Hráč Vít Martin

Vít Martin

User Pic
Jméno: Vít Martin
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1921
Elo mezinárodní: 1910
ID: 13982
FIDE ID: 347906
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov D 1910 1921 Procházka Ivan USK Praha C 0 1653 1
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov D 1910 1921 Polnar Josef TJ Zora Praha A 0 1771 ½
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov D 1910 1921 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice C 0 1738 ½
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov D 1910 1921 Kühnl Eduard DDM Praha 6 C 0 1611 1
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov D 1910 1921 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha E 1721 1690 1
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov D 1910 1921 Turner Oldřich ŠK Loko Praha D 0 1759 ½
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov D 1910 1921 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha F 1903 1867 0
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov D 1910 1921 Rylek Milan DDM Praha 6 C 0 1729 1
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov D 1910 1921 Brejcha Šimon SK OAZA Praha G 1368 1437 1
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov D 1910 1921 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice G 1691 1763 1
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov D 1910 1921 Kučera Josef ŠK DP Praha E 1582 1598 1
2015/2016 10 Viktoria Žižkov D 1910 1928 Košař Milan USK Praha C 1708 ½
2015/2016 9 Viktoria Žižkov D 1910 1928 Bartoň Milan TJ Praga Praha E 1809 0
2015/2016 6 Viktoria Žižkov D 1910 1928 Turek František SK OAZA Praha G 1624 1624 1
2015/2016 5 Viktoria Žižkov D 1910 1928 Wadura Robert Unichess G 1728 1756 ½
2015/2016 4 Viktoria Žižkov D 1910 1928 Herdin Stanislav SK Lokomotiva Radlice C 1878 1829 1
2015/2016 2 Viktoria Žižkov D 1910 1928 Hampel Rudolf Sokol Praha-Kobylisy F 1727 1767 1
2015/2016 1 Viktoria Žižkov D 1910 1928 Kühnl Eduard ŠK Bohnice C 1708 ½
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 D 1903 1928 Dlouhý Ondřej TJ Bohemia Poděbrady A 1980 1978 ½
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 D 1903 1928 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 ½
2014/2015 9 Viktoria Žižkov C 1903 1928 Závůrková Monika TJ Praga Praha D 1821 1821 ½
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov C 1908 1940 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1910 1946 0
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1908 1940 Lexa Václav Sokol Praha-Vršovice E 1893 ½
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1908 1940 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1894 1867 ½
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1908 1940 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1796 1819 ½
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1903 1943 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1685 1831 ½
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1903 1943 Tichý Rudolf ŠK Liběhrad Libčice A 1612 1
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1903 1943 Švach Jan ŠK Řevnice A 1863 1833 1
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1903 1943 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1716 1
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1903 1943 Volf Zdeněk TJ AERO Odolena Voda A 1603 ½
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1961 Tyko Josef Sokol Kolín C 1869 ½
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1961 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 1
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1961 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1903 1866 ½
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1961 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1825 1825 ½
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1961 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 1789 1892 ½
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1961 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1798 1805 0
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1961 Evan Jan Sokol Struhařov A 2044 2008 ½
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1961 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1849 1777 0
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1961 Soukal Roman SK Pyrit Příbram B 1925 1907 0
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1949 Tomek Bohuslav Sokol Kolín C 1976 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1949 Borůvka Radim Sokol Struhařov A 1848 1
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1949 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1741 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1949 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1960 ½
2009/2010 7 Biomedica Říčany C 1952 Mišičko Ján Rakovník 2042 0
2009/2010 5 Biomedica Říčany C 1952 Lavrinčík Pavel Sokol Hostivice 1868 1
2009/2010 4 Biomedica Říčany C 1952 Vlček Marek Caissa Úholičky 1925 ½
2008/2009 11 Biomedica Říčany D 1942 Frischmann Otto JAWA Brodce A 1666 1
2008/2009 10 Biomedica Říčany D 1942 Žamboch Roman ŠK Kralupy 2005 0
2008/2009 9 Biomedica Říčany D 1942 Kalivoda Libor Pyrit Příbram B 1940 ½
2008/2009 8 Biomedica Říčany D 1942 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1898 0
2008/2009 7 Biomedica Říčany D 1942 Berg Antonín Sokol Struhařov 1911 1
2008/2009 6 Biomedica Říčany D 1942 Janouchová Marcela Biomedica Říčany C 1514 1
2008/2009 5 Biomedica Říčany D 1942 Mrňa Vladimír Spartak Žebrák 1964 ½
2008/2009 4 Biomedica Říčany D 1942 Matějovský Ondřej TRW autoel. Vlašim 2045 0
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1703 ½
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2123 0
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 Macků Emil TJ Sokol Benešov A 1994 ½
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1876 ½
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 Franc Lubor Sokol Kolín C 1951 ½
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 Innemann František Spartak Vlašim B 1906 1
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1826 ½
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1967 ½
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany A 1773 ½
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 Vlach Josef TJ Tourist Biomedica Říčany D 1824 ½
2006/2007 10 BIOMEDICA Říčany E 1956 Franc Lubor Sokol Kolín C 2006 ½
2006/2007 9 BIOMEDICA Říčany E 1956 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1961 0
2006/2007 8 BIOMEDICA Říčany E 1956 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1843 ½
2006/2007 6 BIOMEDICA Říčany E 1956 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 1994 ½
2006/2007 5 BIOMEDICA Říčany E 1956 Novotný Roman TJ Stadion Kutná Hora B 1872 ½
2006/2007 3 BIOMEDICA Říčany E 1956 Sládek Oldřich Sokol Neveklov 1862 ½
2006/2007 2 BIOMEDICA Říčany E 1956 Říha Jaroslav BIOMEDICA Říčany D 2053 ½
2006/2007 1 BIOMEDICA Říčany E 1956 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec n.Č.l. B 1969 1
2005/2006 11 Biomedica Říčany E 1959 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1710 1
2005/2006 10 Biomedica Říčany E 1959 Gernert Otakar Sokol Struhařov 2006 0
2005/2006 9 Biomedica Říčany E 1959 Spartak Vlašim B 1
2005/2006 8 Biomedica Říčany E 1959 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1662 1
2005/2006 7 Biomedica Říčany E 1959 Boštík Vladimír ŠK KDJS Sedlčany 1804 ½
2005/2006 6 Biomedica Říčany E 1959 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 1970 ½
2005/2006 5 Biomedica Říčany E 1959 Macků Emil Sokol Benešov B 1865 ½
2005/2006 4 Biomedica Říčany E 1959 Eisner Michal Sokol Pečky A 2002 ½
2005/2006 2 Biomedica Říčany E 1959 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany D 1897 1
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany C 1946 Drašner František Sokol Sendražice B 1919 ½
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany C 1946 Marhan František Kavalier Sázava A 1738 ½
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany C 1946 Tyko Josef Sokol Kolín D 1929 ½
2004/2005 4 BIOMEDICA Říčany C 1946 Štěpánek Stanislav BOHEMIA PoděbradyB 1956 1