Hráč Mejzr Jan

Mejzr Jan

User Pic
Jméno: Mejzr Jan
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1836
Elo mezinárodní: 1863
ID: 16353
FIDE ID: 342998
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice C 1858 1818 Nejedlý Jiří Cayman Pharma Neratovice E 1822 1794 1
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice A 1869 1817 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2009 2016 0
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice A 1878 1817 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1903 1888 ½
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice A 1878 1817 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk A 1886 1881 ½
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice A 1878 1817 Šilhan Petr Cayman Pharma Neratovice C 2049 2051 ½
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice A 1878 1817 Mazánek David JOLY Lysá nad Labem E 1882 1888 0
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice A 1857 1817 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 D 1964 1971 1
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice A 1857 1817 Suchý Ladislav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1803 1836 1
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice A 1870 1818 Novák Vítězslav TJ Kralupy nad Vltavou A 1974 1960 0
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice A 1858 1818 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1952 1895 1
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice B 1878 1817 Sobotka Jiří Sokol Kolín B 1886 1881 0
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice B 1878 1817 Šimek Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1698 1679 1
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice B 1857 1817 Čihák Adam KŠ Říčany 1925 F 0 1631 ½
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice B 1870 1818 Hynek Jiří Sokol Sendražice A 0 2057 0
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice B 1870 1818 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2008 2006 0
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice B 1858 1818 Koper Štefan ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1827 1799 ½
2017/2018 11 Šachklub města Dobrovice A 1903 1877 Mareš Vladimír Příbram Baník A 1956 1975 ½
2017/2018 10 Šachklub města Dobrovice A 1910 1877 Blümel Otto Klub šachistů Říčany 1925 C 2032 1996 0
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice A 1910 1877 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1936 1947 0
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice A 1910 1877 Žigmund David Sokol Nymburk A 1906 1887 1
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice C 1910 1877 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou C 1778 1818 1
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice C 1906 1877 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky A 1885 1977 ½
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice C 1910 1877 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice E 2103 2050 ½
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice C 1914 1879 Konvalinka Vladislav TJ Kralupy nad Vltavou B 1752 1790 ½
2017/2018 11 Šachklub města Dobrovice B 1903 1877 Rigo Imrich Sokol Bakov n.Jiz. B 1989 1998 0
2017/2018 10 Šachklub města Dobrovice B 1910 1877 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice A 1893 1895 ½
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice B 1905 1877 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2082 2092 1
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice B 1905 1877 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1924 1915 0
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice B 1906 1877 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1853 1855 ½
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice B 1906 1877 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 1936 1969 ½
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice B 1910 1877 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1860 1882 1
