Hráč Sova Ondřej

Sova Ondřej

User Pic
Jméno: Sova Ondřej
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1838
Elo mezinárodní: 1878
ID: 29204
FIDE ID: 353205
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1878 1838 Ševčík Zdeněk Kbel.šach. reprezentace B 1913 1891 0
2018/2019 10 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1878 1838 Šafář Miroslav Sokol Praha Vršovice E 1549 1606 0
2018/2019 9 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1878 1838 Achylis Miloš ŠO Praga Praha B 1794 1772 ½
2018/2019 7 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1878 1838 Čuchna Martin ŠK Loko Praha C 1909 1911 1
2018/2019 6 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1878 1838 Boháč Jaroslav SK Rapid Praha A 1866 1805 ½
2018/2019 4 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1878 1838 Kouba Libor Unichess E 1895 1943 0
2018/2019 3 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1878 1838 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad H 1869 1868 ½
2018/2019 1 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1878 1838 Štola Stanislav ŠK Smíchov B 0 1718 1
2018/2019 10 ŠK DP Praha C - VŠFS 1878 1838 Trochta Vojtěch GROP - D 1836 1787 ½
2018/2019 9 ŠK DP Praha C - VŠFS 1878 1838 Kovářová Oxana Unichess Ž 1688 1716 ½
2018/2019 4 ŠK DP Praha C - VŠFS 1878 1838 Plesnivý Martin SK OAZA Praha D 1665 1717 0
2018/2019 3 ŠK DP Praha C - VŠFS 1878 1838 Hojer Jiří ŠK Viktoria Žižkov C 0 1614 1
2018/2019 10 ŠK Magic Žatec "A" 1879 1845 Smarkoň Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1830 1798 ½
2018/2019 9 ŠK Magic Žatec "A" 1869 1845 Chmelík Jiří Slovan Jirkov "A" 1989 1968 ½
2018/2019 8 ŠK Magic Žatec "A" 1869 1845 Godla Milan TJ Klášterec n. O. "B" 1750 1727 1
2018/2019 6 ŠK Magic Žatec "A" 1857 1845 Volák Jan CHESS Most "C" 1926 1911 1
2018/2019 4 ŠK Magic Žatec "A" 1853 1851 Pecka František Slovan Jirkov "A" 1986 2004 ½
2018/2019 3 ŠK Magic Žatec "A" 1867 1851 Godla Milan TJ Klášterec n. O. "B" 1728 1703 0
2018/2019 1 ŠK Magic Žatec "A" 1866 1851 Volák Jan CHESS Most "C" 1904 1894 ½
2017/2018 10 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1878 1838 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1819 1751 0
2017/2018 9 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1878 1838 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2092 2069 0
2017/2018 8 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1878 1838 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla Praha B 1712 1771 1
2017/2018 7 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1878 1838 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice C 1814 1831 ½
2017/2018 2 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1878 1838 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1914 1885 0
2017/2018 1 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1878 1838 Gašpar Zdeněk TJ Kobylisy D 1903 1889 ½
2017/2018 11 ŠK Magic Žatec"A" 1895 1865 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2135 2121 0
2017/2018 9 ŠK Magic Žatec"A" 1891 1865 Hlavatý Jiří Sportis Svádov-Olšinky"A" 2059 2045 ½
2017/2018 8 ŠK Magic Žatec"A" 1901 1865 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O 2084 2092 0
