Hráč Šmejkal Josef

Šmejkal Josef

User Pic
Jméno: Šmejkal Josef
Oddíl: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1780
Elo mezinárodní: 1809
ID: 17061
FIDE ID: 331600
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1809 1773 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice C 1631 1611 ½
2018/2019 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1806 1773 Parpel Petr Cayman Pharma Neratovice E 1724 1712 1
2018/2019 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1806 1773 Chytrý Petr ŠK Kabo Benátky A 0 1847 ½
2018/2019 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1793 1773 Suchomel Oldřich Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1558 1
2018/2019 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1792 1773 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 0 1703 ½
2018/2019 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1792 1773 Štross František Šachklub města Dobrovice D 1458 1461 1
2018/2019 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1792 1782 Drábek Miroslav ŠK Spartak Čelákovice B 0 1687 1
2018/2019 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1810 1782 Musil Stanislav JOLY Lysá nad Labem G 0 1491 ½
2018/2019 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1810 1782 Popelka Pavel TJ Kralupy nad Vltavou B 1900 1854 0
2018/2019 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1806 1782 Meca Viktor Sokol Brandýs nad Labem A 0 1735 0
2018/2019 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1806 1773 Lenc Zdeněk Sparta Kutná Hora B 1912 1915 ½
2018/2019 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1793 1773 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1768 1810 1
2018/2019 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1793 1773 Fiala Jan ŠK Český Brod A 1907 1928 ½
2018/2019 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1792 1773 Grečný Karol KŠ Říčany 1925 F 1823 1862 0
2018/2019 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1792 1773 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1805 1808 1
2018/2019 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1792 1782 Koper Štefan ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1843 1799 ½
2018/2019 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1792 1782 Dubnička Augustín Šachklub města Dobrovice B 1737 1761 ½
2018/2019 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1810 1782 Němeček Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1829 1833 0
2018/2019 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1810 1782 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 E 1852 1793 0
2018/2019 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1806 1782 Švondr Michal Joly Lysá nad Labem F 1950 1929 ½
2017/2018 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1747 Smolík Aleš TJ Kralupy nad Vltavou C 1570 1555 ½
2017/2018 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1799 1747 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky A 1969 1934 ½
2017/2018 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1799 1747 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice C 1711 1735 ½
2017/2018 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1793 1747 Stypa Zdeněk Cayman Pharma Neratovice F 0 1550 ½
2017/2018 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1793 1747 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav C 1811 1809 1
2017/2018 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1747 Martinec Karel TJ Kralupy nad Vltavou B 1768 1764 ½
2017/2018 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1747 Marcikán Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou C 1719 1678 ½
2017/2018 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1747 Zolman Pavel Sokol Brandýs nad Labem A 0 1765 1
2017/2018 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1796 1745 Verner Jan Cayman Pharma Neratovice E 1805 1777 ½
2017/2018 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1826 1747 Bohdal Ján ŠK Spartak Čelákovice A 1858 0 0
2017/2018 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1747 Verner Jan Cayman Pharma Neratovice D 1844 1776 1
2017/2018 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1799 1747 Garšic Petr Sokol Bakov n.Jiz. B 1951 1892 1
2017/2018 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1799 1747 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice A 1875 1851 ½
2017/2018 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1793 1747 Klein Milan Šachklub města Dobrovice B 1892 1862 ½
