Hráč Buriánek Tomáš

Buriánek Tomáš

User Pic
Jméno: Buriánek Tomáš
Oddíl: Sokol Mladá Boleslav
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1847
Elo mezinárodní: 1828
ID: 1829
FIDE ID: 324078
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Sokol Mladá Boleslav B 1828 1847 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1833 1836 ½
2018/2019 11 Sokol Mladá Boleslav B 1826 1848 Plášek Zdeněk ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1978 1998 ½
2018/2019 10 Sokol Mladá Boleslav B 1831 1848 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice A 1987 1986 0
2018/2019 9 Sokol Mladá Boleslav B 1831 1848 Bauer Ondřej Český lev Kolešovice A 1849 1843 ½
2018/2019 8 Sokol Mladá Boleslav B 1821 1848 Tesař Martin Sokol Bakov nad Jizerou B 1983 1984 ½
2018/2019 7 Sokol Mladá Boleslav B 1821 1848 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2033 1998 ½
2018/2019 6 Sokol Mladá Boleslav B 1826 1848 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1863 1874 ½
2018/2019 5 Sokol Mladá Boleslav B 1826 1848 Novák Vítězslav TJ Kralupy nad Vltavou A 1981 1973 0
2018/2019 4 Sokol Mladá Boleslav B 1833 1856 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk A 1961 2007 0
2018/2019 3 Sokol Mladá Boleslav B 1843 1856 Nadrchal Tomáš Cayman Pharma Neratovice C 2076 2060 ½
2018/2019 2 Sokol Mladá Boleslav B 1843 1856 Kubíče Jakub JOLY Lysá nad Labem E 1616 1708 0
2018/2019 1 Sokol Mladá Boleslav B 1838 1856 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 D 2010 1994 ½
2017/2018 10 Sokol Mladá Boleslav B 1854 1865 Popelka Pavel ŠK Kralupy A 1908 1875 1
2017/2018 8 Sokol Mladá Boleslav B 1866 1865 Voborník Bořivoj JOLY Lysá nad Labem E 1774 1757 1
2017/2018 7 Sokol Mladá Boleslav B 1866 1865 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1935 1950 ½
2017/2018 5 Sokol Mladá Boleslav B 1864 1865 Petras Milan Příbram Baník A 2035 2016 ½
2017/2018 4 Sokol Mladá Boleslav B 1854 1865 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2021 0
2017/2018 3 Sokol Mladá Boleslav B 1854 1865 Framberk Jan Caissa Roztoky A 1955 1923 ½
2017/2018 2 Sokol Mladá Boleslav B 1854 1865 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2119 2079 0
2017/2018 1 Sokol Mladá Boleslav B 1859 1860 Macháček Otakar Kostelec nad Černými lesy A 2004 1948 0
2017/2018 9 Sokol Mladá Boleslav C 1854 1865 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice E 2103 2050 ½
2017/2018 6 Sokol Mladá Boleslav C 1864 1865 Ševčík Zdeněk Sokol Brandýs nad Labem A 1886 1891 1
2017/2018 11 Sokol Bakov n.Jiz. B 1865 1865 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice B 1638 1662 0
2017/2018 10 Sokol Bakov n.Jiz. B 1854 1865 Misař Aleš DDM Sokol Nymburk B 1823 1804 ½
2017/2018 9 Sokol Bakov n.Jiz. B 1866 1865 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1796 1769 0
2017/2018 8 Sokol Bakov n.Jiz. B 1866 1865 Němeček Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1888 1838 0
2017/2018 7 Sokol Bakov n.Jiz. B 1864 1865 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1774 1787 ½
2017/2018 5 Sokol Bakov n.Jiz. B 1854 1865 Franc Lubor Sokol Kolín B 1847 1813 ½
2017/2018 4 Sokol Bakov n.Jiz. B 1854 1865 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1850 1856 1
2017/2018 3 Sokol Bakov n.Jiz. B 1854 1865 Cayman Pharma Neratovice D 1
2017/2018 2 Sokol Bakov n.Jiz. B 1854 1865 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1760 1781 1
2016/2017 10 Sokol Bakov n.Jiz. B 1909 1907 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1898 1874 1
2016/2017 9 Sokol Bakov n.Jiz. B 1909 1907 Strouha Jiří DDM Sokol Nymburk B 1831 1785 0
2016/2017 8 Sokol Bakov n.Jiz. B 1909 1907 Franc Lubor Sokol Kolín B 1849 1843 ½
2016/2017 6 Sokol Bakov n.Jiz. B 1909 1907 Hlína Miloš TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 0
2016/2017 4 Sokol Bakov n.Jiz. B 1909 1907 Novák Václav Bohemia Poděbrady A 1957 1964 1
2016/2017 3 Sokol Bakov n.Jiz. B 1909 1907 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1789 1813 1
2016/2017 2 Sokol Bakov n.Jiz. B 1909 1907 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1874 1847 1