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice B 1910 1877 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1902 1886 0
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice B 1910 1877 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1903 1932 0
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice B 1914 1879 Burda Roman Cayman Pharma Neratovice D 2065 2051 ½
2016/2017 11 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1785 1790 1
2016/2017 10 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Štěpánek Stanislav Bohemia Poděbrady A 1826 1848 0
2016/2017 8 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1946 1946 1
2016/2017 7 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1849 1894 ½
2016/2017 6 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2031 2015 ½
2016/2017 5 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Garšic Petr Sokol Bakov n.Jiz. B 1950 1858 1
2016/2017 4 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk B 1993 1984 1
2016/2017 3 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Pech Hynek Sokol Kolín B 1796 1745 1
2016/2017 1 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1855 1871 ½
2015/2016 11 Šachklub města Dobrovice 1827 1818 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 1
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice 1827 1818 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 1
2015/2016 11 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Kříž Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1979 1936 ½
2015/2016 10 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1970 1933 ½
2015/2016 9 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1918 1889 ½
2015/2016 8 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Čermák Jan ŠK Český Brod A 1954 1994 0
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1950 1858 ½
2015/2016 6 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Kruška Vladimír Sokol Kolín B 1887 1903 1
2015/2016 5 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1863 1903 1
2015/2016 4 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1933 1910 0
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 Koper Štefan ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 1
2015/2016 10 ŠK města Dobrovice C 1827 1818 Žáček Zdeněk Karbo Benátky A 1885 1998 0
2015/2016 8 ŠK města Dobrovice C 1827 1818 Šaník Jaroslav Spartak Čelákovice B 1100 1
2015/2016 5 ŠK města Dobrovice C 1827 1818 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav C 1886 1855 1
2015/2016 3 ŠK města Dobrovice C 1827 1818 Kučera Vladimír Cayman Pharma Neratovice D 1938 1938 ½
2015/2016 1 ŠK města Dobrovice C 1827 1818 Kabát Josef Sokol Brandýs n. L. A 1866 1837 0
2014/2015 11 Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 Horák Martin Sokol Český Brod A 2066 1978 0
2014/2015 10 Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 Nosek Filip Sokol Struhařov A 1999 2002 1
2014/2015 9 Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1992 1958 0
2014/2015 8 Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2060 2103 ½
2014/2015 5 Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 0
2014/2015 4 Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2032 2030 0
2014/2015 3 Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 2027 2033 0
2014/2015 2 Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 Zděnek Pavel KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 ½
2014/2015 1 Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1921 1880 ½
2014/2015 2 Šachklub města Dobrovice 1861 1833 Cvikl Michal Caissa Úholičky 2020 1987 0
2013/2014 9 ŠK Města Dobrovice "C" 1843 1773 Šoltys Roman ŠK Města Dobrovice "D" 1715 1726 1
2013/2014 2 ŠK Města Dobrovice "C" 1843 1773 Všetečka Jiří TJ Sokol Nymburk "B" 1752 0
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2073 2075 0
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 1
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 1
2013/2014 7 Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 Partl Miloslav Cayman Pharma C 1857 1792 ½
