Hráč Závůrková Monika

Závůrková Monika

User Pic
Jméno: Závůrková Monika
Oddíl: TJ Kavalier Sázava z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1854
Elo mezinárodní: 1860
ID: 4407
FIDE ID: 344680
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B ŠO Praga Praha C 1860 1854 Kosina Jakub ŠK DP Praha G 0 1846 ½
2017/2018 8 B ŠO Praga Praha C 1860 1854 Doležel Jan ŠK Bohnice C 0 1606 1
2017/2018 7 Č ŠO Praga Praha C 1860 1854 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha G 1826 1929 0
2017/2018 4 B ŠO Praga Praha C 1860 1854 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 0
2017/2018 3 Č ŠO Praga Praha C 1860 1854 Mlynář Jaroslav ŠK Mlejn A 0 1827 ½
2017/2018 2 B ŠO Praga Praha C 1860 1854 Košař Milan USK Praha C 1636 1632 ½
2017/2018 8 B TJ Kavalier Sázava A 1860 1917 Gernert Otakar TJ Sokol Struhařov A 2059 2059 0
2017/2018 7 B TJ Kavalier Sázava A 1860 1917 Chomický Josef Sokol Neveklov 0 1577 ½
2017/2018 6 Č TJ Kavalier Sázava A 1860 1917 Jiroušek Tadeáš Klub šachistů Říčany 1925 G 1672 1708 0
2017/2018 5 B TJ Kavalier Sázava A 1860 1917 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany B 1785 1800 0
2017/2018 4 Č TJ Kavalier Sázava A 1860 1917 Králík Vladimír Šachový klub Příbram Baník B 0 1772 0
2017/2018 3 B TJ Kavalier Sázava A 1860 1917 Starýchfojtů Josef KŠ Stříbrná Skalice A 1762 1825 1
2017/2018 2 Č TJ Kavalier Sázava A 1860 1917 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1948 ½
2015/2016 11 B TJ Praga Praha D 1860 1869 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice D 1815 1826 1
2015/2016 9 B TJ Praga Praha D 1860 1869 Steimar Miroslav Viktoria Žižkov C 1955 1947 1
2015/2016 8 Č TJ Praga Praha D 1860 1869 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2092 2090 0
2015/2016 7 B TJ Praga Praha D 1860 1869 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 ½
2015/2016 6 Č TJ Praga Praha D 1860 1869 Rada Miroslav Unichess E 1903 1893 1
2015/2016 5 B TJ Praga Praha D 1860 1869 Dlouhý David ŠK Bohnice B 1897 1895 1
2015/2016 3 Č TJ Praga Praha D 1860 1869 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 ½
2015/2016 2 B TJ Praga Praha D 1860 1869 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1899 1935 ½
2015/2016 9 Č TJ Kavalier Sázava A 1860 1869 Hejda Antonín ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1822 ½
2015/2016 8 B TJ Kavalier Sázava A 1860 1869 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2005 1999 0
2015/2016 7 Č TJ Kavalier Sázava A 1860 1869 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1919 1917 ½
2015/2016 6 B TJ Kavalier Sázava A 1860 1869 Hučík Lukáš TJ Sokol Nymburk C 1736 1699 1
2015/2016 5 Č TJ Kavalier Sázava A 1860 1869 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod B 1775 1814 ½
2015/2016 4 B TJ Kavalier Sázava A 1860 1869 Sobotka Bohumil TS Sokol Sendražice B 1705 ½
2015/2016 3 Č TJ Kavalier Sázava A 1860 1869 Humpolák Jiří TJ Sokol Pečky A 1747 1727 ½
2015/2016 2 B TJ Kavalier Sázava A 1860 1869 Poborský Josef TJ Slavoj Čáslav A 1995 1920 1
2015/2016 1 Č TJ Kavalier Sázava A 1860 1869 Němeček Pavel DDM Symfonie Poděbrady A 1775 1795 ½
2015/2016 9 B Uhlířské Janovice 1860 1869 Skála Radim Sokol Struhařov B 1576 1
2015/2016 4 B Uhlířské Janovice 1860 1869 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1712 1694 1
2014/2015 9 B TJ Kavalier Sázava A 1821 1821 Pitra Karel ŠK Pravonín 1879 1879 ½
2014/2015 8 Č TJ Kavalier Sázava A 1821 1821 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1778 1824 0
2014/2015 7 B TJ Kavalier Sázava A 1821 1821 Vilímová Julie Stříbrná Skalice A 1635 1590 1
2014/2015 6 Č TJ Kavalier Sázava A 1821 1821 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 1
2014/2015 5 B TJ Kavalier Sázava A 1821 1821 Švadlenka Miloslav SK Slavoj Čáslav A 1673 ½
2014/2015 4 Č TJ Kavalier Sázava A 1821 1821 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1896 1920 ½