2017/2018 7 ŠK Magic Žatec"A" 1901 1865 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2095 2065 0
2017/2018 6 ŠK Magic Žatec"A" 1903 1865 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2015 2004 0
2017/2018 3 ŠK Magic Žatec"A" 1891 1865 Tureček Václav ŠK Šachy Chlumec"A" 1861 1942 0
2017/2018 2 ŠK Magic Žatec"A" 1891 1865 Čenkovič Tomáš Chess Most"B" 2027 2006 1
2017/2018 1 ŠK Magic Žatec"A" 1899 1858 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2025 2051 ½
2017/2018 7 ŠK Magic Žatec "B" 1903 1865 Godla Milan TJ Klášterec n. O. "B" 1719 1693 1
2017/2018 3 ŠK Magic Žatec "B" 1891 1865 Kindl František TJ Sokol Údlice "B" 1861 1857 ½
2016/2017 9 ŠK Magic Žatec "A" 1877 1839 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1841 1831 ½
2016/2017 8 ŠK Magic Žatec "A" 1877 1839 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice "B" 2145 2093 1
2016/2017 7 ŠK Magic Žatec "A" 1877 1839 Kozák Karel TJ Klášterec nad Ohří "A" 1925 1931 0
2016/2017 6 ŠK Magic Žatec "A" 1877 1839 Majerik Vladimír ŠK UNION Louny "B" 1845 1841 1
2016/2017 5 ŠK Magic Žatec "A" 1877 1839 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1812 1792 ½
2016/2017 4 ŠK Magic Žatec "A" 1877 1839 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "C" 1747 1713 1
2016/2017 3 ŠK Magic Žatec "A" 1877 1839 Fultner Jaromír CHESS MOST "C" 2005 1983 ½
2015/2016 11 ŠK DP Praha - VŠFS I 1879 1839 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1840 1878 0
2015/2016 10 ŠK DP Praha - VŠFS I 1879 1839 Eckstein Michael LISA A 1884 1916 ½
2015/2016 9 ŠK DP Praha - VŠFS I 1879 1839 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 0
2015/2016 8 ŠK DP Praha - VŠFS I 1879 1839 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice C 1934 1887 ½
2015/2016 7 ŠK DP Praha - VŠFS I 1879 1839 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 ½
2015/2016 6 ŠK DP Praha - VŠFS I 1879 1839 Neuman Zákoucká Adéla GROP Classical Chess 1974 1965 0
2015/2016 3 ŠK DP Praha - VŠFS I 1879 1839 Dlouhý David ŠK Bohnice A 1897 1895 ½
2015/2016 2 ŠK DP Praha - VŠFS I 1879 1839 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice A 1894 1877 ½
2015/2016 1 ŠK DP Praha - VŠFS I 1879 1839 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2123 2108 0
2015/2016 11 SK Magic Zatec "A" 1877 1839 Nudčenko Karel Sokol Udlice "C" 2145 2093 ½
2015/2016 9 SK Magic Zatec "A" 1877 1839 Hanzlík Tomáš TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1834 1783 ½
2015/2016 8 SK Magic Zatec "A" 1877 1839 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 ½
2015/2016 5 SK Magic Zatec "A" 1877 1839 Freimann Milan Bystransti jezdci "A" 1676 1750 ½
2015/2016 4 SK Magic Zatec "A" 1877 1839 Smarkoň Antonín SK DDM Postoloprty 1867 1785 1
2015/2016 3 SK Magic Zatec "A" 1877 1839 Košťál Jindřich SK UNION Louny "B" 1903 1907 ½
2015/2016 8 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1879 1839 Steiner Juraj Steinitz - Makabi Praha 1999 1975 0
2015/2016 7 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1879 1839 Šaroun Radek SK OAZA Praha F 1960 1943 1
2014/2015 10 ŠK Magic Žatec "A" 1906 1878 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1908 1890 ½