2017/2018 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1793 1747 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1930 1915 ½
2017/2018 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1747 Kacafírek Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1894 1887 0
2017/2018 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1747 Němeček Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1886 1838 0
2017/2018 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1747 Vajčner Jiří Joly Lysá nad Labem F 1872 1868 1
2017/2018 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1796 1745 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1914 1895 ½
2016/2017 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Novák Václav Bohemia Poděbrady A 1957 1964 ½
2016/2017 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1970 1933 ½
2016/2017 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Královský Martin ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1994 0
2016/2017 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Radics Robert ŠK Český Brod A 1787 1773 ½
2016/2017 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Vilímová Julie Klub šachistů Říčany 1925 C 1725 1791 0
2016/2017 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Richter Martin Sokol Bakov n.Jiz. B 1981 2003 0
2016/2017 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1937 1924 0
2016/2017 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Franc Lubor Sokol Kolín B 1849 1843 ½
2016/2017 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Snížek Květoslav Sparta Kutná Hora B 1891 1910 0
2016/2017 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Holub Milan JAWA Brodce A 1991 1943 0
2016/2017 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 1
2015/2016 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Misař Aleš TJ Sokol Nymburk B 1804 1772 ½
2015/2016 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 ½
2015/2016 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1879 1856 0
2015/2016 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Nosek Filip Sokol Struhařov A 1981 1970 0
2015/2016 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1849 1894 0
2015/2016 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Tesař Martin Sokol Bakov nad Jizerou B 1947 1990 0
2015/2016 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1855 1896 0
2015/2016 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 0
2015/2016 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1863 1903 1
2015/2016 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Forman Miroslav ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1946 1946 0
2015/2016 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 Vávra Stanislav Spartak Vlašim C 1897 1848 ½
2015/2016 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1863 Hoch Václav Cayman Pharma Neratovice E 1633 1
2015/2016 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1863 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice D 2070 2025 ½
2015/2016 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1863 Ševčík Zdeněk Sokol Brandýs n. L. A 1895 1902 ½
2015/2016 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1863 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce B 1809 1865 ½
2015/2016 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1863 Jeřábek Jindřich Karbo Benátky A 2002 1952 ½
2015/2016 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1863 Štursa Jan ŠK Kralupy B 2054 2066 0
2015/2016 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1863 Jankovský Zbyněk Spartak Čelákovice B 1640 1585 1
2015/2016 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1863 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1908 1882 1
2015/2016 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1863 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1840 1790 ½
2015/2016 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1863 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav C 1886 1855 ½
2014/2015 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1894 1916 0
2014/2015 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 Košata František KŠ Říčany 1925 D 1842 1781 1
2014/2015 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1780 1782 0
2014/2015 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1766 1746 1
2014/2015 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1864 1872 0
2014/2015 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 Franc Lubor Sokol Kolín B 1872 1857 ½
2014/2015 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1775 1807 1
