Hráč Vandas Karel

Vandas Karel

User Pic
Jméno: Vandas Karel
Oddíl: ŠK Praha-Smíchov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1702
Elo mezinárodní: 0
ID: 15426
FIDE ID: 354244
Rok narození: 1959
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Smíchov B 0 1718 Bíkl Radek LR AAA 0 1360 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Smíchov B 0 1718 Postránecká Zuzana ŠK Sokol Vyšehrad I 1385 1488 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Smíchov A 0 1718 Penk František ŠK DP Praha D - EA Hotels 1970 1947 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Smíchov A 0 1718 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác E 2117 2090 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Smíchov A 0 1718 Kühnl Eduard DDM Praha 6 B 0 1623 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Smíchov B 0 1704 Achylis Miloš ŠO Praga Praha B 1788 1803 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Smíchov B 0 1704 Katsianikos Konstantinos ŠK Loko Praha C 1579 1696 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Smíchov B 0 1704 Schuster Jan ŠK DP Praha D - EA Hotels 1917 1926 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Praha - Smíchov B 0 1705 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác F 1614 1644 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Praha - Smíchov B 0 1705 Zajíček Luděk Šachový klub Praha 4 A 0 1808 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Praha - Smíchov B 0 1705 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha E 2059 1987 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha - Smíchov B 0 1705 Staněk Václav SK Lokomotiva Radlice A 1751 1797 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Praha - Smíchov B 0 1705 Peter Jakub Steinitz - Makabi 0 1770 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Praha - Smíchov B 0 1705 Kučera Jan LISA A 1905 1915 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Praha - Smíchov C 0 1705 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha C 1941 1944 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Praha - Smíchov C 0 1705 Kastnerová Zuzana ŠK Viktoria Žižkov C 1777 1763 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Praha - Smíchov C 0 1705 Dvořák Aleš USK Praha B 1717 1757 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha - Smíchov C 0 1705 Vender Bohumil SK Lokomotiva Radlice B 0 1622 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Praha - Smíchov C 0 1705 Simonová Adéla Unichess Ž 1855 1795 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Praha - Smíchov C 0 1705 Vojtíšek Miloš Kbel.šach. reprezentace B 1734 1770 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Praha - Smíchov C 0 1705 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1861 1829 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Praha - Smíchov C 0 1705 Fiala Jan Sokol Praha Vršovice E 1746 1782 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Mlejn A 0 1705 Dvořák Aleš USK Praha C 1717 1757 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Mlejn A 0 1705 Čižmár Štefan ŠK Bohnice C 1716 1751 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Praha - Smíchov C 1707 Rakouš Pavel DDM Praha 6 B 1982 1923 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Praha - Smíchov C 1707 Císař Jiří ŠO Praga Praha B 1731 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Mlejn B 1707 Gottlieb Miroslav ŠO Praga Praha F 1679 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Mlejn B 1707 Strahl Jiří USK Praha B 2030 2037 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Mlejn B 1707 Sedláčková Janka Šachový klub Praha 4 C 1628 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Mlejn B 1707 Rylek Milan DDM Praha 6 C 1702 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Mlejn B 1707 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1874 1849 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Mlejn B 1707 Svoboda Zdeněk ŠK Loko Praha D 1635 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Mlejn B 1707 Páral Martin GROP F 1000 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Praha - Smíchov D 1707 Veselý Jiří ŠK DP Praha - EA Hotels II 1817 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Praha - Smíchov D 1707 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice C 1825 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Praha - Smíchov D 1707 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad H 1682 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Praha - Smíchov D 1707 Hlavina Jan Sokol Nebušice 1344 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Praha - Smíchov D 1707 Kühnl Eduard ŠK Bohnice C 1708 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Praha - Smíchov D 1707 Vykypěl Michal TJ Pankrác G 1635 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Praha - Smíchov D 1707 Fuchs Lukáš USK Praha C 1795 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Praha - Smíchov D 1707 Havrlík Pavel ŠO Praga Praha D 1836 1813 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Praha - Smíchov D 1707 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha G 1783 1804 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Mlejn B 1707 Haderka Karel SK Újezd nad Lesy 1818 1725 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Mlejn B 1707 Kučera Josef ŠK DP Praha - EA Hotels II 1781 1747 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Smíchov D 1707 Mrázek Martin ŠK Bohnice D 1727 1613 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Smíchov D 1707 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1831 1944 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Smíchov D 1707 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1874 1849 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Smíchov D 1707 Mihál Sergej GROP E 1841 1860 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Smíchov D 1707 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice D 1689 1646 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Smíchov D 1707 Hamral Čestmír TJ Praga Praha F 1716 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Smíchov D 1707 Kühnl Eduard DDM Praha 6 C 1708 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Smíchov D 1707 Votruba Ladislav TJ Pankrác G 1829 1808 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Smíchov B 1733 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1735 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Smíchov B 1733 Šaroun Radek SK OAZA Praha D 1882 1896 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov B 1733 Papírník Milan TJ Praga Praha D 1699 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Mlejn B 1733 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha C 1955 1985 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Mlejn B 1733 Malá Anna Sokol Kobylisy E 1940 1910 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Mlejn B 1733 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice C 1865 1902 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Mlejn B 1733 Holý Filip ŠK Praha 4 A 1849 1980 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Mlejn B 1733 Koreček Michail SK OAZA Praha F 1695 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Mlejn B 1733 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna A 1645 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Smíchov D 1733 Haderka Karel SK Újezd nad Lesy A 1841 1798 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Smíchov D 1733 Hájek Jiří ŠK Praha 4 B 1809 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov D 1733 Hinz František Holdia DP Praha D 1891 1906 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov D 1733 Strakoš Tomáš TJ Praga Praha G 1753 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov D 1733 Volejník Pavel Sokol Kobylisy F 1935 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Smíchov D 1733 Trojan Ondřej DDM Praha 6 C 1848 1851 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Smíchov D 1733 Haase Pavel ŠK PORG A 1790 1834 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Smíchov B 1736 Patka Milan SK Motorlet Praha A 1747 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Mlejn B 1736 Hataš Oldřich Sokol Praha-Vršovice F 1748 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Mlejn B 1736 Chromovský Hynek ŠK Viktoria Žižkov D 1770 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Mlejn B 1736 Rývová Anna ŠK Mahrla Praha C 1922 1857 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Mlejn B 1736 Srostlík Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy E 1832 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Mlejn B 1736 Kůs Petr Kbelská šachová reprezentace 1993 1969 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Smíchov D 1736 Blažek Miroslav TJ Praga Praha G 1800 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Smíchov D 1736 Sochor Martin Bohemians Praha F 1898 1904 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Smíchov D 1736 Brejcha Blahomír Sokol Praha-Kobylisy F 1642 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Smíchov D 1736 Koreček Michail SK OAZA Praha F 1702 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Smíchov D 1736 Filipec Tomáš TJ Pankrác F 1843 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Smíchov D 1736 Peka Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1716 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Smíchov D 1736 Boleslav Petr ŠK PORG D 2081 2053 ½ soutěž