2016/2017 1 Sokol Bakov n.Jiz. B 1909 1907 Radics Robert ŠK Český Brod A 1787 1773 1
2015/2016 11 Sokol Bakov nad Jizerou B 1909 1907 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2034 2047 0
2015/2016 9 Sokol Bakov nad Jizerou B 1909 1907 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1961 1967 ½
2015/2016 7 Sokol Bakov nad Jizerou B 1909 1907 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 0
2015/2016 6 Sokol Bakov nad Jizerou B 1909 1907 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1855 1871 1
2015/2016 1 Sokol Bakov nad Jizerou B 1909 1907 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2055 2075 ½
2015/2016 11 Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 ½
2015/2016 10 Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1981 1956 ½
2015/2016 9 Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice 1943 1906 ½
2015/2016 8 Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 Doležal Radoslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1975 1957 0
2015/2016 6 Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 Oulovský Pavel Klub šachistů Říčany 1925 B 2160 2191 ½
2015/2016 5 Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 Hanzlík Adam ŠK Řevnice 1435 1533 1
2015/2016 4 Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 Kořenek František JOLY Lysá nad Labem E 2066 2041 ½
2015/2016 3 Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 Cvikl Michal Caissa Úholičky 2037 2012 ½
2015/2016 2 Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 Rujder Tibor Šachový klub Zdice 1855 1871 0
2015/2016 1 Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 Čížek Ondřej Šachový klub Příbram Baník 1821 1844 ½
2015/2016 8 Sokol Mladá Boleslav C 1909 1907 Popelka Pavel ŠK Kralupy B 1898 1898 ½
2015/2016 7 Sokol Mladá Boleslav C 1909 1907 Šaník Jaroslav Spartak Čelákovice B 1100 0
2014/2015 11 Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 Havlík František KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 0
2014/2015 10 Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1606 1
2014/2015 9 Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 Čermák Jan Sokol Český Brod A 1872 1910 ½
2014/2015 8 Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1862 1897 ½
2014/2015 7 Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1940 1938 1
2014/2015 6 Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1947 1971 1
2014/2015 5 Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 Hanibal Kamil Šachklub města Dobrovice B 1879 1906 0
2014/2015 4 Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 ½
2014/2015 3 Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 Daniel Jiří JOLY Lysá n.L. E 1948 1940 ½
2014/2015 2 Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 0
2014/2015 1 Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1883 1889 1
2013/2014 11 Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 Němec Stanislav Sokol na Mělníce A 1902 1893 1
2013/2014 10 Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1838 1824 0
2013/2014 9 Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem D 2055 2051 0
2013/2014 8 Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 0
2013/2014 7 Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1899 1899 1
2013/2014 6 Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 0
2013/2014 5 Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1887 1850 0
2013/2014 4 Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 Kabát Josef Cayman Pharma C 1899 1842 1
2013/2014 3 Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 Kastner Jan JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 0
2013/2014 2 Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1804 1809 0
2013/2014 1 Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1884 1890 1
2013/2014 11 Sokol Mladá Boleslav 1954 1951 Martinec Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 1905 1855 0
2013/2014 10 Sokol Mladá Boleslav 1954 1951 Homola Karel Šachový klub Rakovník 1681 1
2012/2013 10 Sokol Mladá Boleslav C 1925 1918 Humpolák Jiří Sokol Pečky B 1741 1741 ½
2012/2013 4 Sokol Mladá Boleslav C 1925 1918 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá E 1942 1899 ½