2014/2015 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 ½
2014/2015 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 0
2014/2015 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 1
2014/2015 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1868 1869 Kožený Pavel JOLY Lysá n.L. E 2070 2059 0
2014/2015 10 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1868 1869 Lažánek Jan Joly Lysá n. L. F 1973 1930 ½
2014/2015 9 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1868 1869 Jeřábek Jindřich Karbo Benátky n. J. A 2028 1974 0
2014/2015 8 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1868 1869 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk C 1921 1880 ½
2014/2015 7 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1868 1869 Suchý František ŠK Dobrovice C 1803 1767 ½
2014/2015 6 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1868 1869 Veselý Jiří Cayman Pharma D 1787 ½
2014/2015 5 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1868 1869 Maláč Petr ŠK Sokol Ml. Boleslav C 2043 2003 ½
2014/2015 4 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1868 1869 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Brandýs n. L. A 1895 1901 1
2014/2015 3 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1868 1869 Rigo Imrich Sokol Bakov n. J. B 2004 2015 0
2014/2015 2 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1868 1869 Gruber Miloš TJ Sokol na Mělníce B 1940 1948 ½
2014/2015 1 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1868 1869 Doležal Karel TJ Sokol Pečky A 2014 2023 0
2013/2014 11 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou "B" 2130 2122 0
2013/2014 10 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 Suchý František ŠK Města Dobrovice "C" 1829 1838 1
2013/2014 9 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 Novák Jiří TJ Slavoj Čáslav 2012 2003 ½
2013/2014 8 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk "B" 1780 1791 0
2013/2014 7 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 Michálek František Sokol Kolín "C" 2058 2050 0
2013/2014 6 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 Vocilka Jiří Sparta Kutná Hora "B" 1866 1871 0
2013/2014 5 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 Klein Milan ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1897 1887 ½
2013/2014 4 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 Šoltys Roman ŠK Města Dobrovice "D" 1715 1726 1
2013/2014 3 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky "B" 1669 1
2013/2014 2 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 Koudelka Ivan Sokol Český Brod 2052 2058 1
2013/2014 1 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice "B" 1726 1
2013/2014 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1966 1962 ½
2013/2014 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 Sochor Martin Sokol Pečky A 1898 1904 ½
2013/2014 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 Jordán Petr Sokol Struhařov A 1639 1
2013/2014 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 Hála Viktor Sokol Kolín B 2000 2018 0
2013/2014 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 0
2013/2014 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1887 1876 0
2013/2014 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1965 1983 0
2013/2014 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1883 1861 ½
2013/2014 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 Kacafírek Miroslav Cayman Pharma C 1924 1989 0
2013/2014 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem D 1932 1919 ½
2013/2014 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 Švondr Michal JOLY Lysá nad Labem E 1987 1956 ½
2012/2013 11 AŠ Mladá Boleslav B 1902 1924 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1869 1869 ½
2012/2013 10 AŠ Mladá Boleslav B 1902 1924 Tesař Patrik Sokol Nymburk B 1742 0
2012/2013 9 AŠ Mladá Boleslav B 1902 1924 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav C 2008 ½
2012/2013 8 AŠ Mladá Boleslav B 1902 1924 Štegl Petr Sokol Pečky B 1783 1808 1
2012/2013 6 AŠ Mladá Boleslav B 1902 1924 Garšic Petr Sokol Bakov B 1988 1935 0
2012/2013 5 AŠ Mladá Boleslav B 1902 1924 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice D 1719 1742 ½
2012/2013 4 AŠ Mladá Boleslav B 1902 1924 Moravec Vít Sokol Český Brod B 2131 2102 ½
2012/2013 3 AŠ Mladá Boleslav B 1902 1924 Valenta Zdeněk ŠK JOLY Lysá F 1978 1914 ½
2012/2013 2 AŠ Mladá Boleslav B 1902 1924 Musil Martin ŠK JOLY Lysá E 2069 2075 0
2012/2013 1 AŠ Mladá Boleslav B 1902 1924 Jeřábek Jindřich Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 ½
