 1499 1 soutěž
2005/2006 3 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 Vancl Jakub DESKO LIBEREC 1644 0 soutěž
2005/2006 2 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 Němec Václav OAZA PRAHA 1679 0 soutěž
2005/2006 1 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 Daniel Jiří JOLY LYSÁ NAD LABEM 1506 0 soutěž
2004/2005 7 Havlíčkův Brod 1447 Rosenbaum Vít Lysá nad Labem 1628 0 soutěž
2004/2005 6 Havlíčkův Brod 1447 Kejhová Lenka Plzeň B 1 soutěž
2004/2005 5 Havlíčkův Brod 1447 Wágner Adam České Budějovice 1 soutěž
2004/2005 4 Havlíčkův Brod 1447 Straka Vojtěch Vyšehrad 1 soutěž
2004/2005 3 Havlíčkův Brod 1447 Mourycová Jana Brankovice 1518 1 soutěž
2004/2005 2 Havlíčkův Brod 1447 Homola Jiří Bruntál 1515 0 soutěž
2004/2005 7 Havlíčkův Brod 1447 Šudoma Marek Zlín 1330 1 soutěž
2004/2005 6 Havlíčkův Brod 1447 Šmíd Jan Staré Město u U.H. 1929 0 soutěž
2004/2005 4 Havlíčkův Brod 1447 Štukner Šimon Frýdek Místek 1701 0 soutěž
2004/2005 3 Havlíčkův Brod 1447 Mourycová Jana Brankovice 1518 1 soutěž
2004/2005 2 Havlíčkův Brod 1447 Holoubková Kamila Grygov 1688 0 soutěž
2003/2004 4 Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1312 Balacek Tadeas Sokol Joly Lysá nad Labem ½ soutěž
2003/2004 3 Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1312 Vanek Tomas Jiskra Novy Bydzov 1272 1 soutěž
2003/2004 2 Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1312 Sabolová Gabriela DDM Chrudim 1250 1 soutěž
2003/2004 1 Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1312 Ricar Jiri Sokol Hradec Králové 1 soutěž