2012/2013 2 Sokol Mladá Boleslav C 1925 1918 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice C 1774 1765 1
2012/2013 11 Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1842 1814 1
2012/2013 10 Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2007 1969 1
2012/2013 9 Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 D 1733 1720 1
2012/2013 8 Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1819 0
2012/2013 7 Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 ½
2012/2013 6 Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1832 1873 1
2012/2013 5 Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1827 1
2012/2013 4 Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1871 1857 1
2012/2013 3 Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 Jirk Jindřich JOLY Lysá n.Labem D 1816 1
2012/2013 2 Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 Houdek Daniel Dolní Kralovice A 1874 1884 ½
2012/2013 1 Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice B 1719 1742 1
2011/2012 11 Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 Macek Kamil TJ Bohemia Poděbrady 2006 1981 ½
2011/2012 10 Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2026 2039 ½
2011/2012 9 Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2126 2127 0
2011/2012 8 Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 Michálek František Sokol Kolín B 2083 2087 0
2011/2012 7 Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 Pištík Petr TJ Sokol Nymburk 2001 2019 0
2011/2012 6 Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram 2084 2065 1
2011/2012 5 Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 B 2067 2044 1
2011/2012 4 Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2128 2132 1
2011/2012 3 Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2074 2071 0
2011/2012 2 Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 0
2011/2012 1 Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 1970 1990 0
2010/2011 11 Sokol Mladá Boleslav B 1926 Votruba Petr TJ Sokol Hostivice A 1897 1
2010/2011 10 Sokol Mladá Boleslav B 1926 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 1
2010/2011 9 Sokol Mladá Boleslav B 1926 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1834 0
2010/2011 8 Sokol Mladá Boleslav B 1926 Gýra Jiří AERO Odolena Voda A 1750 1
2010/2011 7 Sokol Mladá Boleslav B 1926 Rakouš Pavel Šachklub města Dobrovice A 1963 0
2010/2011 6 Sokol Mladá Boleslav B 1926 Slanec Jan Český lev Kolešovice A 1906 0
2010/2011 5 Sokol Mladá Boleslav B 1926 Vrána Karel TJ Neratovice B 1683 1
2010/2011 4 Sokol Mladá Boleslav B 1926 Břečka František Sokol na Mělníce A 1908 ½
2010/2011 3 Sokol Mladá Boleslav B 1926 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1874 1
2010/2011 2 Sokol Mladá Boleslav B 1926 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1898 0
2010/2011 1 Sokol Mladá Boleslav B 1926 Růžička Václav ŠK Kladno B 1666 1
2009/2010 11 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1917 Karafiát Václav ŠK města Dobrovice C 1601 1
2009/2010 10 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1917 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 ½
2009/2010 9 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1917 Šmejkal Josef TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 ½
2009/2010 7 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1917 Vesecký Martin TJ Sokol Pečky B 1920 ½
2009/2010 6 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1917 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice A 1950 ½
2009/2010 3 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1917 Valenta Zdeněk ŠK Joly Lysá n/L. F 1968 ½
2009/2010 2 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1917 Čermák Michal ŠK Joly Lysá n/L. E 2055 ½
2009/2010 1 ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1917 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1788 1
2009/2010 11 Sokol Mladá Boleslav 1917 Kučera Vladimír Sokol na Mělníce 1947 0
2009/2010 10 Sokol Mladá Boleslav 1917 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2008 0
2009/2010 9 Sokol Mladá Boleslav 1917 Šimek Václav Sokol Český Brod 1851 1