2012/2013 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1924 Procházka Petr JAWA Brodce A 1974 2008 1
2012/2013 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1924 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1741 1741 ½
2012/2013 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1924 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1871 1857 ½
2012/2013 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1924 Pauch Jan JOLY Lysá n.Labem D 1981 2039 ½
2012/2013 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1924 Staněk Ondřej Dolní Kralovice A 1954 1977 1
2012/2013 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1924 Hanibal Kamil Šachklub města Dobrovice B 1879 1931 ½
2012/2013 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1924 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1947 1965 0
2012/2013 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1924 Macek Kamil Sokol Kolín C 1989 2003 ½
2012/2013 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1924 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1749 1738 1
2012/2013 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1924 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1819 ½
2012/2013 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1924 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1832 1875 ½
2011/2012 10 AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice C 1857 1838 1
2011/2012 9 AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 Baran Peter TJ Neratovice C 2096 2099 1
2011/2012 8 AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 Všetečka Jiří Sokol Nymburk B 1759 1
2011/2012 7 AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 Kasal Kamil Spartak Čelákovice A 1961 1923 ½
2011/2012 6 AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 Břečka František Sokol na Mělníce B 1908 1923 0
2011/2012 5 AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá n/L. E 2027 1979 1
2011/2012 4 AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1798 1805 ½
2011/2012 3 AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 Mažgut Jozef Sokol Brandýs n/L A 1827 1
2011/2012 2 AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 Novotný Roman Karbo Benátky n/Jiz. A 2030 2062 0
2011/2012 1 AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 Tocháček Michal Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 0
2011/2012 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 Spousta Jan Sokol Hostivice A 1786 1900 1
2011/2012 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 Hanibal Kamil Šachklub Města Dobrovice A 1872 1910 0
2011/2012 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 Suchý František Šachklub Města Dobrovice B 1781 0
2011/2012 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1998 2007 1
2011/2012 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 Volf Zdeněk TJ AERO Odolena Voda 1000 ½
2011/2012 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1612 1701 0
2011/2012 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 1994 1977 0
2011/2012 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 Břečka František Sokol na Mělníce A 1908 1923 ½
2011/2012 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1968 1893 1
2011/2012 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1987 1976 1
2011/2012 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 Hánl František ŠK Kralupy n.Vlt.B 1913 1852 0
2010/2011 11 Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 Žáček Zdeněk Karbo Benátky n/Jiz. A 2072 0
2010/2011 10 Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 Rychtář Pavel ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1967 0
2010/2011 9 Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 Moravec Vít Sokol ČeskýBrod B 2108 0
2010/2011 8 Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 Franc Lubor Sokol Kolín D 1847 1
2010/2011 7 Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1713 1
2010/2011 6 Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 Dlouhý Ondřej ŠK města Dobrovice B 2007 ½
2010/2011 5 Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 Karafiát Václav ŠK města Dobrovice D 1613 ½
2010/2011 4 Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 Hudec Ondřej TJ Sokol Pečky B 1913 1
2010/2011 3 Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 Švejdar Luděk Sokol Bakov n/Jiz. B 1982 0
2010/2011 2 Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1910 0
2010/2011 1 Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 Mejzr Jan ŠK města Dobrovice C 1776 1
2010/2011 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 Framberk Jan Caissa Úholičky B 1988 1