2013/2014 6 Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 Voborník Bořivoj JOLY Lysá nad Labem E 1904 1853 1
2013/2014 5 Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1839 1821 ½
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1976 1946 0
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1887 1876 1
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 Mrázek Vladimír Sokol Sendražice A 1906 1859 ½
2013/2014 1 Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem D 2049 2068 ½
2013/2014 11 Šachklub města Dobrovice 1843 1773 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 1
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice 1843 1773 Slanec Jan Šachový klub Rakovník 1951 1967 ½
2013/2014 7 Šachklub města Dobrovice 1843 1773 Stluka František SK Pyrit Příbram 2073 2067 0
2013/2014 5 Šachklub města Dobrovice 1843 1773 Vávra Stanislav Dolní Kralovice 1774 0
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice 1843 1773 Daniel Jiří DDM Sokol Nymburk 1932 1919 1
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice 1843 1773 Netušil Jaroslav TJ Neratovice B 2013 2030 ½
2013/2014 1 Šachklub města Dobrovice 1843 1773 Vaic Miroslav Caissa Úholičky 2003 2012 ½
2012/2013 10 ŠK města Dobrovice C 1869 1764 Garšic Petr Sokol Bakov B 1988 1935 0
2012/2013 7 ŠK města Dobrovice C 1869 1764 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá F 2128 2141 0
2012/2013 6 ŠK města Dobrovice C 1869 1764 Čermák Michal ŠK JOLY Lysá E 2033 2065 0
2012/2013 5 ŠK města Dobrovice C 1869 1764 Žáček Zdeněk Karbo Benátky n/Jiz. A 1885 2014 0
2012/2013 3 ŠK města Dobrovice C 1869 1764 Tesař Patrik Sokol Nymburk B 1742 0
2012/2013 2 ŠK města Dobrovice C 1869 1764 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav C 1947 1965 0
2012/2013 1 ŠK města Dobrovice C 1869 1764 Sochor Martin Sokol Pečky B 1870 1856 1
2012/2013 11 Šachklub města Dobrovice B 1869 1764 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 1994 1999 ½
2012/2013 10 Šachklub města Dobrovice B 1869 1764 Říhová Kamila Klub šachistů Říčany 1925 D 1703 1693 1
2012/2013 9 Šachklub města Dobrovice B 1869 1764 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1822 1839 0
2012/2013 7 Šachklub města Dobrovice B 1869 1764 Třebický Jiří JAWA Brodce A 1739 1
2012/2013 6 Šachklub města Dobrovice B 1869 1764 Frolek Pavel TJ AŠ Mladá Boleslav A 1889 1
2012/2013 4 Šachklub města Dobrovice B 1869 1764 Pauch Jan JOLY Lysá n.Labem D 1981 2039 0
2012/2013 3 Šachklub města Dobrovice B 1869 1764 Vávra Stanislav Dolní Kralovice A 1770 ½
2012/2013 2 Šachklub města Dobrovice B 1869 1764 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1741 1741 0
2012/2013 1 Šachklub města Dobrovice B 1869 1764 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1947 1899 ½
2011/2012 11 Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2011 2026 0
2011/2012 10 Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2319 2326 0
2011/2012 9 Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 0
2011/2012 8 Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda 2070 2073 0
2011/2012 7 Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 Jerman Richard ŠK Kladno B 2096 2117 0
2011/2012 6 Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 Dungl Martin Caissa Úholičky B 2001 2048 0
2011/2012 5 Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 Popelka Pavel ŠK Kralupy n.Vlt.B 1984 1966 1
2011/2012 3 Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 Přibyl Josef TJ Neratovice B 2305 2331 0
2011/2012 2 Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2084 2120 0
2011/2012 1 Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2053 2056 0
2010/2011 11 ŠK města Dobrovice C 1776 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice A 1923 0
2010/2011 10 ŠK města Dobrovice C 1776 Vacek Radomír Sokol Bakov n/Jiz. B 2109 ½
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice C 1776 Žáček Zdeněk Karbo Benátky n/Jiz. A 2072 1
2010/2011 8 ŠK města Dobrovice C 1776 Rychtář Pavel ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1967 0
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice C 1776 Moravec Vít Sokol ČeskýBrod B 2108 0
