Hráč Čižmár Štefan

Čižmár Štefan

User Pic
Jméno: Čižmár Štefan
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1689
Elo mezinárodní: 1716
ID: 1691
FIDE ID: 353868
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - C 1716 1689 Sedláčková Janka Šachový klub Praha 4 "C" 1488 1595 ½
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - C 1716 1689 Košťálek Otakar ŠK Teplárna Malešice 0 1407 ½
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - C 1716 1689 Jahoda Ladislav Dukla E 1890 1903 ½
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - C 1716 1689 Sýkora Miroslav Sokol Praha Vršovice G 1678 1669 0
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - C 1716 1689 Vácha Martin ŠO Praga Praha C 1448 1581 1
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - C 1716 1689 Baštýř Pavel TJ Pankrác G 1474 1484 ½
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - B 1716 1689 Šebek Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1409 1415 0
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - D 1716 1689 Šafařík Stanislav ŠK DP Praha G 0 1472 ½
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - D 1716 1689 Svoboda Zdeněk ŠK Loko Praha D 1676 1656 ½
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - D 1716 1689 Petkevič Vladimír Dukla G 0 0 ½
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - D 1716 1689 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha G 1285 1409 1
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - D 1716 1689 Staněk Václav SK Lokomotiva Radlice A 1751 1754 ½
2017/2018 11 ŠK Bohnice D 1716 1689 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha C 1925 1884 0
2017/2018 6 ŠK Bohnice D 1716 1689 Sharashenidze Akaki GROP E 2373 2351 0
2017/2018 4 ŠK Bohnice D 1716 1689 Novák Václav SK Rapid Praha A 1966 1967 0
2017/2018 2 ŠK Bohnice D 1716 1689 Polnar Josef TJ Zora Praha z.s. 0 1771 1
2017/2018 1 ŠK Bohnice D 1716 1689 Klyuev Vasily ŠO TJ Dukla Praha E 1905 1950 0
2017/2018 10 ŠK Bohnice C 1716 1689 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 0 1806 ½
2017/2018 7 ŠK Bohnice C 1716 1689 Malijevský Anatol ŠO TJ Dukla Praha F 1682 1681 ½
2017/2018 5 ŠK Bohnice C 1716 1689 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha G 1873 1931 0
2017/2018 3 ŠK Bohnice C 1716 1689 Gubin Oleg ŠK Praha - Smíchov D 1598 1641 ½
2017/2018 1 ŠK Bohnice C 1716 1689 Vandas Karel ŠK Mlejn A 0 1718 ½
2017/2018 11 ŠK Bohnice B 1716 1689 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1898 1943 ½
2017/2018 10 ŠK Bohnice B 1716 1689 Pergner Jiří LISA A 1884 1906 0
2017/2018 6 ŠK Bohnice B 1716 1689 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha E 1873 1931 ½
2017/2018 5 ŠK Bohnice B 1716 1689 Klímek Petr TJ Pankrác F 1852 1866 0
2017/2018 4 ŠK Bohnice B 1716 1689 Černý Richard Sokol Praha Vršovice D 1758 1814 ½
2017/2018 3 ŠK Bohnice B 1716 1689 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1820 1798 0
2017/2018 1 ŠK Bohnice B 1716 1689 Holub Adam Unichess E 1433 1452 ½
2015/2016 11 ŠK Bohnice C 1761 Hampel Rudolf Sokol Praha-Kobylisy F 1727 1767 ½
2015/2016 9 ŠK Bohnice C 1761 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha G 1854 1716 0
2015/2016 8 ŠK Bohnice C 1761 Košař Milan USK Praha C 1708 ½
2015/2016 6 ŠK Bohnice C 1761 Plicka Jiří ŠK Dopravní podnik Praha C 1893 ½
2015/2016 4 ŠK Bohnice C 1761 Koreček Michail SK OAZA Praha G 1673 ½
2015/2016 3 ŠK Bohnice C 1761 Nevoral Lukáš Unichess G 1840 1866 ½
2015/2016 2 ŠK Bohnice C 1761 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice C 1900 1904 ½
2015/2016 1 ŠK Bohnice C 1761 Štohanzl Nikola Viktoria Žižkov D 1775 1843 ½
