Hráč Barabas Aleš

Barabas Aleš

User Pic
Jméno: Barabas Aleš
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1774
Elo mezinárodní: 1733
ID: 36698
FIDE ID: 353396
Rok narození: 1959
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 ŠK DP Praha E - VŠFS 1757 1820 Sedláček Václav ŠK DP Praha I - PORG 0 1100 1
2019/2020 7 ŠK DP Praha E - VŠFS 1757 1820 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác G 1512 1515 1
2019/2020 6 ŠK DP Praha E - VŠFS 1757 1820 Vilím Petr TJ Bohemians H 0 1697 1
2019/2020 4 ŠK DP Praha E - VŠFS 1757 1820 Taišl Lubomír ŠK Sokol Vyšehrad J 1282 1297 1
2019/2020 3 ŠK DP Praha E - VŠFS 1757 1820 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1597 1542 1
2019/2020 2 ŠK DP Praha E - VŠFS 1757 1820 Odvárka Karel GROP - G 0 0 1
2019/2020 1 ŠK DP Praha E - VŠFS 1757 1820 Žigala Štefan ŠK Teplárna Malešice 0 1454 1
2019/2020 9 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1757 1820 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha A 1728 1761 ½
2019/2020 6 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1757 1820 Celba Pavel TJ Pankrác E 1740 1823 0
2019/2020 5 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1757 1820 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 B 1634 1761 0
2019/2020 3 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1757 1820 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad D 1679 1668 1
2019/2020 2 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1757 1820 Novotný David TJ Kobylisy D 1817 1832 1
2019/2020 1 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1757 1820 Krutina Ivan Dukla C 1851 1904 ½
2018/2019 9 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1775 1801 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha B 1721 1696 ½
2018/2019 7 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1775 1801 Martinovský Václav ŠK Loko Praha C 0 1708 1
2018/2019 5 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1775 1801 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 "A" 1775 1738 0
2018/2019 10 ŠK DP Praha E - VŠFS 1775 1801 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice D 1844 1807 1
2018/2019 9 ŠK DP Praha E - VŠFS 1775 1801 Prachař Josef GROP - D 1827 1768 0
2018/2019 8 ŠK DP Praha E - VŠFS 1775 1801 Drahorádová Zuzana Unichess Ž 1680 1728 1
2018/2019 6 ŠK DP Praha E - VŠFS 1775 1801 Klímek Petr TJ Pankrác F 1857 1864 ½
2018/2019 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 1775 1801 Peter Jakub Steinitz-Makabi Praha 0 1772 1
2018/2019 4 ŠK DP Praha E - VŠFS 1775 1801 Jagur Jurij ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1705 1
2018/2019 3 ŠK DP Praha E - VŠFS 1775 1801 Vašíček Martin SK OAZA Praha D 1778 1753 ½
2018/2019 2 ŠK DP Praha E - VŠFS 1775 1801 Černý Josef ŠK Viktoria Žižkov C 1841 1881 ½
2018/2019 1 ŠK DP Praha E - VŠFS 1775 1801 Tocháček Michal ŠK DP Praha C - VŠFS 2000 2004 ½
2017/2018 10 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1878 1889 0
2017/2018 9 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1917 1918 ½
2017/2018 8 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha B 1941 1944 0
2017/2018 6 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 Řehák Jiří USK Praha A 1791 1809 ½
2017/2018 5 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 1999 1971 0
2017/2018 4 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 Kopička Karel TJ Bohemians Praha D 2034 2045 0
2017/2018 3 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 Borovský Ivan SK OAZA Praha B 1863 1881 ½
2017/2018 2 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy E 1935 1927 0
2017/2018 1 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1889 1899 ½
2017/2018 6 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1795 1846 Vartazaryan Gor TJ Kobylisy C 1709 1737 ½
2017/2018 1 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1795 1846 Bechyně Jaroslav ŠK Loko Praha A 2036 2037 0
2017/2018 10 ŠK DP Praha G 1795 1846 Mrázek Václav ŠO TJ Dukla Praha F 0 1250 1
2017/2018 8 ŠK DP Praha G 1795 1846 Holý Filip TJ Bohemians Praha G 2011 1992 0
2017/2018 5 ŠK DP Praha G 1795 1846 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 1
2017/2018 4 ŠK DP Praha G 1795 1846 Židů Jan ŠK Mlejn A 1913 1901 0
2017/2018 3 ŠK DP Praha G 1795 1846 Dvořák Bohumil USK Praha C 1939 1883 ½
2017/2018 2 ŠK DP Praha G 1795 1846 Slavětínský Jaroslav SK OAZA Praha E 1970 1961 0
2016/2017 11 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Bystrickiy Daniil ŠK Aurora 1858 ½
2016/2017 10 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Hrubý Jan ŠK Praha - Smíchov C 1701 ½
2016/2017 9 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Černý Richard Sokol Praha Vršovice Č.B. 1878 ½
