Hráč Chmelík Ladislav

Chmelík Ladislav

User Pic
Jméno: Chmelík Ladislav
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1766
Elo mezinárodní: 1761
ID: 27520
FIDE ID: 345601
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Šachklub města Dobrovice C 1761 1766 Škrabánek Matěj DDM Sokol Nymburk B 1679 1773 0
2019/2020 1 Šachklub města Dobrovice C 1766 1766 Kabát Josef Sokol Brandýs nad Labem A 1756 1750 ½
2019/2020 2 Šachklub města Dobrovice B 1761 1766 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice A 1982 1977 0
2019/2020 1 Šachklub města Dobrovice B 1766 1766 Musil Martin Joly Lysá nad Labem E 1960 1964 0
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice C 1782 1806 Ulrich David TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1838 1835 ½
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice C 1790 1806 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1857 1873 1
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice C 1790 1806 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice D 1498 1582 ½
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice C 1767 1806 Kubíček Robert ŠK Spartak Čelákovice B 2175 2161 0
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice C 1767 1806 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem G 2159 2163 0
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice C 1772 1806 Gruber Miloš TJ Kralupy nad Vltavou B 1937 1917 ½
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice C 1772 1806 Jarý Josef Sokol Brandýs nad Labem A 0 1960 ½
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice C 1785 1789 Švejdar Pavel Sokol Bakov nad Jizerou C 1537 1578 0
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice C 1758 1789 Verner Jan Cayman Pharma Neratovice E 1798 1771 1
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice C 1758 1789 Jeřábek Jindřich ŠK Kabo Benátky A 1958 1921 0
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice B 1790 1806 Voborník Bořivoj Joly Lysá nad Labem F 1757 1719 0
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice B 1790 1806 Sochor Martin Sokol Kolín B 1868 1875 0
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice B 1767 1806 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1904 1892 1
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice B 1767 1806 Mrozinski Libor ŠK Spartak Čelákovice A 1733 1740 1
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice B 1772 1806 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 1983 1987 0
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice B 1785 1789 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1886 1855 0
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice B 1785 1789 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1962 1921 0
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice B 1758 1789 Jíša Luboš ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1802 1764 1
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice B 1758 1789 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 1983 1986 1
2018/2019 1 Šachklub města Dobrovice B 1747 1789 Már Tomáš KŠ Říčany 1925 E 1777 1681 1
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice C 1762 1783 Švejdar Pavel Sokol Bakov nad Jizerou C 1614 1593 0
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice C 1762 1783 Jarý Josef Sokol Brandýs nad Labem A 0 1971 0
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice C 1762 1783 Hlína Miloš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1823 1792 1
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice C 1759 1783 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky A 1980 1934 ½
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice C 1762 1783 Kučera Vladimír Cayman Pharma Neratovice E 1883 1864 0
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice C 1762 1783 Veselý Jiří Cayman Pharma Neratovice F 1816 1872 1