2015/2016 10 ŠK Bohnice B 1761 Kastnerová Zuzana Viktoria Žižkov C 1783 1766 ½
2015/2016 9 ŠK Bohnice B 1761 Němec Jan DDM Praha 6 B 2024 2014 ½
2015/2016 8 ŠK Bohnice B 1761 Barabas Aleš ŠK DP Praha - VŠFS II 1830 0
2015/2016 7 ŠK Bohnice B 1761 Talpa Pavel Unichess E 1885 1848 ½
2015/2016 6 ŠK Bohnice B 1761 Radics Robert TJ Praga Praha C 1787 1773 ½
2015/2016 5 ŠK Bohnice B 1761 Joza Tomáš TJ Praga Praha D 1618 0
2015/2016 4 ŠK Bohnice B 1761 Macoun Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1885 ½
2015/2016 3 ŠK Bohnice B 1761 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1899 1935 ½
2015/2016 2 ŠK Bohnice B 1761 Lener Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 1822 1929 ½
2015/2016 1 ŠK Bohnice B 1761 Fiala Jan Sokol Praha Vršovice D 1786 ½
2015/2016 9 ŠK Bohnice D 1761 Limberský Pavel ŠK Smíchov D 1794 ½
2015/2016 6 ŠK Bohnice D 1761 Hamral Čestmír TJ Praga Praha F 1716 ½
2015/2016 5 ŠK Bohnice D 1761 Sapík Richard TJ Pankrác G 1708 ½
2015/2016 4 ŠK Bohnice D 1761 Novák Václav SK Rapid Praha A 1957 1964 0
2015/2016 3 ŠK Bohnice D 1761 Trochta Vojtěch GROP E 1719 1767 0
2015/2016 2 ŠK Bohnice D 1761 Vender Bohumil SK Lokomotiva Radlice D 1674 1
2015/2016 1 ŠK Bohnice D 1761 Rylek Milan DDM Praha 6 C 1702 0
2014/2015 10 ŠK Bohnice C 1761 Brenner David Sokol Kobylisy E 1746 ½
2014/2015 9 ŠK Bohnice C 1761 Štefek Radim SK Lokomotiva Radlice C 1775 1
2014/2015 8 ŠK Bohnice C 1761 Kuzin Jiří ŠK Mlejn B 1450 ½
2014/2015 4 ŠK Bohnice C 1761 Košťálek Otakar ŠK Teplárna A 1459 ½
2014/2015 11 ŠK Bohnice D 1761 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1839 ½
2014/2015 9 ŠK Bohnice D 1761 Veselý Jaroslav USK Praha C 1755 ½
2014/2015 6 ŠK Bohnice D 1761 Pazdera Tomáš ŠK Smíchov C 1925 ½
2014/2015 4 ŠK Bohnice D 1761 Kozel Miroslav Unichess ČSOB G 1827 1846 ½
2014/2015 3 ŠK Bohnice D 1761 Hašpl František TJ Praga Praha H 1529 1
2014/2015 11 ŠK Bohnice B 1761 Plesnivý Martin SK OAZA Praha B 1770 1739 0
2014/2015 9 ŠK Bohnice B 1761 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha C 1964 1970 ½
2014/2015 8 ŠK Bohnice B 1761 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1962 ½
2014/2015 7 ŠK Bohnice B 1761 Klaus Jan GROP Classic.Chess 1991 2005 0
2014/2015 6 ŠK Bohnice B 1761 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1918 2024 0
2014/2015 5 ŠK Bohnice B 1761 Pokorný Pavel ŠK Smíchov A 1832 1826 ½
2014/2015 3 ŠK Bohnice B 1761 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy C 1873 1876 ½
2014/2015 2 ŠK Bohnice B 1761 Kučera Jan SK LISA A 1970 1968 0
2013/2014 10 ŠK Bohnice A 1759 Chaloupka Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 0
2013/2014 8 ŠK Bohnice A 1759 Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha D 1967 1934 ½
2013/2014 9 ŠK Bohnice B 1759 Hýbl Vladislav Sokol Praha-Vršovice D 1807 ½
2013/2014 7 ŠK Bohnice B 1759 Puchmajer Pavel ŠK Černý Baron B 1805 0
2013/2014 6 ŠK Bohnice B 1759 Barabas Aleš ŠK PORG C 1811 1835 ½
2013/2014 4 ŠK Bohnice B 1759 Voršilka Jiří SK OAZA Praha D 1781 1781 ½
2013/2014 9 ŠK Bohnice C 1759 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha F 1529 1539 ½
2013/2014 8 ŠK Bohnice C 1759 Celba Pavel TJ Pankrác F 1762 1770 ½
2013/2014 7 ŠK Bohnice C 1759 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1833 1822 ½
2013/2014 5 ŠK Bohnice C 1759 Kalík Josef SK Lokomotiva Radlice C 1560 1
2013/2014 3 ŠK Bohnice C 1759 Havrdová Lenka Bohemians Praha F 1871 1864 0
2013/2014 2 ŠK Bohnice C 1759 Kříž Pavel Sokol Praha-Kobylisy F 1891 ½
2013/2014 1 ŠK Bohnice C 1759 Bainhofner Jiří ŠK Smíchov D 1781 1