2010/2011 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 Al Masani Abdul TJ Sokol Hostivice A 1975 1
2010/2011 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 Garšic Petr Sokol Mladá Boleslav B 2005 0
2010/2011 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 Hanibal Kamil Šachklub města Dobrovice A 1910 1
2010/2011 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1957 0
2010/2011 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 Popelka Pavel ŠK Kralupy B 2006 1
2010/2011 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 2018 0
2010/2011 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 1
2010/2011 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 Střelba Ivo AERO Odolena Voda A 1824 0
2010/2011 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 Erban Štěpán Český lev Kolešovice A 1944 1
2010/2011 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 1964 1
2009/2010 11 AŠ Mladá Boleslav 1874 Zima Tomáš Sokol Nymburk 1788 0
2009/2010 10 AŠ Mladá Boleslav 1874 Vacek Radomír Sokol Bakov n.J. 2099 ½
2009/2010 9 AŠ Mladá Boleslav 1874 Hejda Antonín JOLY Lysá n.L. D 1819 1
2009/2010 8 AŠ Mladá Boleslav 1874 Kožený Pavel JOLY Lysá n.L. C 2055 0
2009/2010 7 AŠ Mladá Boleslav 1874 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l. 1895 1
2009/2010 6 AŠ Mladá Boleslav 1874 Macek Kamil Bohemia Poděbrady 1887 0
2009/2010 5 AŠ Mladá Boleslav 1874 Vokolek Jaroslav Kutná Hora B 1906 1
2009/2010 4 AŠ Mladá Boleslav 1874 Břečka František Sokol na Mělníce 1981 1
2009/2010 3 AŠ Mladá Boleslav 1874 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2008 ½
2009/2010 2 AŠ Mladá Boleslav 1874 Eisner Oldřich Sokol Český Brod 1863 1
2009/2010 1 AŠ Mladá Boleslav 1874 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav 1814 1
2009/2010 11 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 Mudra Pavel ŠK města Dobrovice A 2154 0
2009/2010 10 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice B 1752 1
2009/2010 9 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 Buriánek Tomáš ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1917 ½
2009/2010 8 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 Jirk Jindřich ŠK Joly Lysá n/L. F 1797 1
2009/2010 7 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 Musil Martin ŠK Joly Lysá n/L. E 2046 ½
2009/2010 6 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1788 1
2009/2010 5 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovice C 1514 1
2009/2010 4 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 0
2009/2010 3 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 1
2009/2010 2 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 Švejdar Luděk Sokol Bakov n/Jiz B 1975 0
2009/2010 1 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1863 0
2008/2009 11 AŠ Mladá Boleslav 1878 Zelinka Jiří Sokol Bakov n.J. 1955 ½
2008/2009 10 AŠ Mladá Boleslav 1878 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice 1825 1
2008/2009 7 AŠ Mladá Boleslav 1878 Pištík Petr Sokol Nymburk 2043 0
2008/2009 6 AŠ Mladá Boleslav 1878 Černovský Jiří Kutná Hora 2130 0
2008/2009 4 AŠ Mladá Boleslav 1878 Vesecký Martin Bohemia Poděbrady 1928 0
2008/2009 3 AŠ Mladá Boleslav 1878 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav 1917 0
2008/2009 2 AŠ Mladá Boleslav 1878 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.lesy 2017 0
2008/2009 1 AŠ Mladá Boleslav 1878 Kůs Petr Sokol na Mělníce 1941 1
2007/2008 11 AŠ Mladá Boleslav B 1877 Koudelka Ivan TJ Sokol Český Brod B 1955 ½
2007/2008 10 AŠ Mladá Boleslav B 1877 Crha Ondřej Sokol Brandýs n/L A 2007 0
2007/2008 9 AŠ Mladá Boleslav B 1877 Bednařík Radovan ŠK Kostelec n/ČL B 1990 ½
2007/2008 8 AŠ Mladá Boleslav B 1877 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1838 ½
2007/2008 7 AŠ Mladá Boleslav B 1877 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice A 1970 0
2007/2008 6 AŠ Mladá Boleslav B 1877 Zelinka Jiří Sokol Bakov n/Jiz. B 1968 ½
2007/2008 5 AŠ Mladá Boleslav B 1877 Buriánek Tomáš ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 ½
2007/2008 4 AŠ Mladá Boleslav B 1877 Misař Aleš TJ Sokol Nymburk B 1618 1
2007/2008 3 AŠ Mladá Boleslav B 1877 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1773 1
2007/2008 2 AŠ Mladá Boleslav B 1877 Řezáč Jindřich AŠ Mladá Boleslav C 1750 ½
2007/2008 1 AŠ Mladá Boleslav B 1877 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1992 0
2007/2008 11 Auto Škoda Mladá Boleslav 1877 Verner Jan Neratovice B 1665 1
2007/2008 10 Auto Škoda Mladá Boleslav 1877 Mates Miroslav Sokol Nymburk 1687 1