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice C 1762 1783 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav C 1731 1712 1
2017/2018 11 Šachklub města Dobrovice B 1755 1783 Švejdar Luděk Sokol Bakov n.Jiz. B 1998 1994 ½
2017/2018 10 Šachklub města Dobrovice B 1762 1783 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice A 1878 1851 0
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice B 1762 1783 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1850 1847 1
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice B 1762 1783 Škrabánek Matěj DDM Sokol Nymburk B 1676 1668 0
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice B 1759 1783 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1788 1769 ½
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice B 1759 1783 Němeček Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1846 1838 ½
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice B 1762 1783 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1788 1787 ½
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice B 1762 1783 Kubíče Jakub Joly Lysá nad Labem F 1514 1544 1
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice B 1762 1783 Franc Lubor Sokol Kolín B 1847 1813 1
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice B 1762 1783 Bohdal Ján ŠK Spartak Čelákovice A 1858 0 0
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice B 1732 1767 Formánek Jan Cayman Pharma Neratovice D 1958 1925 1
2016/2017 11 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 JAWA Brodce A 1
2016/2017 10 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Novotná Tereza Bohemia Poděbrady A 1520 1548 1
2016/2017 9 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1879 1856 1
2016/2017 8 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Paulovič Milan ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1820 1831 1
2016/2017 7 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1775 1814 1
2016/2017 4 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Misař Aleš DDM Sokol Nymburk B 1804 1772 0
2016/2017 3 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Lupták Pavol Sokol Kolín B 1
2016/2017 2 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Novotný Roman Sparta Kutná Hora B 1816 1792 0
2015/2016 11 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 ½
2015/2016 10 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2055 2075 ½
2015/2016 9 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2034 2047 0
2015/2016 8 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 2040 2029 ½
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Vaníček Lukáš Sokol Bakov nad Jizerou B 1930 1881 ½
2015/2016 6 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 2010 1980 0
2015/2016 5 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 1952 1979 ½
2015/2016 4 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 0
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Novák Jindřich ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 0
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Vojta Pavel Spartak Vlašim C 2169 2202 0
2015/2016 1 Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 Dlouhý Ondřej TJ Sokol Nymburk B 1904 1946 0
2015/2016 11 ŠK města Dobrovice C 1753 1768 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce B 1809 1865 0
2015/2016 9 ŠK města Dobrovice C 1753 1768 Kopecký Jiří ŠK Kralupy B 1964 1945 ½
2015/2016 8 ŠK města Dobrovice C 1753 1768 Tichý Petr Spartak Čelákovice B 1934 1955 0
2015/2016 5 ŠK města Dobrovice C 1753 1768 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1900 1920 ½
2015/2016 4 ŠK města Dobrovice C 1753 1768 Hoch Václav Cayman Pharma Neratovice E 1633 1
2015/2016 3 ŠK města Dobrovice C 1753 1768 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice D 2070 2025 0
2015/2016 2 ŠK města Dobrovice C 1753 1768 Ulrich David TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1855 1871 0