2014/2015 8 ŠK Magic Žatec "A" 1906 1878 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1887 1892 ½
2014/2015 7 ŠK Magic Žatec "A" 1906 1878 Mirakjan Mikajel ŠK Stropnik Osek "A" 1745 1727 ½
2014/2015 6 ŠK Magic Žatec "A" 1906 1878 Šebl Jan CHESS Most "E" 1713 1752 ½
2014/2015 4 ŠK Magic Žatec "A" 1906 1878 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1736 1766 0
2014/2015 3 ŠK Magic Žatec "A" 1906 1878 Hladík Vladimír Sokol Údlice "C" 1740 1764 ½
2014/2015 2 ŠK Magic Žatec "A" 1906 1878 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1742 1738 ½
2014/2015 10 ŠK Magic Žatec "B" 1906 1878 Chocholouš Jaroslav ŠK Union Louny - Opočno 1569 1
2014/2015 9 ŠK Magic Žatec "B" 1906 1878 Boledovič Ján Sokol Údlice "D" 1681 1706 0
2014/2015 3 ŠK Magic Žatec "B" 1906 1878 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1542 1571 ½
2014/2015 1 ŠK Magic Žatec "B" 1906 1878 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "B" 1765 1774 ½
2014/2015 11 ŠK Holdia DP Praha 1906 1878 Truksa Václav ŠK Tachov 1873 1864 1
2014/2015 5 ŠK Holdia DP Praha 1906 1878 Váchal Josef TJ Šakal Kozolupy 2134 2124 0
2013/2014 11 ŠK Magic Žatec "A" 1927 1892 Nudčenko Karel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2064 2055 0
2013/2014 10 ŠK Magic Žatec "A" 1927 1892 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1882 1861 ½
2013/2014 8 ŠK Magic Žatec "A" 1927 1892 Kuchař Tomáš CHESS Most "E" 1802 1791 0
2013/2014 7 ŠK Magic Žatec "A" 1927 1892 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1938 1900 1
2013/2014 6 ŠK Magic Žatec "A" 1927 1892 Mirakjan Mikajel ŠK Stropnik Osek "A" 1743 1727 0
2013/2014 3 ŠK Magic Žatec "A" 1927 1892 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "B" 1967 1973 1
2013/2014 2 ŠK Magic Žatec "A" 1927 1892 Tichý Lukáš ŠO Tatran Podbořany "B" 1893 1880 0
2013/2014 1 ŠK Magic Žatec "A" 1927 1892 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1828 ½
2012/2013 11 ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1945 1951 1
2012/2013 9 ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 1
2012/2013 8 ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 Svoboda Otto CHESS MOST "F" 1836 ½
2012/2013 7 ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1819 1800 ½
2012/2013 6 ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 Malý Jiří ŠK Teplice "C" 1688 1703 1
2012/2013 5 ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek "A" 1858 1862 ½
2012/2013 4 ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 Švarc Roman TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 0
2012/2013 2 ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov "B" 1721 ½
2012/2013 11 ŠK Magic Žatec B 1900 1858 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří B 1944 1885 ½
2012/2013 9 ŠK Magic Žatec B 1900 1858 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice C 1605 ½
2012/2013 7 ŠK Magic Žatec B 1900 1858 Richter Pavel Slovan Jirkov C 1755 ½
2012/2013 2 ŠK Magic Žatec B 1900 1858 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov - Lom C 1602 1591 1
2011/2012 10 ŠK Magic Žatec "A" 1549 Vojta Jaroslav TJ Slovan Jirkov "B" 1672 0
2011/2012 9 ŠK Magic Žatec "A" 1549 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1605 1607 ½
