Hráč Anaškin Arsenij

Anaškin Arsenij

User Pic
Jméno: Anaškin Arsenij
Oddíl: ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Karpova
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2230
Elo mezinárodní: 2240
ID: 37017
FIDE ID: 357790
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK AURORA 2240 2230 Vlček Dalibor Šachový klub Bohnice - A 1944 1955 1
2018/2019 10 ŠK AURORA 2240 2230 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1923 1903 0
2018/2019 9 ŠK AURORA 2240 2230 Kučera Jan LISA A 1909 1893 1
2018/2019 8 ŠK AURORA 2240 2230 Wichs Jakub TJ Kobylisy D 2118 2099 1
2018/2019 7 ŠK AURORA 2240 2230 Strahl Jiří USK Praha A 1922 1944 1
2018/2019 5 ŠK AURORA 2240 2230 Cantier Jean-Francois GROP Classical Chess 1912 1903 1
2018/2019 4 ŠK AURORA 2240 2230 Muzikář Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1929 1916 1
2018/2019 3 ŠK AURORA 2240 2230 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1893 1902 1
2018/2019 2 ŠK AURORA 2240 2230 Musil Miroslav SK OAZA Praha C 2007 2003 1
2018/2019 1 ŠK AURORA 2240 2230 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 2039 2041 1
2017/2018 11 ŠK Aurora 2240 2230 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1977 2034 1
2017/2018 10 ŠK Aurora 2240 2230 Lamser Jan Unichess D 2134 2125 1
2017/2018 9 ŠK Aurora 2240 2230 Ruzyak Pavel GROP Classical Chess 1967 1930 1
2017/2018 8 ŠK Aurora 2240 2230 Noha Michal SK OAZA Praha C 1945 1961 1
2017/2018 7 ŠK Aurora 2240 2230 Plašil Petr TJ Kobylisy D 1961 1965 1
2017/2018 6 ŠK Aurora 2240 2230 Kučera Tomáš ŠK DP Praha D - VŠFS II 1993 2007 ½
2017/2018 5 ŠK Aurora 2240 2230 Muzikář Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1929 1916 1
2017/2018 4 ŠK Aurora 2240 2230 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2031 ½
2017/2018 3 ŠK Aurora 2240 2230 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2016 2028 ½
2017/2018 2 ŠK Aurora 2240 2230 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 1942 1956 1
2017/2018 1 ŠK Aurora 2240 2230 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2066 2069 ½
2015/2016 8 ŠK AD Jičín "C" 2139 2125 Havelka Jan TJ Neratovice "B" 2167 2117 0
2015/2016 7 ŠK AD Jičín "C" 2139 2125 Šlampa Jan ŠK Teplice 2149 2162 ½
2015/2016 6 ŠK AD Jičín "C" 2139 2125 Bradáč Daniel ŠK Zikuda Turnov "C" 2012 2011 ½
2015/2016 3 ŠK AD Jičín "C" 2139 2125 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2189 2187 0
2015/2016 2 ŠK AD Jičín "C" 2139 2125 Horák Michal CHESS Most 2330 2293 0
2015/2016 9 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2139 2125 Trčka Bohdan ŠK Smíchov E 1611 1
2015/2016 8 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2139 2125 Terpstra Wiep Šachový klub Praha 4 A 1950 1
2015/2016 7 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2139 2125 Slavětínský Jaroslav SK OAZA Praha E 1859 1
2015/2016 6 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2139 2125 Smolka Josef SK Lokomotiva Radlice B 1850 1860 1
2015/2016 5 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2139 2125 Daňhel Jaroslav ŠK DP Praha - EA Hotels I 1976 1
2015/2016 4 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2139 2125 Kubát Martin Sokol Praha-Kobylisy G 1717 1799 1
2015/2016 3 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2139 2125 Hlavina Matouš Sokol Nebušice 1520 1467 1
2015/2016 2 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2139 2125 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice 1588 0
2014/2015 7 PROMAT OAZA Praha 1979 2020 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno A 2105 2111 0
2014/2015 6 PROMAT OAZA Praha 1979 2020 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 0
2014/2015 4 PROMAT OAZA Praha 1979 2020 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1921 1978 1
2014/2015 3 PROMAT OAZA Praha 1979 2020 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 1949 1960 1
2014/2015 1 PROMAT OAZA Praha 1979 2020 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 1
2014/2015 7 PROMAT OAZA Praha 1979 2020 Zahálka Jan ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1878 1907 1
2014/2015 6 PROMAT OAZA Praha 1979 2020 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 1949 1960 1
2014/2015 4 PROMAT OAZA Praha 1979 2020 Havelka Jan Sokol Buštěhrad 2034 2019 1
2014/2015 2 PROMAT OAZA Praha 1979 2020 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 1
2014/2015 1 PROMAT OAZA Praha 1979 2020 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 1723 1849 1
2014/2015 10 ŠK Holdia DP Praha 1979 2020 Formánek Martin Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 0
2014/2015 7 ŠK Holdia DP Praha 1979 2020 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2165 2150 0
