Hráč Kostlivý Miroslav

Kostlivý Miroslav

User Pic
Jméno: Kostlivý Miroslav
Oddíl: ŠK Teplárna Praha-Malešice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1762
Elo mezinárodní: 1820
ID: 2289
FIDE ID: 394777
Rok narození: 1955
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha C 1820 1802 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác G 1876 1879 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 Daňhel Lukáš TJ Bohemians H 1854 1876 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 Štross František DDM Praha 6 D 1421 1477 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 Postránecká Zuzana ŠK Sokol Vyšehrad J 1385 1488 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1833 1778 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 Neymer Evgeny GROP - G 0 1640 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 Černý Karel Kbel.šach. reprezentace B 1840 1828 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 Martirosyan Ara ŠK DP Praha E - VŠFS 1750 1904 ½ soutěž
2019/2020 7 LR Pára 1820 1798 Martirosyan Artyom ŠK DP Praha H - PORG 1216 1590 0 soutěž
2019/2020 6 LR Pára 1820 1798 Kaprálek Martin DDM Praha 6 C 1576 1647 0 soutěž
2019/2020 4 LR Pára 1820 1798 Zoubek Tomáš ŠK Smíchov C 1449 1409 1 soutěž
2019/2020 3 LR Pára 1820 1798 Palatka Petr TJ Bohemians G 0 1650 ½ soutěž
2019/2020 2 LR Pára 1820 1798 Deverová Tereza TJ Kobylisy G 1178 1093 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 Starýchfojtů Josef TJ Pankrác G 1827 1855 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 Brož Zdeněk Šachový klub Bohnice - C 1913 1810 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 Mihál Sergej GROP - E 1851 1908 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 "C" 1775 1738 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 Přibylová Růžena ŠK DP Praha F 1867 1842 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1840 1775 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 Kolář Dan Dukla E 1908 1900 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice G 1660 1694 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 Šimurda Jan ŠO Praga Praha C 1915 1775 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1955 1974 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Lokomotiva Radlice A 1820 1821 Gottlieb Miroslav ŠO Praga Praha D 0 1657 0 soutěž
2018/2019 10 SK Lokomotiva Radlice A 1820 1821 Viktorov Vadim ŠK DP Praha G 0 0 1 soutěž
2018/2019 7 SK Lokomotiva Radlice A 1820 1821 Paulovič Michal Dukla G 0 1384 1 soutěž
2018/2019 4 SK Lokomotiva Radlice A 1820 1821 Bílek Vlastimil SK OAZA Praha G 1657 1617 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Lokomotiva Radlice A 1820 1821 Doležal Václav GROP - F 0 0 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Lokomotiva Radlice A 1820 1821 Hampl Bohumil Šachový klub Bohnice - D 1339 1413 ½ soutěž
2017/2018 11 SK Lokomotiva Radlice A 1820 1826 Kühnmund Ivan Steinitz - Makabi 1643 1652 0 soutěž
2017/2018 9 SK Lokomotiva Radlice A 1820 1826 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1814 1884 0 soutěž
2017/2018 6 SK Lokomotiva Radlice A 1820 1826 Veselský Jan ŠK Praha - Smíchov B 1691 1733 1 soutěž
2017/2018 5 SK Lokomotiva Radlice A 1820 1826 Tejkal Jiří Šachový klub Praha 4 A 1914 1909 1 soutěž
2017/2018 3 SK Lokomotiva Radlice A 1820 1826 Čižmár Štefan ŠK Bohnice B 1716 1751 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 Boháč Jaroslav TJ Kobylisy F 1909 1816 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 Hroděj Karel ŠK Praha - Smíchov D 0 1700 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 Židů Jan ŠK Mlejn A 1913 1901 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 Dvořák Aleš USK Praha C 1717 1757 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 Slavětínský Jaroslav SK OAZA Praha E 1970 1961 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 Barabas Aleš ŠK DP Praha G 1795 1846 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 Závůrková Monika ŠO Praga Praha C 1860 1917 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha F 1853 1784 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1819 1876 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 Holý Filip TJ Bohemians Praha G 2011 1992 0 soutěž
2016/2017 9 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Ursta Lubomír ŠK Bohnice B 1894 1924 0 soutěž
2016/2017 7 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Drahotský Luboš ŠK Praha - Smíchov B 1886 1884 ½ soutěž
2016/2017 6 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Jandovský Viktor TJ Pankrác E 2121 2120 0 soutěž
2016/2017 5 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Klíma Matěj Unichess E 1000 0 soutěž
2016/2017 4 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Meca Viktor Kbel.šach. reprezentace B 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Teplárna Malešice 1921 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 C 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Teplárna Malešice 1921 Rylek Milan DDM Praha 6 C 1702 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Teplárna Malešice 1921 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1874 1849 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Teplárna Malešice 1921 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1979 1936 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Teplárna Malešice 1921 Líška Milan ŠK Loko Praha D 1855 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Teplárna Malešice 1921 Durňák Milan GROP F 1650 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Teplárna Malešice 1921 Vedral Oldřich SK OAZA Praha G 2253 2244 