2011/2012 8 ŠK Magic Žatec "A" 1549 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "B" 1629 1
2011/2012 7 ŠK Magic Žatec "A" 1549 Škuthan Jiří CHESS MOST "D" 1725 1769 0
2011/2012 6 ŠK Magic Žatec "A" 1549 Černík Vladimír CHESS MOST "C" 1766 0
2011/2012 5 ŠK Magic Žatec "A" 1549 Libosvár Jan TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1537 1524 0
2011/2012 4 ŠK Magic Žatec "A" 1549 Korecký František ŠK Střelnice Kadaň "A" 1729 1
2011/2012 3 ŠK Magic Žatec "A" 1549 Říha Zdeněk ŠK DDM Postoloprty "A" 1000 1
2011/2012 1 ŠK Magic Žatec "A" 1549 Kozák Karel TJ Klášterec nad Ohří "A" 1902 1895 1
2011/2012 10 Magic Žatec "B" 1549 Kubík Miroslav Chess Most "E" 1730 1730 1
2011/2012 9 Magic Žatec "B" 1549 Zrzavý Václav ŠK Union Louny "C" Opočno 1869 0
2011/2012 8 Magic Žatec "B" 1549 Slavík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1538 1546 1
2011/2012 6 Magic Žatec "B" 1549 Horák Aleš Slovan Jirkov "C" 1633 1679 1
2011/2012 4 Magic Žatec "B" 1549 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň "B" 1990 1957 1
2011/2012 2 Magic Žatec "B" 1549 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "C" 1776 0
2011/2012 1 Magic Žatec "B" 1549 Kadlec Daniel Chess Most "G" 1284 1
2010/2011 3 ŠK Magic Žatec B 1487 Horák Aleš Slovan Jirkov C 1569 1
2010/2011 1 ŠK Magic Žatec B 1487 Bidovský Petr ŠK MDDM Postoloprty 1617 1
2010/2011 6 ŠK Magic Žatec B 1487 Isteník Petr Slovan Jirkov C 1637 0
2010/2011 5 ŠK Magic Žatec B 1487 Partyka Jaroslav ŠK MDDM Postoloprty 1427 ½
2010/2011 4 ŠK Magic Žatec B 1487 Douša Michal ŠK Union Louny C 1000 1
2010/2011 3 ŠK Magic Žatec B 1487 Chocholouš Jaroslav ŠK Union Louny D-Opočno 1599 1
2010/2011 2 ŠK Magic Žatec B 1487 Mayer Daniel TJ Klášterec nad Ohří B 1595 0
2010/2011 1 ŠK Magic Žatec B 1487 Salaba Václav TJ Sokol Údlice C 1775 0
2010/2011 11 ŠK Magic Žatec "A" 1487 Gruss Petr TJ Klášterec n/O "A" 1795 0
2010/2011 10 ŠK Magic Žatec "A" 1487 Ullmann Adam TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1100 1
2010/2011 9 ŠK Magic Žatec "A" 1487 Štich Jan DDM Most "E" 1340 1
2010/2011 8 ŠK Magic Žatec "A" 1487 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1879 0
2010/2011 7 ŠK Magic Žatec "A" 1487 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice "A" 2004 0
2010/2011 6 ŠK Magic Žatec "A" 1487 Hanzlík Tomáš DDM Most "D" 1463 ½
2010/2011 5 ŠK Magic Žatec "A" 1487 Melník Mikuláš TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1468 1
2010/2011 4 ŠK Magic Žatec "A" 1487 Boháč Vlastimil DDM Most "C" 1810 0
2010/2011 3 ŠK Magic Žatec "A" 1487 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1554 1
2009/2010 2 ŠK Magic Žatec "C" 1418 Chocholouš Jaroslav ŠK Union Louny "D" - Opočno 1613 ½
2009/2010 1 ŠK Magic Žatec "C" 1418 Špírek David ŠK Magic Žatec "B" 1637 0
2009/2010 9 ŠK Magic Žatec "A" 1418 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice "B" 1694 0
2009/2010 8 ŠK Magic Žatec "A" 1418 Kučera Milan ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1556 1
2009/2010 7 ŠK Magic Žatec "A" 1418 Vykouk Jan DDM Most "A" 1675 0
2009/2010 5 ŠK Magic Žatec "A" 1418 Veselý Jiří ŠK Střelnice Kadaň "B" 1560 ½
2009/2010 2 ŠK Magic Žatec "A" 1418 Kadlec Daniel ŠK Most "B" 1443 ½
