Hráč Dočekalová Alexandra

Dočekalová Alexandra

User Pic
Jméno: Dočekalová Alexandra
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1902
Elo mezinárodní: 1880
ID: 25285
FIDE ID: 325600
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 Unichess Ž 1880 1902 Kabát Josef Kbel.šach. reprezentace A 1786 1800 1
2018/2019 4 Unichess Ž 1880 1902 Spěvák Jan TJ Bohemians Praha F 0 1768 1
2018/2019 3 Unichess Ž 1880 1902 Lhotský Michal TJ Pankrác F 2079 2089 0
2018/2019 5 SK Prostějov C 1888 1902 Pekař Václav Meopta Přerov Vinary 2148 2152 0
2018/2019 1 SK Prostějov C 1888 1902 Jiříček Jakub T.J. Sokol Skalička B 1942 1957 0
2017/2018 11 SK Prostějov C 1849 1903 Štěpán Petr AŠK DA Olomouc C 1778 1773 1
2017/2018 10 SK Prostějov C 1849 1903 Šlapák Vladislav T.J. Sokol Citov 0 1694 1
2017/2018 9 SK Prostějov C 1849 1903 Kučera Jiří ŠK SIGMIA Olomouc A 2005 2019 ½
2017/2018 5 SK Prostějov C 1849 1903 Hajnyš Antonín T.J. Sokol Konice 0 1822 ½
2017/2018 4 SK Prostějov C 1849 1903 Vejmola Adam T.J. Sokol Přemyslovice B 1789 1837 0
2017/2018 2 SK Prostějov C 1849 1903 Effenberger Adam Spartak Přerov 1817 1815 ½
2017/2018 1 SK Prostějov C 1873 1896 Virgler Karel SK Prostějov B 1850 1839 ½
2017/2018 9 Unichess Ž 1880 1902 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace B 1838 1848 ½
2017/2018 6 Unichess Ž 1880 1902 Sandvik Thomas GROP D 2044 0 ½
2017/2018 4 Unichess Ž 1880 1902 Frouz Petr ŠK Loko Praha C 1845 1911 0
2017/2018 3 Unichess Ž 1880 1902 Černý Josef ŠK Viktoria Žižkov C 1841 1881 ½
2017/2018 2 Unichess Ž 1880 1902 Řehák Jiří USK Praha B 1769 1796 1
2017/2018 11 SK Prostějov 1849 1903 Štěpán Petr AŠK Olomouc B 1778 1773 1
2017/2018 7 SK Prostějov 1849 1903 Brauner František Uničov 0 1576 ½
2017/2018 3 SK Prostějov 1849 1903 Krahula Pavel ŠK Zábřeh 1855 1821 1
2015/2016 4 Unichess Ž 1910 Polnar Josef TJ Zora Praha A 1720 1
2015/2016 1 Unichess Ž 1910 Staněk Václav ŠO TJ Dukla Praha F 1650 1
2014/2015 10 Sokol Kobylisy E 1847 1886 Kadlec Rudolf ŠK Bohnice C 1426 1
2014/2015 8 Sokol Kobylisy E 1847 1886 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice C 1865 1902 1
2014/2015 5 Sokol Kobylisy E 1847 1886 Brejcha Šimon SK OAZA Praha F 1464 1
2014/2015 3 Sokol Kobylisy E 1847 1886 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna A 1645 1
2014/2015 2 Sokol Kobylisy E 1847 1886 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha C 1955 1985 1
2014/2015 1 Sokol Kobylisy E 1847 1886 Cvak Rudolf ŠK Sokol Vyšehrad H 1435 1
2014/2015 6 SK Prostějov 1847 1886 Klimeš Jiří T.J.Sokol Šumperk 1897 1894 ½
2014/2015 1 SK Prostějov 1847 1886 Klaban Roman Velké Losiny B 1728 1774 1
2013/2014 11 Sportovní Klub Prostějov 1820 1865 Navrátil Marek Slavia Kroměříž B 1843 1900 1
2013/2014 9 Sportovní Klub Prostějov 1820 1865 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 0
2013/2014 8 Sportovní Klub Prostějov 1820 1865 Pukl Rostislav ŠK Staré Město B 1961 1996 0
2013/2014 7 Sportovní Klub Prostějov 1820 1865 Hudaček Josef TJ Podlužan Prušánky 2040 2060 0
2013/2014 6 Sportovní Klub Prostějov 1820 1865 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 1
2013/2014 4 Sportovní Klub Prostějov 1820 1865 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno 1912 1894 1
2013/2014 2 Sportovní Klub Prostějov 1820 1865 Mižák Ján ŠK GARDE Lipovec 1997 1970 ½
2013/2014 10 Sokol Přemyslovice 1820 1865 Kočí Ladislav ŠK DUE POP Uničov 1935 1898 0
2013/2014 8 Sokol Přemyslovice 1820 1865 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk 1905 1909 1
2013/2014 7 Sokol Přemyslovice 1820 1865 Urbášek Oleg ŠK 1921 Zábřeh 2051 1991 0
2013/2014 4 Sokol Přemyslovice 1820 1865 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1990 1995 ½
2013/2014 1 Sokol Přemyslovice 1820 1865 Vozák Lukáš Sokol Skalička 1817 1776 ½
2012/2013 11 SK Prostějov 1855 1911 Kamarád František A64 PřF UP Olomouc 1574 1679 1
2012/2013 10 SK Prostějov 1855 1911 Růžička Marek Sigmia Olomouc 1898 1885 1
2012/2013 9 SK Prostějov 1855 1911 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 2013 1
2012/2013 8 SK Prostějov 1855 1911 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1955 1
2012/2013 7 SK Prostějov 1855 1911 Rábek Vlastimil ŠK Loštice 1745 1
