Hráč Strauss Jindřich

Strauss Jindřich

User Pic
Jméno: Strauss Jindřich
Oddíl: ŠK Slavie Děčín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1860
Elo mezinárodní: 1880
ID: 1536
FIDE ID: 327352
Rok narození: 1939
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Slavie Děčín 1892 1882 Lešák Jiří SK Děčín "C" 1953 1954 0
2018/2019 10 ŠK Slavie Děčín 1892 1882 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1756 1765 ½
2018/2019 9 ŠK Slavie Děčín 1884 1882 Bartoš Václav ŠK Teplice "B" 2020 2024 ½
2018/2019 8 ŠK Slavie Děčín 1884 1882 Lasík Petr DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1672 1685 1
2018/2019 7 ŠK Slavie Děčín 1909 1882 Hrabal Ivan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1947 1936 0
2018/2019 6 ŠK Slavie Děčín 1909 1882 Vodehnal Václav Sportis Svádov-Olšinky "B" 1688 1717 0
2018/2019 4 ŠK Slavie Děčín 1905 1880 Matouš Pavel ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1644 1645 1
2018/2019 3 ŠK Slavie Děčín 1907 1880 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1797 1821 1
2018/2019 2 ŠK Slavie Děčín 1907 1880 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1934 1941 0
2018/2019 1 ŠK Slavie Děčín 1909 1880 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1842 1858 ½
2017/2018 9 ŠK Slavie Děčín 1916 1904 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky "B" 2018 2009 0
2017/2018 8 ŠK Slavie Děčín 1916 1904 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1
2017/2018 7 ŠK Slavie Děčín 1912 1904 Beneš Petr ASK Lovosice "A" 2047 2036 ½
2017/2018 6 ŠK Slavie Děčín 1912 1904 Černý Jakub SK Děčín "C" 1943 1953 ½
2017/2018 5 ŠK Slavie Děčín 1909 1904 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2013 1971 ½
2017/2018 4 ŠK Slavie Děčín 1909 1904 Šmíd Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1870 1945 0
2017/2018 3 ŠK Slavie Děčín 1909 1904 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2074 2087 1
2017/2018 2 ŠK Slavie Děčín 1909 1904 Bartoš Václav ŠK Teplice "B" 2020 2031 0
2017/2018 1 ŠK Slavie Děčín 1909 1902 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2021 2020 ½
2016/2017 8 ŠK Slavie Děčín 1946 2001 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1965 1944 0
2016/2017 7 ŠK Slavie Děčín 1946 2001 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1854 1851 0
2016/2017 6 ŠK Slavie Děčín 1946 2001 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1828 1851 0
2016/2017 5 ŠK Slavie Děčín 1946 2001 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2062 2034 0
2016/2017 4 ŠK Slavie Děčín 1946 2001 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1757 1811 1
2016/2017 3 ŠK Slavie Děčín 1946 2001 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "A" 1955 1931 0
2016/2017 2 ŠK Slavie Děčín 1946 2001 Dusbaba Karel SK ŠACHY Chlumec "B" 2130 2124 0
2016/2017 1 ŠK Slavie Děčín 1946 2001 Richter Miroslav ŠK Stropnik Osek "A" 1904 1924 1
2015/2016 9 SK Slavie Decin 1946 2001 Šebesta Jan Sportis Svadov-Olsinky "A" 1955 1931 ½
2015/2016 8 SK Slavie Decin 1946 2001 Wichs Jakub SVAH Vseborice 2070 2057 0