2010/2011 6 ŠK města Dobrovice C 1776 Franc Lubor Sokol Kolín D 1847 0
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice C 1776 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1713 1
2010/2011 4 ŠK města Dobrovice C 1776 Dlouhý Ondřej ŠK města Dobrovice B 2007 0
2010/2011 2 ŠK města Dobrovice C 1776 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1832 1
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice C 1776 Šmejkal Josef Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 0
2010/2011 11 Šachklub města Dobrovice A 1776 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2041 0
2010/2011 10 Šachklub města Dobrovice A 1776 Vlach Karel Caissa Úholičky B 2167 0
2010/2011 9 Šachklub města Dobrovice A 1776 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice A 2028 1
2010/2011 8 Šachklub města Dobrovice A 1776 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 1
2010/2011 7 Šachklub města Dobrovice A 1776 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2143 0
2010/2011 5 Šachklub města Dobrovice A 1776 Popelka Pavel ŠK Kralupy B 2006 0
2010/2011 4 Šachklub města Dobrovice A 1776 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 1973 0
2010/2011 3 Šachklub města Dobrovice A 1776 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 0
2010/2011 2 Šachklub města Dobrovice A 1776 Staněk Václav AERO Odolena Voda A 1942 1
2010/2011 1 Šachklub města Dobrovice A 1776 Hinz František Český lev Kolešovice A 1983 0
2009/2010 11 ŠK města Dobrovice D 1789 Krbeček Václav TJ Autoškoda Ml.Boleslav C 1887 0
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice D 1789 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs n/L. B 1954 ½
2009/2010 9 ŠK města Dobrovice D 1789 Partl Miloslav TJ Sokol Tišice A 1836 1
2009/2010 8 ŠK města Dobrovice D 1789 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1670 ½
2009/2010 6 ŠK města Dobrovice D 1789 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice F 1636 1
2009/2010 5 ŠK města Dobrovice D 1789 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz. C 1794 0
2009/2010 4 ŠK města Dobrovice D 1789 Zámorský Ladislav TJSokol na Mělníce C 1768 1
2009/2010 3 ŠK města Dobrovice D 1789 Kopecký Petr TJ Spartak Čelakovice A 1757 0
2009/2010 2 ŠK města Dobrovice D 1789 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovice E 1514 0
2009/2010 1 ŠK města Dobrovice D 1789 Tesař Patrik DDM Nymburk A 1596 ½
2009/2010 11 ŠK města Dobrovice A 1789 Štěrba Antonín TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1629 ½
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice A 1789 Tesař Martin Sokol Bakov n/Jiz B 1646 ½
2009/2010 9 ŠK města Dobrovice A 1789 Humpolák Jiří TJ Sokol Pečky B 1760 1
2009/2010 7 ŠK města Dobrovice A 1789 Masák Jan ŠK města Dobrovice B 1524 1
2009/2010 6 ŠK města Dobrovice A 1789 Klein Milan ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1899 0
2009/2010 5 ŠK města Dobrovice A 1789 Musil Stanislav ŠK Joly Lysá n/L. F 1535 1
2009/2010 2 ŠK města Dobrovice A 1789 Redek František ŠK města Dobrovice C 1418 0
2009/2010 1 ŠK města Dobrovice A 1789 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 1
2008/2009 11 Pyrit Příbram B 1653 Berg Antonín Sokol Struhařov 1911 0
2008/2009 7 Pyrit Příbram B 1653 Halla Jiří Caissa Úholičky 1869 ½
2008/2009 6 Pyrit Příbram B 1653 Haman Jakub Rakovník 1878 1
2008/2009 3 Pyrit Příbram B 1653 Kopecký Jiří ŠK Kralupy 2029 0
2008/2009 2 Pyrit Příbram B 1653 Stolz Lubor Spartak Žebrák 1962 0
2008/2009 1 Pyrit Příbram B 1653 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1862 1
2008/2009 11 ŠK města Dobrovice B 1653 Michalčák Lubomír TJ Sokol Pečky B 2043 0
2008/2009 10 ŠK města Dobrovice B 1653 Richter Martin TJ Neratovice B 1949 0
2008/2009 9 ŠK města Dobrovice B 1653 Zelinka Jiří Sokol Bakov n/J B 1955 0
2008/2009 8 ŠK města Dobrovice B 1653 Krbeček Václav Auto Škoda Ml.Boleslav B 1931 0
2008/2009 7 ŠK města Dobrovice B 1653 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1812 ½
2008/2009 6 ŠK města Dobrovice B 1653 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav C 1906 ½