2015/2016 1 ŠK města Dobrovice C 1753 1768 Jarý Josef Sokol Brandýs n. L. A 1954 1
2014/2015 11 Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1812 1830 ½
2014/2015 10 Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 Tomíšek Petr Sokol Struhařov A 1867 1845 1
2014/2015 9 Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 Franc Lubor Sokol Kolín B 1872 1857 ½
2014/2015 8 Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1876 1849 ½
2014/2015 7 Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.L. E 1807 1816 0
2014/2015 6 Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 0
2014/2015 5 Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1916 1913 0
2014/2015 4 Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 ½
2014/2015 2 Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 Már Tomáš KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 1
2014/2015 11 ŠK Dobrovice C 1741 1761 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs n. L. A 1955 0
2014/2015 10 ŠK Dobrovice C 1741 1761 Hulín Petr Sokol Bakov n. J. B 2043 2046 0
2014/2015 7 ŠK Dobrovice C 1741 1761 Ulrich David Auto Škoda Ml. Boleslav B 1878 1885 0
2014/2015 5 ŠK Dobrovice C 1741 1761 Jeřábek Jindřich Karbo Benátky n. J. A 2028 1974 ½
2014/2015 4 ŠK Dobrovice C 1741 1761 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk C 1795 1848 ½
2014/2015 2 ŠK Dobrovice C 1741 1761 Nejedlý Jiří Cayman Pharma D 1812 1
2014/2015 1 ŠK Dobrovice C 1741 1761 Kubín Vladimír ŠK Sokol Ml. Boleslav C 2036 2032 1
2014/2015 8 Šachklub města Dobrovice 1741 1761 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 1954 1945 1
2014/2015 6 Šachklub města Dobrovice 1741 1761 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1833 1
2013/2014 11 ŠK Města Dobrovice "D" 1793 1807 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice "B" 1910 1885 0
2013/2014 9 ŠK Města Dobrovice "D" 1793 1807 Kastner Jan ŠK Města Dobrovice "C" 1865 1907 ½
2013/2014 6 ŠK Města Dobrovice "D" 1793 1807 Souček Milan Sokol Kolín "C" 2088 2096 0
2013/2014 5 ŠK Města Dobrovice "D" 1793 1807 Snížek Květoslav Sparta Kutná Hora "B" 1924 1925 0
2013/2014 4 ŠK Města Dobrovice "D" 1793 1807 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1863 1846 1
2013/2014 3 ŠK Města Dobrovice "D" 1793 1807 Rychtář Pavel ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1965 1983 ½
2013/2014 2 ŠK Města Dobrovice "D" 1793 1807 Sochor Martin TJ Sokol Pečky "B" 1898 1904 0
2013/2014 1 ŠK Města Dobrovice "D" 1793 1807 Moravec Vít Sokol Český Brod 2179 2176 ½
2013/2014 11 Šachklub města Dobrovice B 1793 1807 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1926 1908 0
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice B 1793 1807 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 1
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice B 1793 1807 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1920 1879 ½
2013/2014 7 Šachklub města Dobrovice B 1793 1807 Veselý Jiří Cayman Pharma C 1729 ½
2013/2014 6 Šachklub města Dobrovice B 1793 1807 Kastner Jan JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 0
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice B 1793 1807 Macek Kamil Sokol Kolín B 1934 1926 0
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice B 1793 1807 Němec Stanislav Sokol na Mělníce A 1902 1893 0
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice B 1793 1807 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1883 1861 0
2013/2014 1 Šachklub města Dobrovice B 1793 1807 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem D 1989 1972 0
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice 1793 1807 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1743 1792 ½
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice 1793 1807 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 1959 1949 0
2013/2014 7 Šachklub města Dobrovice 1793 1807 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1978 1982 ½