2015/2016 7 SK Slavie Decin 1946 2001 Mareš Otakar SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 ½
2015/2016 6 SK Slavie Decin 1946 2001 Říha Jaroslav TJ CSAD Libouchec 2062 2034 0
2015/2016 5 SK Slavie Decin 1946 2001 Dusbaba Karel SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 0
2015/2016 4 SK Slavie Decin 1946 2001 Hoke Petr SK Slavoj Litomerice "B" 1947 1912 1
2015/2016 3 SK Slavie Decin 1946 2001 Papay Marek SK Decin "C" 1974 1995 ½
2015/2016 2 SK Slavie Decin 1946 2001 Pavelka Hubert Jan SK Spartak Usti n. L. "B" 1999 1974 1
2015/2016 1 SK Slavie Decin 1946 2001 Beneš Petr ASK Lovosice "A" 2058 2027 ½
2014/2015 11 ŠK Slavie Děčín 1954 1984 Čermák Jan ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 0
2014/2015 10 ŠK Slavie Děčín 1954 1984 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2092 2066 ½
2014/2015 9 ŠK Slavie Děčín 1954 1984 Kostišče Ján Sportis Svádov - Olšinky "B" 1738 1730 1
2014/2015 8 ŠK Slavie Děčín 1954 1984 Rouč Michal SVAH Všebořice 1793 1847 1
2014/2015 7 ŠK Slavie Děčín 1954 1984 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 ½
2014/2015 6 ŠK Slavie Děčín 1954 1984 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 1
2014/2015 5 ŠK Slavie Děčín 1954 1984 Šťastný Petr ŠK Teplice "C" 2033 2044 ½
2014/2015 4 ŠK Slavie Děčín 1954 1984 Beneš Petr ASK Lovosice "A" 2055 2041 0
2014/2015 3 ŠK Slavie Děčín 1954 1984 Macháček Otakar Sportis Svádov - Olšinky "A" 2025 2007 0
2014/2015 2 ŠK Slavie Děčín 1954 1984 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1872 1877 1
2014/2015 1 ŠK Slavie Děčín 1954 1984 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 0
2013/2014 11 ŠK Slávie Děčín 1927 1980 Kostišče Ján SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1739 1726 1
2013/2014 10 ŠK Slávie Děčín 1927 1980 Beneš Petr ASK Lovosice 2109 2100 0
2013/2014 9 ŠK Slávie Děčín 1927 1980 Lešák Ondřej SK Děčín "C" 1840 1802 1
2013/2014 8 ŠK Slávie Děčín 1927 1980 Spejchal Josef ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1902 1881 0
2013/2014 7 ŠK Slávie Děčín 1927 1980 Wichs Jakub TJ SVAH Všebořice 2067 2071 1
2013/2014 6 ŠK Slávie Děčín 1927 1980 Šebesta Jan SKD Průmstav - stavby SO "A" 1949 1916 ½
2013/2014 5 ŠK Slávie Děčín 1927 1980 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 1
2013/2014 3 ŠK Slávie Děčín 1927 1980 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2062 2025 0
2013/2014 2 ŠK Slávie Děčín 1927 1980 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 1
2013/2014 1 ŠK Slávie Děčín 1927 1980 Dusbaba Karel SK ŠACHY Chlumec "A" 2120 2122 1
2012/2013 11 Slavia SČE Děčín 1924 1948 Šebesta Jan SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1884 1875 0
2012/2013 10 Slavia SČE Děčín 1924 1948 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2039 2027 0
2012/2013 9 Slavia SČE Děčín 1924 1948 Klátil Karel SK Děčín "C" 2017 1965 ½
2012/2013 8 Slavia SČE Děčín 1924 1948 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2033 2081 ½
2012/2013 7 Slavia SČE Děčín 1924 1948 Beneš Petr ASK Lovosice 2105 2119 ½
2012/2013 6 Slavia SČE Děčín 1924 1948 Macháček Otakar Svádov-Olšinky "C" 1932 1