2009/2010 8 Sokol Mladá Boleslav 1917 Lajsek Tomáš Kutná Hora B 1612 1
2009/2010 7 Sokol Mladá Boleslav 1917 Misař Aleš Sokol Nymburk 1634 1
2009/2010 5 Sokol Mladá Boleslav 1917 Hejda Antonín JOLY Lysá n.L. D 1819 1
2009/2010 4 Sokol Mladá Boleslav 1917 Valenta Zdeněk JOLY Lysá n.L. C 1968 ½
2009/2010 3 Sokol Mladá Boleslav 1917 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l. 1895 1
2009/2010 2 Sokol Mladá Boleslav 1917 Macek Kamil Bohemia Poděbrady 1887 0
2009/2010 1 Sokol Mladá Boleslav 1917 Hložek Jan AŠ Mladá Boleslav 1838 0
2008/2009 9 Sokol Mladá Boleslav 1917 Doležal Jan Bohemia Poděbrady 1939 ½
2008/2009 8 Sokol Mladá Boleslav 1917 Forman Miroslav Kostelec n.Č.lesy 1934 1
2008/2009 7 Sokol Mladá Boleslav 1917 Rigo Imrich Sokol Bakov n.J. 1916 0
2008/2009 6 Sokol Mladá Boleslav 1917 Hála Viktor Sokol Kolín B 2063 0
2008/2009 5 Sokol Mladá Boleslav 1917 Dudek Jaromír Sokol Nymburk 1909 ½
2008/2009 4 Sokol Mladá Boleslav 1917 Šimek Václav Sokol Český Brod 1756 ½
2008/2009 3 Sokol Mladá Boleslav 1917 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav 1878 1
2008/2009 11 Sokol Mladá Boleslav C 1917 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice A 1961 ½
2008/2009 10 Sokol Mladá Boleslav C 1917 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 1
2008/2009 9 Sokol Mladá Boleslav C 1917 Vesecký Martin TJ Sokol Pečky B 1928 ½
2008/2009 8 Sokol Mladá Boleslav C 1917 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1970 ½
2008/2009 7 Sokol Mladá Boleslav C 1917 Švejdar Luděk Sokol Bakov n/J B 1988 ½
2008/2009 6 Sokol Mladá Boleslav C 1917 Lochman Václav ŠK města Dobrovice B 1794 ½
2008/2009 5 Sokol Mladá Boleslav C 1917 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1706 1
2008/2009 4 Sokol Mladá Boleslav C 1917 Ulrich David Auto Škoda Ml.Boleslav B 1884 ½
2008/2009 3 Sokol Mladá Boleslav C 1917 Postupa Martin ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 0
2007/2008 11 ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 Krbeček Václav AŠ Mladá Boleslav C 1934 0
2007/2008 10 ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2075 ½
2007/2008 9 ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 Valtera Jiří TJ Sokol Český Brod B 2004 ½
2007/2008 8 ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 Jarý Josef Sokol Brandýs n/L A 1928 0
2007/2008 7 ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 Bednařík Radovan ŠK Kostelec n/ČL B 1990 ½
2007/2008 6 ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1838 1
2007/2008 5 ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav B 1877 ½
2007/2008 3 ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 Pospíšil Jiří ŠK města Dobrovice A 2123 0
2007/2008 2 ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1940 ½
2007/2008 1 ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1768 0
2007/2008 11 Sokol Mladá Boleslav B 2002 Křenek Pavel Sokol Sendražice 1789 ½
2007/2008 10 Sokol Mladá Boleslav B 2002 Wimmer Jaroslav Bohemia Poděbrady 1868 ½
2007/2008 9 Sokol Mladá Boleslav B 2002 Bednařík Radovan Kostelec nad Č.lesy 1990 0
2007/2008 8 Sokol Mladá Boleslav B 2002 Červinka Pavel Neratovice B 1900 ½
2007/2008 7 Sokol Mladá Boleslav B 2002 Souček Milan Sokol Kolín B 2120 1
2007/2008 6 Sokol Mladá Boleslav B 2002 Čermák Michal Joly Lysá n.L. C 2003 0
2007/2008 5 Sokol Mladá Boleslav B 2002 Řezáč Jindřich Auto Škoda Mladá Boleslav 1750 0
2007/2008 3 Sokol Mladá Boleslav B 2002 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod 1753 0
2007/2008 2 Sokol Mladá Boleslav B 2002 Sobotka Jiří Sokol Nymburk 1940 ½
2007/2008 1 Sokol Mladá Boleslav B 2002 Voborník Bořivoj Joly Lysá n.L. D 1791 0
2006/2007 11 SE Mladá BoleslavC 1970 Tlášek Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.C 1467 1
2006/2007 9 SE Mladá BoleslavC 1970 Urban Ľuboš Sokol Bakov B 1786 1
2006/2007 8 SE Mladá BoleslavC 1970 Novotný Roman ŠK Karbo Benátky A 2034 ½
2006/2007 4 SE Mladá BoleslavC 1970 Jarý Josef Sokol Brandýs nL A 1934 0
2006/2007 3 SE Mladá BoleslavC 1970 Mazánek David Joly Lysá D 1883 1
2006/2007 1 SE Mladá BoleslavC 1970 Lochman Václav ŠK měs.Dobrovice A 1804 ½