2014/2015 3 B TJ Kavalier Sázava A 1821 1821 Michálek František Sokol Kolín C 2056 2080 0
2014/2015 2 Č TJ Kavalier Sázava A 1821 1821 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice B 1775 1807 0
2014/2015 1 B TJ Kavalier Sázava A 1821 1821 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1903 1946 0
2014/2015 11 B TJ Praga Praha D 1821 1821 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha D 1744 1821 1
2014/2015 10 Č TJ Praga Praha D 1821 1821 Chrobák Martin Unichess ČSOB F 1670 1
2014/2015 9 Č TJ Praga Praha D 1821 1821 Vít Martin Viktoria Žižkov C 1903 1928 ½
2014/2015 8 B TJ Praga Praha D 1821 1821 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 1
2014/2015 7 Č TJ Praga Praha D 1821 1821 Šaur František Sokol Vršovice E 1823 ½
2014/2015 6 B TJ Praga Praha D 1821 1821 Kunc Jan ŠK Smíchov B 1825 1734 ½
2014/2015 5 Č TJ Praga Praha D 1821 1821 Macková Veronika Bohemians Praha F 1754 1774 ½
2014/2015 2 B TJ Praga Praha D 1821 1821 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 1975 2014 ½
2014/2015 1 Č TJ Praga Praha D 1821 1821 Boháč Jaroslav SK Rapid Praha A 1857 1
2014/2015 11 B Uhlířské Janovice 1821 1821 Skála Radim Sokol Struhařov B 1576 1
2014/2015 8 B Uhlířské Janovice 1821 1821 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1610 1
2014/2015 6 B Uhlířské Janovice 1821 1821 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim C 1782 1739 1
2014/2015 2 B Uhlířské Janovice 1821 1821 Zlámaná Anna Stříbrná Skalice B 1565 1682 1
2013/2014 9 B TJ Praga Praha E 1751 Frajt Tomáš TJ Praga Praha H 1470 1
2013/2014 8 Č TJ Praga Praha E 1751 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 1000 1
2013/2014 7 B TJ Praga Praha E 1751 Volek Jan Matouš ŠK PORG F 1233 1
2013/2014 6 Č TJ Praga Praha E 1751 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha E 1870 1880 ½
2013/2014 3 Č TJ Praga Praha E 1751 Skočková Kateřina TJ Zora Praha A 1755 1837 ½
2013/2014 2 B TJ Praga Praha E 1751 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice A 1911 1
2013/2014 1 Č TJ Praga Praha E 1751 Kudrna Zdeněk USK Praha C 1698 0
2013/2014 9 B Uhlířské Janovice 1751 Konopka Aleš Stříbrná Skalice B 1626 ½
2013/2014 5 Č Uhlířské Janovice 1751 Vyhnal Miroslav Sokol Postupice 1626 1
2013/2014 4 B Uhlířské Janovice 1751 Sadil Pavel KDJS Sedlčany B 1471 ½
2013/2014 9 B TJ Kavalier Sázava A 1751 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1776 0
2013/2014 8 Č TJ Kavalier Sázava A 1751 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1865 1838 ½
2013/2014 7 B TJ Kavalier Sázava A 1751 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1861 1891 0
2013/2014 6 Č TJ Kavalier Sázava A 1751 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1628 ½
2013/2014 5 B TJ Kavalier Sázava A 1751 Fojtů Jiří Stříbrná Skalice A 1585 1541 1
2013/2014 4 Č TJ Kavalier Sázava A 1751 Kubaljak Jaromír TcJ Sokol Benešov A 2002 1905 0
2013/2014 3 Č TJ Kavalier Sázava A 1751 Král Pavel Sokol Neveklov A 1751 0
2013/2014 2 B TJ Kavalier Sázava A 1751 Šedivý Ondřej TJ Sokol Český Brod B 1764 1799 0
2013/2014 1 Č TJ Kavalier Sázava A 1751 Pitra Karel ŠK Pravonín A 1635 0
2012/2013 11 Č TJ Kavalier Sázava A 1742 Teichmann Čeněk TJ Sokol Sendražice B 1880 ½
2012/2013 10 B TJ Kavalier Sázava A 1742 Macků Emil TcJ Sokol Benešov A 1963 1951 0
2012/2013 9 Č TJ Kavalier Sázava A 1742 Vančura Milan SK Slavoj Čáslav A 1766 1
2012/2013 8 B TJ Kavalier Sázava A 1742 Holub Milan JAWA Brodce B 2074 2036 0
2012/2013 7 Č TJ Kavalier Sázava A 1742 Zvára David TJ Spartak Vlašim B 2059 2102 0
2012/2013 6 B TJ Kavalier Sázava A 1742 Fojtů Jiří Stříbrná Skalice A 1585 1570 1
2012/2013 5 Č TJ Kavalier Sázava A 1742 Mejzlík Vojtěch ŠK Pravonín A 2052 2088 0
2012/2013 4 B TJ Kavalier Sázava A 1742 Vokolek Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora B 1888 1913 ½
2012/2013 2 Č TJ Kavalier Sázava A 1742 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1759 1
2012/2013 1 B TJ Kavalier Sázava A 1742 Řehoř Jan Sokol Neveklov A 1801 1