2008/2009 4 ŠK města Dobrovice B 1653 Kastner Jan ŠK JOLY Lysá n/L. E 1768 ½
2008/2009 3 ŠK města Dobrovice B 1653 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1957 0
2008/2009 2 ŠK města Dobrovice B 1653 Pospíšil Jiří ŠK města Dobrovice A 2074 1
2008/2009 1 ŠK města Dobrovice B 1653 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2076 1
2007/2008 11 Alva Příbram B 1538 Hataš Radim Caissa Úholičky 1504 ½
2007/2008 10 Alva Příbram B 1538 Adamík František Biomedica Říčany B 1959 0
2007/2008 6 Alva Příbram B 1538 Slapnička Karel MONTAKO Kralupy n.V. A 1840 0
2007/2008 5 Alva Příbram B 1538 Prášek Vladimír Spartak Žebrák 1741 ½
2007/2008 4 Alva Příbram B 1538 Berchtold Petr Sokol Struhařov 1762 ½
2007/2008 1 Alva Příbram B 1538 Šperlich Antonín MONTAKO Kralupy n.V. B 1692 0
2007/2008 10 ŠK Alva Příbram C 1538 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1801 1
2007/2008 9 ŠK Alva Příbram C 1538 Klosse Vladimír TJ Český Lev Kolešovice A 1695 ½
2007/2008 8 ŠK Alva Příbram C 1538 Fejtek Petr ŠK Kladno C 1848 0
2007/2008 6 ŠK Alva Příbram C 1538 Červenka Antonín ŠO Stochov 1752 0
2007/2008 5 ŠK Alva Příbram C 1538 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun A 1723 1
2007/2008 4 ŠK Alva Příbram C 1538 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1753 0
2007/2008 3 ŠK Alva Příbram C 1538 Růžička Václav ŠK Kladno D 1804 ½
2007/2008 2 ŠK Alva Příbram C 1538 Turický David Lokomotiva Zdice A 1584 ½
2007/2008 1 ŠK Alva Příbram C 1538 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice A 1964 0
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram C 1494 Duda Michal ŠK Rakovník B 1485 ½
2006/2007 10 ŠK Alva Pb Příbram C 1494 Prcín Ivo Lokomotiva Zdice A 1250 1
2006/2007 9 ŠK Alva Pb Příbram C 1494 Blažek Jaroslav ŠK Kladno C 1757 ½
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram C 1494 Kantořík Pavel TJ Český lev Kolešovice 1658 0
2006/2007 6 ŠK Alva Pb Příbram C 1494 Spartak Žebrák B 1
2006/2007 4 ŠK Alva Pb Příbram C 1494 Falta Ivan ŠK Kladno D 1698 1
2006/2007 3 ŠK Alva Pb Příbram C 1494 Štefka Vladimír NOVA Kladno A 1
2006/2007 2 ŠK Alva Pb Příbram C 1494 Dražan Miloslav ŠK Příbram - Baník A 1323 0
2006/2007 1 ŠK Alva Pb Příbram C 1494 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1707 1
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram E 1494 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1610 ½
2006/2007 10 ŠK Alva Pb Příbram E 1494 Kolařík Leoš SK Liteň 1680 0
2006/2007 9 ŠK Alva Pb Příbram E 1494 Fairaisl Dušan ŠK Hostomice 1733 0
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram E 1494 Čábelka Rolf TJ Jince A 1869 ½
2006/2007 7 ŠK Alva Pb Příbram E 1494 Láska Zdeněk Kovohutě Příbram 1649 0
2006/2007 6 ŠK Alva Pb Příbram E 1494 Paukert Jan ŠK Řevnice 1895 0
2006/2007 5 ŠK Alva Pb Příbram E 1494 Zadina Jaroslav Zadinovi Jince 1250 ½
2006/2007 4 ŠK Alva Pb Příbram E 1494 Kováč Martin TJ Jince B 1740 0
2006/2007 3 ŠK Alva Pb Příbram E 1494 Komaško Alexandr Lokomotiva Beroun B 1250 0
2006/2007 2 ŠK Alva Pb Příbram E 1494 Šilhavý Miroslav Lokomotiva Zdice B 1000 1
2006/2007 1 ŠK Alva Pb Příbram E 1494 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram D 1745 0
2005/2006 11 ŠK Alva Pb Příbram E 1100 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1587 0
2005/2006 10 ŠK Alva Pb Příbram E 1100 Ledvinka Jiří ŠK Řevnice A 1697 0
2005/2006 9 ŠK Alva Pb Příbram E 1100 Třešňák Lukáš Lokomotiva Zdice A 1573 ½
2005/2006 8 ŠK Alva Pb Příbram E 1100 Urbanovský Josef TJ SOU Příbram B 1459 ½
2005/2006 7 ŠK Alva Pb Příbram E 1100 Kuchta Petr ŠK Liteň A 1000 1
2005/2006 6 ŠK Alva Pb Příbram E 1100 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1318 ½
2005/2006 5 ŠK Alva Pb Příbram E 1100 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram A 1695 ½
2005/2006 4 ŠK Alva Pb Příbram E 1100 Kuba Milan ŠK Alva Pb Příbram D 1536 0
2005/2006 3 ŠK Alva Pb Příbram E 1100 Prcín Ivo Lokomotiva Zdice B 1250 0
2005/2006 2 ŠK Alva Pb Příbram E 1100 Klán Ladislav ŠK Hostomice A 1100 1
2005/2006 1 ŠK Alva Pb Příbram E 1100 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1636 1