2013/2014 6 Šachklub města Dobrovice 1793 1807 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2017 2024 0
2012/2013 11 ŠK města Dobrovice C 1774 1765 Ulrich David AŠ Mladá Boleslav B 1904 1878 ½
2012/2013 10 ŠK města Dobrovice C 1774 1765 Grech John Sokol Bakov B 1714 1
2012/2013 9 ŠK města Dobrovice C 1774 1765 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice D 1719 1742 1
2012/2013 8 ŠK města Dobrovice C 1774 1765 Eisner Michal Sokol Český Brod B 2061 2054 0
2012/2013 7 ŠK města Dobrovice C 1774 1765 Valenta Zdeněk ŠK JOLY Lysá F 1978 1914 1
2012/2013 6 ŠK města Dobrovice C 1774 1765 Musil Martin ŠK JOLY Lysá E 2069 2075 0
2012/2013 5 ŠK města Dobrovice C 1774 1765 Jeřábek Jindřich Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 ½
2012/2013 3 ŠK města Dobrovice C 1774 1765 Všetečka Jiří Sokol Nymburk B 1750 0
2012/2013 2 ŠK města Dobrovice C 1774 1765 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav C 1925 1918 0
2012/2013 1 ŠK města Dobrovice C 1774 1765 Humpolák Jiří Sokol Pečky B 1741 1741 ½
2012/2013 11 Šachklub města Dobrovice B 1774 1765 Macek Kamil Sokol Kolín C 1989 2003 0
2012/2013 10 Šachklub města Dobrovice B 1774 1765 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1683 1629 1
2012/2013 8 Šachklub města Dobrovice B 1774 1765 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1832 1875 1
2012/2013 7 Šachklub města Dobrovice B 1774 1765 Frischmann Otto JAWA Brodce A 1802 1772 0
2012/2013 5 Šachklub města Dobrovice B 1774 1765 Čermák Jan Sokol Český Brod A 1731 1758 ½
2012/2013 4 Šachklub města Dobrovice B 1774 1765 Daniel Jiří JOLY Lysá n.Labem D 1943 1922 ½
2012/2013 3 Šachklub města Dobrovice B 1774 1765 Houdek Daniel Dolní Kralovice A 1874 1884 0
2012/2013 2 Šachklub města Dobrovice B 1774 1765 Štegl Petr Sokol Pečky A 1783 1808 1
2012/2013 1 Šachklub města Dobrovice B 1774 1765 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1947 1965 ½
2011/2012 11 ŠK města Dobrovice C 1857 1838 Tocháček Michal Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 0
2011/2012 10 ŠK města Dobrovice C 1857 1838 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 0
2011/2012 9 ŠK města Dobrovice C 1857 1838 Malík Zdeněk Sokol Bakov n/Jiz. B 1592 1
2011/2012 8 ŠK města Dobrovice C 1857 1838 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1998 2007 ½
2011/2012 6 ŠK města Dobrovice C 1857 1838 Sedlatý Martin Spartak Čelákovice A 1778 ½
2011/2012 5 ŠK města Dobrovice C 1857 1838 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce B 1757 1771 1
2011/2012 4 ŠK města Dobrovice C 1857 1838 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá n/L. E 1993 1926 ½
2011/2012 1 ŠK města Dobrovice C 1857 1838 Chytrý Petr Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 0
2011/2012 11 Šachklub Města Dobrovice A 1857 1838 Bulva Stanislav ŠK Kralupy n.Vlt.B 1867 ½
2011/2012 10 Šachklub Města Dobrovice A 1857 1838 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1835 1829 0
2011/2012 9 Šachklub Města Dobrovice A 1857 1838 Nejedlý Jiří TJ Neratovice B 1781 ½
2011/2012 8 Šachklub Města Dobrovice A 1857 1838 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1709 1
2011/2012 6 Šachklub Města Dobrovice A 1857 1838 Spilka Jiří Český Lev Kolešovice A 2017 1853 0
2011/2012 5 Šachklub Města Dobrovice A 1857 1838 Řezníček Jiří Sokol Hostivice A 1675 1
2011/2012 4 Šachklub Města Dobrovice A 1857 1838 Jiskra Lubomír Šachklub Města Dobrovice B 1340 1
2011/2012 3 Šachklub Města Dobrovice A 1857 1838 Čuvala Ota TJ AERO Odolena Voda 1640 ½
2011/2012 2 Šachklub Města Dobrovice A 1857 1838 Abraham Karel ŠK Kladno B 1817 1790 0
2010/2011 11 ŠK města Dobrovice B 1851 Gabriel Jan Sokol Kolín D 1809 1
2010/2011 10 ŠK města Dobrovice B 1851 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1651 1
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice B 1851 Tesař Martin Sokol Bakov n/Jiz. B 1687 0