2011/2012 9 B Kavalier Sázava A 1712 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1619 ½
2011/2012 7 Č Kavalier Sázava A 1712 Škrabánek Matěj DDM Nymburk 1250 1
2011/2012 6 B Kavalier Sázava A 1712 Vanc Vladimír TJ Slavoj Čáslav A 1476 1
2011/2012 5 Č Kavalier Sázava A 1712 Hrubeš Miroslav TJ Sokol Pečky D 1461 1
2011/2012 4 B Kavalier Sázava A 1712 Čermák František Joly Lysá nad Labem F 1598 1
2011/2012 3 Č Kavalier Sázava A 1712 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod C 1484 1474 1
2011/2012 2 B Kavalier Sázava A 1712 Semerák Jiří TJ Sokol Sendražice C 1457 ½
2011/2012 1 Č Kavalier Sázava A 1712 Jelínek Jan ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1461 1
2010/2011 9 Č Kavalier Sázava A 1704 Král Vojtěch TJ Slavoj Čáslav A 1615 1
2010/2011 8 B Kavalier Sázava A 1704 Vančura Milan TJ Sokol Sendražice C 1762 ½
2010/2011 6 Č Kavalier Sázava A 1712 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky C 1669 1
2010/2011 5 B Kavalier Sázava A 1704 Pecák Ondřej ŠK Kostelec n/ČL C 1474 0
2010/2011 4 Č Kavalier Sázava A 1704 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod C 1513 ½
2010/2011 3 B Kavalier Sázava A 1704 Houška Bohumil DDM Nymburk C 1786 1
2010/2011 2 Č Kavalier Sázava A 1704 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1466 1
2010/2011 1 B Kavalier Sázava A 1704 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice B 1618 ½
2009/2010 11 Č Kavalier Sázava 1726 Černý Jiří Jawa Brodce C 1821 1
2009/2010 10 B Kavalier Sázava 1726 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany B 1919 ½
2009/2010 9 Č Kavalier Sázava 1726 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim C 1670 0
2009/2010 8 B Kavalier Sázava 1726 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1573 ½
2009/2010 7 Č Kavalier Sázava 1726 Boček Lukáš ŠK Medvědi Zvole B 1354 1
2009/2010 6 B Kavalier Sázava 1726 Vávra Stanislav Dolní Kralovice 1733 0
2009/2010 5 Č Kavalier Sázava 1726 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1738 ½
2009/2010 4 B Kavalier Sázava 1726 Jiřík Petr Sokol Benešov B 1617 0
2009/2010 3 Č Kavalier Sázava 1726 Marhan František Jiskra Zruč n.Sáz. 1705 ½
2009/2010 2 B Kavalier Sázava 1726 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1674 0
2008/2009 10 Č Kavalier Sázava 1704 Sysel Jan Sokol Benešov C 1708 ½
2008/2009 9 B Kavalier Sázava 1704 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany B 1934 ½
2008/2009 8 Č Kavalier Sázava 1704 Jukl Karel Jawa Brodce C 1602 1
2008/2009 6 Č Kavalier Sázava 1704 Hrdina Robin Sokol Postupice 1636 1
2008/2009 5 B Kavalier Sázava 1704 Zimovčák Zdeněk Sokol Struhařov B 1576 1
2008/2009 3 B Kavalier Sázava 1704 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1539 ½
2008/2009 2 Č Kavalier Sázava 1704 Kudrna Ivo Sokol Benešov B 1501 1
2008/2009 1 B Kavalier Sázava 1704 Vávra Stanislav Dolní Kralovice 1744 ½
2007/2008 10 B Kavalier Sázava 1700 ŠK Medvědi Zvole B 1
2007/2008 8 B Kavalier Sázava 1700 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1555 1
2007/2008 2 Č Kavalier Sázava 1700 Bumbálek Roman Jawa Brodce C 1
2007/2008 1 B Kavalier Sázava 1700 Jordán Petr Sokol Struhařov B ½
2006/2007 11 B Kavalier Sázava 1705 Souralová Venuše Sokol Struhařov B 1
2006/2007 10 Č Kavalier Sázava 1705 Mádlová Tereza Spartak Vlašim C 1250 1
2006/2007 4 B Kavalier Sázava 1705 Boštík Vladimír ŠK KDJS Sedlčany A 1834 0
2005/2006 11 B Kavalier Sázava 1709 Snížek Jaromír Sp. D. Kralovice 1504 ½
2005/2006 4 B Kavalier Sázava 1709 Česánek Jaroslav SK Kamenice 1
2005/2006 2 B Kavalier Sázava 1709 Stoklasa Miroslav In Medvědi Zvole A 0
2004/2005 10 Č Kavalier Sázava A 1722 Řeřábek Jaroslav BIOMEDICA Říčany E 1641 ½
2004/2005 9 B Kavalier Sázava A 1722 Gabriel Jan Sokol Kolín D 1884 ½
2004/2005 7 B Kavalier Sázava A 1722 Lacina Ladislav BIOMEDICA Říčany C 1693 0
2004/2005 4 Č Kavalier Sázava A 1722 Matoušek Libor Stad.Kutná Hora B 1786 0