2012/2013 6 SK Prostějov 1855 1911 Ondráček Martin LOKO Zábřeh 1798 1795 1
2012/2013 5 SK Prostějov 1855 1911 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1887 1907 1
2012/2013 4 SK Prostějov 1855 1911 Rickardt Roman TJ ŠK DUE POP Uničov 1907 ½
2012/2013 3 SK Prostějov 1855 1911 Kyselý Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1731 ½
2012/2013 2 SK Prostějov 1855 1911 Pospíšil Ludvík TJ Sokol Skalička 1914 1931 0
2012/2013 1 SK Prostějov 1855 1911 Filouš Jiří Spartak Přerov 1744 ½
2011/2012 11 SK Prostějov B 1805 1820 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc 1997 1873 ½
2011/2012 10 SK Prostějov B 1805 1820 Kozubík Antonín TJ Sokol Hranice 1592 1
2011/2012 7 SK Prostějov B 1805 1820 Mathon Dimitrij SK Přerov 1704 1698 ½
2011/2012 2 SK Prostějov B 1805 1820 Kosík Oldřich GARDE Calcio Olomouc B 1741 1
2011/2012 1 SK Prostějov B 1805 1820 Pinďura Vladimír Sigmia Senior klub Olomouc B 1685 1685 1
2011/2012 10 SK Prostějov 1805 1820 Sigmia Olomouc 1
2011/2012 9 SK Prostějov 1805 1820 Čechovský Hynek TJ Spartak Přerov 1678 1
2011/2012 8 SK Prostějov 1805 1820 Bednář Martin TJ Sokol Skalička 1776 1750 1
2011/2012 7 SK Prostějov 1805 1820 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk B 1867 1832 1
2011/2012 4 SK Prostějov 1805 1820 Lužíková Nicola TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1781 1768 1
2011/2012 3 SK Prostějov 1805 1820 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1891 1878 1
2011/2012 2 SK Prostějov 1805 1820 Šamšula Jiří LOKO Zábřeh 1478 1
2011/2012 1 SK Prostějov 1805 1820 Procházka Stanislav ŠK MKZ Šternberk 1782 1
2010/2011 9 SK Prostějov B 1820 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1809 0
2010/2011 8 SK Prostějov B 1820 Kašparovský Petr TJ Sokol Konice 1819 ½
2010/2011 7 SK Prostějov B 1820 Mikulka Jan SIgmia Olomouc B 1840 0
2010/2011 4 SK Prostějov B 1820 Rickardt Roman GARDE Calcio Olomouc B 1901 0
2010/2011 3 SK Prostějov B 1820 Pospíšil Ignác SK Přerov 1955 0
2010/2011 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1820 Homola Jiří Tatran Litovel C 1536 1
2009/2010 10 Vinohrady B 1801 Doškař Miloslav Lokomotiva K 1664 ½
2009/2010 9 Vinohrady B 1801 Palovský Ladislav Duras BVK E 2008 ½
2009/2010 7 Vinohrady B 1801 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1995 0
2009/2010 6 Vinohrady B 1801 Bezdíček Miloš ŠK 64 C 1780 1
2009/2010 2 Vinohrady B 1801 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1846 0
2009/2010 1 Vinohrady B 1801 Petlan Ivan Lokomotiva I 2022 0
2009/2010 11 SK Prostějov B 1801 Kosík Roman AŠK Olomouc B 1828 ½
2009/2010 10 SK Prostějov B 1801 Doubek Tomáš A64 DDM Olomouc 1951 0
2009/2010 9 SK Prostějov B 1801 Jodl Daniel SK ROŠÁDA Prostějov B 1677 ½
2009/2010 8 SK Prostějov B 1801 Hejnar Petr Garde Calcio Olomouc B 1854 ½
2009/2010 7 SK Prostějov B 1801 Geryk Milan Spartak Přerov B 1670 1
2009/2010 5 SK Prostějov B 1801 Pospíšil Ignác SK Přerov 1960 ½
2009/2010 3 SK Prostějov B 1801 Mikulka Jan ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1818 ½
2009/2010 2 SK Prostějov B 1801 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1836 1
2009/2010 1 SK Prostějov B 1801 Šeiner Jiří TJ Sokol Hranice 1731 ½
2008/2009 8 Vinohrady Brno A 1758 Dajč Ján ŠK Hrušovany n.J.A 1621 1
2008/2009 7 Vinohrady Brno A 1758 Kunderka Miroslav Bydo Zakřany B 1827 0
2008/2009 6 Vinohrady Brno A 1758 Merlíček Jiří ŠK 64 Brno B 1746 1
2008/2009 4 Vinohrady Brno A 1758 Staněk Tomáš TJ Slovan Ivančice A 1807 ½
2008/2009 2 Vinohrady Brno A 1758 Pokorný Radovan Sokol Střelice A 1679 ½
2008/2009 1 Vinohrady Brno A 1758 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1774 ½
2007/2008 11 Sportovní klub Prostějov C 1700 Šťastný Petr Spartak Přerov B 1494 1
2007/2008 8 Sportovní klub Prostějov C 1700 Kozubík Antonín TJ Sokol Hranice 1566 1
2007/2008 7 Sportovní klub Prostějov C 1700 Dosoudil Pavel Sportovní klub Přerov 1743 1
2007/2008 3 Sportovní klub Prostějov C 1700 Bednář Václav TJ Sokol Skalička 1820 ½
2007/2008 2 Sportovní klub Prostějov C 1700 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc B 1768 ½
2007/2008 1 Sportovní klub Prostějov C 1700 Hrabal Jiří ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1768 0