2010/2011 8 ŠK města Dobrovice B 1851 Valenta Karel ŠK města Dobrovice D 1429 1
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice B 1851 Fekete František TJ Sokol Pečky B 1760 ½
2010/2011 6 ŠK města Dobrovice B 1851 Klos Jiří Autoškoda Ml.Boleslav B 1673 1
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice B 1851 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice A 1937 ½
2010/2011 4 ŠK města Dobrovice B 1851 Hataš Radim ŠK města Dobrovice C 1739 1
2010/2011 3 ŠK města Dobrovice B 1851 Chytrý Petr Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 0
2010/2011 2 ŠK města Dobrovice B 1851 Krbeček Václav ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1895 1
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice B 1851 Šedivý Ondřej Sokol ČeskýBrod B 1755 1
2010/2011 11 Šachklub města Dobrovice A 1851 Břečka František Sokol na Mělníce A 1908 0
2010/2011 10 Šachklub města Dobrovice A 1851 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1898 ½
2010/2011 6 Šachklub města Dobrovice A 1851 Vrána Karel TJ Neratovice B 1683 1
2010/2011 5 Šachklub města Dobrovice A 1851 Benda Martin ŠK Kralupy B 1000 ½
2010/2011 4 Šachklub města Dobrovice A 1851 Černý Michal ŠK Kladno B 1947 1
2010/2011 2 Šachklub města Dobrovice A 1851 Gýra Jiří AERO Odolena Voda A 1750 ½
2010/2011 1 Šachklub města Dobrovice A 1851 Urban Tomáš Český lev Kolešovice A 1751 ½
2009/2010 11 ŠK města Dobrovice D 1752 Rataj Jiří TJ Autoškoda Ml.Boleslav C 1509 0
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice D 1752 Jará Pavlína TJ Sokol Brandýs n/L. B 1395 1
2009/2010 9 ŠK města Dobrovice D 1752 Kliment Jiří TJ Sokol Tišice A 1602 ½
2009/2010 8 ŠK města Dobrovice D 1752 Verner Jan TJ Neratovice C 1620 1
2009/2010 6 ŠK města Dobrovice D 1752 Fiedler Karel ŠK města Dobrovice F 1512 1
2009/2010 5 ŠK města Dobrovice D 1752 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/Jiz. C 1616 ½
2009/2010 4 ŠK města Dobrovice D 1752 Orel Aleš TJSokol na Mělníce C 1671 0
2009/2010 3 ŠK města Dobrovice D 1752 Kasal Kamil TJ Spartak Čelakovice A 1971 0
2009/2010 2 ŠK města Dobrovice D 1752 Zimmermann Ladislav ŠK města Dobrovice E 1
2009/2010 1 ŠK města Dobrovice D 1752 Tázler Jakub DDM Nymburk A 1
2009/2010 11 ŠK města Dobrovice B 1752 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2061 0
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice B 1752 Šmejkal Josef TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 0
2009/2010 9 ŠK města Dobrovice B 1752 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz B 1794 0
2009/2010 8 ŠK města Dobrovice B 1752 Vesecký Martin TJ Sokol Pečky B 1920 ½
2009/2010 7 ŠK města Dobrovice B 1752 Mudra Pavel ŠK města Dobrovice A 2154 0
2009/2010 6 ŠK města Dobrovice B 1752 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 0
2009/2010 5 ŠK města Dobrovice B 1752 Rychtář Pavel ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1973 ½
2009/2010 3 ŠK města Dobrovice B 1752 Čermák Michal ŠK Joly Lysá n/L. E 2055 0
2009/2010 2 ŠK města Dobrovice B 1752 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1788 0
2009/2010 1 ŠK města Dobrovice B 1752 Karafiát Václav ŠK města Dobrovice C 1601 0
2008/2009 11 ŠK města Dobrovice B 1646 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1857 0
2008/2009 10 ŠK města Dobrovice B 1646 Rigo Imrich TJ Neratovice B 1916 0
2008/2009 9 ŠK města Dobrovice B 1646 Tesař Martin Sokol Bakov n/J B 1559 0
2008/2009 8 ŠK města Dobrovice B 1646 Řezáč Jindřich Auto Škoda Ml.Boleslav B 1784 ½
2008/2009 7 ŠK města Dobrovice B 1646 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1656 1
2008/2009 6 ŠK města Dobrovice B 1646 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav C 1833 0
2008/2009 5 ŠK města Dobrovice B 1646 Postupa Martin ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 0
2008/2009 4 ŠK města Dobrovice B 1646 Matuška Pavel ŠK JOLY Lysá n/L. E 1516 1
