Hráč Čižmár Štefan

Čižmár Štefan

User Pic
Jméno: Čižmár Štefan
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1650
Elo mezinárodní: 1716
ID: 1691
FIDE ID: 353868
Rok narození: 1947
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Bohnice C 1716 1689 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1769 1734 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice C 1716 1689 Zeman Jiří Sokol Vršovice F 0 1626 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice C 1716 1689 Krč Štefan Unichess F 1620 1576 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Bohnice B 1716 1689 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 A 1775 1732 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohnice B 1716 1689 Holub Adam Unichess E 1657 1628 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice B 1716 1689 Brodnicki Hana Unichess Ž 0 0 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Bohnice B 1716 1689 Janeček Václav USK Praha B 1905 1890 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Bohnice B 1716 1689 Hladký Miroslav LISA A 1680 1685 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Bohnice D 1716 1689 Andrle Filip TJ Kobylisy G 1443 1472 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Bohnice D 1716 1689 Košař Milan USK Praha C 1553 1549 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice D 1716 1689 Červenka Petr LR Pára 1879 1871 0 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - C 1716 1724 Sedláčková Janka Šachový klub Praha 4 "C" 1488 1588 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - C 1716 1724 Košťálek Otakar ŠK Teplárna Malešice 0 1381 ½ soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - C 1716 1724 Jahoda Ladislav Dukla E 1871 1873 ½ soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - C 1716 1724 Sýkora Miroslav Sokol Praha Vršovice G 1678 1675 0 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - C 1716 1724 Vácha Martin ŠO Praga Praha C 1372 1528 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - C 1716 1724 Baštýř Pavel TJ Pankrác G 1432 1501 ½ soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - B 1716 1724 Šebek Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1417 1370 0 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - D 1716 1724 Šafařík Stanislav ŠK DP Praha G 0 1459 ½ soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - D 1716 1724 Svoboda Zdeněk ŠK Loko Praha D 1663 1651 ½ soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - D 1716 1724 Petkevič Vladimír Dukla G 0 0 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - D 1716 1724 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha G 1285 1400 1 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - D 1716 1724 Staněk Václav SK Lokomotiva Radlice A 1751 1782 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Bohnice B 1716 1751 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1814 1884 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice B 1716 1751 Pergner Jiří LISA A 1919 1913 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Bohnice B 1716 1751 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha E 1838 1869 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Bohnice B 1716 1751 Klímek Petr TJ Pankrác F 1815 1812 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice B 1716 1751 Černý Richard Sokol Praha Vršovice D 1776 1814 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Bohnice B 1716 1751 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1820 1826 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice B 1716 1751 Holub Adam Unichess E 0 1207 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice C 1716 1751 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 0 1820 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice C 1716 1751 Malijevský Anatol ŠO TJ Dukla Praha F 1727 1702 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Bohnice C 1716 1751 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha G 1838 1869 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Bohnice C 1716 1751 Gubin Oleg ŠK Praha - Smíchov D 1584 1609 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice C 1716 1751 Vandas Karel ŠK Mlejn A 0 1705 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Bohnice D 1716 1751 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha C 1840 1850 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Bohnice D 1716 1751 Sharashenidze Akaki GROP E 2355 2351 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice D 1716 1751 Novák Václav SK Rapid Praha A 1936 1969 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Bohnice D 1716 1751 Polnar Josef TJ Zora Praha z.s. 0 1714 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice D 1716 1751 Klyuev Vasily ŠO TJ Dukla Praha E 1903 1925 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice D 1761 Kindler Mikhail Steinitz - Makabi 2164 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice D 1761 Janda Jiří Sokol Praha Vršovice F 1741 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice D 1761 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha F 1711 1764 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Bohnice D 1761 Kučera Jan ŠK DP Praha C 1797 1824 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice D 1761 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad I 1648 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice D 1761 Rývová Anna ŠO Praga Praha C 1945 1909 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice B 1761 Veselý Vladislav TJ Bohemians Praha F 1693 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice B 1761 Celba Pavel TJ Pankrác E 1708 1742 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice B 1761 Krotký David Kbel.