2006/2007 11 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1970 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou A 1763 ½
2006/2007 10 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1970 Kural Jaroslav ŠK Kladno "A" 1994 ½
2006/2007 9 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1970 Pšenička Oldřich TJ Sokol Mělník A 1878 1
2006/2007 8 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1970 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2052 0
2006/2007 7 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1970 Štufka Karel ŠK Alva Pb Příbram - B 1722 1
2006/2007 5 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1970 Stolz Lubor TJ Spartak Žebrák A 1934 0
2006/2007 4 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1970 Šáfr Jan ŠK Kladno "B" 1627 1
2006/2007 3 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1970 Hampl Jiří TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1784 0
2006/2007 1 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1970 Vrána Karel Sokol Tišice "A" 1695 1
2005/2006 11 S.E. Ml.Boleslav B 1929 Jirk Jindřich ŠK Joly Lysá n.L.B 1847 ½
2005/2006 10 S.E. Ml.Boleslav B 1929 Turský Matyáš TJ Sokol Hostivice 1582 1
2005/2006 8 S.E. Ml.Boleslav B 1929 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky A 1771 1
2005/2006 4 S.E. Ml.Boleslav B 1929 Pokorný Ludvík TJ Sokol Mělník A 1735 1
2005/2006 2 S.E. Ml.Boleslav B 1929 Abraham Karel ŠK Kladno B 1909 1
2005/2006 10 SE Ml.Boleslav C 1929 Mejzlík Vojtěch Vlašim 2082 0
2005/2006 9 SE Ml.Boleslav C 1929 Březina Jindřich Sendražice 1835 ½
2005/2006 8 SE Ml.Boleslav C 1929 Novák Josef Jan Poděbrady 2091 1
2005/2006 7 SE Ml.Boleslav C 1929 Malý Filip Říčany C 2031 1
2005/2006 6 SE Ml.Boleslav C 1909 1907 Forman Miroslav Kostelec A 2067 2068 ½
2005/2006 5 SE Ml.Boleslav C 1929 Horníček Jiří Nymburk 2202 0
2005/2006 4 SE Ml.Boleslav C 1929 Feierfeil Jiří Brodce 2090 1
2005/2006 3 SE Ml.Boleslav C 1929 Keller Daniel Kutná Hora 2151 0
2005/2006 2 SE Ml.Boleslav C 1929 Šmíd Miroslav Benešov 2211 0
2005/2006 1 SE Ml.Boleslav C 1929 Hrubant Ivan Říčany B 2140 ½
2004/2005 11 Sokol Emerge MB C 1941 Hojka Václav ŠK měs.Dobrovice B 1
2004/2005 9 Sokol Emerge MB C 1941 Novotný Roman ŠK Karbo Benátky A 2033 ½
2004/2005 8 Sokol Emerge MB C 1941 Střelba Ivo AERO Odolená VodaA 1829 ½
2004/2005 7 Sokol Emerge MB C 1941 Bárta Martin Čelakovice A 1358 1
2004/2005 11 S.Emerge Ml.Bol. B 1941 Šos Václav TJ Loko Beroun A 1872 ½
2004/2005 10 S.Emerge Ml.Bol. B 1941 Pospíšil Evžen E.E.Kralupy n.V. A 1815 ½
2004/2005 7 S.Emerge Ml.Bol. B 1941 Kožený Pavel Joly Lysá n.L. B 2041 ½
2004/2005 2 S.Emerge Ml.Bol. B 1941 Agartanov Vladimír ŠK Rakovník B 1796 0
2003/2004 11 Sok.Emer.Ml.BolB" 1926 Chmelík Jiří Marty Baník Most 2066 ½
2003/2004 8 Sok.Emer.Ml.BolB" 1926 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA" 2193 0
2003/2004 7 Sok.Emer.Ml.BolB" 1926 Viták Pavel TJ Pankrác B" 2160 ½
2003/2004 6 Sok.Emer.Ml.BolB" 1926 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 0
2003/2004 5 Sok.Emer.Ml.BolB" 1926 Dalecký Břetislav ŠK Čes.LípaA" 2132 ½
2003/2004 4 Sok.Emer.Ml.BolB" 1926 Jeníček Michal Bonex TepliceA" 1959 0
2003/2004 3 Sok.Emer.Ml.BolB" 1926 Valeš Václav SK Demas DěčínA" 2213 ½
2003/2004 2 Sok.Emer.Ml.BolB" 1926 Kovář Josef ŠK SmíchovA" 1999 1
2003/2004 1 Sok.Emer.Ml.BolB" 1926 Kopta Pavel Sokol KobylisyA" 2242 0
2003/2004 11 Sokol Bakov n.J. 1926 Šnajdr Tomáš SK Kladno B 2026 ½
2003/2004 10 Sokol Bakov n.J. 1926 Otruba Pavel Easy Engl. Kralupy 1976 ½
2003/2004 9 Sokol Bakov n.J. 1926 Šilhan Petr SK Mělník 1885 1798 1
2003/2004 8 Sokol Bakov n.J. 1926 Červinka Pavel Spol. Neratovice B 1799 ½
2003/2004 7 Sokol Bakov n.J. 1926 Vlček Marek Caissa Uholicky 1875 0
2003/2004 6 Sokol Bakov n.J. 1926 Abraham Karel SK Kladno C 1928 ½
2003/2004 5 Sokol Bakov n.J. 1926 Tschunko Oldřich TJ Loko Beroun 1978 1
2003/2004 4 Sokol Bakov n.J. 1926 Zadina Jiří TJ CeSTV Jince 1502 1
2003/2004 3 Sokol Bakov n.J. 1926 Hložek Jan AS Mlada Boleslav 1861 0
2003/2004 2 Sokol Bakov n.J. 1926 Hanzelka Petr SK Rakovnik 1
2003/2004 1 Sokol Bakov n.J. 1926 Noha Petr Alva Pb Pribram B 1799 1