2016/2017 8 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Kalík Josef ŠK Mlejn A 1524 1
2016/2017 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Drahorádová Zuzana Unichess Ž 1635 0
2016/2017 6 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Votruba Ladislav TJ Pankrác F 1829 1808 ½
2016/2017 5 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1860 1860 1
2016/2017 4 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Zůna Zdeněk DDM Praha 6 B 1923 1973 ½
2016/2017 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Boháč Jaroslav SK Rapid Praha A 1899 1858 ½
2016/2017 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Radics Robert ŠO Praga Praha B 1787 1773 ½
2016/2017 10 ŠK DP Praha - VŠFS II 1811 1830 Kunc Jan ŠK Praha - Smíchov A 1726 1723 0
2016/2017 7 ŠK DP Praha - VŠFS II 1811 1830 Brož Zdeněk ŠK Bohnice A 1866 1874 ½
2016/2017 5 ŠK DP Praha - VŠFS II 1811 1830 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1892 1892 1
2016/2017 9 ŠK DP Praha - VŠFS I 1811 1830 Miskolczi Vítězslav Unichess D 2055 2073 0
2016/2017 5 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1733 1774 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 1966 1963 0
2016/2017 4 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1733 1774 Kopička Karel TJ Bohemians Praha D 2029 1999 0
2016/2017 3 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1733 1774 Borovský Ivan SK OAZA Praha B 1809 1818 ½
2016/2017 2 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1733 1774 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy E 1900 1895 0
2016/2017 1 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1733 1774 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1831 1821 ½
2015/2016 9 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Baštýř Pavel ŠK Teplárna Malešice 1491 1
2015/2016 8 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Vejsada Ondřej TJ Praga Praha G 1503 1
2015/2016 5 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Sargsyan Karen ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1
2015/2016 4 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice B 1814 1796 1
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Hořínek Petr SK OAZA Praha E 1312 1
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Beneš Stanislav Sokol Praha-Kobylisy G 1486 1
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 Mička Tomáš Sokol Nebušice 1419 1
2015/2016 10 ŠK DP Praha - VŠFS II 1811 1830 Bečvář Pavel TJ Praga Praha C 1638 1724 1
2015/2016 8 ŠK DP Praha - VŠFS II 1811 1830 Čižmár Štefan ŠK Bohnice B 1761 1
2015/2016 5 ŠK DP Praha - VŠFS II 1811 1830 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1899 1935 ½
2014/2015 7 GROP C 1811 1859 Unichess ČSOB F 1
2014/2015 5 GROP C 1811 1859 Fendrych Josef SK Rapid Praha A 1684 1
2014/2015 4 GROP C 1811 1859 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1865 1859 ½
2014/2015 3 GROP C 1811 1859 Papírník Milan TJ Praga Praha D 1699 1
2014/2015 1 GROP C 1811 1859 Rývová Anna ŠK Mahrla Praha B 1922 1864 ½
2014/2015 11 GROP G 1811 1859 Přibyl Jaroslav Sokol Kobylisy E 1923 1928 1
2014/2015 10 GROP G 1811 1859 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice C 1814 1826 0
2014/2015 9 GROP G 1811 1859 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1565 1
2014/2015 8 GROP G 1811 1859 Hájek Jiří ŠK Praha 4 A 1809 0
2014/2015 7 GROP G 1811 1859 Koreček Michail SK OAZA Praha F 1695 1
2014/2015 6 GROP G 1811 1859 Bečvář Pavel TJ Praga Praha F 1589 1759 ½
2014/2015 5 GROP G 1811 1859 Novák Josef ŠK Teplárna A 1752 0
2014/2015 4 GROP G 1811 1859 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha C 1955 1985 1
2014/2015 3 GROP G 1811 1859 Reljič Michael ŠK Sokol Vyšehrad H 1637 0
2014/2015 1 GROP G 1811 1859 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1771 0
2013/2014 10 ŠK PORG C 1811 1835 Bányai František Steinitz-Makabi A 1730 1
2013/2014 9 ŠK PORG C 1811 1835 Vojta Ladislav SK Lokomotiva Radlice B 1420 1
2013/2014 7 ŠK PORG C 1811 1835 Hampel Rudolf Sokol Praha-Kobylisy D 1687 1
2013/2014 6 ŠK PORG C 1811 1835 Čižmár Štefan ŠK Bohnice B 1759 ½
2013/2014 5 ŠK PORG C 1811 1835 Radics Robert TJ Praga Praha C 1753 1822 ½
2013/2014 2 ŠK PORG C 1811 1835 Samec Jakub SK OAZA Praha D 1534 1
2013/2014 8 ŠK PORG G 1811 1835 Hampel Rudolf Sokol Praha-Kobylisy E 1687 1
2013/2014 5 ŠK PORG G 1811 1835 Fiala Jan Sokol Praha-Vršovice F 1792 ½
2013/2014 4 ŠK PORG G 1811 1835 Štola Stanislav ŠK Mlejn B 1642 ½
2013/2014 3 ŠK PORG G 1811 1835 Hroděj Karel ŠK Smíchov C 1656 ½
2013/2014 2 ŠK PORG G 1811 1835 Uher Eduard TJ Praga Praha F 1695 1
2013/2014 1 ŠK PORG G 1811 1835 Festa Samuele ŠK Mahrla Praha C 1