šach. reprezentace B 1653 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice B 1761 Štohanzl Nikola ŠK Viktoria Žižkov C 1775 1843 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice B 1761 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1912 1925 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice B 1761 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1825 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice B 1761 Kučera Tomáš ŠK DP Praha B 1696 1636 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice C 1761 Terpstra Wiep Šachový klub Praha 4 A 1950 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice C 1761 Votruba Ladislav TJ Pankrác G 1829 1808 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice C 1761 Fuchs Lukáš USK Praha C 1795 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice C 1761 Havrlík Pavel ŠO Praga Praha D 1836 1813 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Bohnice C 1761 Pečený Miroslav TJ Bohemians Praha G 1759 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice C 1761 Školoud Barnabáš ŠK Praha - Smíchov D 1489 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice C 1761 Růžička Filip ŠK DP Praha - EA Hotels II 1431 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice C 1761 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice C 1825 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice C 1761 Matys Jakub ŠK Sokol Vyšehrad H 1527 1511 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice C 1761 Boháč Jaroslav Sokol Kobylisy F 1899 1858 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Bohnice B 1761 Kastnerová Zuzana Viktoria Žižkov C 1783 1766 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice B 1761 Němec Jan DDM Praha 6 B 2024 2014 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice B 1761 Barabas Aleš ŠK DP Praha - VŠFS II 1811 1830 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice B 1761 Talpa Pavel Unichess E 1885 1848 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Bohnice B 1761 Radics Robert TJ Praga Praha C 1787 1773 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice B 1761 Joza Tomáš TJ Praga Praha D 1618 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice B 1761 Macoun Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1885 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice B 1761 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1899 1935 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice B 1761 Lener Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 1841 1948 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice B 1761 Fiala Jan Sokol Praha Vršovice D 1786 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Bohnice C 1761 Hampel Rudolf Sokol Praha-Kobylisy F 1727 1767 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice C 1761 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha G 1854 1716 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice C 1761 Košař Milan USK Praha C 1679 1708 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Bohnice C 1761 Plicka Jiří ŠK Dopravní podnik Praha C 1893 1893 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice C 1761 Koreček Michail SK OAZA Praha G 1673 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice C 1761 Nevoral Lukáš Unichess G 1840 1866 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice C 1761 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice C 1900 1904 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice C 1761 Štohanzl Nikola Viktoria Žižkov D 1775 1843 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice D 1761 Limberský Pavel ŠK Smíchov D 1794 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Bohnice D 1761 Hamral Čestmír TJ Praga Praha F 1716 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice D 1761 Sapík Richard TJ Pankrác G 1708 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice D 1761 Novák Václav SK Rapid Praha A 1957 1964 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice D 1761 Trochta Vojtěch GROP E 1719 1767 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice D 1761 Vender Bohumil SK Lokomotiva Radlice D 1674 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice D 1761 Rylek Milan DDM Praha 6 C 1702 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Bohnice B 1761 Plesnivý Martin SK OAZA Praha B 1770 1739 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohnice B 1761 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha C 1964 1970 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Bohnice B 1761 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1962 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Bohnice B 1761 Klaus Jan GROP Classic.Chess 1991 2005 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Bohnice B 1761 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1918 2024 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Bohnice B 1761 Pokorný Pavel ŠK Smíchov A 1832 1826 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Bohnice B 1761 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy C 1873 1876 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohnice B 1761 Kučera Jan SK LISA A 1970 1968 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Bohnice C 1761 Brenner David Sokol Kobylisy E 1746 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohnice C 1761 Štefek Radim SK Lokomotiva Radlice C 1775 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Bohnice C 1761 Kuzin Jiří ŠK Mlejn B 1450 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Bohnice C 1761 Košťálek Otakar ŠK Teplárna A 1459 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Bohnice D 1761 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1839 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohnice D 1761 Veselý Jaroslav USK Praha C 1755 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Bohnice D 1761 Pazdera Tomáš ŠK Smíchov C 1925 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Bohnice D 1761 Kozel Miroslav Unichess ČSOB G 1827 1846 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Bohnice D 1761 Hašpl František TJ Praga Praha H 1529 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Bohnice B 1759 Hýbl Vladislav Sokol Praha-Vršovice D 1807 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice B 1759 Puchmajer Pavel ŠK Černý Baron B 1805 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohnice B 1759 Barabas Aleš ŠK PORG C 1811 1835 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohnice B 1759 Voršilka Jiří SK OAZA Praha D 1781 1781 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Bohnice A 1759 Chaloupka Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohnice A 1759 Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha D 1967 1934 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Bohnice C 1759 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha F 1529 1539 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohnice C 1759 Celba Pavel TJ Pankrác F 1762 1770 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice C 1759 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1833 1822 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohnice C 1759 Kalík Josef SK Lokomotiva Radlice C 1560 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohnice C 1759 Havrdová Lenka Bohemians Praha F 1871 1864 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Bohnice C 1759 Kříž Pavel Sokol Praha-Kobylisy F 1891 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohnice C 1759 Bainhofner Jiří ŠK Smíchov D 1781 1 soutěž