2008/2009 3 ŠK města Dobrovice B 1646 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 0
2008/2009 1 ŠK města Dobrovice B 1646 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1755 ½
2008/2009 9 ŠK města Dobrovice C 1646 Utratil Ferdinand TJ Sokol Tišice A 1504 1
2008/2009 8 ŠK města Dobrovice C 1646 Verner Jan TJ Neratovice C 1675 1
2008/2009 7 ŠK města Dobrovice C 1646 Malík Zdeněk Sokol Bakov n/J C 1620 1
2008/2009 6 ŠK města Dobrovice C 1646 Stránský Miloš Sokol Bakov n/J D 1298 1
2008/2009 5 ŠK města Dobrovice C 1646 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce C 1475 1
2008/2009 4 ŠK města Dobrovice C 1646 Zolman Miloš TJ Sokol Brandýs n/L. B 1697 ½
2008/2009 3 ŠK města Dobrovice C 1646 Zimmermann Ladislav ŠK města Dobrovice E 1
2008/2009 2 ŠK města Dobrovice C 1646 Zörklerová Eliška Auto Škoda Mladá Boleslav C 1417 0
2008/2009 1 ŠK města Dobrovice C 1646 Redek František ŠK města Dobrovice D 1433 1
2007/2008 11 Šachklub města Dobrovice "B" 1600 Hataš Radim Caissa Úholičky "C" 1504 0
2007/2008 10 Šachklub města Dobrovice "B" 1600 Rývová Anna ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1935 0
2007/2008 9 Šachklub města Dobrovice "B" 1600 Kastner Jan ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 1
2007/2008 8 Šachklub města Dobrovice "B" 1600 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1801 1
2007/2008 7 Šachklub města Dobrovice "B" 1600 Buk Václav Sokol Buštěhrad 1908 0
2007/2008 6 Šachklub města Dobrovice "B" 1600 Kříž Pavel DDM Mělník 1868 0
2007/2008 5 Šachklub města Dobrovice "B" 1600 Pšenička Oldřich TJ Aero Odolena Voda 1875 ½
2007/2008 4 Šachklub města Dobrovice "B" 1600 Břečka František TJ Sokol na Mělníce 1952 0
2007/2008 3 Šachklub města Dobrovice "B" 1600 Vokatý František SK DDM Slaný 1784 0
2007/2008 2 Šachklub města Dobrovice "B" 1600 Kazimour František ŠK Hotel Merkur Kladno 1974 0
2007/2008 1 Šachklub města Dobrovice "B" 1600 Lánský Petr MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1714 1
2007/2008 9 ŠK města Dobrovic D 1600 Kopřiva Petr Sokol na Mělníce B 1960 1
2007/2008 8 ŠK města Dobrovic D 1600 Mühl Josef Sokol Mladá Boleslav D 1749 0
2007/2008 7 ŠK města Dobrovic D 1600 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 0
2007/2008 5 ŠK města Dobrovic D 1600 Sokol Brandýs n/L. B 1
2007/2008 4 ŠK města Dobrovic D 1600 Veselý Jiří Neratovice C 1451 0
2007/2008 3 ŠK města Dobrovic D 1600 Partl Miloslav Sokol Tišice A 1920 ½
2007/2008 2 ŠK města Dobrovic D 1600 Klobušiak Miroslav ŠK města Dobrovic E 1589 0
2007/2008 1 ŠK města Dobrovic D 1600 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/J C 1613 1
2006/2007 11 ŠK měs.Dobrovice D 1579 Suchomel Oldřich Sokol Bakov C 1535 1
2006/2007 10 ŠK měs.Dobrovice D 1579 Mühl Josef SE Ml. Boleslav D 1800 1
2006/2007 9 ŠK měs.Dobrovice D 1579 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1830 ½
2006/2007 8 ŠK měs.Dobrovice D 1579 Čermák František Joly Lysá E 0
2006/2007 7 ŠK měs.Dobrovice D 1579 Štěrba Antonín AŠ Mladá BoleslavD 1669 1
2006/2007 6 ŠK měs.Dobrovice D 1579 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice E 1554 0
2006/2007 5 ŠK měs.Dobrovice D 1579 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1790 ½
2006/2007 4 ŠK měs.Dobrovice D 1579 Krejcárek Antonín Sokol Brandýs B 1696 0
2006/2007 3 ŠK měs.Dobrovice D 1579 Verner Jan DK Emmy Neratovice 1500 0
2006/2007 2 ŠK měs.Dobrovice D 1579 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1726 1
2006/2007 1 ŠK měs.Dobrovice D 1579 Janatka Radek Sokol na Mělníce B 1614 0
2006/2007 11 ŠK Dobrovice B 1579 Havlík Josef Caissa Úholičky C 1711 1
2006/2007 10 ŠK Dobrovice B 1579 Červinka Pavel TJ Neratovice B 1856 0
2006/2007 9 ŠK Dobrovice B 1579 Žamboch Roman ŠK Kralupy n/Vlt C 1997 0
2006/2007 8 ŠK Dobrovice B 1579 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice 1967 ½
2006/2007 7 ŠK Dobrovice B 1579 Zítko Martin Sokol Libčice n/Vl 1865 1
2006/2007 6 ŠK Dobrovice B 1579 Trejbal Jindřich TJ Slovan Velvary 1881 0