2014/2015 4 ŠK Holdia DP Praha 1979 2020 Mařík Petr ŠK Líně 2142 2134 1
2014/2015 1 ŠK Holdia DP Praha 1979 2020 Pecháček Stanislav TJ Dukla Praha 2039 2024 1
2013/2014 7 SK OAZA Praha 1916 1985 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 1752 1843 1
2013/2014 5 SK OAZA Praha 1916 1985 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 0
2013/2014 4 SK OAZA Praha 1916 1985 Kaňáková Natálie BŠS Frýdek-Místek 1876 1926 0
2013/2014 3 SK OAZA Praha 1916 1985 Škuthan Jiří Chess Most 1820 1726 ½
2013/2014 1 SK OAZA Praha 1916 1985 Eret Jonáš TJ Sokol Klatovy 1898 1941 1
2013/2014 9 ŠK Aurora A 1916 1985 Bartoň Milan TJ Praga Praha D 1889 1823 1
2013/2014 7 ŠK Aurora A 1916 1985 Koper Štefan ŠK Praha 4 A 1968 1947 0
2013/2014 6 ŠK Aurora A 1916 1985 Limberský Pavel SK Újezd nad Lesy A 1798 0
2013/2014 4 ŠK Aurora A 1916 1985 Nosek Filip Bohemians Praha G 1988 1985 1
2013/2014 3 ŠK Aurora A 1916 1985 Kozák Martin Holdia DP Praha D 1924 1
2013/2014 2 ŠK Aurora A 1916 1985 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2043 2042 ½
2013/2014 5 SK OAZA Praha 1916 1985 Eret Jonáš TJ Sokol Klatovy 1898 1941 1
2013/2014 4 SK OAZA Praha 1916 1985 Škuthan Jiří Chess Most 1820 1726 ½
2013/2014 3 SK OAZA Praha 1916 1985 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 1989 2043 0
2013/2014 2 SK OAZA Praha 1916 1985 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1726 1785 ½
2013/2014 1 SK OAZA Praha 1916 1985 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1770 1836 ½
2012/2013 10 SK OAZA Praha 1830 1813 Turková Hana TJ Slavoj Litoměřice 1100 1
2012/2013 9 SK OAZA Praha 1830 1813 Ta Minh Khoi Chess Most C 1435 1
2012/2013 6 SK OAZA Praha 1830 1813 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad 1557 1
2012/2013 5 SK OAZA Praha 1830 1813 Košičár Lukáš ŠK Kralupy 1250 1
2012/2013 4 SK OAZA Praha 1830 1813 Belohradský Jan ŠK Praha Smíchov 1250 1
2012/2013 3 SK OAZA Praha 1830 1813 Ullmann Adam Chess Most B 1512 1
2012/2013 2 SK OAZA Praha 1830 1813 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov 1322 1
2012/2013 1 SK OAZA Praha 1830 1813 Brunová Blanka ŠK Tachov 1487 1
2011/2012 10 SK OAZA Praha 1851 1875 Novák Lukáš Šachklub Tábor A 1673 1564 ½
2011/2012 9 SK OAZA Praha 1851 1875 Steinbauer Filip Šachklub Tábor B 1516 1
2011/2012 8 SK OAZA Praha 1851 1875 Rozhoň Václav QCC České Budějovice A 1250 1
2011/2012 5 SK OAZA Praha 1851 1875 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1771 1727 0
2011/2012 4 SK OAZA Praha 1851 1875 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1783 1783 ½
2011/2012 3 SK OAZA Praha 1851 1875 Rathouský Jakub KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 1
2011/2012 2 SK OAZA Praha 1851 1875 Petr Jan TJ Bohemians Praha A 1961 1969 0
2011/2012 1 SK OAZA Praha 1851 1875 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha B 1556 1
2010/2011 7 SK OAZA Praha 1709 Polok Kacper SK Slavia Orlová 0
2010/2011 6 SK OAZA Praha 1709 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2013 0
2010/2011 5 SK OAZA Praha 1709 Volčík Luděk SK Boršice 2069 ½
2010/2011 4 SK OAZA Praha 1709 Fargač Martin TŽ Třinec 1990 0
2010/2011 3 SK OAZA Praha 1709 Šlampa Jan Sokol Údlice 1944 0
2010/2011 2 SK OAZA Praha 1709 Rojíková Lenka TJ Jiskra Hořice 1729 1
2010/2011 1 SK OAZA Praha 1709 Ježek Adam ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 0
2010/2011 10 TJ Neratovice B 1709 Kopřiva Petr Sokol na Mělníce A 1899 0
2010/2011 9 TJ Neratovice B 1709 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1958 0
2010/2011 6 TJ Neratovice B 1709 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice A 2061 0
2010/2011 4 TJ Neratovice B 1709 Bulva Stanislav ŠK Kralupy B 1879 1
2010/2011 3 TJ Neratovice B 1709 Krafka Jan ŠK Kladno B 1956 0
2010/2011 2 TJ Neratovice B 1709 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 1
2010/2011 1 TJ Neratovice B 1709 Střelba Ivo AERO Odolena Voda A 1824 ½
2010/2011 7 SK OAZA Praha 1709 Šlampa Jan Sokol Údlice 1944 0
2010/2011 6 SK OAZA Praha 1709 Růžička Václav ŠK Kladno 2030 0
2010/2011 5 SK OAZA Praha 1709 Zvára David TRW Autolektronika Vlašim 1983 0
2010/2011 4 SK OAZA Praha 1709 Rojíková Lenka TJ Jiskra Hořice 1729 1
2010/2011 3 SK OAZA Praha 1709 Iwanow Anna Desko Liberec 0
2010/2011 2 SK OAZA Praha 1709 Ježek Adam ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 0
2010/2011 1 SK OAZA Praha 1709 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2180 0
2009/2010 2 SK OAZA Praha Pajerský Michal TJ Desko Liberec 1686 0
2009/2010 1 SK OAZA Praha Sabolová Kristýna TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 ½
2009/2010 7 SK OAZA Praha Pajerský Michal TJ Desko Liberec 1686 0
2009/2010 6 SK OAZA Praha Sabolová Kristýna TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 ½