2012/2013 5 Slavia SČE Děčín 1924 1948 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 1
2012/2013 4 Slavia SČE Děčín 1924 1948 Mráz Jiří SVAH Všebořice "A" 1911 1911 ½
2012/2013 3 Slavia SČE Děčín 1924 1948 Dusbaba Karel SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 0
2012/2013 2 Slavia SČE Děčín 1924 1948 Kapoun Pavel SK ŠACHY Chlumec "B" 1811 1852 1
2012/2013 1 Slavia SČE Děčín 1924 1948 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 ½
2011/2012 11 TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2039 2053 1
2011/2012 10 TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 Řeháček Josef ŠK MOSAD Česká Kamenice 1649 1
2011/2012 9 TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 0
2011/2012 8 TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 Chaloupka František TJ Slavoj Litoměřice "C" 2016 2050 0
2011/2012 7 TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1860 0
2011/2012 6 TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 Křehla Milan ŠK Teplice "C" 1815 1812 0
2011/2012 5 TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 Tachovský Pavel ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1841 ½
2011/2012 4 TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 Třeska František TJ Lovochemie Lovosice 1850 1
2011/2012 3 TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "B" 1976 2004 0
2011/2012 2 TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2095 2112 1
2011/2012 1 TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 Malinkovič Viktor TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1744 1
2010/2011 11 TJ Slavia SČE Děčín 1937 Berežný Jan ŠK Viamont Teplice "C" 1842 ½
2010/2011 10 TJ Slavia SČE Děčín 1937 Okrouhlík Zdeněk ŠK Viamont Teplice "D" 1819 1
2010/2011 9 TJ Slavia SČE Děčín 1937 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1892 1
2010/2011 8 TJ Slavia SČE Děčín 1937 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 1
2010/2011 7 TJ Slavia SČE Děčín 1937 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1700 1
2010/2011 6 TJ Slavia SČE Děčín 1937 Dusbaba Karel TJ Chlumec "A" 2105 1
2010/2011 5 TJ Slavia SČE Děčín 1937 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2116 0
2010/2011 4 TJ Slavia SČE Děčín 1937 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2040 0
2010/2011 3 TJ Slavia SČE Děčín 1937 Malinkovič Viktor Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1717 1
2010/2011 2 TJ Slavia SČE Děčín 1937 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1837 1
2010/2011 1 TJ Slavia SČE Děčín 1937 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2039 0
2009/2010 9 Slavia SČE Děčín 1916 Papay Jindřich SK Děčín "B" 2042 1
2009/2010 8 Slavia SČE Děčín 1916 Mareš Otakar ŠK Mosad Česká Kamenice 1837 0
2009/2010 7 Slavia SČE Děčín 1916 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "B" 1988 1
2009/2010 6 Slavia SČE Děčín 1916 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2285 0
2009/2010 5 Slavia SČE Děčín 1916 Tureček Václav Ulimex Svádov Olšinky "C" 1964 1
2009/2010 4 Slavia SČE Děčín 1916 Lešák Ondřej SK Děčín "C" 1839 1