2006/2007 4 ŠK Dobrovice B 1579 Velík Jan AERO Odolena Voda 1976 0
2006/2007 3 ŠK Dobrovice B 1579 Kopecký Jiří ŠK Kralupy n/Vlt B 1996 0
2006/2007 2 ŠK Dobrovice B 1579 Kabát Jiří ŠO Stochov 1828 0
2006/2007 1 ŠK Dobrovice B 1579 Soukop Pavel SK DDM Slaný 1845 0
2005/2006 11 ŠK měs.Dobrovice D 1480 Štěrba Antonín Autoškoda MB C 1679 0
2005/2006 10 ŠK měs.Dobrovice D 1480 Herčík Petr Sokol Emerge MB D 1639 1
2005/2006 9 ŠK měs.Dobrovice D 1480 Forštová Kateřina HP Neratovice 1557 ½
2005/2006 8 ŠK měs.Dobrovice D 1480 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/J D 1520 ½
2005/2006 7 ŠK měs.Dobrovice D 1480 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky C 1573 1
2005/2006 6 ŠK měs.Dobrovice D 1480 Heřmanský Milan ŠK měs.Dobrovice E 1490 1
2005/2006 5 ŠK měs.Dobrovice D 1480 Boček Miloslav Brandýs n/L B 1375 0
2005/2006 4 ŠK měs.Dobrovice D 1480 Fiedler Karel ŠK měs.Dobrovice C 1610 ½
2005/2006 2 ŠK měs.Dobrovice D 1480 Kawuloková Libuše ŠK Karbo Benátky B 1618 ½
2005/2006 1 ŠK měs.Dobrovice D 1480 Hoch Václav Sokol Tišice C 1695 1
2005/2006 11 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Lochman Václav ŠK měs.Dobrovice A 1793 ½
2005/2006 10 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Vlasák Jiří Sok.Polabí Kolín C 1952 0
2005/2006 9 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Doležal Karel Bohemia PoděbradyB 2030 0
2005/2006 8 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Nový Jaroslav Sokol Bakov C 1794 0
2005/2006 7 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Burda Roman ŠK Karbo Benátky A 2028 0
2005/2006 6 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Stehlík Jiří St.Kutná Hora B 1821 1
2005/2006 5 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1767 0
2005/2006 4 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Vagenknecht Josef Sokol Sendražice B 1802 1
2005/2006 3 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Postupa Martin Joly Lysá C 1843 ½
2005/2006 2 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Strouha Jiří Sokol Nymburk B 1843 0
2005/2006 1 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Ulrich David Autoškoda Ml.Bol.B 1772 ½
2004/2005 11 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Jirounek Miroslav Sokol Emerge MB C 1675 0
2004/2005 9 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Kolanda Roman Sokol Pečky C 1
2004/2005 8 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Hejda Antonín Joly Lysá C 1803 1
2004/2005 7 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Vrána Karel Sokol Tišice A 1657 1
2004/2005 6 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Štěrba Antonín Autoškoda Ml.Bol.B 1634 0
2004/2005 5 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Sedlatý Josef ŠK Karbo Benátky A 1636 0
2004/2005 4 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Polcar Ladislav AERO Odolená VodaA 1753 ½
2004/2005 2 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Skalný Petr ŠK měs.Dobrovice A 1586 0
2004/2005 11 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Balogh Eugen Sokol Emerge MB D 0
2004/2005 10 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Kotulič Josef ŠK Karbo Benátky C 1554 ½
2004/2005 9 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Fiedler Karel ŠK měs.Dobrovice E 1604 0
2004/2005 8 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Řezáč Jindřich Autoškoda MB C 1470 ½
2004/2005 7 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Fencl Pavel Joly Lysá n/L D 1426 0
2004/2005 6 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Tlášek Jaroslav Autoškoda MB D 1
2004/2005 5 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Kočí Josef ŠK Karbo Benátky B 1585 0
2004/2005 2 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Urban Luboš Sokol Bakov n/J C 1791 1
2004/2005 1 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Jech Miloš ŠK měs.Dobrovice C 1651 0