2009/2010 7 ŠK Magic Žatec "C" 1418 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec nad Ohří "B" 1648 1
2009/2010 6 ŠK Magic Žatec "C" 1418 Zrzavý Václav ŠK Union Louny "D" - Opočno 1863 0
2009/2010 5 ŠK Magic Žatec "C" 1418 Tuma Josef DDM Most "B" 1745 1
2009/2010 4 ŠK Magic Žatec "C" 1418 Kubík Miroslav DDM Most "C" 1548 0
2009/2010 3 ŠK Magic Žatec "C" 1418 Bidovský Petr ŠK MDDM Postoloprty 1611 0
2009/2010 2 ŠK Magic Žatec "C" 1418 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "D" 0
2009/2010 1 ŠK Magic Žatec "C" 1418 Vychodil Radomír ŠK Magic Žatec "B" 1705 ½
2008/2009 9 ŠK Magic Žatec "C" 1354 Louda Oldřich TJ Klášterec nad Ohří "B" 1769 ½
2008/2009 8 ŠK Magic Žatec "C" 1354 Zmeškal Stanislav TJ Sokol Údlice "D" 1700 ½
2008/2009 6 ŠK Magic Žatec "C" 1354 Jelínková Jana DDM Most "A" 1250 0
2008/2009 5 ŠK Magic Žatec "C" 1354 Kubík Miroslav DDM Most "B" ½
2008/2009 4 ŠK Magic Žatec "C" 1354 Bidovský Petr ŠK MDDM Postoloprty 1615 0
2008/2009 3 ŠK Magic Žatec "C" 1354 Horák Jiří Slovan Jirkov "C" 2269 0
2008/2009 2 ŠK Magic Žatec "C" 1354 Hanzlík David ŠK Most "D" 1451 0
2008/2009 1 ŠK Magic Žatec "C" 1354 Vychodil Radomír ŠK Magic Žatec "B" 1686 0
2008/2009 9 Magic Žatec"A" 1354 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice"A" 0
2008/2009 8 Magic Žatec"A" 1354 TJ Sokol Údlice"C" 1
2008/2009 3 Magic Žatec"A" 1354 Mayer Daniel TK Klášterec n.O."A" 1495 1
2007/2008 9 Magik Žatec C Albrecht Vlastimil ŠK Merkur Kadaň B 1531 0
2007/2008 8 Magik Žatec C Marhan Jan TJ Klášterec n.O. B 1608 0
2007/2008 6 Magik Žatec C Čelko Milan Slovan Jirkov C 0
2007/2008 5 Magik Žatec C Valtl Jiří TJ Sokol Údlice C 1475 0
2007/2008 4 Magik Žatec C Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice D 1644 0
2007/2008 2 Magik Žatec C Špírek Josef Magik Žatec B 1334 0
2007/2008 1 Magik Žatec C Brázda Antonín ŠK Union Louny D 1802 0
2006/2007 9 Magic Žatec B Isteník Petr Slovan Jirkov B 1672 0
2006/2007 8 Magic Žatec B Salaba Václav Sokol Údlice B 1742 1
2006/2007 7 Magic Žatec B Turek Tomáš ŠK Most C 1570 0
2006/2007 6 Magic Žatec B Končel Karel ŠK Most B 1740 0
2006/2007 4 Magic Žatec B Lausmann Kurt Merkur Kadaň A 1828 0
2006/2007 3 Magic Žatec B Jarina Ladislav Union Louny B 1681 1
2006/2007 2 Magic Žatec B Bejček Pavel Magic Žatec A 1469 0
2005/2006 7 ŠK MAGIC ŽATECA"" Körschner Miroslav TJ LOKO MOSTD"" 1715 0
2005/2006 6 ŠK MAGIC ŽATECA"" Liška Jiří Ing. ŠK MERKUR KADAŇA"" 1914 0
2005/2006 5 ŠK MAGIC ŽATECA"" Vávra Karel TJ T. PODBOŘANYA"" 1906 0
2004/2005 11 ŠK MAGIC ŽATECD" Patřičný Milan TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1339 0
2004/2005 10 ŠK MAGIC ŽATECD" Kubík Emil TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1718 0
2004/2005 8 ŠK MAGIC ŽATECD" Šlezinger Jaroslav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1595 0
2004/2005 7 ŠK MAGIC ŽATECD" Valeš Jan ŠK MERKUR KADAŇ "B" 0
2004/2005 6 ŠK MAGIC ŽATECD" Bejček Pavel ŠK MAGIC ŽATECC" 0
2004/2005 4 ŠK MAGIC ŽATECD" Marhan Jan TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "B" 1620 0
2004/2005 3 ŠK MAGIC ŽATECD" Prchlík Luboš TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1520 0
2004/2005 1 ŠK MAGIC ŽATECD" Vychodil Radomír ŠK MAGIC ŽATECB" 1687 0