2007/2008 9 Auto Škoda Mladá Boleslav 1877 Franc Lubor Sokol Kolín B 1951 1
2007/2008 8 Auto Škoda Mladá Boleslav 1877 Voborník Bořivoj Joly Lysá n.L. D 1791 ½
2007/2008 7 Auto Škoda Mladá Boleslav 1877 Kožený Pavel Joly Lysá n.L. C 2081 0
2007/2008 6 Auto Škoda Mladá Boleslav 1877 Uhlíř Václav Sokol Sendražice 1845 1
2007/2008 3 Auto Škoda Mladá Boleslav 1877 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2017 ½
2007/2008 2 Auto Škoda Mladá Boleslav 1877 Suchý Ladislav Kostelec nad Č.lesy 1684 ½
2006/2007 11 Autoškoda Ml.Bol.B 1823 Linhart Jiří Sokol Bakov B 1727 1
2006/2007 9 Autoškoda Ml.Bol.B 1823 Levinský Ladislav Sokol Nymburk B 1
2006/2007 8 Autoškoda Ml.Bol.B 1823 Jarý Josef Sokol Brandýs nL A 1934 1
2006/2007 7 Autoškoda Ml.Bol.B 1823 Staněk František Sokol Tišice B 1745 1
2006/2007 6 Autoškoda Ml.Bol.B 1823 Klein Milan SE Mladá BoleslavC 1931 ½
2006/2007 5 Autoškoda Ml.Bol.B 1823 Mazánek David Joly Lysá D 1883 1
2006/2007 4 Autoškoda Ml.Bol.B 1823 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1844 1
2006/2007 3 Autoškoda Ml.Bol.B 1823 Pospíšil Jiří ŠK měs.Dobrovice A 1933 0
2006/2007 2 Autoškoda Ml.Bol.B 1823 Komárek Michal Autoškoda Ml.Bol.C 1600 ½
2006/2007 1 Autoškoda Ml.Bol.B 1823 Bárta Martin Čelakovice A 1409 1
2006/2007 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 Pšenička Oldřich TJ Sokol Mělník A 1878 1
2006/2007 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1937 0
2006/2007 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 Pechoč Bohumil ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 0
2006/2007 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 Postupa Pavel ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 ½
2006/2007 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 Růžička Václav ŠK Kladno "B" 1788 1
2006/2007 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 Partl Miloslav Sokol Tišice "A" 1711 0
2006/2007 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 Bílek Roman Caissa Úholičky A 1995 1
2006/2007 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 Hanibal Kamil Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1935 0
2006/2007 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 Kural Jaroslav ŠK Kladno "A" 1994 0
2005/2006 11 Autoškoda Ml.Bol.B 1782 Uhlíř Václav Sokol Sendražice B 1838 1
2005/2006 10 Autoškoda Ml.Bol.B 1782 Lažánek Jan Joly Lysá C 1879 ½
2005/2006 9 Autoškoda Ml.Bol.B 1782 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1625 1
2005/2006 8 Autoškoda Ml.Bol.B 1782 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1767 1
2005/2006 7 Autoškoda Ml.Bol.B 1782 Pospíšil Jiří ŠK měs.Dobrovice A 1882 0
2005/2006 6 Autoškoda Ml.Bol.B 1782 Tyko Josef Sok.Polabí Kolín C 1904 ½
2005/2006 4 Autoškoda Ml.Bol.B 1782 Nový Jaroslav Sokol Bakov C 1794 ½
2005/2006 3 Autoškoda Ml.Bol.B 1782 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky A 2072 0
2005/2006 2 Autoškoda Ml.Bol.B 1782 Novák Jiří St.Kutná Hora B 1869 0
2005/2006 11 TJ Auto Škoda MB A 1782 Žamboch Roman ŠK Kralupy n.Vlt.A 2031 ½
2005/2006 10 TJ Auto Škoda MB A 1782 Rigo Imrich Sokol Bakov nad J. 1993 0
2005/2006 9 TJ Auto Škoda MB A 1782 Svítek Miroslav TJ Sokol Mělník A 1918 0
2005/2006 7 TJ Auto Škoda MB A 1782 Kubín Vladimír S.E. Ml.Boleslav B 2006 1
2005/2006 5 TJ Auto Škoda MB A 1782 Čermák Michal ŠK Joly Lysá n.L.B 2013 1
2005/2006 3 TJ Auto Škoda MB A 1782 Kalivoda Libor Alva Pb Příbram B 1852 ½
2005/2006 2 TJ Auto Škoda MB A 1782 Framberk Jan Caissa Úholičky A 2011 1
2005/2006 1 TJ Auto Škoda MB A 1782 Jargoyhen Roger ŠK Kladno B 1808 0
2004/2005 10 Autoškoda Ml.Bol.B 1731 Hanibal Kamil Sokol Emerge MB C 1933 ½
2004/2005 9 Autoškoda Ml.Bol.B 1731 Švejdar Luděk Sokol Bakov B 1896 1
2004/2005 8 Autoškoda Ml.Bol.B 1731 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky C 1727 1
2004/2005 7 Autoškoda Ml.Bol.B 1731 Vajčner Jiří Joly Lysá C 1946 1
2004/2005 5 Autoškoda Ml.Bol.B 1731 Parpel Petr Sokol Tišice A 1775 1
2004/2005 3 Autoškoda Ml.Bol.B 1731 Pšenička Oldřich AERO Odolená VodaA 1900 ½
2004/2005 2 Autoškoda Ml.Bol.B 1731 Bárta Martin Čelakovice A 1358 1
2004/2005 1 Autoškoda Ml.Bol.B 1731 Čtrnáct Jiří ŠK měs.Dobrovice A 1
2004/2005 11 AŠ Ml.Boleslav A 1731 Bulva Stanislav E.E.Kralupy n.V. A 1908 ½
2004/2005 9 AŠ Ml.Boleslav A 1731 Sochor František ŠK Kladno B 1837 0
2004/2005 8 AŠ Ml.Boleslav A 1731 Jirk Jindřich Joly Lysá n.L. B 1830 ½
2004/2005 6 AŠ Ml.Boleslav A 1731 Hanibal Kamil S.Emerge Ml.Bol. B 1933 ½
2004/2005 5 AŠ Ml.Boleslav A 1731 Jirkovský Tomáš ŠK Rakovník A 1994 0
2004/2005 1 AŠ Ml.Boleslav A 1731 TJ Loko Beroun A 1