2009/2010 3 Slavia SČE Děčín 1916 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1788 1
2009/2010 2 Slavia SČE Děčín 1916 Rouč Michal Spartak UL "C" 1832 1
2009/2010 1 Slavia SČE Děčín 1916 Šebesta Jan Sportis Svádov Olšinky "B" 1847 0
2008/2009 9 Slavie SČE Děčín "A" 1865 Vozka Pavel TJ Svádov-Olšinky "A" 2240 0
2008/2009 8 Slavie SČE Děčín "A" 1865 Šebesta Jan TJ Svádov-Olšinky "B" 1817 ½
2008/2009 7 Slavie SČE Děčín "A" 1865 Papay Marek SK Děčín "C" 1776 1
2008/2009 6 Slavie SČE Děčín "A" 1865 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1856 1
2008/2009 5 Slavie SČE Děčín "A" 1865 Mareš Otakar ŠK Mosad Česká Kamenice 1840 0
2008/2009 4 Slavie SČE Děčín "A" 1865 Kolář Daniel Spartak UL "D" 1792 ½
2008/2009 3 Slavie SČE Děčín "A" 1865 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2015 0
2008/2009 2 Slavie SČE Děčín "A" 1865 Papay Jindřich SK Děčín "B" 2047 ½
2008/2009 1 Slavie SČE Děčín "A" 1865 Svoboda Josef TJ Chlumec "B" 1712 1
2007/2008 1 SK Děčín A 1890 Seliger Bedřich TJ Bonex Teplice B 1921 0
2007/2008 9 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1890 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "A" 2056 0
2007/2008 8 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1890 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2016 ½
2007/2008 7 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1890 Voslař Jan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2044 0
2007/2008 6 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1890 Hoke Petr KŠ Štětí 1812 0
2007/2008 5 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1890 Šebesta Jan TJ Svádov Olšinky "B" 1786 ½
2007/2008 4 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1890 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1864 ½
2007/2008 3 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1890 Janda Zdeněk SK Děčín "C" 2072 0
2007/2008 2 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1890 Palík Václav ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1711 1
2007/2008 1 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1890 Kučera Jaroslav ŠK Mosad Čes. Kamenice 2005 ½
2006/2007 9 Slavia SČE Děčín"A" Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec 0
2006/2007 8 Slavia SČE Děčín"A" Kučera Petr Mosad Č.Kamenice"A" 0
2006/2007 7 Slavia SČE Děčín"A" Machálek Bedřich Svádov Olšinky"A" 1
2006/2007 6 Slavia SČE Děčín"A" Hejduk Tomáš Spartak Ústí n.L."D" 1
2006/2007 5 Slavia SČE Děčín"A" Kunc Karel Lokomotiva Ústí n.L."A" ½
2006/2007 4 Slavia SČE Děčín"A" Musil Antonín Svádov Olšinky"B" 1
2006/2007 3 Slavia SČE Děčín"A" Hofmann Dietmar SK Děčín"C" ½
2006/2007 2 Slavia SČE Děčín"A" Němec Petr Spartak Ústí n.L."C" ½
2006/2007 1 Slavia SČE Děčín"A" Weiss Josef ČSAD Libouchec ½
2006/2007 8 TJ Slavia SČE Děčín "B" 1919 Mareš Otakar ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1890 ½
2006/2007 7 TJ Slavia SČE Děčín "B" 1919 Kostišče Ján TJ Svádov Olšinky "D" 1684 1
2006/2007 5 TJ Slavia SČE Děčín "B" 1919 Svoboda Josef TJ Lokomotiva Ústí n. L. "B" 1704 1
2006/2007 1 TJ Slavia SČE Děčín "B" 1919 Krivoš Rudolf ŠK Spartak Ústí n. L. "F" 1747 ½