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Teplárna Malešice 1921 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha F 1943 1889 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Teplárna Malešice 1921 Macháček Otakar USK Praha B 2015 2007 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Teplárna Malešice 1921 Seifarth Robert ŠK DP Praha - EA Hotels I 2155 2166 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Teplárna Malešice 1921 Škoda Adam Sokol Praha-Kobylisy G 1811 1836 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Teplárna Malešice 1921 Šalom Jaroslav Sokol Nebušice 1747 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Teplárna Malešice 1921 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1816 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Teplárna Malešice 1921 Soběslavský Vladimír TJ Praga Praha G 1643 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Teplárna Malešice 1921 Tomášů Martin ŠK Smíchov E 1682 1685 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Teplárna Malešice 1921 Soukal Rudolf Šachový klub Praha 4 A 2022 1987 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Teplárna Malešice 1921 Movsesian Julia ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2328 2327 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Teplárna Malešice 1921 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 0 soutěž
2015/2016 11 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 0 soutěž
2015/2016 10 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Špaček Michal GROP Classical Chess 2008 2001 0 soutěž
2015/2016 9 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Forman Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 1946 1946 ½ soutěž
2015/2016 8 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Kovář Josef ŠK Praha - Smíchov A 2018 2028 0 soutěž
2015/2016 7 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1924 ½ soutěž
2015/2016 6 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1953 1953 ½ soutěž
2015/2016 5 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1828 1904 1 soutěž
2015/2016 4 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2052 2052 0 soutěž
2015/2016 2 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - VŠFS I 2045 2010 0 soutěž
2015/2016 1 SK Lokomotiva Radlice A 1921 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 2007 1988 0 soutěž
2014/2015 10 SK Lokomotiva Radlice A 1916 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 ½ soutěž
2014/2015 7 SK Lokomotiva Radlice A 1916 Erban Tomáš Sokol Vršovice B 2090 2087 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Teplárna A 1916 Soukal Rudolf ŠK Praha 4 A 2048 2026 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Teplárna A 1916 Koreček Michail SK OAZA Praha F 1695 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Teplárna A 1916 Bečvář Pavel TJ Praga Praha F 1589 1759 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Teplárna A 1916 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha C 1955 1985 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Teplárna A 1916 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad H 1775 1848 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Teplárna A 1916 Seifarth Robert GROP G 2160 2171 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Teplárna A 1916 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1771 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Teplárna A 1916 Wichs Jakub Sokol Kobylisy E 2097 2107 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Teplárna A 1916 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice C 2082 2054 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Teplárna A 1916 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1797 1818 ½ soutěž
2013/2014 10 SK Lokomotiva Radlice B 1911 Steimar Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1969 ½ soutěž
2013/2014 9 SK Lokomotiva Radlice B 1911 Ruzyak Pavel ŠK PORG C 1975 1959 0 soutěž
2013/2014 8 SK Lokomotiva Radlice B 1911 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy D 1594 1920 1 soutěž
2013/2014 7 SK Lokomotiva Radlice B 1911 Hála Martin TJ Praga Praha C 1971 1969 0 soutěž
2013/2014 6 SK Lokomotiva Radlice B 1911 Novák Václav SK Loko Praha C 2062 2065 ½ soutěž
2013/2014 5 SK Lokomotiva Radlice B 1911 Karkuš Dušan Sokol Praha-Vršovice D 1875 1 soutěž
2013/2014 3 SK Lokomotiva Radlice B 1911 Černý Richard ŠK Černý Baron B 1899 0 soutěž
2013/2014 2 SK Lokomotiva Radlice B 1911 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 2015 2022 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Teplárna Malešice A 1911 Šalom Jaroslav Sokol Nebušice A 1905 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Teplárna Malešice A 1911 Procházka Ivan USK Praha C 1798 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Teplárna Malešice A 1911 Frajt Tomáš TJ Praga Praha H 1470 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Teplárna Malešice A 1911 Samec Jakub SK OAZA Praha E 1534 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Teplárna Malešice A 1911 Bára Josef ŠK PORG F 1089 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Teplárna Malešice A 1911 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha E 1909 1909 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Teplárna Malešice A 1911 Král Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1947 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Teplárna Malešice A 1911 Závůrková Monika TJ Praga Praha E 1751 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Teplárna Malešice A 1911 Skočková Kateřina TJ Zora Praha A 1755 1837 ½ soutěž