2005/2006 10 Slávia DěčínA"" 1916 Miškovský Pavel Slovan Jirkov 2161 0
2005/2006 9 Slávia DěčínA"" 1916 Kánský Pavel SK Demas DěčínB"" 2136 0
2005/2006 8 Slávia DěčínA"" 1916 Kurka František Bonex TepliceB"" 2166 ½
2005/2006 7 Slávia DěčínA"" 1916 Košek Martin Sj.LitoměřiceB"" 1598 ½
2005/2006 6 Slávia DěčínA"" 1916 Šulc Jaromír Sp.Ústí n.LC"" 2038 0
2005/2006 5 Slávia DěčínA"" 1916 Klakurka Stanislav Union LounyB"" 1989 0
2005/2006 4 Slávia DěčínA"" 1916 Reitinger Petr CHP Litvínov 2095 0
2005/2006 3 Slávia DěčínA"" 1916 Mrnka Jan Loko MostB"" 1994 0
2005/2006 2 Slávia DěčínA"" 1916 Nudčenko Karel Sokol Údlice 2198 1
2005/2006 1 Slávia DěčínA"" 1916 Hula Lukáš Sj.LitoměřiceA"" 2101 0
2005/2006 9 Slávia Děčín B 1916 Sochor Jiří TJ Povrly 2242 0
2005/2006 8 Slávia Děčín B 1916 Kapoun Pavel Loko Ústí n.L A 1802 1
2005/2006 7 Slávia Děčín B 1916 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec 2041 0
2005/2006 6 Slávia Děčín B 1916 Koper Štefan Mosad Č.Kamenice 2079 ½
2005/2006 5 Slávia Děčín B 1916 Vozka Pavel Svádov-Olš. B 2188 1
2005/2006 4 Slávia Děčín B 1916 Kníže Václav Sp.Ústí n.L D 1778 ½
2005/2006 3 Slávia Děčín B 1916 Král Karel Svádov-Olš.A 1904 0
2005/2006 2 Slávia Děčín B 1916 Smrček Martin ČSAD Libouchec 1879 ½
2005/2006 1 Slávia Děčín B 1916 Jersák Jiří SK Demas Děčín C 1754 1
2004/2005 11 Slavia SČE Děčín "A" 1961 Pešek Radomír Loko Most "B" 1926 ½
2004/2005 10 Slavia SČE Děčín "A" 1961 Kurka František Bonex Teplice "B" 2166 ½
2004/2005 9 Slavia SČE Děčín "A" 1961 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice "A" 2095 ½
2004/2005 8 Slavia SČE Děčín "A" 1961 Jeníček Michal Slovan Jirkov 2118 0
2004/2005 7 Slavia SČE Děčín "A" 1961 Tachovský Pavel Bystřanští jezd "A" 1812 ½
2004/2005 6 Slavia SČE Děčín "A" 1961 Machálek Bedřich Sp.Ústí n.L. "B" 2061 0
2004/2005 5 Slavia SČE Děčín "A" 1961 Bayer Radek Glaverbel Teplice 2133 1
2004/2005 4 Slavia SČE Děčín "A" 1961 Švarc Roman Union Louny "A" 2133 0
2004/2005 3 Slavia SČE Děčín "A" 1961 Paganik Pavel Sokol Údlice "A" 2260 0
2004/2005 2 Slavia SČE Děčín "A" 1961 Friml Antonín CHP Litvínov 2174 0
2004/2005 1 Slavia SČE Děčín "A" 1961 Klátil Karel SK Demas Děčín "B" 2077 0
2003/2004 9 Slavia SČE Děčín 1935 Sochor Jiří ŠK PovrlyA" 2105 0
2003/2004 8 Slavia SČE Děčín 1935 Kapoun Pavel Loko ÚstíB" 1813 1
2003/2004 7 Slavia SČE Děčín 1935 Mittelbach Zdeněk Chlumec 1952 ½
2003/2004 6 Slavia SČE Děčín 1935 Jenč Milan Sp.Ústí n.L.C" 1833 1
2003/2004 5 Slavia SČE Děčín 1935 Varta Jiří SK DěčínC" 1828 1
2003/2004 4 Slavia SČE Děčín 1935 Kostišče Ján Svádov-Olš.B" 1735 1
2003/2004 3 Slavia SČE Děčín 1935 Král Karel Svádov-Olš.A" 1924 ½
2003/2004 2 Slavia SČE Děčín 1935 Jernek Pavel MOSAD Čes.Kamenice 2058 1
2003/2004 1 Slavia SČE Děčín 1935 Říha Jaroslav ČSAD Libouchec 2056 1
2003/2004 10 SK Demas Děčín 1935 Novák Petr Loko Ústí n.L. 1753 1
2003/2004 9 SK Demas Děčín 1935 Reitingerová Iveta SSZŠ Litvínov 1828 0
2003/2004 5 SK Demas Děčín 1935 Vašíček Milan Glaverbel Teplice 1700 0
2003/2004 4 SK Demas Děčín 1935 Vocásek Václav Sj.Litoměřice 1888 0
2003/2004 3 SK Demas Děčín 1935 Král David Bonex Teplice 1858 ½